Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 1:56 am 
Offline

Registrován: sob srp 02, 2014 5:33 pm
Příspěvky: 63
Chtěl bych se zeptat, jestli je toto něco podobné, jako když jsem při braní MMS měl téměř výplach střev.
MMS jsem bral dvakrát, poprvé z důvodu zánětu močového měchýře, který přešel až do ledvin (úspěšně vyléčeno) a podruhé pouze kvůli očistě.
V obou případech jsem pil asi 3-7 kapek MMS do hrnku 2dl, a asi jednou za hodinku až tři hodinky. Prostě tak okolo 30 kapek denně se dá říct. \":)\"
Napodruhé jsem teda měl méně a pouze jeden den...

No ale k věci. Pokaždé se mi stalo, že postupně jsem dostal sračku, kdy ze mě vycházela ta vypitá voda téměř rovnou. A ze střev mi šla ta voda nejdřív zakalená, pak téměř průzračná, zabarvená do hnědožluta...
Takže když jsem si četl o ŠP, přišlo mi že je to nco podobného. Prostě vypitá voda mnou prolítla a propláchla má střeva. Bez cviků...
Samozřejmě to není asi nejzdravější a byl to spíš negativní efekt u MMS, zvlášt že mi to trochu popálilo konečník. Ale zajímá mě, jestli to mělo stejný efekt pročištění, nebo alespon podobný, jako ŠP.

No a napoprvé mi to ten zánět co jsem měl asi týden a něco, v kombinaci s Urinalem vyléčilo za tři dny. Dokonce jsem i v moči cítil zápach chloru. A zatímco se mi předtímzánět zhoršoval a moč měla téměř zelenošedou barvu, jak byla plná bakterií, tak pak se to postupně zlepšovalo a necítil sem to hrozné pálení a bolest ledvin a jediné co mi vadilo byl právě onen průjem a spálený konečník. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 2:55 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dezonero píše:
Chtěl bych se zeptat, jestli je toto něco podobné, jako když jsem při braní MMS měl téměř výplach střev.
MMS jsem bral dvakrát, poprvé z důvodu zánětu močového měchýře, který přešel až do ledvin (úspěšně vyléčeno) a podruhé pouze kvůli očistě.
V obou případech jsem pil asi 3-7 kapek MMS do hrnku 2dl, a asi jednou za hodinku až tři hodinky. Prostě tak okolo 30 kapek denně se dá říct. \":)\"
Napodruhé jsem teda měl méně a pouze jeden den...

No ale k věci. Pokaždé se mi stalo, že postupně jsem dostal sračku, kdy ze mě vycházela ta vypitá voda téměř rovnou. A ze střev mi šla ta voda nejdřív zakalená, pak téměř průzračná, zabarvená do hnědožluta...
Takže když jsem si četl o ŠP, přišlo mi že je to nco podobného. Prostě vypitá voda mnou prolítla a propláchla má střeva. Bez cviků...
Samozřejmě to není asi nejzdravější a byl to spíš negativní efekt u MMS, zvlášt že mi to trochu popálilo konečník. Ale zajímá mě, jestli to mělo stejný efekt pročištění, nebo alespon podobný, jako ŠP.

No a napoprvé mi to ten zánět co jsem měl asi týden a něco, v kombinaci s Urinalem vyléčilo za tři dny. Dokonce jsem i v moči cítil zápach chloru. A zatímco se mi předtímzánět zhoršoval a moč měla téměř zelenošedou barvu, jak byla plná bakterií, tak pak se to postupně zlepšovalo a necítil sem to hrozné pálení a bolest ledvin a jediné co mi vadilo byl právě onen průjem a spálený konečník. \":)\"

Ahojky Dezonero, no vidis jak ses perfektne polecil diky MMS, super! A nemej obavy, nebyl to zadny negativni efekt MMS, ba naopak, to byla znamka toho ze to funguje tak jak ma. Ta tvoje "sracka" nebyla totiz prava sracka, smich! To se jen tve telo zbavilo takovym rychlym a chytrym zpusobem patogenu. Pokud se nepletu, tak jak ten prujem rychle prisel, tak rychle i odesel, ...protoze to opravdovy prujem skutecne nebyl a neni potreba ho nicim stavet. I kdyby ti bylo spatne a slo to z tebe vrchem (kdyby jsi zvracel), tak by to nebylo spatne, ale dobre. To je znamka toho, ze ten bordel, ktery tam nepatri, jde ven, ze se telo cisti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 11:55 am 
Offline

Registrován: sob srp 02, 2014 5:33 pm
Příspěvky: 63
Ale jo, to ja vim...
Ja to stavel az trezi den, protoze uz me to fakt palilo a furt běhat co par minut se mi nechtelo. A MMS jsem brat dal musel, kvůli tomu zanetu ledvin...

Ae mě zajímalo, jestli to mělo stejný efekt jako ŠP, tedy jestli mě i takováhle sračka dokáže vyčistit od usazenin ve střevech. Protože od efektu ŠP nevidím rozdíl. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Silná bolest hlavy
PříspěvekNapsal: ned srp 31, 2014 3:35 pm 
Offline

Registrován: ned srp 31, 2014 3:10 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
před dvěma dny jsem myslím s úspěchem poprvé absolvovala SP pouze s menším problémem, že se mnou u druhého hrnce začala třást zima a sezení jsem absolvovala v bundě, jinak vše proběhlo velmi hladce a druhý den jsem se cítila báječně. Když mě viděl manžel, řekl si, že to taky zkusí a dnes ráno jsem mu pomáhala taktéž touto procedurou projít. Bohužel u něj to mělo trochu jiný průběh. Také s ním třásla zima a na zkrácení chvíle na toaletě si k tomu zapálil cigaretu ( je silný kuřák), z čehož jsem samozřejmě nebyla vůbec nadšená!! Po vypití heřmánku už neměl nucení a šel si s bolestmi břicha lehnout. Tak jsem mu se strachem po 30-ti minutách naservírovala rýži, kterou bez problémů snědl a chvilku si pospal, ale po probuzení měl strašné bolesti hlavy ( celkem často trpí na migrény). Proto se Vás chci zeptat, čím by ta bolest hlavy a břicha mohla být způsobena? A proč s námi tak třásla zima, kde jsem mohla udělat chybu? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon zář 01, 2014 12:40 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="Dezonero":18uaao1a]Ale jo, to ja vim...
Ja to stavel az trezi den, protoze uz me to fakt palilo a furt běhat co par minut se mi nechtelo. A MMS jsem brat dal musel, kvůli tomu zanetu ledvin...

Ae mě zajímalo, jestli to mělo stejný efekt jako ŠP, tedy jestli mě i takováhle sračka dokáže vyčistit od usazenin ve střevech. Protože od efektu ŠP nevidím rozdíl. \":)\"[/quote:18uaao1a]
Nevim, jestli to ma uplne stejny efekt jako sanka, zrejme ne.
Cetl sis co napsal o svych zkusenostech s MMS pan Jarda?

V pátek 22 května 2009 6:59 jsem zde napsal, že o MMS nic nevím, skutečně jsem tuto látku neznal a nemohl se tudíž k dotazu vyjádřit. Protože mě MMS zaujalo, tak jsem dlouho nepřemýšlel zajistil si vše potřebné (chloritan sodný, kyselinu citrónovou, kapátko pipetku, tmavé lékovky) a celou léčbu s vážně nemocným kamarádem vyzkoušel, abych mu dodal odvahu, kterou by sám asi neměl. Hlavně pro případné oponenty a pochybovače se po zkušenostech, které jsem získal v průběhu procedury pokusím popsat své pocity.
Přesto, že jsem žádné zkušeností jak je vidět neměl, intuitivně jsem evidentně zvolil velice dobrý postup, protože jsem nezaznamenal, ani já ani kamarád se kterým jsem kůru jel, žádné negativní zážitky. Prostě žádné problémy s požíváním, žádné průjmy a žádné zvracení. Tato pozitivní zkušenost může mnoho lidí motivovat mnohem lépe, než různé story o nepříjemnostech při užívání, hlavně o nepřekonatelném zápachu a špatné chuti MMS, dlouhodobých průjmech a zvracení. Po třídenním důkladném prostudování fóra http://www.upramene.cz/forum/viewforum. ... aafb466075 , jsem vydedukoval, že pokud nemám trpět jako ostatní, musím to dělat jinak než ostatní a proto popíšu náš postup. Usoudil jsem, že ostatním je blbě hlavně proto, že tělo nedokáže adekvátně rychle odstraňovat toxiny vzniklé rozpadem mrtvých patogenů. Celé proceduře tedy předcházel týden na čistě vitariánské stravě, doplněné pravidelným denním průplachem střev pomocí klystýru a koupelí nohou v detoxikační vaničce, dále vysoké dávky zásadotvorných zeleninových a ovocných šťáv a živá voda. Naše pH moče bylo před zahájením procedury nad hodnotou 7, trvale po celý den a spontánní defekace mimo klystýru minimálně 1x – 3 x denně.
Po dosažení tohoto stavu, jsme se pustili do užívání MMS velice opatrnou cestou a stoupali jsme každý den o dvě kapky. Tedy první den 2 k, druhý den 2x2 k, třetí den 3x2 k, až po 6x2 k. Zde jsem přešel na systém večerního přidávání, čili 7 den 4x2+2x3k, 8 den 2x2+4x3 k, 9 den 6x3 k, 10 den 4x3+2x4k, 11 den 2x3+4x4 k, 12 den 6x4 k a tak dále, až do 6x8 k a na této dávce jsme vydrželi celý týden. Po celou dobu užívání jsme dále jeli na čistě vitariánské stravě s pravidelným denním průplachem střev pomocí klystýru a koupelí nohou v detoxikační vaničce, dále vysoké dávky zásadotvorných zeleninových a ovocných šťáv a živá voda.
Při tomto postupu jsme ani jeden nezaznamenali žádné nepřekonatelné potíže i když u každého z nás se v průběhu procedury drobné náznaky vyskytly. Kamarád měl jeden den večer trochu slabý průjem, na dávce okolo 30 kapek a já jsem intenzívně cítil

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon zář 01, 2014 3:26 pm 
Offline

Registrován: sob srp 02, 2014 5:33 pm
Příspěvky: 63
Jo, to jsem četl. \":)\"
Ale tady jsem právě neřešil MMS, ale spíš čištění organismu. A zda se toto dá brát za vyčištění, nebo alespon částečné.
Kromě toho půstu 40 dní jsem se nezajímal nijak o svá střeva. Ale prý na parazity fungují cibuloviny a hlavně česnek, a ty užívám v hojném množství. A co se týče pročištění těch usazenin na stěnách, tak mě právě zajímá, jestli toto mohlo být také to vyčištění, jelikož někdo tu psal, že neměl ty nabaleniny ve stolici a asi to bude tím, že měl pár týdnů předtím velké průjmy...
Teoreticky by tedy mělo tělo čistit i témto způsobem. Protože co jiného je ŠP než prostě průjem za průjmem? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon zář 01, 2014 7:44 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dezonero píše:
Jo, to jsem četl. \":)\"
Ale tady jsem právě neřešil MMS, ale spíš čištění organismu. A zda se toto dá brát za vyčištění, nebo alespon částečné.
Kromě toho půstu 40 dní jsem se nezajímal nijak o svá střeva. Ale prý na parazity fungují cibuloviny a hlavně česnek, a ty užívám v hojném množství. A co se týče pročištění těch usazenin na stěnách, tak mě právě zajímá, jestli toto mohlo být také to vyčištění, jelikož někdo tu psal, že neměl ty nabaleniny ve stolici a asi to bude tím, že měl pár týdnů předtím velké průjmy...
Teoreticky by tedy mělo tělo čistit i témto způsobem. Protože co jiného je ŠP než prostě průjem za průjmem? \":)\"

Vis co se me stalo v lednu? Objevila jsem tyto stranky a od 21. ledna jsem zacala drzet poctive candida dietu. Jedla jsem zeleninu pokud to slo, tak co nejvice syrovou, no a co jist syrove neslo, to jsem trochu naparila. Z ovoce jsem jedla pouze zelena jablka. Uz po 4 dnech me zacala pobolivat hlava, na coz jsem nikdy predtim netrpela a ja jsem si pomyslela ....aha! tak toto jidlo me asi sedet nebude, zrejme to bez masa, chleba, atd nepujde, asi proto se citim tak divne a boli me hlava. nebyla jsem jaksik ve sve kuzi. Ale kazdy den jsem si rikala, ze jeste pockam a uvidim co bude dalsi den a kdyz, tak ze to proste zapichnu a vratim se ke staremu zpusobu stravovani. Tak jsem to stale protahovala, az z toho byly dva tydny. Pak se me udelalo jeden den ale tak strasne spatne, jako bych mela nejakou strevni koliku. Silene krece, motani hlavy, ale nastesti jen asi tak 20 minut to trvalo a pak to ze me vyletelo. No neuveritelne co jsem videla a taky citila! To ve me muselo byt hrozne dlouhou dobu, takove 100 lete cernisko, plna misa toho byla, mela jsem strach ze jak splachnu tak to pretece, no hruza. Smrad jako v Carihradu. Ale jaka uleva potom prisla! Citila jsem se tak lehka, jako nikdy v zivote, hlava okamzite prestala bolet.
Cistit jsem se zacala teprve az po tomto neprijemnem zazitku, az jsem si to tady vsechno dukladne precetla a kdyz tedka o tom tak premyslim, tak se me zda, ze ta zelenina me tehdy procistila taky tak jako sanka, mozna ze jeste lepsi. Je to sice neuveritelne, ale ja jsem se ani po zadne ocite jater a zlucniku zatim necitila az tak fantasticky, jako tehdy po te ociste zeleninou. Na to nikdy nezapomenu, to bylo jako bych se zbavila nejakeho balvanu, ktery me uvnitr tizil. Byla jsem najednou takova uvolnena a lehka, to se tezko popisuje, ale snad me rozumis.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 10:56 am 
Offline

Registrován: sob bře 31, 2012 3:18 pm
Příspěvky: 21
Tak mám za sebou první Sanku. Nebyly větší problémy. Po prvním 1,5 l jsem měla břicho jak balon s mírnou nevolností, ale naštěstí jsem šla do pěti minut na záchod. Pak následovaly další litry sifon byl nahozen, hned to ze mě odcházelo v menších dávkách cca po pár minutách, takže jsem téměř celou dobu seděla na záchodě. Musela jsem kvůli nevolnosti pít pomaleji a dělat malé pauzy, protože jsem to nechtěla vyhodit vrchem. Už během druhé dávka ze mě šla téměř čistá voda. Při čtvrté dávce už mi bylo tak špatně od žaludku, že jsem trochu nechala, asi 0,3 l. A hned jsem se pustila do heřmánku. Bohužel jsem to již nezvládla a když mi zbývalo asi 0,5l heřmánku, tak to šlo ven ve dvou vlnách hned po sobě. První byla úplně bílá a druhá nažloutlá. Pak jsem dopila zbývajícího půl litru heřmánku. Ještě ze mě potom chvíli vytékala voda, ale změnu barvy jsem nezaznamenala. Čekala jsem před jídlem, jestli ještě něco žlutého nevyteče a když nic, tak jsem snědla rýži. Žádná větší zima mi není, asi deset minut se mi motala hlava a dostala jsem škytavku, která trvala taky asi 10 minut. Z průběhu mám docela dobrý pocit, myslím, že se to docela podařilo, jen toho heřmánku jsem měla tak asi 0,75 l. Tak teď nevím, jestli to není málo na odstranění zbytků soli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 2:07 pm 
Offline

Registrován: sob srp 02, 2014 5:33 pm
Příspěvky: 63
miram píše:
Vis co se me stalo v lednu? Objevila jsem tyto stranky a od 21. ledna jsem zacala drzet poctive candida dietu. Jedla jsem zeleninu pokud to slo, tak co nejvice syrovou, no a co jist syrove neslo, to jsem trochu naparila. Z ovoce jsem jedla pouze zelena jablka. Uz po 4 dnech me zacala pobolivat hlava, na coz jsem nikdy predtim netrpela a ja jsem si pomyslela ....aha! tak toto jidlo me asi sedet nebude, zrejme to bez masa, chleba, atd nepujde, asi proto se citim tak divne a boli me hlava. nebyla jsem jaksik ve sve kuzi. Ale kazdy den jsem si rikala, ze jeste pockam a uvidim co bude dalsi den a kdyz, tak ze to proste zapichnu a vratim se ke staremu zpusobu stravovani. Tak jsem to stale protahovala, az z toho byly dva tydny. Pak se me udelalo jeden den ale tak strasne spatne, jako bych mela nejakou strevni koliku. Silene krece, motani hlavy, ale nastesti jen asi tak 20 minut to trvalo a pak to ze me vyletelo. No neuveritelne co jsem videla a taky citila! To ve me muselo byt hrozne dlouhou dobu, takove 100 lete cernisko, plna misa toho byla, mela jsem strach ze jak splachnu tak to pretece, no hruza. Smrad jako v Carihradu. Ale jaka uleva potom prisla! Citila jsem se tak lehka, jako nikdy v zivote, hlava okamzite prestala bolet.
Cistit jsem se zacala teprve az po tomto neprijemnem zazitku, az jsem si to tady vsechno dukladne precetla a kdyz tedka o tom tak premyslim, tak se me zda, ze ta zelenina me tehdy procistila taky tak jako sanka, mozna ze jeste lepsi. Je to sice neuveritelne, ale ja jsem se ani po zadne ocite jater a zlucniku zatim necitila az tak fantasticky, jako tehdy po te ociste zeleninou. Na to nikdy nezapomenu, to bylo jako bych se zbavila nejakeho balvanu, ktery me uvnitr tizil. Byla jsem najednou takova uvolnena a lehka, to se tezko popisuje, ale snad me rozumis.

No jasně že rozumím. \":)\"
Já právě mám sračku docela často. Buď si vemu nějakej divnej mix jídel, nebo třeba dvakrát to MMS, nebo prostě piju moc vody... A proto možná i ten půst jsem prošel tak v pohodě, i přesto že ostatní mluví o klystyrech aatd.
Prej ta 40tka půst by měla udělat se střevy to samé, vyčistit je a vyhodit to. A to co popisuješ se zeleninou je vlastně takový lehčí půst. A hlava bolí, protože tělo uvolnuje a vyplavuje ty toxiny. A pak je vyhodí střevy, kudy jinudy no. Stejně jako já měl stolici zbytkovou po 33dnech bez jídla(!!). Prostě tělo to vyloučí no. Ale ta moje byla uplně normální. Jako trocha víc žluči, byla dožluta, ale pevná...
Ale je pravda, že ze mě někdy vyletí taky pěkný hnusy, ale ty černé z obrázku zatím nikdy. Možná opravdu ty průjmy, at už jsou vyvolané zdravě (půst, ŠP,...) nebo nezdravě (nezdravé stravování, atd), tak prostě udělají stejnou funkci. Pročistí to...
Ono ani ta ŠP není uplěn nezdravá. Dyt do těla dostáváme nadbytečnou sůl a tělo jí chce dostat co nejrychleji ven. Tak proto pak vyhodí celý obsah střev. A díky osmoze pak tělo vyhodí i ty stěny střev, když voda jde opačným směrem, tedy do střev...
Já ted po tom půstu úpřesolil brutálně jedno jídlo a snědl ho. No měl sem takovou sračku v noci, a smrdělo to jak nakládané věci v soli, prostě ta stolice smrděla solí.
Prostě tělo se zbavuje toho špatného, neprospěšného. A tou je i ta sůl. Neříkám, že to ubližuje tělu, jen říkám, že je to stejný princip, jako jakákoliv jiná sračka, jakkoliv vyvolaná.
Podle mě nejlepší variantou je běžná voda. Prostě pít a pít, a tělo to vyhodí. A co nejméně jíst u toho. Já během půstu vypil půl litra (velký hrnek) vody a prostě to projelo a okamžitě vyteklo "zadem", protože to střeva nepojmula. A bez soli, bez čehokoliv. Ta sůl to jen urychlí, že tělo ctí přebytečný materiál v těle, který rozhodně nechce. A je jedno jestli ej to sůl, nebo MMS, nebo chilli papričky se zmrzlinou. \":)\") Tot můj názor. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 2:12 pm 
Offline

Registrován: sob srp 02, 2014 5:33 pm
Příspěvky: 63
[quote="linda":1deas3qz]Tak mám za sebou první Sanku. Nebyly větší problémy. Po prvním 1,5 l jsem měla břicho jak balon s mírnou nevolností, ale naštěstí jsem šla do pěti minut na záchod. Pak následovaly další litry sifon byl nahozen, hned to ze mě odcházelo v menších dávkách cca po pár minutách, takže jsem téměř celou dobu seděla na záchodě. Musela jsem kvůli nevolnosti pít pomaleji a dělat malé pauzy, protože jsem to nechtěla vyhodit vrchem. Už během druhé dávka ze mě šla téměř čistá voda. Při čtvrté dávce už mi bylo tak špatně od žaludku, že jsem trochu nechala, asi 0,3 l. A hned jsem se pustila do heřmánku. Bohužel jsem to již nezvládla a když mi zbývalo asi 0,5l heřmánku, tak to šlo ven ve dvou vlnách hned po sobě. První byla úplně bílá a druhá nažloutlá. Pak jsem dopila zbývajícího půl litru heřmánku. Ještě ze mě potom chvíli vytékala voda, ale změnu barvy jsem nezaznamenala. Čekala jsem před jídlem, jestli ještě něco žlutého nevyteče a když nic, tak jsem snědla rýži. Žádná větší zima mi není, asi deset minut se mi motala hlava a dostala jsem škytavku, která trvala taky asi 10 minut. Z průběhu mám docela dobrý pocit, myslím, že se to docela podařilo, jen toho heřmánku jsem měla tak asi 0,75 l. Tak teď nevím, jestli to není málo na odstranění zbytků soli.[/quote:1deas3qz]
Neměj strach ze zbytků soli. 0,75l je víc než kolik střeva pojmou a nechají v sobě. Navíc pokud by té soli bylo moc, střeva si to natáhnou z těla, což té očistě ještě pomůže (prý teda, ale teoreticky to logiku dává, že to jde obráceně a z těch stěn střev se to odlepí). A taky střeva dokáží vypudit i to nejmenší. JAk jsem psal o post výše, mě bohatě stačilo půl litra na prázdná střeva, abych toho polovinu vyhodil okamžitě spodem. A to to byla čistá voda, která se má střevama vstřebávat. \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 8:40 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 28, 2014 7:17 pm
Příspěvky: 7
Je mozne nahradit to maslo v ryzi s kokosovym olejom ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 9:23 pm 
Offline

Registrován: sob srp 02, 2014 5:33 pm
Příspěvky: 63
Podle mě by ti to ublížit nemělo. Co jsem četl, tak se to jídlo jí, jen aby v těch naleptaných střevech něco bylo. Že hrozí srůsty.
A z osobní zkušenosti ti řeknu, že by ti neublížilo skoro žádné jídlo. Vždyt metabolismus běží normálně, narozdíl od půstu. A i po půstu jsem se napral vším možným, i když sem začínal rajčatama a pak pauza...
Ale po těch MMS sračkách, kdy jsem měl prázdná střeva, jsem teda žádnou stravu nehrotil. Ani mě to nenapadlo, že bych měl jíst něco jiného.
Vím, že se po několikadenním hladovění dávaj třeba jen piškoty s čajem, nebo vývar, nebo rýže... Já to nikdy nedodržoval, a nikdy mi z toho blbě nebylo.
No maximálně se posereš podruhé. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 9:40 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
sudiiptasg píše:
Je mozne nahradit to maslo v ryzi s kokosovym olejom ?

cathyc píše:
Zdravím...Mám otázku ohľadom masla. Je možné použiť veganskú verziu? Odhodlávam sa k sankhe už dlhšiu dobu a postupne dozrievam ako staré víno, takže dúfam, že ju do konca apríla konečne dám. Zisťujem však, že ak chcem byť skutočne dôsledná, tak to maslo je pre mňa neprekonateľný problém. Vďaka za radu.

pan Jarda:
No nevím, hledáte patrně potíže někde, kde žádné nejsou, tuk je prostě tuk a pokud kvůli němu nemusíte zabíjet zvíře, nevidím v tom problém. Rostlinné oleje mají mnoho nevýhod, a mnohdy střeva dost dráždí, to si musíte vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nezdařená Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv zář 11, 2014 6:45 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 11, 2014 6:34 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den. Může mi někdo prosím poradit?
Dnes jsem prvně dělal očistu střev Sankhapraksalana. Po vypití prvního 1,5l jsem si nachystal druhý hrnek a šel na toaletu.
Začla ze mě vycházet po cca 3 minutových intervalech nažloutlá voda. Druhý 1,5l jsem pil cca 1 hodinu, měl jsem pořád pocit, když jsem pil, že jsem plný, ale těžko mi nebylo. Nicméně jsem pil druhou dávku pil hodinu. Třetí dávku a čtvrtou jsem pil dohromady další 1,5h. Ale POZOR. Třetí a čtvrtá dávka ze mě už nic nevycházelo. Při pití jsem krkal, měl jsem pocit plnosti, ale nic už nešlo. Tak jsem měl určitě vypito druhou a třetí dávku cca 3l + heřmánek 1,5l a nic nešlo. Koukal jsem na moje břicho a tam někde zůstalo 4,5l. Teď už to je 6h po očistě, je mi dobře, jen nevím kam ta voda šla. Zadnicí nevyšla. Mohl jsem tu vodu nějak strávit? Co jsem udělal špatně, že očista neproběhla jak měla? Prosím poraďte mi, budu muset dát ještě druhou a nerad bych ji dělal zase špatně.
Předem děkuji za radu. S pozdravem Peťan.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nezdařená Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv zář 11, 2014 10:30 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Peťan píše:
Dobrý den. Může mi někdo prosím poradit?
Dnes jsem prvně dělal očistu střev Sankhapraksalana. Po vypití prvního 1,5l jsem si nachystal druhý hrnek a šel na toaletu.
Začla ze mě vycházet po cca 3 minutových intervalech nažloutlá voda. Druhý 1,5l jsem pil cca 1 hodinu, měl jsem pořád pocit, když jsem pil, že jsem plný, ale těžko mi nebylo. Nicméně jsem pil druhou dávku pil hodinu. Třetí dávku a čtvrtou jsem pil dohromady další 1,5h. Ale POZOR. Třetí a čtvrtá dávka ze mě už nic nevycházelo. Při pití jsem krkal, měl jsem pocit plnosti, ale nic už nešlo. Tak jsem měl určitě vypito druhou a třetí dávku cca 3l + heřmánek 1,5l a nic nešlo. Koukal jsem na moje břicho a tam někde zůstalo 4,5l. Teď už to je 6h po očistě, je mi dobře, jen nevím kam ta voda šla. Zadnicí nevyšla. Mohl jsem tu vodu nějak strávit? Co jsem udělal špatně, že očista neproběhla jak měla? Prosím poraďte mi, budu muset dát ještě druhou a nerad bych ji dělal zase špatně.
Předem děkuji za radu. S pozdravem Peťan.

Pil jste to asi moc pomalu a ono se to vstrebalo. Ja piju prvni varku tak do 5 minut a ty dalsi me vezmou maximalne 10 minut. Jednou se me ale stalo, ze ze me nevysel hermanek, prestoze jsem ho vypila behem kratke doby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz