Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 11:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
marketaz píše:
děkuji mnohokrát za odpověď, jen jsem se chtěla ještě zeptat, zda-li by hrálo velkou roli, když bych namísto mnou připraveného slaného roztoku použila Vincentku, s tím, že bych ji ještě eventuelně přisolila. Vincetnka mi chutná moc a čistě slaný roztok se mi dosti vrací.

To by nijak nevadilo, akorát vás pročištění vyjde dost draho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
bubak píše:
obrazky pekne ale staticke. pri velkej zravosti skor doporucujem zhliadnut film Velka zranica (la grande bouffe) s hviezdnym obsadenim. aj odolny clovek prestane zrat minimalne na mesiac.

Ten jsem ještě neviděl, máte nějaký prolink.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 1:39 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Davali nekolikrat na CT. Videl jsem ukazky z festivalu v Cannes, kde mel film premieru. Lidi tam pokrikovali "hanba!" a "hnus!". Sranda \":)\"
Dokonce byly nejake pokusy film zakazat. Me se to docela libilo. Jeste by se to snad dalo sehnat na DVD.
http://www.kulturnipecka.cz/tema-mesice ... e-ke-stolu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celiakie, abscesy
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 8:46 am 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 12:46 pm
Příspěvky: 5
Cameron píše:
Dobrý den,
velice mne zaujala očista šankaprakšalána. Hned příští víkend ji vyzkouším a už teď se moc těším. Jelikož mám ale alergii na lepek, tudíž má střeva pravděpodobně nejsou o.k. chtěla jsem se zeptat, jestli je to možné bez problémů absolvovat. Netrpím celiakií, ale mám Duhring, tudíž projevy kožní a to již 29 let. Bezlepkovou dietu nedodržuji striktně, jelikož mám k užívání lék Disulone, který mi vždy odpomůže od nepříjemné svědící vyrážky, ale samozřejmě vím, že se stravuji špatně, huntuji své tělo moukou, včetně dlouhodobého užívání léků.
Před čtyřmi měsíci se mi navíc začali dělat velké abscesy na pozadí, což jsem nikdy v životě neměla. Když se mi to stalo poprvé, zvětšily se mi také uzliny v tříslech a měla jsem teplotu. Hlavně ta příšerná bolest. Podvědomě cítím, že to má nějakou spojitost s mými střevy, potažmo špatně fungujícími játry, nebo si to aspoň myslím.
Nejhorší na tom je, že jsem dlouhodobě v zahraničí, konkrétně v Austrálii a nechci jít k lékaři. Proto piji preventivně aloe a zobu zinek.
Ještě jsem se chtěla zeptat, zda je vhodná očista i pro desetileté dítě. Děkuji mnohokrát za odpověď.

Zdravím po šance. Právě je půl páté odpoledne a já se stále cítím rozsekaná, nemohu se zahřát a ukrutně mě bolí hlava. Průběh byl tak, jak popisujete, akorát již od začátku s docela slušnou zimnicí a zvýšenou teplotou, která přetrvává. Měla jsem tlusté ponožky, rukavice, čepici a úplně fialové rty a cvakající zuby. Ke konci mne i brněly konečky prstů na rukou. Po proceduře a snědění rýže v 11 hodin jsem zalehla do postele, zabalila do tří peřin, ale ani to nepomohlo. Byla jsem velmi unavená a byla jsem ráda, že jsem usnula. Probudili mě po hodině křeče těsně pod žaludkem a musela jsem se vyprázdnit. Také jsem cítila bolest střeva než začíná konečník. Vyšly ze mě ostře žluté kuličky se šťávami, které plavaly na vodě. Po 5 minutách jsem musela znovu na toaletu, to ale již byla hromádka ostře žlutých tenkých krátkých částeček, které padly na dno. Poté jsem šla zase spát. Zimnice se pomalu zklidňovala, probudily mne bolesti v tříslech, jako by mne někdo tahal za nohy a bolesti kolen. Na to jsem šla na toaletu a opět ostře žlutá hromádka na dně toalety. Od tří hodin je relativně klid, ale nemohu ani pohnout hlavou, jak mi třeští. Je mi strašná zima a začalo mne bolet v krku. Celkově se cítím, jako bych měla chřipku, protože mne pálí a bolí oči.

Jinak tady v Sydney se nedá sehnat ani kefír, ani kyselé zelí. To bych si myslím při nejhorším mohla vyrobit.
Děkuji za odpověď.


Naposledy upravil Cameron dne pát čer 10, 2011 10:03 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celiakie, abscesy
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Cameron píše:
Zdravím po šance. Právě je půl páté odpoledne a já se stále cítím rozsekaná, nemohu se zahřát a ukrutně mě bolí hlava. Průběh byl tak, jak popisujete, akorát již od začátku s docela slušnou zimnicí a zvýšenou teplotou, která přetrvává. Měla jsem tlusté ponožky, rukavice, čepici a úplně fialové rty a cvakající zuby. Po proceduře a snědění rýže v 11 hodin jsem zalehla do postele, zabalila do tří peřin, ale ani to nepomohlo. Byla jsem velmi unavená a byla jsem ráda, že jsem usnula. Probudili mě po hodině křeče těsně pod žaludkem a musela jsem se vyprázdnit. Vyšly ze mě ostře žluté kuličky se šťávami, které plavaly na vodě. Po 5 minutách jsem musela znovu na toaletu, to ale již byla hromádka ostře žlutých tenkých krátkých částeček, které padly na dno. Poté jsem šla zase spát. Zimnice se pomalu zklidňovala, probudily mne bolesti v tříslech, jako by mne někdo tahal za nohy a bolesti kolen. Na to jsem šla na toaletu a opět ostře žlutá hromádka na dně toalety. Od tří hodin je relativně klid, ale nemohu ani pohnout hlavou, jak mi třeští. Je mi strašná zima a začalo mne bolet v krku. Celkově se cítím, jako bych měla chřipku, protože mne pálí a bolí oči.

Jinak tady v Sydney se nedá sehnat ani kefír, ani kyselé zelí. To ybch si myslím při nejhorším mohla vyrobit.
Děkuji za odpověď.

To musíte být pěkně zanesená pokud z vás jdou i při této proceduře kusy toxického svinstva z jater, ale ono jenom dobře, vše co vyjde se počítá a určitě to neškodí. Ty příznaky odpovídají silnému překyselení a rozkvrdlání toho bordelu v těle to jenom umocní, čili zpočátku se opravdu o nic příjemného asi nejedná. Většinou další kůryx probíhají lépe a postupně se vyčistíte, což pocítíte celkovou velikou úlevou. Každopádně je vhodné v takovémto případě aplikovat klidně i opakovaně klystýr a ten toxický sajrajt dostat z těla ven, což okamžitě odstraní bolesti hlavy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 11:40 am 
Offline

Registrován: pát čer 10, 2011 10:01 am
Příspěvky: 5
Dobrý deň, pán Jaroslav,

v prvom rade vďaka za obsažnú stránku a za pozornosť, s akou odpovedáte na všetky otázky.

Chcel by som sa opýtať, či mi môžete napísať pár slov k priebehu šanky u mňa.

Ráno po zobudení som najprv nalačno vypil 1,5-2dcl svojej uriny /praktizujem to každodenne už jeden a pol roka/. Po ďalších 10 minútach som vypil 0,5l vlažnej vody. Ako takmer každé ráno, v priebehu 15-20 minút som sa po tomto vyprázdnil. Stolica však bola hnačkovitého charakteru, čo sa mi stáva veľmi často. Takisto si každé ráno lyžicou z jazyka sťahujem výrazný biely povlak, občas horkastej chute.

Tu musím povedať, že mám 35r. a už asi 2,5 roka mám problémy s trávením. Časté nadúvanie, silná plynnatosť, vetry, ktoré veru nevoňajú pekne, pobolievanie v oblasti žlčníka i slinivky, často celková nevoľnosť v oblasti brucha, ktorá stúpa akoby hore a veľmi ovplyvňuje aj psych. náladu, takmer nepretržité pulzovanie v hornej časti žalúdka. Stravujem sa bežným spôsobom, aj keď mäso takmer nekonzumujem, alkohol už tri roky vôbec nepijem, teda určité veci som zmenil. Okrem každodenného ranného užívania uriny užívam ešte mladý jačmeň a štyri mesiace užívam yuccu, ktorá /zdá sa mi/ mi s trávením pomohla a problémy sa o niečo zmiernili. Takisto užívam tri roky chlorellu, ale znížil som dávku zo 4g denne na 1g denne, pretože som z nej mal prebytok betakaroténu a pokožka na rukách sa mi sfarbila do oranžova. Po znížení dávok chlorelly sa farba pokožky vrátila do normálu.

Takže sa vrátim k prvému odseku. Po asi 20 minútach som horko-ťažko vypil prvý 1,5l slanej vody. Občas som si grgol, čakal som, že sa dostaví nutkanie na vyprázdenie /myslel som si, že keď som sa už predtým po urine a čistej vode vyprázdnil, črevá sú pripravené/, ale mýlil som sa. Akurát sa mi zapchali dutiny a musel som smrkať, aj keď to veľmi nepomáhalo. Po 10-15 minútach čakania na vyprázdnenie a miernom pocite nevoľnosti som sa rozhodol vodu vyvrátiť. Ku koncu som vracal žltú horkú tekutinu, predpokladám, že žlč.
Potom som počkal asi 10 minút a rozhodol som sa vypiť ďalší 1,5l slanej vody. Trvalo mi to. Počas pitia som sa trošičku vyprázdnil, ale inak žiadny výsledok, voda ostala vo mne. Dostavil sa mierny pocit nevoľnosti od žalúdka a celkového tepla, akoby jemne zvýšenej teploty. Pretrvával pocit nevoľnosti, napínanie a grganie. Už som si myslel, že pôjdem aj druhý 1,5l vyvrátiť, keď sa dostavil pocit nutkania na vyprázdenie. Na záchode som však strávil asi trištvrtehodinu, vyprázdňovanie išlo len postupne. Celý postup mi od vypitia prvého 1,5l slanej vody, jeho vyvrátenia, vypitia druhého 1,5l a jeho vylúčenia zabral viac než dve hodiny, potom som už nemal chuť pokračovať ďalej, bol som vyčerpaný, tak som vypil 1l harmančekového čaju a zjedol pripravenú ryžu s maslom.
Plánujem si to niekedy zopakovať.
Prekvapilo ma prepojenie prínosových dutín so zažívaním. Ako som vylučoval druhý 1,5l slanej vody, dutiny sa uvoľňovali, až sa celkom uvoľnili.
Môžete mi k tomu niečo napísať? Rád by som nejako urýchlil prácu čriev, pretože mám pocit, že to je jeden z dôvodov mojich problémov, že pracujú pomaly. Takisto neviem, či nie je problém, že som pri vracaní prvého 1,5l slanej vody nakoniec vracal aj žlč, možno by to mohlo vysvetľovať moje problémy s nafukovaním, ktoré niekedy pretrváva aj 5-6 dní, hoci sa zároveň vyprázdňujem.
Ešte by som napísal, že v posledných dvoch rokoch mám problém s vyrážkami na tvári v oblasti lícnych kostí, viac-menej symetricky na oboch stranách tváre. Vraj tadiaľ prechádza dráha pečene a žalúdka. Inak, som narodený v znamení Raka, takže oblasť trávenia mám danú ako problematickejšiu. Ďakujem za reakciu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
dominikk píše:
Dobrý deň, pán Jaroslav,

v prvom rade vďaka za obsažnú stránku a za pozornosť, s akou odpovedáte na všetky otázky.

Chcel by som sa opýtať, či mi môžete napísať pár slov k priebehu šanky u mňa.

Ráno po zobudení som najprv nalačno vypil 1,5-2dcl svojej uriny /praktizujem to každodenne už jeden a pol roka/. Po ďalších 10 minútach som vypil 0,5l vlažnej vody. Ako takmer každé ráno, v priebehu 15-20 minút som sa po tomto vyprázdnil. Stolica však bola hnačkovitého charakteru, čo sa mi stáva veľmi často. Takisto si každé ráno lyžicou z jazyka sťahujem výrazný biely povlak, občas horkastej chute.

Tu musím povedať, že mám 35r. a už asi 2,5 roka mám problémy s trávením. Časté nadúvanie, silná plynnatosť, vetry, ktoré veru nevoňajú pekne, pobolievanie v oblasti žlčníka i slinivky, často celková nevoľnosť v oblasti brucha, ktorá stúpa akoby hore a veľmi ovplyvňuje aj psych. náladu, takmer nepretržité pulzovanie v hornej časti žalúdka. Stravujem sa bežným spôsobom, aj keď mäso takmer nekonzumujem, alkohol už tri roky vôbec nepijem, teda určité veci som zmenil. Okrem každodenného ranného užívania uriny užívam ešte mladý jačmeň a štyri mesiace užívam yuccu, ktorá /zdá sa mi/ mi s trávením pomohla a problémy sa o niečo zmiernili. Takisto užívam tri roky chlorellu, ale znížil som dávku zo 4g denne na 1g denne, pretože som z nej mal prebytok betakaroténu a pokožka na rukách sa mi sfarbila do oranžova. Po znížení dávok chlorelly sa farba pokožky vrátila do normálu.

Takže sa vrátim k prvému odseku. Po asi 20 minútach som horko-ťažko vypil prvý 1,5l slanej vody. Občas som si grgol, čakal som, že sa dostaví nutkanie na vyprázdenie /myslel som si, že keď som sa už predtým po urine a čistej vode vyprázdnil, črevá sú pripravené/, ale mýlil som sa. Akurát sa mi zapchali dutiny a musel som smrkať, aj keď to veľmi nepomáhalo. Po 10-15 minútach čakania na vyprázdnenie a miernom pocite nevoľnosti som sa rozhodol vodu vyvrátiť. Ku koncu som vracal žltú horkú tekutinu, predpokladám, že žlč.
Potom som počkal asi 10 minút a rozhodol som sa vypiť ďalší 1,5l slanej vody. Trvalo mi to. Počas pitia som sa trošičku vyprázdnil, ale inak žiadny výsledok, voda ostala vo mne. Dostavil sa mierny pocit nevoľnosti od žalúdka a celkového tepla, akoby jemne zvýšenej teploty. Pretrvával pocit nevoľnosti, napínanie a grganie. Už som si myslel, že pôjdem aj druhý 1,5l vyvrátiť, keď sa dostavil pocit nutkania na vyprázdenie. Na záchode som však strávil asi trištvrtehodinu, vyprázdňovanie išlo len postupne. Celý postup mi od vypitia prvého 1,5l slanej vody, jeho vyvrátenia, vypitia druhého 1,5l a jeho vylúčenia zabral viac než dve hodiny, potom som už nemal chuť pokračovať ďalej, bol som vyčerpaný, tak som vypil 1l harmančekového čaju a zjedol pripravenú ryžu s maslom.
Plánujem si to niekedy zopakovať.
Prekvapilo ma prepojenie prínosových dutín so zažívaním. Ako som vylučoval druhý 1,5l slanej vody, dutiny sa uvoľňovali, až sa celkom uvoľnili.
Môžete mi k tomu niečo napísať? Rád by som nejako urýchlil prácu čriev, pretože mám pocit, že to je jeden z dôvodov mojich problémov, že pracujú pomaly. Takisto neviem, či nie je problém, že som pri vracaní prvého 1,5l slanej vody nakoniec vracal aj žlč, možno by to mohlo vysvetľovať moje problémy s nafukovaním, ktoré niekedy pretrváva aj 5-6 dní, hoci sa zároveň vyprázdňujem.
Ešte by som napísal, že v posledných dvoch rokoch mám problém s vyrážkami na tvári v oblasti lícnych kostí, viac-menej symetricky na oboch stranách tváre. Vraj tadiaľ prechádza dráha pečene a žalúdka. Inak, som narodený v znamení Raka, takže oblasť trávenia mám danú ako problematickejšiu. Ďakujem za reakciu.

První část je správně a pokud jde o to zbarvení pokožky, tak to dělají játra a většinou se po nějaké době vytratí samo. Ta druhá část již je horší a chtělo by to evidentně střeva řádně vyčistit, protože jsou líná a patrně dost zanesená kvasinkou. V tom vyzvracení žluče není problém, patrně máte i prověšený žaludek a chtělo by ho pomocí pravidelných očist žaludku vrátit do původní polohy. To dlouhodobé nadýmání ukazuje kvasinky a zbytek popisovaných problémů také, čili vytestujte si kvasinky, obsah kyseliny chlorovodíkové v žaludku a vyzkoušejte žaludek i střeva pravidelně čistit, to by mělo plné fungování trávení postupně obnovit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2011 12:11 pm 
Offline

Registrován: pát čer 10, 2011 10:01 am
Příspěvky: 5
Jarda píše:
První část je správně a pokud jde o to zbarvení pokožky, tak to dělají játra a většinou se po nějaké době vytratí samo. Ta druhá část již je horší a chtělo by to evidentně střeva řádně vyčistit, protože jsou líná a patrně dost zanesená kvasinkou. V tom vyzvracení žluče není problém, patrně máte i prověšený žaludek a chtělo by ho pomocí pravidelných očist žaludku vrátit do původní polohy. To dlouhodobé nadýmání ukazuje kvasinky a zbytek popisovaných problémů také, čili vytestujte si kvasinky, obsah kyseliny chlorovodíkové v žaludku a vyzkoušejte žaludek i střeva pravidelně čistit, to by mělo plné fungování trávení postupně obnovit.

Ďakujem za odpoveď.
Môžete ešte, prosím, napísať, čo máte na mysli pod očistou žalúdka? Ide o nejaký špeciálny postup podobný šankaprakšaláne? Viackrát som sa tu s tým stretol, že píšete o očiste žalúdka, ale nie je mi jasné, čo tým myslíte. Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2011 12:25 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
dominikk píše:
Ďakujem za odpoveď.
Môžete ešte, prosím, napísať, čo máte na mysli pod očistou žalúdka? Ide o nejaký špeciálny postup podobný šankaprakšaláne? Viackrát som sa tu s tým stretol, že píšete o očiste žalúdka, ale nie je mi jasné, čo tým myslíte. Ďakujem.

http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_01.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2011 6:53 pm 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 11:01 am
Příspěvky: 13
očista to zcela není špatná, ale i tohoto platí, že všeho s mírou, upozorňuji ty, kteří by se chtěli návodu držet důsledně a kůru provádět několikrát týdně nebo dokonce denně v takovém případě se reálně vystavujete vředům, jizvám a protrnutí jícnu díky působením kyselých žaludečních šťáv. v podstatě jsem nepopsala nic jiného než bulimii, která často končí v důsledku častého zvracení smrtí.

_________________
Markéta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2011 8:19 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
marketaz píše:
očista to zcela není špatná, ale i tohoto platí, že všeho s mírou, upozorňuji ty, kteří by se chtěli návodu držet důsledně a kůru provádět několikrát týdně nebo dokonce denně v takovém případě se reálně vystavujete vředům, jizvám a protrnutí jícnu díky působením kyselých žaludečních šťáv. v podstatě jsem nepopsala nic jiného než bulimii, která často končí v důsledku častého zvracení smrtí.

Obavam se ze pri bulimii nemate zaludecni stavy naredene litrem a pul vody, takze to srovnani trochu kulha. Navic se muzete zeptat lidi zde na foru, kteri tuto metodu denne provadeli, jestli se jim protrhl jicen nebo jim pusobenim kyseliny zcernaly zuby jako bulimikum. Nebo mozna bude stacit si procist cele tohle tema.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 8:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
dominikk píše:
Ďakujem za odpoveď.
Môžete ešte, prosím, napísať, čo máte na mysli pod očistou žalúdka? Ide o nejaký špeciálny postup podobný šankaprakšaláne? Viackrát som sa tu s tým stretol, že píšete o očiste žalúdka, ale nie je mi jasné, čo tým myslíte. Ďakujem.

Podívejte se sem http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_01.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 8:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
marketaz píše:
očista to zcela není špatná, ale i tohoto platí, že všeho s mírou, upozorňuji ty, kteří by se chtěli návodu držet důsledně a kůru provádět několikrát týdně nebo dokonce denně v takovém případě se reálně vystavujete vředům, jizvám a protrnutí jícnu díky působením kyselých žaludečních šťáv. v podstatě jsem nepopsala nic jiného než bulimii, která často končí v důsledku častého zvracení smrtí.

To jste vedle jak ta jedle, já jsem ji kdysi dělal denně každé ráno celkem 45 dnů, což je dle určitých směrů jógy ideální a jak vidíte stále zde straším, čili asi o něco smrtelně nebezpečného nepůjde. Nicméně vám musím dát za pravdu, že člověk by si o tom měl dost načíst a pak teprve laborovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 2:40 pm 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 11:01 am
Příspěvky: 13
již jsem to tu psala, ale nicméně ještě jednou, zda na šanku lze také s vincentkou, ta mi totiž tak nevrací jako obyčejná osolená voda
díky za odpověď

_________________
Markéta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
marketaz píše:
již jsem to tu psala, ale nicméně ještě jednou, zda na šanku lze také s vincentkou, ta mi totiž tak nevrací jako obyčejná osolená voda
díky za odpověď

Já jsem odpovídal, že ano, ale vyjde to draho.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz