Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: očista dutin a střev
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2018 11:50 am 
Offline

Registrován: stř dub 13, 2016 7:54 am
Příspěvky: 3
Dobrý den, rada bych se tu poradila...
Po přečtení knih od G.P. Malachova a I.P. Něumyvakina mi došlo, že není jiné zbytí, než změnit úplně vše. Je mi 40 let cca od 15 let trpím na neustále ucpaný nos, únavu, motání hlavy, slabost, málo energie, a velmi řídkou stolici a také bolestmi bederní a krční páteře, ted se přidaly bolesti zubu, ale asi budou souviset se zanešenými dutinami...nevím, hrozně se mi zhoršil zrak což je podle knih pana Malachova zpusobeno hlenem v oblasti hlavy, takže se snažím vyčistit jak dutiny, tak střeva, nevím jestli dutiny čistím správně, každý večer si napařuji hlavu na nějakým bylinkovým čajem nebo sprchou a vyplachuji solným roztokem konvičkou neti, ráno vypiju několik doušku moči a znovu močí vyplachuji nos, dutiny se sice čistí, ale někdy jsou ucpané tak, že voda nosem ani neproteče, střeva čistím klystýry s několika kapkami peroxidu vodíku, chci dělat i urinové klystýry.
Chci se zeptat, jestli jsou klystýry vhodné i pro člověka, který má řídkou stolici?? Nejsem schopná udržet to v sobe ani pár minut a hned běžím \":-)\", mám vytrvat, je to pro mě vhodné?
Stravu jsem změnila podle jídelníčku pana Zajíčka, ale zkouším to pár dní, do té doby jsem sice jedla hodně ovoce a zeleninu a pila štávy, ale jedla rýži brambory, tuńaka, dušenou zeleninu,často jsem ujížděla na sladkostech to už ted nedělám a vařenému jídlu se vyhýbám
Mužete mi prosím poradit, jak svuj stav zlepšit?

Dekuji Denisa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista dutin a střev
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2018 4:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
denisa Jandurova píše:
Dobrý den, rada bych se tu poradila...
Po přečtení knih od G.P. Malachova a I.P. Něumyvakina mi došlo, že není jiné zbytí, než změnit úplně vše. Je mi 40 let cca od 15 let trpím na neustále ucpaný nos, únavu, motání hlavy, slabost, málo energie, a velmi řídkou stolici a také bolestmi bederní a krční páteře, ted se přidaly bolesti zubu, ale asi budou souviset se zanešenými dutinami...nevím, hrozně se mi zhoršil zrak což je podle knih pana Malachova zpusobeno hlenem v oblasti hlavy, takže se snažím vyčistit jak dutiny, tak střeva, nevím jestli dutiny čistím správně, každý večer si napařuji hlavu na nějakým bylinkovým čajem nebo sprchou a vyplachuji solným roztokem konvičkou neti, ráno vypiju několik doušku moči a znovu močí vyplachuji nos, dutiny se sice čistí, ale někdy jsou ucpané tak, že voda nosem ani neproteče, střeva čistím klystýry s několika kapkami peroxidu vodíku, chci dělat i urinové klystýry.
Chci se zeptat, jestli jsou klystýry vhodné i pro člověka, který má řídkou stolici?? Nejsem schopná udržet to v sobe ani pár minut a hned běžím \":-)\", mám vytrvat, je to pro mě vhodné?
Stravu jsem změnila podle jídelníčku pana Zajíčka, ale zkouším to pár dní, do té doby jsem sice jedla hodně ovoce a zeleninu a pila štávy, ale jedla rýži brambory, tuńaka, dušenou zeleninu,často jsem ujížděla na sladkostech to už ted nedělám a vařenému jídlu se vyhýbám
Mužete mi prosím poradit, jak svuj stav zlepšit?

Dekuji Denisa

Tak určitě ano, klystýr odplaví špatné bakterie, které ten stav způsobují, ovšem nemusí to nutně znamenat že se všeho zbavíte, ale pomůže. Tam je podle všeho problém v biofilmu na střevní stěně a to může být různé, podle zamoření organizmu konkrétním šmejdem. Pokud je biofilm pouze v tlustém střevě je to ještě dobře řešitelné, ovšem v tenkém střevě a v žaludku se to již řeší hůře a hlavně déle. Já bych nyní nasadil obyčejný Endiaron z lékárny s tím že první den 3x1 další 3x2 a další 3x3 tablety a tu celou dávku minimálně tři dny s tím že maximum je 7 dní. K tomu plná podpora jater třeba silymarin, schizandra čínská, chanca pirdra případně očisty a dvakrát denně klystýr z heřmánku, nebo ještě lépe z řepíku. Jedině s tou podporou střeva a jater se zle takto intenzivně zbavit šmejdů tak rychle protože jinak vám naskočí herx jako prase a nedáte to kvůli přiotrávení organizmu vychcípaným šmejdem ze střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 8:58 am 
Offline

Registrován: stř dub 13, 2016 7:54 am
Příspěvky: 3
Děkuji, klystýry dělám, ale mám problém je v sobě udržet, včera jsem nasadila Endiaron i Silimarin. Prolévám dutiny slaným roztokem s néti konvičkou už cca týden a mám pocit, že se to stále zhoršuje, před tím ze me alespon něco vycházelo, ted je nos uplně utemovaný, a do toho se přidala bolest v krku, která jde až do uší, porad se mi mota hlava, to asi jak se v dutinách uvolnily hleny, nebo nevím,je to nepříjemné. Rano mám rozostřené vidění a celkově se mi hrozně zhoršil zrak....Malachov ve svých knihách píše, že je to tím hlenem. Myslíte, že to motání hlavy u očisty dutin je normální? Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 10:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="denisa Jandurova":3ui0g735]Děkuji, klystýry dělám, ale mám problém je v sobě udržet, včera jsem nasadila Endiaron i Silimarin. Prolévám dutiny slaným roztokem s néti konvičkou už cca týden a mám pocit, že se to stále zhoršuje, před tím ze me alespon něco vycházelo, ted je nos uplně utemovaný, a do toho se přidala bolest v krku, která jde až do uší, porad se mi mota hlava, to asi jak se v dutinách uvolnily hleny, nebo nevím,je to nepříjemné. Rano mám rozostřené vidění a celkově se mi hrozně zhoršil zrak....Malachov ve svých knihách píše, že je to tím hlenem. Myslíte, že to motání hlavy u očisty dutin je normální? Dekuji[/quote:3ui0g735]
Jde o to jak děláte kystýr, za dané situace bych se snažil vyčistit celé střevo, tedy dávat nálev opakovaně tak dlouho, až dostanete do střeva 2 l nálevu, tedy tlusté střevo vypláchnete celé. Předpokládám že pak bude hlen odcházet střevem tedy patrně vykadíte řádný smradlavý chrchel, a uvolněním této spodní cesty se pochopitelně uleví nahoře. Celkově to sedí na stav přiotrávení ze šmejdů ve střevě a bez jejich eliminace to asi nepůjde. Klystýry se v takovém případě dělají hodně často, ideálně ráno a večer klidně delší dobu, prostě do té doby než střevo naskočí a bude schopno produkovat normální stolici. Celkově dávat lehčí stravu, ale v dostatečném množství, aby

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2019 2:24 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Ahojte. Dlhsie sem uz neprispievam, lebo cakam na vysledky vlasovej analyzy, a zatial mam "pauzu", nic mna sa tykajuc (ohladom zdravia) na fore neriesim.

ALE dozvedel som sa od sestry (rodina to pred mnou z nejakoho dovodu taji - a ja viem akeho), ze moj DEDKO (76r.) ma polyp/polypy v hrubom creve (posledne mesiace mava riedku stolicu), a niekedy na jar alebo v lete ma byt operovany.
Povedala mi to sestra len tak "mimochodom", ale s tym ze si myslela, ze to VIEM. Nepovedala mi to mamka preto, lebo vie, ze by som dedkovi zacal hovorit o ocistach, klystiroch, atd, a on by to "NEPOBRAL", a akurat by bol konflikt medzi mnou a nim...

MAM OTAZKY....
1. Je operacia pri ktorej sa odstrani polyp/polypy z hrubeho creva pre 76 rocneho muza (ktory od jari do jesene denne pracuje na zahradke) mozno aj zivotu nebezpecna ?
2. Daju sa tie polypy odstranit aj inak ako len klystirmy (co som cital, najlepsie by boli z odparenej alebo starej uriny) ? Napriklad nejake silne enzymy v tobolkach s enterickym obalom, ktore odstrania prebytky v organizme....alebo nieco ine na baze "potravinovych doplnkov" ? ...

Moj dedko je TVRDOHLAVY TRUHLIK.... On by mozno pristupil na ocisty, keby mali byt v pocte maximalne 2-3 PROCEDUR ... A aj to skor na sankhapraksalanu, nez na klystir (mozno by tak siel na hydrocolon keby mu to malo pomoct, ale to mu polyp neodstrani)... Proste on si NEBUDE robit klystiry....je to "stara skola plna predsudkov_ od hanby by sa ored sebou prepadol, keby mal byt na styroch a mal by si strcit do konecnika hadicku)....A keby uz dostal odvahu na sankhapraksalanu, tak co je to platne, ked ona polyp neodstrani, a moj dedko je taky cvok (prepac, dedko), ze ked si v 35tke robil kupel a zaspal vo vani (ale niekto z rodiny ho zobudil), tak sa zaprisahal, ze uz NIKDY sa nebude kupat, ale len sprchovat. A tak sa aj stalo, nekupal sa uz 41 rokov....Samozrejme ani ziadna sauna, nic...
TAKZE MA "NULOVO" ZMÄKCENY ORGANIZMUS, a ani to uz nezmeni... NEVERIM, zeby dal na moje rady tykajucich sa urinovych klystirov (mamka alebo moja teta by mu v nich asistovali, hoci to hovorim ja, a pravdepodbne si to ony ani nevedia predstavit...)....Vidim to maximalne na vyzivove doplnky na odstranenie polypov a zharmonizovanie organizmu, ALE SU TAKE DOPLNKY ?
Logicky nechcem, aby mu operacia poskodila v akomkolvek fyzickom smere...
Dedko ma penazi dost, takze keby mal takmer istotu ze hocijak drahe prirodne vyzivove doplnky mu polyp odstrania, nevahal by. (A keby vahal, tak by som mu povedal, ze je nenormalny a ze mi je z neho zle)

Dakujem za odpved, reakciu...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2019 5:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Ahojte. Dlhsie sem uz neprispievam, lebo cakam na vysledky vlasovej analyzy, a zatial mam "pauzu", nic mna sa tykajuc (ohladom zdravia) na fore neriesim.

ALE dozvedel som sa od sestry (rodina to pred mnou z nejakoho dovodu taji - a ja viem akeho), ze moj DEDKO (76r.) ma polyp/polypy v hrubom creve (posledne mesiace mava riedku stolicu), a niekedy na jar alebo v lete ma byt operovany.
Povedala mi to sestra len tak "mimochodom", ale s tym ze si myslela, ze to VIEM. Nepovedala mi to mamka preto, lebo vie, ze by som dedkovi zacal hovorit o ocistach, klystiroch, atd, a on by to "NEPOBRAL", a akurat by bol konflikt medzi mnou a nim...

MAM OTAZKY....
1. Je operacia pri ktorej sa odstrani polyp/polypy z hrubeho creva pre 76 rocneho muza (ktory od jari do jesene denne pracuje na zahradke) mozno aj zivotu nebezpecna ?
2. Daju sa tie polypy odstranit aj inak ako len klystirmy (co som cital, najlepsie by boli z odparenej alebo starej uriny) ? Napriklad nejake silne enzymy v tobolkach s enterickym obalom, ktore odstrania prebytky v organizme....alebo nieco ine na baze "potravinovych doplnkov" ? ...

Moj dedko je TVRDOHLAVY TRUHLIK.... On by mozno pristupil na ocisty, keby mali byt v pocte maximalne 2-3 PROCEDUR ... A aj to skor na sankhapraksalanu, nez na klystir (mozno by tak siel na hydrocolon keby mu to malo pomoct, ale to mu polyp neodstrani)... Proste on si NEBUDE robit klystiry....je to "stara skola plna predsudkov_ od hanby by sa ored sebou prepadol, keby mal byt na styroch a mal by si strcit do konecnika hadicku)....A keby uz dostal odvahu na sankhapraksalanu, tak co je to platne, ked ona polyp neodstrani, a moj dedko je taky cvok (prepac, dedko), ze ked si v 35tke robil kupel a zaspal vo vani (ale niekto z rodiny ho zobudil), tak sa zaprisahal, ze uz NIKDY sa nebude kupat, ale len sprchovat. A tak sa aj stalo, nekupal sa uz 41 rokov....Samozrejme ani ziadna sauna, nic...
TAKZE MA "NULOVO" ZMÄKCENY ORGANIZMUS, a ani to uz nezmeni... NEVERIM, zeby dal na moje rady tykajucich sa urinovych klystirov (mamka alebo moja teta by mu v nich asistovali, hoci to hovorim ja, a pravdepodbne si to ony ani nevedia predstavit...)....Vidim to maximalne na vyzivove doplnky na odstranenie polypov a zharmonizovanie organizmu, ALE SU TAKE DOPLNKY ?
Logicky nechcem, aby mu operacia poskodila v akomkolvek fyzickom smere...
Dedko ma penazi dost, takze keby mal takmer istotu ze hocijak drahe prirodne vyzivove doplnky mu polyp odstrania, nevahal by. (A keby vahal, tak by som mu povedal, ze je nenormalny a ze mi je z neho zle)

Dakujem za odpved, reakciu...

Tak zpěvák Matuška si nechal tuto "bezpečnou" operaci dělat v USA a jen tak tak přežil proděravění střeva. Netvrdím že to je běžný problém, ale může se to stát. Klystýry podle mě určitě pomohou a enzymy také s tím že musí narušovat fibrin, takto funguje třeba Neprinol co mám na e-schopu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2019 7:41 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
DAKUJEM PEKNE ZA ODPOVED, pan Jarda \":-)\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2019 12:10 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jarda píše:
Tak zpěvák Matuška si nechal tuto "bezpečnou" operaci dělat v USA a jen tak tak přežil proděravění střeva. .

Lékaři se obvykle nechlubí tím, že při odstranění polypů ve střevě horzí pacientovi protržení střeva a tím pádem i smrt. Když člověk čte propagační články na různé operace a preventivní vyšetření, všechno vypadá naprosto bezpečné. Realita je bohužel jiná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2019 3:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Goldman píše:
Lékaři se obvykle nechlubí tím, že při odstranění polypů ve střevě horzí pacientovi protržení střeva a tím pádem i smrt. Když člověk čte propagační články na různé operace a preventivní vyšetření, všechno vypadá naprosto bezpečné. Realita je bohužel jiná.

Tak ono je to logické taky si nedáte opravit brzdy u auta od odborníka jehož pět posledních klientů skončilo ve škarpě nebo v krematoriu. Je to ovšem nepravdivé tvrzení a ta jsou ze strany EU třeba u bylin striktně zakázána a kupodivu zde jsou tolerována tedy zase klasika západního myšlení dvojího metru, prostě to je ta demokracie. Naprostá většina demokratů si pojem demokracie představuje jako anologii slov beztrestně lhát a kupodivu mnohdy to funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Spací střevo
PříspěvekNapsal: ned kvě 10, 2020 10:19 pm 
Offline

Registrován: pát bře 23, 2012 7:57 pm
Příspěvky: 24
Pane Jardo,
prosím Vás pomůžte!

Již nějaký čas moje trávení nefunguje. To znamená: skoro žádná nebo minimálna stolice. Žádné šišky, proste nic sformovaného. Neni to zácpa, ani průjem.

Mám 30 let. Muž. Pracují s počítačem.

Vyzkoušel jsem všechno. Alkohol, cigarety, kafe nepiju. Cukr, složité cukry, mléko, ztužené tuky, sol, maso nežeru. Žiju ve vesnici, žádný stres, chodím na procházky denně, víkendy víc. Klystýry a šanku ovládám velice dobre. Dělal jsem i několik očist jater (2018). Denně čistím i nos pomocí néti. Piju šťávy a znám i patlanicu a domácí kefír. Vitamín C beru několik gramu a hořčík taky. Dělal jsem i půsty. Třeba 8 týdenný zeleninový půst s klystýrem každý den (urina, 20 min). Bral jsem i lékořicu (8 týdnů), žinšeng, aswagandhu, guaranu, B komplex...

A nic. Prostě to nejde.

Tedka jsem skončil 10 dňový půst (jenom osmotická voda). Začal jsem pomerančovou šťávou první den. Pak ovoce 2 dny. Fungovalo to dva dny, měl jsem dobrý pocit ve střevě. Byl jsem normálným človekem. Cítil jsem co jíst. Měl jsem takový příjemný “napětí” ve střevě. Prostě cítil jsem, že střevo funguje.
A pak... během hodiny to napětí vymyzlo, střevo říká já jdu spát a nazdar. A ten známý pocit je zpátky - nejsem již človekem, necítim nic, jenom nefunkční střevo. Přesně to se staně po šanke, očistě jater, atd. Stalo se, že jsem vyprodukoval 3 šišky denně cca. 1týden a pak to bylo pryč (žádnà změna ve stravování).

Co bych mohl ještě zkusit?

PS: testosterón 0... žádná chuť na sex.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spací střevo
PříspěvekNapsal: pon kvě 11, 2020 11:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mdavid626 píše:
Pane Jardo,
prosím Vás pomůžte!

Již nějaký čas moje trávení nefunguje. To znamená: skoro žádná nebo minimálna stolice. Žádné šišky, proste nic sformovaného. Neni to zácpa, ani průjem.

Mám 30 let. Muž. Pracují s počítačem.

Vyzkoušel jsem všechno. Alkohol, cigarety, kafe nepiju. Cukr, složité cukry, mléko, ztužené tuky, sol, maso nežeru. Žiju ve vesnici, žádný stres, chodím na procházky denně, víkendy víc. Klystýry a šanku ovládám velice dobre. Dělal jsem i několik očist jater (2018). Denně čistím i nos pomocí néti. Piju šťávy a znám i patlanicu a domácí kefír. Vitamín C beru několik gramu a hořčík taky. Dělal jsem i půsty. Třeba 8 týdenný zeleninový půst s klystýrem každý den (urina, 20 min). Bral jsem i lékořicu (8 týdnů), žinšeng, aswagandhu, guaranu, B komplex...

A nic. Prostě to nejde.

Tedka jsem skončil 10 dňový půst (jenom osmotická voda). Začal jsem pomerančovou šťávou první den. Pak ovoce 2 dny. Fungovalo to dva dny, měl jsem dobrý pocit ve střevě. Byl jsem normálným človekem. Cítil jsem co jíst. Měl jsem takový příjemný “napětí” ve střevě. Prostě cítil jsem, že střevo funguje.
A pak... během hodiny to napětí vymyzlo, střevo říká já jdu spát a nazdar. A ten známý pocit je zpátky - nejsem již človekem, necítim nic, jenom nefunkční střevo. Přesně to se staně po šanke, očistě jater, atd. Stalo se, že jsem vyprodukoval 3 šišky denně cca. 1týden a pak to bylo pryč (žádnà změna ve stravování).

Co bych mohl ještě zkusit?

PS: testosterón 0... žádná chuť na sex.

Pokud máte v pořádku pitný režim cca 30 ml/kg váhy/den a dostatek tuku ve stravě, pak hořčík zvednout na 10 mg/kg váhy/den a zjistit jak jede štítná. Pokud máte studené ruce a nohy jede patrně pomalu tedy zvednout štítnou do optima. Hormony za tímto problémem stojí docela často tedy nechat si změřit testosteron a volný testosteron a podívat se jak si stojím. V případě že bude testosteron nízko hlavně ten volný je potřeba dodat zkušebně DHEAS 4 mg denně a taurin cca 1-4 g denně, více spát a mělo by vše fungovat. Ještě je vhodné vyzkoušet dodat probiotika o těch se nezmiňujete tedy bych dal cca 50-100 g kimchi denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spací střevo
PříspěvekNapsal: úte kvě 12, 2020 10:15 am 
Offline

Registrován: pát bře 23, 2012 7:57 pm
Příspěvky: 24
[quote="Jarda":2d3eg129]Pokud máte v pořádku pitný režim cca 30 ml/kg váhy/den a dostatek tuku ve stravě, pak hořčík zvednout na 10 mg/kg váhy/den a zjistit jak jede štítná. Pokud máte studené ruce a nohy jede patrně pomalu tedy zvednout štítnou do optima. Hormony za tímto problémem stojí docela často tedy nechat si změřit testosteron a volný testosteron a podívat se jak si stojím. V případě že bude testosteron nízko hlavně ten volný je potřeba dodat zkušebně DHEAS 4 mg denně a taurin cca 1-4 g denně, více spát a mělo by vše fungovat. Ještě je vhodné vyzkoušet dodat probiotika o těch se nezmiňujete tedy bych dal cca 50-100 g kimchi denně.[/quote:2d3eg129]
Dekuji. Podivam se na ten testosteron a na ten jod a uvidime. Nasel jsem jenom DHEA a ne DHEAS. Je to 25mg nebo 50mg.

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2d3eg129


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: úte kvě 12, 2020 11:04 am 
Offline

Registrován: úte kvě 12, 2020 10:53 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,

zkoušela jsem různě hledat, ale asi nenašla přesně to, co potřebuji, proto nový dotaz.

Již nějaký čas mě trápí stolice. Má velmi světlou barvu a nemá pravidelný a normální tvar. Dost často se střídá kašovitá hmota plavající na hladině s téměř zácpou kdy se mě vyjde pár "tvrdých nudlí". Vždy je žlutá, oranžová, nazelenalá.

Nevím zda spolu může souviset, ale pobolívá mne i pod žebry v oblasti jater, mám v podstatě neustále nafouklé břicho. Napadl mě žlučník?

U doktora jsem dostala pozvánku na kolonoskopii, ale po přečtení info letáčku, bych raději využila jinou cestu. Chtěla jsem i vyšetřit tu bolest jater, ale dokud nepodstoupím kolono, nebudou se mnou dál bavit.

Má někdo podobné zkušenosti? Poradíte prosím, kde a jak začít?

Děkuji a přeji hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spací střevo
PříspěvekNapsal: úte kvě 12, 2020 1:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="mdavid626":2pvktnu2]Dekuji. Podivam se na ten testosteron a na ten jod a uvidime. Nasel jsem jenom DHEA a ne DHEAS. Je to 25mg nebo 50mg.

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2pvktnu2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: úte kvě 12, 2020 1:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
nikolah píše:
Dobrý den,

zkoušela jsem různě hledat, ale asi nenašla přesně to, co potřebuji, proto nový dotaz.

Již nějaký čas mě trápí stolice. Má velmi světlou barvu a nemá pravidelný a normální tvar. Dost často se střídá kašovitá hmota plavající na hladině s téměř zácpou kdy se mě vyjde pár "tvrdých nudlí". Vždy je žlutá, oranžová, nazelenalá.

Nevím zda spolu může souviset, ale pobolívá mne i pod žebry v oblasti jater, mám v podstatě neustále nafouklé břicho. Napadl mě žlučník?

U doktora jsem dostala pozvánku na kolonoskopii, ale po přečtení info letáčku, bych raději využila jinou cestu. Chtěla jsem i vyšetřit tu bolest jater, ale dokud nepodstoupím kolono, nebudou se mnou dál bavit.

Má někdo podobné zkušenosti? Poradíte prosím, kde a jak začít?

Děkuji a přeji hezký den.

Udělejte si krkací test patrně máte málo HCl v žaludku tím se nespouští dostatek žluče a proto je stolice acholická. Pochopitelně se dá dodat i žluč přímo dá se koupit jako Ox bile a předpokládám že si stav sedne do normálu. Kolonoskopie předpokládám nemá z vašeho pohledu žádný význam primárně bych vyzkoušel nastartovat tvorbu HCl a tok žluče.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz