Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 12:30 pm 
Offline

Registrován: pát pro 03, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 10
Pane Jardo,
Co je to tkzv. Okurková terapie. Nikde jsem to na diskusi nemohl najít. Mohl byste mi to trochu vysvětlit

díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte čer 28, 2011 7:55 am 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Dobré ránko pán Jarda, vcera som si urobila druhú sanku, vsetko prebehlo v poriadku ako som uz písala, len ma po cely den pobolieval zalúdok a na vecer aj crevá. V noci som sa zobudila o 3 tej zalúdok uz nebolel ale crevá áno aj teraz po prebudení. Po sanke som jedla bielu ryzu s maslom podla popisu 3krát cez den a vecer okolo 7mej som si uvarila trochu zemiakov v slanej vode. Keby ste boli taky láskavy a zhodnotili to, co za tym stojí preco ma tie crevá pobolievajú, urobila som niekde chybu? Dakujem vám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2011 10:02 am 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Dobré ránko, tak dnes sa musím pytat znova a uz vo pred vám dakujem za odpoved. Vcera som pila dost asi deci cviklovej stavy melón zeleené stavy ako zvycajne a dnes ráno v prvej stolici po sanke boli nieco ako kamienky. Stolica bola cervená od repy, moc ale nie bol zlty.Tie kamienky boli roznej velkosti ak to boli kamienky hnedej farby a boli makké. Co to je pán Jarda? Usadeniny? Robila som dva krát ocistu pecene tam toho nebolo vela , v prvej zelené makké gulocky ako malé hrásky a v druhej nebolo nic. Kemienky nebyvaju tvrdé? Dakujem vám za túto vecernú vysoku skolu do ktorej sme sa mnohí zapísali a poradte ako postupovat dalej. Test na grganie som skúsila dnes ráno ale dala som len tristvrte mokka lyzicky sódy do 3 dcl vody. Negrgla som si ani raz, bolo snád tej sódy málo?
Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 7:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Dobry den, pán Jarda. Svoju prvú sanku som absolvovala asi pred 2 mesiacmi, potom nasledovali dve ocisty pecene a dnes som si spravila 2 sanku. Vsetko prebehlo hladko snád az príliz. Po vypití 1l slanej vody som isla na záchod jediné bolo to grganie viac krát sa mi grglo ale inác stacilo asi 2 apol l vody a bola som preplachnutá. Voda isla mierne zakalená sem tam boli v nej také akoby malé smietky nebola mi zima len nohy mi ochladli ako zabe, vypila som caj a potom ryzu s maslom. V bruchu mi to sem tam vrzga a pocut ako pracuje a zaludok mám akysi tazky inác mi je dobre. Po prvej sanke som isla kopat záhradu...riesim kvasinky pluvací test ich potvrdil. Mám korunky na zuboch ako by som mala udrziavat dezinfekciu úst mms teraz nemám doma? Mám pocit ze test nebude dobry ak kvasinky nevypracem z ústnej dutiny, co si o tom myslíte? Dakujem za odpoved a cas ktory nám dávate, pán Boh vás za to pozehnaj, ako v tej rozprávke ked mal mladík vrecká plné s pán boh pozehnaj a prisli mu vhod ked sa inym platit nedalo

Ta procedura vám proběhla evidentně správně a není po ní dobré nějaké fyzické vytížení, ale klid, minimálně půl dne. Kvasinky má člověk většinou v celém těle a je vhodné je likvidovat systematicky, pouze v ústech asi nebude moc efektivní, ale určitě to ničemu neuškodí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 7:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jalowiczor píše:
Pane Jardo,
Co je to tkzv. Okurková terapie. Nikde jsem to na diskusi nemohl najít. Mohl byste mi to trochu vysvětlit

díky

Jedná se o okurkovou momodietu, kdy se jeden, nebo několik dní jedí pouze okurky a jedná se o velice čistící postup, který vysoce zvedá pH těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 7:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Dobré ránko pán Jarda, vcera som si urobila druhú sanku, vsetko prebehlo v poriadku ako som uz písala, len ma po cely den pobolieval zalúdok a na vecer aj crevá. V noci som sa zobudila o 3 tej zalúdok uz nebolel ale crevá áno aj teraz po prebudení. Po sanke som jedla bielu ryzu s maslom podla popisu 3krát cez den a vecer okolo 7mej som si uvarila trochu zemiakov v slanej vode. Keby ste boli taky láskavy a zhodnotili to, co za tym stojí preco ma tie crevá pobolievajú, urobila som niekde chybu? Dakujem vám.

Základ je vzít po proceduře laktobacily na obnovení střevní mikroflóry a pokud jste to neudělala, což z textu neplyne, tak to bude ze špatných bakterií, které se ve střevě namnoží. Dodejte větší množství kefíru, nebo probiotik a mělo by se to odstranit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 7:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Dobré ránko, tak dnes sa musím pytat znova a uz vo pred vám dakujem za odpoved. Vcera som pila dost asi deci cviklovej stavy melón zeleené stavy ako zvycajne a dnes ráno v prvej stolici po sanke boli nieco ako kamienky. Stolica bola cervená od repy, moc ale nie bol zlty.Tie kamienky boli roznej velkosti ak to boli kamienky hnedej farby a boli makké. Co to je pán Jarda? Usadeniny? Robila som dva krát ocistu pecene tam toho nebolo vela , v prvej zelené makké gulocky ako malé hrásky a v druhej nebolo nic. Kemienky nebyvaju tvrdé? Dakujem vám za túto vecernú vysoku skolu do ktorej sme sa mnohí zapísali a poradte ako postupovat dalej. Test na grganie som skúsila dnes ráno ale dala som len tristvrte mokka lyzicky sódy do 3 dcl vody. Negrgla som si ani raz, bolo snád tej sódy málo?
Dakujem

To vám červená řepa vyhnala usazeniny z jater, což ničemu nevadí, ba naopak a evidentně nemáte v žaludku dostatek HCl, čili nastudujte doplnění, budete ji muset dodávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 8:36 am 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Velmi vám dakujem za odpoved. probiotika som uzívala normaflor po kazdom jedle dve tobolky. Tak ráno som dala do dve deci vody 1 celú mokka lyzicku a grgnutie sa nedialo. Nasla som lekáren kde namiesajú úplne vsetko co clovek od nich pyta. Hcl mi povedali ze majú 100%. Pytala som 3,5%. Ako si to mám pytat aby som dostala to co potrebujem? Z toho 100% i dcl bude stacit? Mozem sa opytat co sú to tie mastné zhluky ci kamienky v peceni?
Dakujem a prajem pekné dni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 9:21 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
[quote="Joy":ugjsb9ov]Mozem sa opytat co sú to tie mastné zhluky ci kamienky v peceni?[/quote:ugjsb9ov]Zkuste mrknout na toto tema. Mate tam i fotky -

Naposledy upravil sokol dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 10:11 am 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Tak som sa pozrela upratovanie ako pred sviatkami....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Velmi vám dakujem za odpoved. probiotika som uzívala normaflor po kazdom jedle dve tobolky. Tak ráno som dala do dve deci vody 1 celú mokka lyzicku a grgnutie sa nedialo. Nasla som lekáren kde namiesajú úplne vsetko co clovek od nich pyta. Hcl mi povedali ze majú 100%. Pytala som 3,5%. Ako si to mám pytat aby som dostala to co potrebujem? Z toho 100% i dcl bude stacit? Mozem sa opytat co sú to tie mastné zhluky ci kamienky v peceni?
Dakujem a prajem pekné dni.

Z chemického hlediska není možné získat HCl v koncentraci 100% a většinou se dodává v neučitelné koncentraci cca 32-38 %. Tuto koncentraci ovšem lékárníci považují za 100% tní a v tom je ten problém s přepočtem, prostě chtějte ředění 1díl HCl : 9 dílům H2O.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 4:05 pm 
Offline

Registrován: pát pro 03, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 10
ŠŤávy z okurky, nebo se to má kombinovat ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned črc 03, 2011 8:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jalowiczor píše:
ŠŤávy z okurky, nebo se to má kombinovat ?

Pokud jde o okurkovou monodietu, tak se jedí pouze okurky a pije okurková šťáva, jinak se samozřejmě dá okurková šťáva kombinovat se spoustou jiných šťáv, přičemž nejlepší je kombinace okurky, mrkev, červená řepa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 10:28 pm 
Offline

Registrován: stř čer 22, 2011 7:08 am
Příspěvky: 4
Dobrý den, dnes jsem zkusila podruhé šanku, poprvé jsem měla křeče v břiše, a tak nějak jsem vyvodila
že to bylo studenou vodou, proto jsem dnes zkusila trošku teplou vodu a střídat pití slané a neslané vody
protože po vypití slané se mi obracel žaludek a nešlo mi to pít . nicméně mi to pořád trvalo dost dlouho
než voda prošla celým traktem a procedura trvala i s jedením rýže 2a půl hoďky, nicméně tato metoda mi připadne
velmi velmi fajn protože je jednoduchá .
Mám tedy dva dotazy a předem moc děkuji za odpověď
nevadí pití teplé vody?
jak bych mohla celý proces ještě urychlit? mám doufat ve zlepšení?
ještě jednou děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
platina píše:
Dobrý den, dnes jsem zkusila podruhé šanku, poprvé jsem měla křeče v břiše, a tak nějak jsem vyvodila
že to bylo studenou vodou, proto jsem dnes zkusila trošku teplou vodu a střídat pití slané a neslané vody
protože po vypití slané se mi obracel žaludek a nešlo mi to pít . nicméně mi to pořád trvalo dost dlouho
než voda prošla celým traktem a procedura trvala i s jedením rýže 2a půl hoďky, nicméně tato metoda mi připadne
velmi velmi fajn protože je jednoduchá .
Mám tedy dva dotazy a předem moc děkuji za odpověď
nevadí pití teplé vody?
jak bych mohla celý proces ještě urychlit? mám doufat ve zlepšení?
ještě jednou děkuji

Teplá voda nijak nevadí a procedura se zrychlí především postupným vyčištěním trávicí trubice, čili chce to vytrvat a výsledek se dostaví.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz