Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:43 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 9:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
lexova.p píše:
Dobrý den,
chtěla bych se s Vámi podělit o svůj první pokus šankaprakšalány.
Samozřejmě jsem to prováděla kvůli zdravotním problémům: nepravidelná stolice, při stresu jen jedenkrát týdně, po posledním stresu vyrážka na prstech nohou, nedostatek červených krvinek, bolest levého ramene a pravého loktu, nadváha. Všechny tyto příznaky, jak jsem si přečetla, mohou pramenit ze zanešení tlustého střeva.
Je mi 43 let, čtyři děti, 172 cm, 80kg.
Tak jsem se rozhodla, že to v sobotu vyzkouším. Za prvé, nidke nepíšete, že by se měl den před tím držet půst nebo nějaká omezení. Takže po normální páteční stravě jsem v sobotu ráno v 6 hod, vypila 0,5 litru teplé vody na zavodnění a už při tom jsem šla na stolici. Vy píšete studená voda, možná první chyba.
Začala jsem si vařit rýži a heřmánek a po půl hodině jsem začala pít 1,5 l slané vody. Najednou mi to nešlo, ale přece jsem ji vypila. Bylo mi hrozně těžko. Cítila jsem se plná až po krk. Dokonce mě jako by pálilo v pravém boku. Mohlo být tak sedm hodin, když jsem to vše vypila a až do 9:30 jsem se trápila. Bolelo mě břiho, cvičila jsem a nemohla jsem se vůbec vyprázdnit.
Začala jsem tedy pít druhou dávku s rovnou lžící soli. A najednout to šlo. Jenomže jsem nemohla pít rychle, navalovalo se mi, dokonce jsem i málem zvracela. Vždycky jen tak tři loky. Stolice vycházela, ale jako by ze mě odcházelo víc vody než jsem vypila. Cítila jsem se hrozně slabá, jako by ze mě odcházel život. Vypila jsem asi jen 1,4 litru. Stolice byla jen vodová, ale stále zabarvená.
Neměla jsem sílu pokračovat dál. Vzala jsem si heřmánek, který jsem vypila kupodivu na třikrát s velkým pocitem žízně. Ten ze mě vůbec nevyšel, sifon se zastavil. Potom jsem po půl hodině snědla trochu rýže s máslem. a dál pila další heřmánkový čaj.
Sotva jsem se napila a najedla, cítila jsem se líp. Během dne jsem rýži jedla několikrát (s trochou rajské bez masa), cítila jsem se dobře. Ale asi v 18 hod. jsem se pozvracela. Pak mě hrozně rozbolela hlava, šla jsem spát. V 23 hod jsem se probudila se silnou bolestí hlavy a musela si vzít prášek.
Pak jsem spala až do rána dobře.
V neděli jsem se cítila dobře. Stačilo mi jíst málo a měla jsem pocit nasycení.
Můžete můj výkon zhodnotit. Nevím, kde jsem udělala chybu, ale bála jsem se o své zdraví, tak jsem to nedokončila. Možná bych raději příště využila výplach střev.
Mohla se mi i tak střeva vyčistit?
Děkuji za odpověď.
Pavla

To jste si načetla správně a půst se držet nemusí, pouze je vhodná vysoce vláknitá živá strava. Teplá voda projímá, tak proč nejedete podle návodu. Částečně jste se evidentně vyčistila, ale střeva máte asi roztažená a velice unavená, čili by se sneslo několik opakování vždy po 14 dnech. O rajské při jídle první den po proceduře nepíšu určitě nic a není divu, že šla vrchem, tělo sajrajt prostě nechce. Bolest hlavy je z uvolněných toxinů a prášek jsou zase toxiny, čili příště žádný prášek, ale klystýr a přejde to okamžitě. O své zdraví by jste se měla spíše bát pokud nebudete pokračovat, ono na první pokus není nic divného, že vše není akorát, zvláště pokud vymýšlíte vlastní postupy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 9:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
Dobrý deň pán Zajíček.

Som vyskúšal ten klystír. Včera ráno. Chcem sa vás opýtať na pár vecí.

- včera pred klystírom som mal PH 7, na druhy den som mal moč PH 8 je to ok ?
mam ale take bolesti, tlaky nafukovanie v oblasti brucha skôr z ľavej strany teda okolo žaludka.
Klystír som robil urinou odstatou 4 dni a zriedenou vodou s osmózy teda destilovanou. Vodu
som v sebe zadržal asi 15 min. Po tom čase so mna vyšla hneda stolica. Potom po asi 20 min další
a do tertice zase další. Neuveritelne kolko toho má človek v črevách.

Nič som zatial nejedol, len večer som si dal jeden jogurt čučoriedkovy.
Môžte mi povedať ako ďalej postupovať, a teda či ta bolesť nie je nebezpečná z hladiska zdravia ?
A teda čo jesť dalej alebo hladovať ?
Ďakujem.

V moči my zistili BAKTERIE 61,58, ERYTROCYTY 75,20, LEUKOCITY 40,06.
Ako a čím začať terapiu ?

Tak ta hodnota je už dost vysoká, ale krátkodobě nijak nevadí, ovšem nalevo je spíše slinivka a patrně ji budete mít nějak podrážděnou, čili asi by jste měl vyzkoušet Pancreolan. Bordelu má v sobě každý docela dost a chce to střeva pravidelně čistit. Jogurt z obchodní sítě asi není nejvhodnější potravina, to si trochu nastudujte. Patrně by bylo vhodné se podívat i na stav jódu a při nedostatku ho doplnit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 5:12 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 13, 2011 8:25 am
Příspěvky: 12
Dobry den!

Predevsim Vam chci podekovat za dobre rady pred mym tridennim pustem. Behem pustu jsem provadela urinove klystyry, ktere mi prubeh znacne usnadnily. Jedine, co me behem pustu trapilo, byla nafouknuta spodni cast bricha. Mam uz nekolik dnu po pustu a moje zdravotni problemy me nadale doprovazi (nafouknuta a tvrdsi spodni cast bricha, stolice ve forme tuhych kulicek a nekdy hlen ve stolici). Kdyz vidim, ze moje telo zase odmita spolupracovat, prijde mizerna nalada a unava. Misto salatu si dam cokoladu. Pak dostanu chut na maso a jsem zase na zacatku.

Obratila bych se na doktory, ale prece jen Vase rady jsou pro me dulezitejsi! Minula pani doktorka mi poradila, at jim polevky a ta nynejsi me poslala do lekarny pro vlakninu.

Proto Vas opet zadam o radu. Co byste mi doporucil? Myslite, ze kdyz se zacnu stravovat dle navodu, ktery mate na webu napsany a zacnu s klystyry, tak to me problemy odstrani a metabolizmus nastartuje? Jsem si jista, ze jidlo trikrat denne mi vyhovuje, ale rada bych jedno teple jidlo za den, at uz polevku, maso, lusteniny nebo nejakou kasi. Jak dlouho myslite, ze je treba vydrzet?

Predem dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 6:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Iwett píše:
Predevsim Vam chci podekovat za dobre rady pred mym tridennim pustem. Behem pustu jsem provadela urinove klystyry, ktere mi prubeh znacne usnadnily. Jedine, co me behem pustu trapilo, byla nafouknuta spodni cast bricha.

Vazena pani podla svojich a skusenosti inych nafuknute brucho moze znamenat ze nieco nie je v poriadku. V prvom rade pocuvajte svoje telo, na jedlo si zvykajte pomali, hlavne nezacinajte den surovymi nezriedenymi stavami. Ak ano tak nie na lacno a ruedit vodou, predsa len dnesny clovek ma uz tak zlenivele travenie prejedanim sa, jeme same E cka v potravinach, zelenina je cim dal tym viac chemicky osetrovna, jeme v zpechu, mlo sa pohybujeme, jeme vselijake tabletky, zapijame praskami, potom nie cudo ze mate nfukane brucho. Skuste najst strednu cestu. Jedzte trochu chudeho meska, ryzu, ta dieta co radi pan liecitel je dobra tak na parvdni nie natrvalo teda vo vasom pripade vasichvtazkosti nie, v opacnom pripade si koledujete o vredy n dvanastorniku, creve. Videl som yvnutra ludi co nasadili take extremne diety ze nepili mlieko, nejedli jogurty nepoznaju ryby, odmietaju chleba piju nlacno surove stavy, creva maju postacane je to vidiet .

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 10:03 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 26, 2010 3:23 pm
Příspěvky: 16
milo1 píše:
Vazena pani podla svojich a skusenosti inych nafuknute brucho moze znamenat ze nieco nie je v poriadku. V prvom rade pocuvajte svoje telo, na jedlo si zvykajte pomali, hlavne nezacinajte den surovymi nezriedenymi stavami. Ak ano tak nie na lacno a ruedit vodou, predsa len dnesny clovek ma uz tak zlenivele travenie prejedanim sa, jeme same E cka v potravinach, zelenina je cim dal tym viac chemicky osetrovna, jeme v zpechu, mlo sa pohybujeme, jeme vselijake tabletky, zapijame praskami, potom nie cudo ze mate nfukane brucho. Skuste najst strednu cestu. Jedzte trochu chudeho meska, ryzu, ta dieta co radi pan liecitel je dobra tak na parvdni nie natrvalo teda vo vasom pripade vasichvtazkosti nie, v opacnom pripade si koledujete o vredy n dvanastorniku, creve. Videl som yvnutra ludi co nasadili take extremne diety ze nepili mlieko, nejedli jogurty nepoznaju ryby, odmietaju chleba piju nlacno surove stavy, creva maju postacane je to vidiet .

milý pane milo1 pokud máte výhrady k názorům a radám pana Jardy vkládejte své příspěvky pod téma názory a připomínky.Pokud chcete někoho léčit Vašimy metodami,založte si svůj web.Nejsem proti pokud má někdo jiný náhled,ale vnucovat ho pod každý příspěvek se mi nelíbí.Já jedu podle pana Jardy bezmála rok zlikvydovala jsem spoustu neduhů,bohužel někdy ujedu na tom co zde vy propagujete a je to hned sakra znát.Pan Jarda nikomu nic nevnucuje,pouze radí,prosím nedělejte to ani Vy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 7:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Iwett píše:
Dobry den!

Predevsim Vam chci podekovat za dobre rady pred mym tridennim pustem. Behem pustu jsem provadela urinove klystyry, ktere mi prubeh znacne usnadnily. Jedine, co me behem pustu trapilo, byla nafouknuta spodni cast bricha. Mam uz nekolik dnu po pustu a moje zdravotni problemy me nadale doprovazi (nafouknuta a tvrdsi spodni cast bricha, stolice ve forme tuhych kulicek a nekdy hlen ve stolici). Kdyz vidim, ze moje telo zase odmita spolupracovat, prijde mizerna nalada a unava. Misto salatu si dam cokoladu. Pak dostanu chut na maso a jsem zase na zacatku.

Obratila bych se na doktory, ale prece jen Vase rady jsou pro me dulezitejsi! Minula pani doktorka mi poradila, at jim polevky a ta nynejsi me poslala do lekarny pro vlakninu.

Proto Vas opet zadam o radu. Co byste mi doporucil? Myslite, ze kdyz se zacnu stravovat dle navodu, ktery mate na webu napsany a zacnu s klystyry, tak to me problemy odstrani a metabolizmus nastartuje? Jsem si jista, ze jidlo trikrat denne mi vyhovuje, ale rada bych jedno teple jidlo za den, at uz polevku, maso, lusteniny nebo nejakou kasi. Jak dlouho myslite, ze je treba vydrzet?

Predem dekuji

Pořád vám tam patrně řádí kvasinka, což je celkem normální pokud se dělá nějaké chyba. Já bych viděl rozumné nasadit větší dávky fungicidně působících rostlin, třeba lichořeřišnice, oregano, nebo jiné, dále nějaká karminativa, například anýz, fenykl a kmín a překontrolovat zda vám nechybí jód, což má také na kvasinky a funkci žláz zásadní vliv. Jíst můžete klidně třikrát denně, to není problém, ale většinou je to až zbytečné, nicméně jako rozumné vidím striktní vyřazení pěti bílých jedů a vysoký podíl syrové stravy, tedy minimálně 50 a optimálně 75%.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 8:42 am 
Offline

Registrován: pát kvě 13, 2011 8:25 am
Příspěvky: 12
Dobry den!
Po nekolika dnech se vracim na Vase stranky s dalsim dotazem. Trpim zacpou, dle plivaciho testu mam kvasinky, dle krevniho obrazu mam vysoky cholesterol (pry je to dedicne) a chudodokrevnost (pry to tak nekdy byva). Stitna zlaza je v poradku. Mesic drzim protikvasinkovou dietu a castecne jsem presla na Vami doporucovanou stravu (denni strava: 0,5l stavy - ovocny salat - zeleninovy salat - meloun - kure, ryba nebo jine varene jidlo). Mesic provadim skoro kazdy den urinove klystyry (nekdy me po klystyru palila urcita mista ve streve), nyni uz bolesti nejsou, takze klystyry zacnu omezovat a skoncim s nimi. Tyden jim prasky obsahujici zelezo.

Myslite, ze zacpa nejak souvisi s cholesterolem nebo chudokrevnosti? Poradite mi, prosim, jaka dalsi opatreni v zivotosprave jeste muzu udelat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 9:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Iwett píše:
Dobry den!
Po nekolika dnech se vracim na Vase stranky s dalsim dotazem. Trpim zacpou, dle plivaciho testu mam kvasinky, dle krevniho obrazu mam vysoky cholesterol (pry je to dedicne) a chudodokrevnost (pry to tak nekdy byva). Stitna zlaza je v poradku. Mesic drzim protikvasinkovou dietu a castecne jsem presla na Vami doporucovanou stravu (denni strava: 0,5l stavy - ovocny salat - zeleninovy salat - meloun - kure, ryba nebo jine varene jidlo). Mesic provadim skoro kazdy den urinove klystyry (nekdy me po klystyru palila urcita mista ve streve), nyni uz bolesti nejsou, takze klystyry zacnu omezovat a skoncim s nimi. Tyden jim prasky obsahujici zelezo.

Myslite, ze zacpa nejak souvisi s cholesterolem nebo chudokrevnosti? Poradite mi, prosim, jaka dalsi opatreni v zivotosprave jeste muzu udelat?

Dědičné není nic, jenom blbé návyky a pak se docílí stejných poruch na organizmu. Špatné trávení jednoznačně souvisí s demineralizací a nedostatkem vitamínů skupiny B, což v konečném důsledku vede k uvedeným zdravotním problémům. Nechte si vyšetřit homocystein a pokud budete mít hodnotu vyšší než 8, tak se ozvěte. Pokud pravidelně nekrvácíte, tak je nesmysl dodávat železo, protože je vysoce toxické, ale musí se srovnat měď, molybden a kobalt. Velice vhodné je dodávat větší množství zelených kytek, nebo řasy, či zelený ječmen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: sob črc 30, 2011 7:16 pm 
Offline

Registrován: sob črc 30, 2011 6:59 pm
Příspěvky: 11
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli se dá použít nějaký jiný způsob na očištění strev než je ten se solí a vodou nebo klystýr? Někde jsem se dočetla, že by se dala pojídat rýže po dobu týdne a k tomu pít jen čaje a vodu.

Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 7:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
michelle2622 píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli se dá použít nějaký jiný způsob na očištění strev než je ten se solí a vodou nebo klystýr? Někde jsem se dočetla, že by se dala pojídat rýže po dobu týdne a k tomu pít jen čaje a vodu.

Děkuji za odpověď

To sice může fungovat, ale jde o velice dlouhou dobu, než se něco upraví, já jsem zastánce rychlých a funkčních postupů. Pokud se vám příčí ty zde uvedené, tak vypít polévkovou lžíci epsomské soli ve sklenici vody funguje také, ale nedá se to dělat často kvůli vysušování střeva, nicméně jednou týdně by to problém vyvolávat nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2011 1:14 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 13, 2011 8:25 am
Příspěvky: 12
Dobry den!

Uz drive jsem Vam psala, ale nepredpokladam, ze si me zdravotni problemy jeste budete pamatovat. Takze nejvetsi problem byla zacpa, kvasinky, akne, vyrazky, deprese, chudokrevnost, vysoky cholesterol a bolesti hlavy. Pote jsem provedla ocistu streva pomoci klystyru s urinou, coz mi vyrazne pomohlo. Nyni drzim protikvasinkovou dietu (nekdy se neovladnu a snim neco, co bych nemela), vitarianskou stravu dodrzuji na 70 procent, piju kefir nebo jim probiotika (dle moznosti) a pravidelne cvicim, ale presto mam s vyprazdnovanim nekdy problemy a akne uplne neustoupilo. Stitnou zlazu mam v poradku, ale doporucil jste mi vysetrit homocystein a pokud bych mela vice nez 8, tak at se ozvu. Homocystein k dnesnimu dni je 8,73. Je v tom nejaky problem a doporucite mi nejaka dalsi opatreni?

Predem dekuji za odpoved a preji hezky den \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2011 9:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Iwett píše:
Dobry den!

Uz drive jsem Vam psala, ale nepredpokladam, ze si me zdravotni problemy jeste budete pamatovat. Takze nejvetsi problem byla zacpa, kvasinky, akne, vyrazky, deprese, chudokrevnost, vysoky cholesterol a bolesti hlavy. Pote jsem provedla ocistu streva pomoci klystyru s urinou, coz mi vyrazne pomohlo. Nyni drzim protikvasinkovou dietu (nekdy se neovladnu a snim neco, co bych nemela), vitarianskou stravu dodrzuji na 70 procent, piju kefir nebo jim probiotika (dle moznosti) a pravidelne cvicim, ale presto mam s vyprazdnovanim nekdy problemy a akne uplne neustoupilo. Stitnou zlazu mam v poradku, ale doporucil jste mi vysetrit homocystein a pokud bych mela vice nez 8, tak at se ozvu. Homocystein k dnesnimu dni je 8,73. Je v tom nejaky problem a doporucite mi nejaka dalsi opatreni?

Predem dekuji za odpoved a preji hezky den \":)\"

Tak na správnou defekaci má vliv dostatek jódu v těle, dostatek tuku v potravě a dostatek žaludeční kyseliny. Pokud vezmu jako berný fakt, že jód máte srovnaný, tak zbývají ty dvě další možnosti. Pokud je vysoký homocystein, tak pochopitelně nechodí správně zpracování tuků a dalších látek a tělo dost trpí. Na ten homocystein se užívá 60 dní denně následující kombinace léků B6 100 mg, B9 5000 mcg, B12 1500 mcg a vhodné je dodávat i B2 50 mg, zinek, hořčík a lecitin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 5:30 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 13, 2011 8:25 am
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Tak na správnou defekaci má vliv dostatek jódu v těle, dostatek tuku v potravě a dostatek žaludeční kyseliny. Pokud vezmu jako berný fakt, že jód máte srovnaný, tak zbývají ty dvě další možnosti. Pokud je vysoký homocystein, tak pochopitelně nechodí správně zpracování tuků a dalších látek a tělo dost trpí. Na ten homocystein se užívá 60 dní denně následující kombinace léků B6 100 mg, B9 5000 mcg, B12 1500 mcg a vhodné je dodávat i B2 50 mg, zinek, hořčík a lecitin.

Dekuji za odpoved, ale ted nevim, jak pokracovat. Znamena to, ze mam v lekarne pozadat o dane mnozstvi mineralu a vitaminu, ktere mi doporucujete?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Iwett píše:
Dekuji za odpoved, ale ted nevim, jak pokracovat. Znamena to, ze mam v lekarne pozadat o dane mnozstvi mineralu a vitaminu, ktere mi doporucujete?

Tak je to jedna z možností i když jde asi o nejdražší a nejkomplikovanější variantu, protože některé se zde ani volně v daných dávkách koupit nedají. Klidně mě zavolejte a já vám k tomu něco upřesním, toto je na dlouhé dopisování a telefonem, nebo přes skype, to máme vyřešené mnohem rychleji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 10:36 am 
Offline

Registrován: pát pro 02, 2011 10:18 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
Včera jsem provedla poprvé očistu Glauberovou solí.. ovšem dnes po 3. dávce soli jsem myslela, že všechno vyklopím horem a ne dolem, 4. dávku jsem vypila ve stylu "abych neurazila". Ráno ze mě něco vyšlo, ale vzhledem k tomu množství oleje a grapu toho moc nebylo, ve stolici bylo pár zelených hrášků. Ještě teď, když si říhnu, cítím olivový olej, což nevím, jestli je v pořádku? Možná je chyba na mojí straně, protože jsem se řídila podle jiného postupu, který se liší v přísunu vody - samozřejmě jsem večer po 2. dávce soli byla slušně dehydrovaná a musela jsem se napít pár doušků vody. Střevo jsem večer měla slušně vyprázdněné, spalo se mi dobře, ale nevím, zda jsem účinnost nesnížila tou vodou a případně by toho ze mě nevyšlo víc a mohla jsem si ušetřit stavy nevolnosti?
Děkuji za radu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz