Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Úraz pohmoždění
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 12:48 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Jardo,zdravím Vás.Nevím zda je můj dotaz dobře nasměrovaný,nenašel jsem ale rubriku na toto téma.Jedná se o úraz,uklouznutí a pád se schodů,naražení a pohmoždění ramene svrchu a okolo klíční kosti.(Bolesti a ne plně funkční ruka).Co na to dát? Nějaký zábal,obklad nebo mast,a jakou? Nechci kupovat mastě z lékárny v nichž je plno chemie a jedů.Znáte nějaký způsob jak na to? Díky moc.M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EPAM a Borelioza
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 6:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Jardo,zdravím Vás.Nevím zda je můj dotaz dobře nasměrovaný,nenašel jsem ale rubriku na toto téma.Jedná se o úraz,uklouznutí a pád se schodů,naražení a pohmoždění ramene svrchu a okolo klíční kosti.(Bolesti a ne plně funkční ruka).Co na to dát? Nějaký zábal,obklad nebo mast,a jakou? Nechci kupovat mastě z lékárny v nichž je plno chemie a jedů.Znáte nějaký způsob jak na to? Díky moc.M.

Tak určitě ano, naši předkové na to používali kostival lékařský. Slovensky se jmenuje ještě příhodněji, kostihoj lekársky a opravdu kosti hojí, čili buď natrhat, nebo nakopat, rozemlít a použít jako obklad, nebo koupit sušený kořen, namočit do vlažné vody a pak stejný postup. Jinak podobné vlastnosti má i papaya a ta se dá koupit celkem běžně v obchodní síti, přičemž postup aplikace je stejný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: URAZY
PříspěvekNapsal: pát úno 11, 2011 2:43 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Vcera jsem utrpela uraz na lyzich a mam zpretrhane vazy kolem kolene.Co jist a delat,aby regenerace probihala co nejrychleji? (je to muj prvni uraz a nemam zadne zkusenosti)Jelikoz chodim o berlich,tak hladovku jsem zatim vyloucila a premyslim o ciste syrove strave s vetsim podilem stav. Jenze mi to prijde malo. co je tedy jeste vhodne bastit,aby to rychle srostlo?Diky za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: URAZY
PříspěvekNapsal: pát úno 11, 2011 10:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Vcera jsem utrpela uraz na lyzich a mam zpretrhane vazy kolem kolene.Co jist a delat,aby regenerace probihala co nejrychleji? (je to muj prvni uraz a nemam zadne zkusenosti)Jelikoz chodim o berlich,tak hladovku jsem zatim vyloucila a premyslim o ciste syrove strave s vetsim podilem stav. Jenze mi to prijde malo. co je tedy jeste vhodne bastit,aby to rychle srostlo?Diky za odpoved.

Část informací máte v předchozí odpovědi a co se týká jídla, tak udržet vysoce zásadité prostředí v těle, tedy 7,5-7,8 pH, při současné konzumaci doplňků stravy, hlavně hořčík, zinek, měď a mangan. Většina z toho je v zelené hmotě, čili nyní v zimním období asi zelený ječmen, spirulina, nebo chlorela.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz