Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob pro 09, 2017 3:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
K.pv píše:
Velmi Vám děkuji za odpověď \":)\" tušila jsem, že to nebude problém, ale v tom lehkém stresu z prvního pokusu jsem se chtěla jen ujistit a poznatek o heřmánku je dobré vědět, i když se u mě jeho projímavý účinek neprojevil \":)\" už teď se těším na další, snad úspěšnější, pokus \":)\"

Jen ještě prosím jeden dotaz ohledně boje s candidou. V případě, že bych chtěla nastolit protikvasinková opatření, tak pokud to chápu dobře, tak v nedoporučovaných potravinách je i bílá rýže, která se však ve větším využívá právě po šance. Mám tomu rozumět tak, že v době tzv. protikvasinkové diety je bílá rýže zakázána, avšak po šance se přesto bílá rýže akceptuje a nezanese střeva opět candidou, i díky kapslím Acidophila?

Moc děkuji a přeji příjemný víkend

Denisa

To by jste musela mít kandidu opravdu rozjetou a pak by teoreticky mohl vznikat problém, nicméně mnozí se pouze domnívají že mají kandidu a přitom ve velké většině jde o jiný problém, tedy já bych se toho jednoho dne na rýži zase tolik nebál. Navíc to nemusí být celý den ve své podstatě stačí tu rýži aplikovat jako první jídlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob pro 09, 2017 10:19 pm 
Offline

Registrován: pát pro 08, 2017 3:13 pm
Příspěvky: 4
Jarda píše:
To by jste musela mít kandidu opravdu rozjetou a pak by teoreticky mohl vznikat problém, nicméně mnozí se pouze domnívají že mají kandidu a přitom ve velké většině jde o jiný problém, tedy já bych se toho jednoho dne na rýži zase tolik nebál. Navíc to nemusí být celý den ve své podstatě stačí tu rýži aplikovat jako první jídlo.

Kromě pozitivního plivacího testu, kterému ovšem nepřikládám toliko důvěryhodný závěr, se domnívám, že díky 10ti letům s antikoncepcí, chronických vaginálních zánětech (i přes 3 roky vysazeni HA), psychické poruše a neschopnosti přibrat (163cm a 47kg, 25 let), je zde možnost, že trpím přemnoženými kvasinkami, mimo jiné, i když vím, že v dnešní době se na candidu svádí téměř všechno. Zkouším tedy již cokoliv, abych své tělo i duši dostala do rovnováhy a celkové pohody \":)\"

Velmi děkuji za Vaše rady a především za Vaše stránky

Denisa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned pro 10, 2017 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
K.pv píše:
Kromě pozitivního plivacího testu, kterému ovšem nepřikládám toliko důvěryhodný závěr, se domnívám, že díky 10ti letům s antikoncepcí, chronických vaginálních zánětech (i přes 3 roky vysazeni HA), psychické poruše a neschopnosti přibrat (163cm a 47kg, 25 let), je zde možnost, že trpím přemnoženými kvasinkami, mimo jiné, i když vím, že v dnešní době se na candidu svádí téměř všechno. Zkouším tedy již cokoliv, abych své tělo i duši dostala do rovnováhy a celkové pohody \":)\"

Velmi děkuji za Vaše rady a především za Vaše stránky

Denisa

Asi bych v první řadě nasadil enzymy na e-schopu mám velice silný přípravek Neprinol, který je ještě lepší v kombinacích. Vyjde to sice docela draho, nicméně efekt se většinou dostaví. Pro podporu střeva můžete vyzkoušet, kombinaci probiotika, enzymy a probiotický multiplikátor v kombinaci Floraphage http://www.pro-zdravi-az.cz/161-floraph ... tiplikator 1ks ráno a 1 ks večer a Syntol http://www.pro-zdravi-az.cz/172-syntol-amd- 3ks ráno a 3ks večer. Tím se střevo celkem rychle dá srovnat pokud nebudete dělat nějaké stravovací excesy a bude psychicky v klidu. Pokud k tomuto nasadíte Neprinol tak je potřeba adekvátně ubrat Syntol, aby se moc neředila krev, jde přeci jenom o extrémně silné čističe krve. Další možnost je vyzkoušet humáty, pokud by šlo o virovou problematiku, což je dosti podobné a ty huminové kyseliny umí doslova zázraky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát pro 15, 2017 11:51 pm 
Offline

Registrován: pát lis 10, 2017 12:06 am
Příspěvky: 4
Dobrý den, stává se běžně že ani po vypití 6 litrů slané vody neodchází čistá tekutina, ale stále zakalená nebo s kousky stolice? Je pravda že jsem tuto metodu vyzkoušela poprvé (je mi 27 let) a tak jsem si dala asi 3/4 dávky popsaného množství soli = začínala jsem cca s 15g soli v prvním 1,5 litrové lahvi. Tak jako tak mě to zarazilo. Teď, 6 dní po očistě, se mi na toaletě poprvé za mnoho let stalo, že jsem se po bolestech břicha vyprázdnila, ale pořád jsem citila tlak jako na stolici, ale nedokázala jsem další stolici vytlačit. Jakoby tam bylo něco většího tuhého. Je možné že by se mi očistou "posunul" ve střevech nějaký větší kus tuhé stolice? Měla jsem totiž delší dobu bolesti při řízení auta = specifická pozice a stlačení žaludku + hmatatelné "větší" ložisko v oblasti břicha. Na ultrazvuku nebyl žádný nález co se ostatních orgánů týká. Jinak očista proběhla bez bolestí a obtíží. Nikdy se mi předtím nestalo že bych se nemohla vyprázdnit a tlačila a nešlo to. Začínám se trošku bát, co příjde \":(\" Stalo se někomu že by tolik dní po očistě došlo teprve k vyprázdnění nějaké "úsady" ve střevech?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob pro 16, 2017 9:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sharlota26 píše:
Dobrý den, stává se běžně že ani po vypití 6 litrů slané vody neodchází čistá tekutina, ale stále zakalená nebo s kousky stolice? Je pravda že jsem tuto metodu vyzkoušela poprvé (je mi 27 let) a tak jsem si dala asi 3/4 dávky popsaného množství soli = začínala jsem cca s 15g soli v prvním 1,5 litrové lahvi. Tak jako tak mě to zarazilo. Teď, 6 dní po očistě, se mi na toaletě poprvé za mnoho let stalo, že jsem se po bolestech břicha vyprázdnila, ale pořád jsem citila tlak jako na stolici, ale nedokázala jsem další stolici vytlačit. Jakoby tam bylo něco většího tuhého. Je možné že by se mi očistou "posunul" ve střevech nějaký větší kus tuhé stolice? Měla jsem totiž delší dobu bolesti při řízení auta = specifická pozice a stlačení žaludku + hmatatelné "větší" ložisko v oblasti břicha. Na ultrazvuku nebyl žádný nález co se ostatních orgánů týká. Jinak očista proběhla bez bolestí a obtíží. Nikdy se mi předtím nestalo že bych se nemohla vyprázdnit a tlačila a nešlo to. Začínám se trošku bát, co příjde \":(\" Stalo se někomu že by tolik dní po očistě došlo teprve k vyprázdnění nějaké "úsady" ve střevech?

To že při očistě stále něco odchází je známkou že střevo je patrně dosti roztažené a má vytahané kapsy ve kterých stolice ulpívá a tekutina prochází pouze kolem, což by si po pravidelném čištění mělo sednout do normálu. Posun kalových kamenů je pochopitelně možný i když se nedomnívám že by k tomu došlo po takové době a je silně nestandardní mít v sobě tak velké úsady, to by patrně na sonu bylo vidět jako extrémně rozšířené střevo, ale netuším co všechno zkoumají a jak důkladně. Práce v sedě je opravdu problém a v autě kde to je ještě navíc o docela slušných nervech, pokud vezmu v potaz kvalitu místních silnic, ostatních řidičů a dopravního značení, tedy zátěž extrémní a není se pak čemu divit. Pokud do toho ještě blbě a nepravidelně jíte, mimo práci sedíte u kompu, nebo u telebedny tak pak je vše správně. Minimálně bych při takovémto zaměstnání konal denně alespoň hodinové a ideálně delší procházky v přírodě, tím se střevo rovná zpět do původní polohy a silně se zlepšuje defekace. Jinak nahmatat se dá i větší plynová bublina, což také může být důvodem uvedených problémů s vyprázdněním. Tam zatlačíte, plyny se smrští a po odeznění tlaku zase roztáhnou, ale vypudit se to nedá, ten pohyb by hodně pomohl, protože za chůze vypustíte prdíky a problém patrně odezní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob pro 16, 2017 10:15 pm 
Offline

Registrován: pát lis 10, 2017 12:06 am
Příspěvky: 4
Děkuji, ano je to souhra všeho co píšete a ještě asi tak dvě cisterny stresu a roky a roky špatných stravovacích návyků. Poslední rok jsem vzala svůj život skutečně do svých rukou a přestala se spoléhat na doktory a také už vidím výsledky. Obdobně jako jste to popisoval ve svém životním příběhu. Jen musím akutně zapracovat na tom, se donutit, se minimálně 5x za den najíst, ideálně i víckrát menší porci. Né že bych se přejídala, spíše to mám opačně a pak není divu, že si moje tělo nashromáždilo krásnou 30 kilovou tukovou zásobu "nad normu"....
Ovšem děkuji za vaše vysvětlení, dává to smysl. Myslela jsem, že budu mít po Sankhapraksalaně "pocit lehkosti" ale spíše cítím opačný efekt, nafouklé břicho....Za jak dlouho by jste doporučoval rituál zopakovat? Mimo to se věnuji tanci, cvičím Cantienicu a procházky se taky snažím zařadit do svého harmonogramu. Navíc teď podstupuju lymfatické masáže, kvůli velkým hmatatelným otokům a špatnému proudění lymfy.....takže i čaj Lymforegen + kapky Očista lymfy od Fytosu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned pro 17, 2017 8:27 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
sharlota26 píše:
(...)Jen musím akutně zapracovat na tom, se donutit, se minimálně 5x za den najíst, ideálně i víckrát menší porci. Né že bych se přejídala, spíše to mám opačně a pak není divu, že si moje tělo nashromáždilo krásnou 30 kilovou tukovou zásobu "nad normu"....

Ach, dievča.... Keď budeš jesť TO ČO MÁŠ JESŤ, môžeš jesť aj RAZ DENNE do sýtosti (napr. v 2 hodinovom okne), nepriberieš žiaden tuk, a tvoje trávenie nebude musieť byť zapnuté celý deň...
Sú tisíce obéznych ľudí, ktorí skúsili protokol "ONE MEAL A DAY" v časovom horizonte 1-4 hodiny denne (to 4 hodinové okno na jedlo by som "ONE MEAL A DAY" určite nenazýval...), pričom NETRPELI HLADOM, a schudli.
Ja sám jem v 2 hodinovom okne (väčšinou od 8 do 10 hod, alebo od 9 do 11 hod), celkový čas jedenia 30-35 minút, dostatočne sa hýbem, mám 30 rokov. SUPER na tom fungujem.... a nie týždeň či mesiac.... už prakticky 1,5 - 2 roky.
Rozhodne ti neodporúčam jesť v dlhšom časovom úseku než 8 hodinovom okne na jedlo (napr. od 8:00 do 16:00)... Za ten čas sa 3x dostatočne naješ.
Ja si však už neviem predstaviť jesť v tak dlhom okne... Svoje 2 hodinové okno by som už nevymenil za nič... Jednohodinové mi bolo málo (2x polročná skúsenosť s jednohodinovým), dvojhodinové mi vyhovuje.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned pro 17, 2017 9:54 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Práve som skončil sankhapraksalanu.
Po klasickej stolici zo mňa vyšlo to, čo je na obrázku...
Budú to nejaké "kamienky" z pečene ? Alebo nie ? ...
Včera ráno som jedol fermentovanú ovsenú kašu, do ktorej som pridal maslo a v chladničke v slanom roztoku fermentované vlašské orechy (raz za čas...)...
Dobre som tie vlašské orechy v tej kaši pokusal (hoci netvrdím, že úplne "na orechové maslo"), a ja mám stolicu vždy v poriadku, nikdy v nej nemám nestrávené zvyšky, a nezapácha.
Avšak to čo zo mňa vyšlo, vyzerá ako nedôkladne pokusané vlašské orechy...
Je možné, aby sa mi nerozložili za ten čas ? Alebo je to nemožné ? Sanhkaprsaksalanu som si spravil 22 hodín od ich zjedenia...
Inak bežne sa pozerám na svoju stolicu (taký "zvyk", proste roky očíst...), a nikdy v nej nevidím nič nestrávené.
Asi som mal pár kúskov z misy vybrať a presvedčiť sa mechanicky, či to sú orechy alebo nie sú, ale neurobil som to...

Příloha:
po sankhe.jpg
po sankhe.jpg [ 66.78 KiB | Zobrazeno 11296 krát ]

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned pro 17, 2017 10:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sharlota26 píše:
Děkuji, ano je to souhra všeho co píšete a ještě asi tak dvě cisterny stresu a roky a roky špatných stravovacích návyků. Poslední rok jsem vzala svůj život skutečně do svých rukou a přestala se spoléhat na doktory a také už vidím výsledky. Obdobně jako jste to popisoval ve svém životním příběhu. Jen musím akutně zapracovat na tom, se donutit, se minimálně 5x za den najíst, ideálně i víckrát menší porci. Né že bych se přejídala, spíše to mám opačně a pak není divu, že si moje tělo nashromáždilo krásnou 30 kilovou tukovou zásobu "nad normu"....
Ovšem děkuji za vaše vysvětlení, dává to smysl. Myslela jsem, že budu mít po Sankhapraksalaně "pocit lehkosti" ale spíše cítím opačný efekt, nafouklé břicho....Za jak dlouho by jste doporučoval rituál zopakovat? Mimo to se věnuji tanci, cvičím Cantienicu a procházky se taky snažím zařadit do svého harmonogramu. Navíc teď podstupuju lymfatické masáže, kvůli velkým hmatatelným otokům a špatnému proudění lymfy.....takže i čaj Lymforegen + kapky Očista lymfy od Fytosu

Tak 30 kg nadváhy je slušná rezerva na horší časy. No nezoufejte třeba se budou hodit až nám z brusele dovezou ilegály a sociální systém který již i tak stojí za prd se zcela rozloží jako to už mají švédové. Pak se bude trochu zásobního špeku sakra hodit. No ale bez srandy je potřeba se hlavně zbavit stresu, dobře a dlouho spát a dost chodit. Šanka není samospasitelný postup, základ problémů je v tom vnitřním neklidu a opakovat se dá klidně po 14 dnech. Na e-schopu mám v doplňcích přípravky Syntol a Neprinol, tak si to povídání co je u nich projděte a případně vyzkoušejte, ten Syntol by vám asi pomohl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned pro 17, 2017 10:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Práve som skončil sankhapraksalanu.
Po klasickej stolici zo mňa vyšlo to, čo je na obrázku...
Budú to nejaké "kamienky" z pečene ? Alebo nie ? ...
Včera ráno som jedol fermentovanú ovsenú kašu, do ktorej som pridal maslo a v chladničke v slanom roztoku fermentované vlašské orechy (raz za čas...)...
Dobre som tie vlašské orechy v tej kaši pokusal (hoci netvrdím, že úplne "na orechové maslo"), a ja mám stolicu vždy v poriadku, nikdy v nej nemám nestrávené zvyšky, a nezapácha.
Avšak to čo zo mňa vyšlo, vyzerá ako nedôkladne pokusané vlašské orechy...
Je možné, aby sa mi nerozložili za ten čas ? Alebo je to nemožné ? Sanhkaprsaksalanu som si spravil 22 hodín od ich zjedenia...
Inak bežne sa pozerám na svoju stolicu (taký "zvyk", proste roky očíst...), a nikdy v nej nevidím nič nestrávené.
Asi som mal pár kúskov z misy vybrať a presvedčiť sa mechanicky, či to sú orechy alebo nie sú, ale neurobil som to...

To z obrázku nikdo nerozliší, měl jste jeden kousek vylovit a pokusit se ho rozmáčknout, pokud by to šlo rozmačknout jako tuk je to kamení z jater a ořech by jste nerozmáčkl ani náhodou ten je tvrdý stále.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prvni sankha
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 1:59 pm 
Offline

Registrován: pát říj 07, 2016 2:34 pm
Příspěvky: 4
Dobry den, rada bych se zeptala, zda je mozne/obvykle, abych ve svych 35 letech, vaze +- 53 kg, 156 cm mela streva tak zanesena a zalepena, ze pri me prvni sankhe sice asi nejspis doslo k syfonovemu efektu, ale sla ze mne pouze voda, vubec zadne usazeniny, jen voda. Den predem jsem mela zeleninovy salat a mixlou polevku, vecer i rano pred procedurou jsem byla spontanne na stolici. Podarilo se mi vypit cca 7 litru slane vody, z toho jsem bohuzel v prubehu asi 2 l vyzvracela, ale doplnila jsem. Asi 10-15 min po zacatku ze mne zacla odchazet prave voda, tak jsem byla rada, ze nemusim delat klystyr, ale porad tekla jen voda, zadne kaly, huste, nic. Takze jsem se takto proplachla, zalila to hermankovym cajem, zajedla ryzi, ale obavam se, ze vsechno to spatne ve mne zustalo. Vubec necitim ulevu. Byla mi strasna zima a mela jsem prisernou migrenu, musela jsem cely den lezet pod duchnama. Co jsem udelala spatne? Jak se tech kalu jinak zbavit? Posledni leta se snazime jist zdrave, spise nizkosacharidove, nejime sladke, vyhybam se lepku, piji kefir z tibetky, nejim zadne prasky atd. a presto ta streva musi byt asi v hroznem stavu vzhledem k tomu, jak aknozni je muj oblicej. Jinak ale chodim na velkou pravidelne 1-2 denne, nijak se nenadymam, nemam problemy s travenim. Pred rokem jsem si davala i klystyrovou kuru, ale zadne velke nanosy taky neodesly. Dekuji za komenty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni sankha
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 2:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
misaa píše:
Dobry den, rada bych se zeptala, zda je mozne/obvykle, abych ve svych 35 letech, vaze +- 53 kg, 156 cm mela streva tak zanesena a zalepena, ze pri me prvni sankhe sice asi nejspis doslo k syfonovemu efektu, ale sla ze mne pouze voda, vubec zadne usazeniny, jen voda. Den predem jsem mela zeleninovy salat a mixlou polevku, vecer i rano pred procedurou jsem byla spontanne na stolici. Podarilo se mi vypit cca 7 litru slane vody, z toho jsem bohuzel v prubehu asi 2 l vyzvracela, ale doplnila jsem. Asi 10-15 min po zacatku ze mne zacla odchazet prave voda, tak jsem byla rada, ze nemusim delat klystyr, ale porad tekla jen voda, zadne kaly, huste, nic. Takze jsem se takto proplachla, zalila to hermankovym cajem, zajedla ryzi, ale obavam se, ze vsechno to spatne ve mne zustalo. Vubec necitim ulevu. Byla mi strasna zima a mela jsem prisernou migrenu, musela jsem cely den lezet pod duchnama. Co jsem udelala spatne? Jak se tech kalu jinak zbavit? Posledni leta se snazime jist zdrave, spise nizkosacharidove, nejime sladke, vyhybam se lepku, piji kefir z tibetky, nejim zadne prasky atd. a presto ta streva musi byt asi v hroznem stavu vzhledem k tomu, jak aknozni je muj oblicej. Jinak ale chodim na velkou pravidelne 1-2 denne, nijak se nenadymam, nemam problemy s travenim. Pred rokem jsem si davala i klystyrovou kuru, ale zadne velke nanosy taky neodesly. Dekuji za komenty?

Podle mě proběhlo vše celkem dobře a ta zima je z vyplavení rezervních zásob cukrů z jater, na to jsem zde již upozorňoval. Také většina lidí si myslí že z nich vyskočí minimálně Vetřelec, ale ten problém je jinde. Jde většinou o malé šmejdy nalepené na střevní stěně kteří je vlastně zalepí střevní stěnu, požerou vše podstatné z přijímané stravy a na hostitele zbude pouze odpad. Navíc střevní stěnu poškozují a vytvářejí toxiny. Můžete vyzkoušet tyto nánosy narušit pomocí enzymů konkrétně Neprinol co mám na e-schopu je výborný a pak znovu propláchnout, nebo dávat pravidelně něco co jim to škodění na střevní stěně znesnadní. Někdo bere třeba petrolej, terpentýn, humáty, různé byliny které čistí střevní stěny třeba Triphala a je pochopitelně mnoho dalších možností. Jinak pupínky v obličeji mohou souviset i s hormonálním problémem a určitě je dobré se podívat i tímto směrem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob led 20, 2018 2:51 am 
Offline

Registrován: pon lis 27, 2017 4:48 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, hrozí nějaká vážnější rizika v případě, že by se slaná voda dostala do střeva, nepostupovala by dále a nepoužil bych klystýr? Očistu jsem již kdysi párkrát provedl a vždy úspěšně i když někdy jsem na efekt čekal i hodinu po vypití prvního hrnku vody. Rád bych proceduru zopakoval, proto má otázka. Předpokládám správně, že mám-li normálně průchozí střeva, což mám, můžou mě maximálně potkat silné bolesti střev než dojde k efektu? S klystýrem nemám vůbec žádné zkušenosti. Předem díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob led 20, 2018 12:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Danys píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, hrozí nějaká vážnější rizika v případě, že by se slaná voda dostala do střeva, nepostupovala by dále a nepoužil bych klystýr? Očistu jsem již kdysi párkrát provedl a vždy úspěšně i když někdy jsem na efekt čekal i hodinu po vypití prvního hrnku vody. Rád bych proceduru zopakoval, proto má otázka. Předpokládám správně, že mám-li normálně průchozí střeva, což mám, můžou mě maximálně potkat silné bolesti střev než dojde k efektu? S klystýrem nemám vůbec žádné zkušenosti. Předem díky za odpověď.

Nepředpokládám že by k tomu u vás došlo, ale i kdyby se tak stalo voda se prostě vstřebá a vymočíte ji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř úno 07, 2018 3:43 pm 
Offline

Registrován: stř úno 07, 2018 3:35 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, poslední dobou mám problémy s břichem. Myslím, že střevo. Mám podezření na parazity ,ale nechci být paranoidní. Přesto symptomy vcelku odpovídají, z čehož mě až mrazí. Už dlouho se chystám na tuto proceduru a zajímá mne, zda nehrozí třeba v případě přítomnosti červů nebo tasemnice nějaké závažnější komplikace. Díky.Samozřejmě asi nemusím dodávat, že podle slavných doktorů jsem hypochondr, simulant a kdovíco ještě. Díky. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz