Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2018 10:59 am 
Offline

Registrován: úte lis 27, 2018 3:20 pm
Příspěvky: 24
Dobrý den,mám strážný výčnělek po shojené fisuře.Pořád to namáčím v kostivalu a dubové kůře,masíruji,cvičím cviky na konečník,provádím klystýry,ale nejde se toho zbavit.Budu muset na chirurgii,protože mě to otravuje ,svědí.....jen bych chtěla poradit či je lepší laserem nebo klasicky.Možná to stačí jen umrtvit a naříznout,je to tvrdší hrbolek,netuším co v tom je,ale na dotek mě to píchá.Hemeroid to určitě není,doktor řekl kožní řasa neboli strážný hrbolek.Dneska jsem si to více masírovala a spíš jsem to podraždila a bolí mě to jak vřídek.
Jinak jsem ráda za tyto stránky,pořád si tu vše pročítám.
Pane Jardo díky za tyto stránky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2018 2:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Monyna píše:
Dobrý den,mám strážný výčnělek po shojené fisuře.Pořád to namáčím v kostivalu a dubové kůře,masíruji,cvičím cviky na konečník,provádím klystýry,ale nejde se toho zbavit.Budu muset na chirurgii,protože mě to otravuje ,svědí.....jen bych chtěla poradit či je lepší laserem nebo klasicky.Možná to stačí jen umrtvit a naříznout,je to tvrdší hrbolek,netuším co v tom je,ale na dotek mě to píchá.Hemeroid to určitě není,doktor řekl kožní řasa neboli strážný hrbolek.Dneska jsem si to více masírovala a spíš jsem to podraždila a bolí mě to jak vřídek.
Jinak jsem ráda za tyto stránky,pořád si tu vše pročítám.
Pane Jardo díky za tyto stránky.

Pokud jde o útvar který medicína nazývá keloid, tedy zbytnělá jizva, je možné vyzkoušet obklady ricinovým olejem i když nedovedu odpovědět jak je zrovna do uvedeného místa provedete. Současně je potřeba vnitřně užívat velké množství enzymů s tím že jeden z nich by měl být Neprinol který je právě k podobným účelům rozpouštění špatného zajizvení přímo určen. Máme ho na e-schopu v doplňcích a nejde o nic levného, ale s tím co vám doporučuji mám zkušenost u jiného klienta kterému tato kombinace na zbytnělou jizvu keloid vzniklou v pooperační jizvě zabrala již za 7 dnů. Přitom z pohledu lékařů prý šlo o neřešitelný problém, který by se měl řešit další operací.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2018 4:55 pm 
Offline

Registrován: úte lis 27, 2018 3:20 pm
Příspěvky: 24
Děkuji moc za odpověď!Už jsem se koukala na ten Neprinol,cena je vyšší ale kdyby mi to mělo pomoci,tak proč ne.Zkoušela jsem wobenzym a bez účinku.
Ještě zvažuji hirudoterapii,hodně jsem o tom četla,je to levnější varinata,pijavičky prý skvělé čistí krev,perfektně léčí hemeroidy a i na jizvy jsou skvělé.Nemáte s tím zkušenosti ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2018 4:58 pm 
Offline

Registrován: úte lis 27, 2018 3:20 pm
Příspěvky: 24
Prosím pěkně a jaké dávkování bych si měla nasadit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2018 5:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Monyna píše:
Děkuji moc za odpověď!Už jsem se koukala na ten Neprinol,cena je vyšší ale kdyby mi to mělo pomoci,tak proč ne.Zkoušela jsem wobenzym a bez účinku.
Ještě zvažuji hirudoterapii,hodně jsem o tom četla,je to levnější varinata,pijavičky prý skvělé čistí krev,perfektně léčí hemeroidy a i na jizvy jsou skvělé.Nemáte s tím zkušenosti ?

Osobní zkušenosti nemám, ale vím že fungují dobře, nicméně první nasazení je potřeba někde absolvovat protože ve výjimečných případech může tělo zareagovat šokem a pak je proškolený a zkušený personál nutný. Další aplikace již můžete jet doma zcela bez problémů, nicméně krev teče i 12-16 hodin a bordel je z toho všude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2018 6:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Monyna píše:
Prosím pěkně a jaké dávkování bych si měla nasadit?

Musíte najet raději menší dávky tedy 3x1 denně a pak zvednout až na 3x3 denně, což je terapeutické dávkování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: úte úno 12, 2019 4:47 pm 
Offline

Registrován: úte lis 27, 2018 3:20 pm
Příspěvky: 24
Pane Jardo,tak jsem se odvážila jít k lékaři mimo naše město.To co mi trčí u konečníku je prý kožní řasa,není to z trhliny jak jsem si snad myslela.Mám stále zvláštní bolesti v konečníku,doktor mi tam koukal a říkal že trhlinku kterou jsem měla je shojená,mám minihemeroidíky,a sliznice je čistá bez známek zánětu.Něco mě tam občas zabolí,tepe jak zánět,jakoby víc než nadosah prstu ,a doktor mi řekne že jsem čistá a já myslela že mám píštěl nebo kdo ví co.
Jsem i ráda samozřejmě,ale poradte co dělat?Tu řasu že mi odstraní laserem,jiný doktor mi řekl že se to fikne zaživa,protože když se to umrtví tak to nabyde a špatně se to stříhá,bylo mi fakt zabylo zle v tu chvíli,vždyt je to živé maso.Je zvláštní že když do mě strčil ten anoskop bylo to v pohodě ale druhý den mě to bolelo jak blázen a ten cancourek mi otekl.Něco v něm je není to přeci jenom nějaká kůže,když to zmáčknu štípne to.
Koupila jsem si krušinu a dubovou kůru a budu to namáčet a masírovat ať se to nějak stáhne nebo vstřebe,netřesk,ricinový olej,co ještě by šlo?Mám pocit že mě svědí i konečník právě v tom místě co to vylézá,je to cca 2mmm.Jen je mi záhadou že mě fakt občas bodne ve střevě a doktoři nic nevidí?Byla jsem na irisdiagnostice a pán mi okamžitě řekl že mám zánět ve střevě a napsal bylinky které piju.Piju i aloe od Forevru,a dělám si ráno miniklystýry z uriny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2019 10:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Monyna píše:
Pane Jardo,tak jsem se odvážila jít k lékaři mimo naše město.To co mi trčí u konečníku je prý kožní řasa,není to z trhliny jak jsem si snad myslela.Mám stále zvláštní bolesti v konečníku,doktor mi tam koukal a říkal že trhlinku kterou jsem měla je shojená,mám minihemeroidíky,a sliznice je čistá bez známek zánětu.Něco mě tam občas zabolí,tepe jak zánět,jakoby víc než nadosah prstu ,a doktor mi řekne že jsem čistá a já myslela že mám píštěl nebo kdo ví co.
Jsem i ráda samozřejmě,ale poradte co dělat?Tu řasu že mi odstraní laserem,jiný doktor mi řekl že se to fikne zaživa,protože když se to umrtví tak to nabyde a špatně se to stříhá,bylo mi fakt zabylo zle v tu chvíli,vždyt je to živé maso.Je zvláštní že když do mě strčil ten anoskop bylo to v pohodě ale druhý den mě to bolelo jak blázen a ten cancourek mi otekl.Něco v něm je není to přeci jenom nějaká kůže,když to zmáčknu štípne to.
Koupila jsem si krušinu a dubovou kůru a budu to namáčet a masírovat ať se to nějak stáhne nebo vstřebe,netřesk,ricinový olej,co ještě by šlo?Mám pocit že mě svědí i konečník právě v tom místě co to vylézá,je to cca 2mmm.Jen je mi záhadou že mě fakt občas bodne ve střevě a doktoři nic nevidí?Byla jsem na irisdiagnostice a pán mi okamžitě řekl že mám zánět ve střevě a napsal bylinky které piju.Piju i aloe od Forevru,a dělám si ráno miniklystýry z uriny.

No vidíte, to je ta medicína založená na důkazech a jasně definovaných postupech a při tom se ani několik doktorů neshodne na tom co to vlastně máte, což je z mého pohledu pomalu horší než šamanizmus. Ono bohužel to píchání a bolení vůbec nemusí mít nějaký přímý důvod a lze si ten stav generovat i psychicky tedy asi první krok je maximálně se zklidnit, přestat na to myslet, sahat a nebo to různě dráždit třeba pomocí uvedených úkonů u lékaře a vyčkat. Pochopitelně s tím že udělám maximum pro to abych super kadil a dobře trávil a případně dávat obklady na uvedenou oblast a podle mě to musí stačit. Záněty ve střevním traktu jsou bohužel naprosto běžnou záležitostí a mnohdy jsou dlouhodobé a nedávají o sobě ani moc vědět tedy nutné je sledovat stav stolice a spíše než pomocí vyšetření se řídit pohledem do záchodové mísy, tam máte první a hodně dobrý diagnostický přístroj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2019 8:52 pm 
Offline

Registrován: úte lis 27, 2018 3:20 pm
Příspěvky: 24
Vy ani netušíte jak jste mě uklidnil!!!Děkuji mnohokrát!!!
A jste další co mi řekl,že už to mám v hlavě.Asi ano,jsem už z toho tak vynervována ,že když mě jen nějak píchne tak už cítím jak mě oleje horko a v tu chvíli mám po náladě,bojovala jsem 4roky s trhlinou a byly to děsné bolesti.
Stolici si udržuji měkčí,kvůli toho že jsem léčila tu trhlinu a možná jak si ten konečník furt něčím mažu tak mě to už i začíná svrbět.
Ale nějaký zánět tam určitě byl,nebo ještě je,ale snad se toho zbavím.
Co byste jěště poradil na zánět střeva?Piju to aloe,bylinky mám směs:jitrocel,čekanka,řebíček,řepík,měsíček a .
Piju tibetskou houbu.Jím hodně pohanku a pohankový čaj.Dost zeleniny a ovoce.začala jsem i kůru vilcacory.Jinak vitamíny céčko,magnesium,rybí tuk,zinek,bkomplex,a draslík ,měla jsem měsíční kůru vit E.
Každé ráno psylium a večer si loknu zaječické a ráno jdu pravidelně po kávě na wece
děkuji děkuji děkuji!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2019 9:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Monyna píše:
Vy ani netušíte jak jste mě uklidnil!!!Děkuji mnohokrát!!!
A jste další co mi řekl,že už to mám v hlavě.Asi ano,jsem už z toho tak vynervována ,že když mě jen nějak píchne tak už cítím jak mě oleje horko a v tu chvíli mám po náladě,bojovala jsem 4roky s trhlinou a byly to děsné bolesti.
Stolici si udržuji měkčí,kvůli toho že jsem léčila tu trhlinu a možná jak si ten konečník furt něčím mažu tak mě to už i začíná svrbět.
Ale nějaký zánět tam určitě byl,nebo ještě je,ale snad se toho zbavím.
Co byste jěště poradil na zánět střeva?Piju to aloe,bylinky mám směs:jitrocel,čekanka,řebíček,řepík,měsíček a .
Piju tibetskou houbu.Jím hodně pohanku a pohankový čaj.Dost zeleniny a ovoce.začala jsem i kůru vilcacory.Jinak vitamíny céčko,magnesium,rybí tuk,zinek,bkomplex,a draslík ,měla jsem měsíční kůru vit E.
Každé ráno psylium a večer si loknu zaječické a ráno jdu pravidelně po kávě na wece
děkuji děkuji děkuji!!!!

Tak na odstranění šmejdů z horní a mnohdy i dolní části trávicího traktu funguje obyčejný česnek, ale ne v jídle, musí se sníst hned ráno na lačný žaludek a je to hodně silný čajík. Doporučuji začínat s velice malým kouskem dobře rozkousat a spolknout, pokud možno nezapíjet a nechat cca 20-30 minut působit a pak se teprve napít, nebo najíst. Zpočátku se může člověku dělat i hodně blbě jak šmejdi chcípají, ale postupně si vše sedne a trávení se výrazně zlepší. Kupodivu při tomto postupu ani člověk nijak česnekem nepáchne tedy jde o relativně společensky použitelný postup. Další možnost je používat pravidelně dlouhodobý (1-2 hodiny, nebo ještě déle) vývar z 5 g lesklokorky, tu mám na e-schopu, která zajistí kvalitní práci jater a eliminuje i některé chyby imunitního systému, ne nadarmo se jí říká houba nesmrtelnosti. Patrně by výrazně pomohlo i aplikování konopných čípků, návod na netu najdete, nebo se dají pořídit i hotové a pokud by jste chtěla kontakt na výrobce klidně zavolejte předám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2019 1:29 pm 
Offline

Registrován: úte lis 27, 2018 3:20 pm
Příspěvky: 24
Já ten česnek zkoušela a fakt mi bylo od žaludku hrozně zle.
Ještě jsem četla o enterosgelu,nemůže mi způsobit zácpu?Když je spíš na průjem.A četla jsem že si s tím paplají i obličej lidé co mají kožní obtíže,tak bych zkusila i konečník mazat. \":?\" Ty čípky jsou fakt drahé,a měla jsem domácí mast z marihuany a nic moc,nějak mám pocit že mě vadí ty masti už celkově,spíš když mě svědí konečník si dám dračí krev na vatu a přiložím ke konečníku a sklidní se mi to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strážný hrbolek
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2019 6:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Monyna píše:
Já ten česnek zkoušela a fakt mi bylo od žaludku hrozně zle.
Ještě jsem četla o enterosgelu,nemůže mi způsobit zácpu?Když je spíš na průjem.A četla jsem že si s tím paplají i obličej lidé co mají kožní obtíže,tak bych zkusila i konečník mazat. \":?\" Ty čípky jsou fakt drahé,a měla jsem domácí mast z marihuany a nic moc,nějak mám pocit že mě vadí ty masti už celkově,spíš když mě svědí konečník si dám dračí krev na vatu a přiložím ke konečníku a sklidní se mi to.

Ten česnek nejde nasadit rychle, prostě si na to sliznice musí zvyknout a šmejdi postupně odejít. Počátky bývají krušné, ale pokud je překonáte posune vás to o dost dále. Enterosgel, nebo Sanogel, což je skoro totéž by zácpu tvořit neměl. Nicméně pokud chcete odsávat něco z nějaké oblasti na to nepotřebujete tak drahý prostředek na to vám stačí aktivní uhlí s psylliem a trochou vody z čehož uhnětete takovou modelínu kterou lze dát mezi dvě fólie na jídlo, rozválet válečkem na placičku a nechat v ledničce trochu vytuhnout. Pak si odstřihnete potřebný kousek z jedné strany ten igelit sloupnete a máte vlastně náplast která saje bordel. Je to velice levné a funguje špičkově.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz