Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 191 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: silná menstruace
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2013 8:46 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Obi píše:
Dobrý deň ! Menzes som začala mať nepravidelne, ale vždy prišiel, až teraz mi tri mesiace vynechal.Ďalší mesiac som dostala silnú menštruáciu .Na 16 -deň som išla k svojmu gynekológovi (dovtedy som myslela,že je to začínajúca menopausa -takže normálne. \":cry:\" ..) Bola som už prestrašená a nepomáhala mi citrónová voda a Alchemilkové čaje. Lekár mi predpísal Norethisteron Zentiva na ustálenie krvácania -je to syntetický ženský hormón, ktorý mám užívať dva krát denne.Keď som si pozrela nežiadúce účinky \":shock:\" -rada by som to riešila prírodnými .Prosím, poraďte mi !
Pri sono mi objavil cystu do 30mm z krčka maternice ,ale na to som už našla odpoveď v starých diskuziách a verím tomu,že to ide aj bez kyretáže ! \":)\" Ďakujem za odpeveď ! Obi

Problém je v zanesení těla bordelem a je třeba se celkově detoxikovat a srovnat hormony. Nic hormonálního v pilulích vám brát nedoporučuji, tělo si na takový dopink snadno zvykne a pak již bez toho nechce fungovat. Projděte si starší příspěvky již se to zde probíralo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: silná menstruace
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 9:05 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Jarda píše:
Obi píše:
Dobrý deň ! Menzes som začala mať nepravidelne, ale vždy prišiel, až teraz mi tri mesiace vynechal.Ďalší mesiac som dostala silnú menštruáciu .Na 16 -deň som išla k svojmu [url=http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/gynekologie
gynekológovi[/url] (dovtedy som myslela,že je to začínajúca menopausa -takže normálne. \":cry:\" ..) Bola som už prestrašená a nepomáhala mi citrónová voda a Alchemilkové čaje. Lekár mi predpísal Norethisteron Zentiva na ustálenie krvácania -je to syntetický ženský hormón, ktorý mám užívať dva krát denne.Keď som si pozrela nežiadúce účinky \":shock:\" -rada by som to riešila prírodnými .Prosím, poraďte mi !
Pri sono mi objavil cystu do 30mm z krčka maternice ,ale na to som už našla odpoveď v starých diskuziách a verím tomu,že to ide aj bez kyretáže ! \":)\" Ďakujem za odpeveď ! Obi
Problém je v zanesení těla bordelem a je třeba se celkově detoxikovat a srovnat hormony. Nic hormonálního v pilulích vám brát nedoporučuji, tělo si na takový dopink snadno zvykne a pak již bez toho nechce fungovat. Projděte si starší příspěvky již se to zde probíralo.

Moje žena, která tu teď se mnou sedí, jen potvrzuje slova p. Jardu. Říka, že umělé / syntetické hormony by se mělo použivat jen pro antikoncepci nebo jako krajní řešení. Klídně se to da pořešit taky přírodně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: pon lis 18, 2013 9:40 am 
Offline

Registrován: pát říj 04, 2013 8:36 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, ráda bych se poradila. Je mi 47 a tak před 3 roky mi začala ustávat menstruace, dostala jsem na to antikoncepci a tak se to srovnalo, ale postupně i tak velmi sláblo. Bylo mi řečeno, že je to začínající přechod. Když nebyla menstr. ani s antikonc., tak jsem ji vysadila, dle mého to bylo zbytečné a škodlivé. Od února tedy nic a letos v září jsem najela na půst-dietu pouze se šťávama -21 dní a klystýry. Během půstu se mi slabá menstr. zas objevila a pak zhruba za měsíc a půl. Pak jsem začala s kávovými klystýry a hned 10 dní po končení menzes a po prvním kávovém klys. se mi spustila znovu - po 5 dnech už téměř skončila a já udělala další kávový klystýr a ona se mi opět 7. den spustila. Nevím, zda to mám spojovat s detoxem těla a nebo je to jen shoda okolností. Chystám se k lékařce.

Tak mi dnes lékařka také předepsala Norethisteron Zentiva a to na zastavení krvácení. Prý mám v děloze kousek neodloučené sliznice a ta způsobuje problémy. Tento lék to zastaví a prý pak se to samo odtrhne a vyjde ven. Pokud ne, řeší se to výškrabem. Tak jsem z toho zmatená, také bych to raději řešila bez léků, ale nevím, zda se sliznice pak sama oddělí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 8:16 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Evča píše:
Dobrý den, ráda bych se poradila. Je mi 47 a tak před 3 roky mi začala ustávat menstruace, dostala jsem na to antikoncepci a tak se to srovnalo, ale postupně i tak velmi sláblo. Bylo mi řečeno, že je to začínající přechod. Když nebyla menstr. ani s antikonc., tak jsem ji vysadila, dle mého to bylo zbytečné a škodlivé. Od února tedy nic a letos v září jsem najela na půst-dietu pouze se šťávama -21 dní a klystýry. Během půstu se mi slabá menstr. zas objevila a pak zhruba za měsíc a půl. Pak jsem začala s kávovými klystýry a hned 10 dní po končení menzes a po prvním kávovém klys. se mi spustila znovu - po 5 dnech už téměř skončila a já udělala další kávový klystýr a ona se mi opět 7. den spustila. Nevím, zda to mám spojovat s detoxem těla a nebo je to jen shoda okolností. Chystám se k lékařce.

Tak mi dnes lékařka také předepsala Norethisteron Zentiva a to na zastavení krvácení. Prý mám v děloze kousek neodloučené sliznice a ta způsobuje problémy. Tento lék to zastaví a prý pak se to samo odtrhne a vyjde ven. Pokud ne, řeší se to výškrabem. Tak jsem z toho zmatená, také bych to raději řešila bez léků, ale nevím, zda se sliznice pak sama oddělí.

Na to jednoznačná odpověď neexistuje, ale je hodně pravděpodobné, že po vyčištění těla se ta sliznice vyloučí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: stř bře 05, 2014 1:18 pm 
Offline

Registrován: stř bře 05, 2014 12:39 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
je mi 20 let a trpím dost bolestivou silnou menstruací. Mám 54kg 170 cm, neberu antikoncepci (měla jsem ji půl roku, před 3mi lety, ale nesedělo mi to, takže už ji nepoužívám). 2 měsíce jsem na zásadité stravě 80/20, už před tím jsem převážně jedla zásaditě (občas v malých porcích kuřecí maso, losos, řecký jogurt- což vím, že je kyselé), chci říct, že přejít na zásaditou stravu pro mě nebyl problém. Moč jsem měla i před tím zásaditou. Taky nejím nic co obsahuje lepek (cca půl roku- ale nemám celiakii) pravidelně cvičím, dodržují pitný režim. Přesto každý mněsíc musím jíst Ascorutin a hlavně ibalgin 400, z čehož se mi zvedá žaludek, při představě, jak škodí tělu (navíc vydrží působit tak 8 hodin a v noci zase umíram bolestí). Nemáte nějakou radu, co bych ještě mohla změnit, aby to každý měsíc probíhalo bezbolestně? Ještě navíc každý měsíc při menstruaci mám slabou rýmu, jak se mi oslabí imunita, tak se vždy od někoho nakazím. Dnes mám 3. den mens., včera jsem jela metrem a zase mám rýmu \":D\" hrozný. Ted jsem si měřila ph a mám 8.
Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 12:44 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Tortilla píše:
Dobrý den,
je mi 20 let a trpím dost bolestivou silnou menstruací. Mám 54kg 170 cm, neberu antikoncepci (měla jsem ji půl roku, před 3mi lety, ale nesedělo mi to, takže už ji nepoužívám). 2 měsíce jsem na zásadité stravě 80/20, už před tím jsem převážně jedla zásaditě (občas v malých porcích kuřecí maso, losos, řecký jogurt- což vím, že je kyselé), chci říct, že přejít na zásaditou stravu pro mě nebyl problém. Moč jsem měla i před tím zásaditou. Taky nejím nic co obsahuje lepek (cca půl roku- ale nemám celiakii) pravidelně cvičím, dodržují pitný režim. Přesto každý mněsíc musím jíst Ascorutin a hlavně ibalgin 400, z čehož se mi zvedá žaludek, při představě, jak škodí tělu (navíc vydrží působit tak 8 hodin a v noci zase umíram bolestí). Nemáte nějakou radu, co bych ještě mohla změnit, aby to každý měsíc probíhalo bezbolestně? Ještě navíc každý měsíc při menstruaci mám slabou rýmu, jak se mi oslabí imunita, tak se vždy od někoho nakazím. Dnes mám 3. den mens., včera jsem jela metrem a zase mám rýmu \":D\" hrozný. Ted jsem si měřila ph a mám 8.
Děkuji za odpověď

Pokud máte takto vysoké pH, to již není normální a je třeba zjistit proč se vám hodnota drží tak vysoko. Normální pH má být ráno a večer kyselé cca 5,5-6 a přes den má vystoupat na hodnotu 7,5 někdy v odpoledních hodinách. Každopádně je třeba řešit stav stolice a pokud není ideální, pokusit se restartovat střevní mikroflóru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: čtv črc 17, 2014 11:22 am 
Offline

Registrován: čtv črc 17, 2014 11:18 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, jmenuji se Lenka, je mi 24 let (154 cm, 44 kg).

Chtěla bych Vás požádat o radu ohledně mého problému s menstruací. Menstruaci jsem nikdy nedostala přirozenou cestou. Poprvé mi ji vyvolal gynekolog v 16 letech antikoncepcí. Pokud vysadím nyní antikoncepci (Katya), menses nemám. Gynekolog mi doporučil dále prášky brát, ale už nechci, chci problém vyřešit a nebrat chemii. Pozn. mám předepsaný ještě Euthyrox na štítnou žlázu... Chtěla bych se Vás proto zeptat, jaké jiné možnosti pro mě existují?

Jsem 5 let vegetarián, díky přátelům jsem postupně přešla na veganskou stravu a od lednu tohoto roku se stravuji živou stravou (tedy vyjma víkendů, kdy bývám ve společnosti přátel - veganů). Od ledna také beru pravidelně Chlorellu, občas ji zapíjím Mladým ječmenem. Den vítám pozdravem slunci a pránajámou, večer cvičím pět tibeťanů nebo si jdu zaplavat. Občas si dávám klystýry, chtěla bych zkusit i urinoterapii, ale vím, že kvůli práškům to nemám dělat. Zuby si čistím mořskou solí, nebo olejem. Ráno piji vodu citronem nebo jablečným octem.
Díky živé stravě nemám již problém s pletí, kazivostí zubů a nemívám ani špatnou náladu. \":-)\"

Jak nejlépe bych měla postupovat? Podstoupím i velké změny, pokud budou přírodní cestou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: pát črc 18, 2014 5:14 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 5:08 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, mám menstruaci 2 roky a poslední dva měsíce mám slabé krvácení i mimo cyklus. Je možné, že je to způsobené stresem? Měla jsem toho teď dost a když se nervuju tak skoro nejím. Slyšela jsem o kontryhelu, že upravuje pravidelnost cyklu. Myslíte, že by pomohl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: sob srp 16, 2014 6:46 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Puzzlenka píše:
Dobrý den, jmenuji se Lenka, je mi 24 let (154 cm, 44 kg).

Chtěla bych Vás požádat o radu ohledně mého problému s menstruací. Menstruaci jsem nikdy nedostala přirozenou cestou. Poprvé mi ji vyvolal gynekolog v 16 letech antikoncepcí. Pokud vysadím nyní antikoncepci (Katya), menses nemám. Gynekolog mi doporučil dále prášky brát, ale už nechci, chci problém vyřešit a nebrat chemii. Pozn. mám předepsaný ještě Euthyrox na štítnou žlázu... Chtěla bych se Vás proto zeptat, jaké jiné možnosti pro mě existují?

Jsem 5 let vegetarián, díky přátelům jsem postupně přešla na veganskou stravu a od lednu tohoto roku se stravuji živou stravou (tedy vyjma víkendů, kdy bývám ve společnosti přátel - veganů). Od ledna také beru pravidelně Chlorellu, občas ji zapíjím Mladým ječmenem. Den vítám pozdravem slunci a pránajámou, večer cvičím pět tibeťanů nebo si jdu zaplavat. Občas si dávám klystýry, chtěla bych zkusit i urinoterapii, ale vím, že kvůli práškům to nemám dělat. Zuby si čistím mořskou solí, nebo olejem. Ráno piji vodu citronem nebo jablečným octem.
Díky živé stravě nemám již problém s pletí, kazivostí zubů a nemívám ani špatnou náladu. \":-)\"

Jak nejlépe bych měla postupovat? Podstoupím i velké změny, pokud budou přírodní cestou...

Patrně bych jako základní krok viděl vhodný test hormonů a dle výsledku se zařídit. Bohužel i na uvedené stravě a životním stylu může být problém s trávením a rozhozením hormonů, což potvrzuje nakonec i špatná štítnice, jak uvádíte. Určitě by bylo vhodné srovnat jako první štítnou a teprve poté ostatní potíže. Bohužel potřebných informací uvádíte málo, klidně mě zavolejte a poladíme co je třeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: sob srp 16, 2014 6:49 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Kroda píše:
Dobrý den, mám menstruaci 2 roky a poslední dva měsíce mám slabé krvácení i mimo cyklus. Je možné, že je to způsobené stresem? Měla jsem toho teď dost a když se nervuju tak skoro nejím. Slyšela jsem o kontryhelu, že upravuje pravidelnost cyklu. Myslíte, že by pomohl?

Tak stres je výborný zdroj překyselení těla a určitě může způsobovat uvedený problém. Kontryhel, nebo jeřáb ptačí může pomoci i když uvedení těla do klidu a pohody pomůže určitě více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Ztráta menstruace
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 6:56 am 
Offline

Registrován: pát zář 19, 2014 6:33 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu, pokud to bude samozřejmě ve Vaší kompetenci. Mám téměř rok problém s absencí menstruace. Věc se má tak, že jsem zhubla během roku 7kg, nicméně
i dříve mi menstruace párkrát vynechala, ač jsem měla váhu jakoukoliv, vždy mi ale po injekci od paní doktorky přišla.
Tentokrát mi injekce nezabraly. Měřím 171cm a vážím 53kg. Údajně mi chybí vnitřní tuk pro tvorbu menstruace
a mám přibrat, každopádně mohu vyvrátit, že by v tom hrála roli štítná žláza, tyto vyšetření ohledně hormonů jsem podstoupila a psychického rázu to také jistě není, od dob co jsem začala zdravě žít a sportovat se cítím skvěle. Zdravě myšleno (bílkoviny (mléčné výrobky, tofu, kuřecí maso, vajíčka), zdravé tuky (ořechy, avokádo, lněný olej), komplexní sacharidy(quinoa, jáhly, brambory..), nejím bílou mouku, jednoduchý cukr, ne trans masné kyseliny atd. Mám pohyb 4-5krát týdně. Posiluji ve fitness, cvičím TRX, jezdím na kole, zahrnuji dlouhé procházky. Pohyb je můj život a zdravá strava můj životní postoj. Nevím jakým způsobem bych tedy měla přibrat údajně 3kg tuku, když jím zdravě a masné, tučné potraviny již rok v mém jídelníčku nejsou a ani nebudou. Snažila jsme se přidat na sacharidech a tucích ale pochybuji, že přiberu 3kg tuku, vždyť je to nesmysl, stejně jako člověk tuk na těle hubne nerovnoměrně, stejně tak i nabírá přece.. Jinak k psychice-od chvíle co jsem začala zdravěji žít jsem pozitivně naladěná, spokojená a baví mě to. Se svojí postavou jsem spokojená, mám dobrou kondičku a ve svém těle se cítím skvěle. Takže psychikou to jistě není. Krom absence menstruace jsem zdravotně fit. Jen občas problém s hemeroidy, ale k těm jsem náchylnější.
V mé stravě je mnoho ovoce, zeleniny, tudíž vlákniny, obilovin, luštěnin, ryb, vody...Opravdu nevím jak podpořit návrat menstruace. Jinak nikdy jsem nebrala HA, byla mi doporučena jako možnost "pomoci" , brát ji však nechci a nikdy nebudu.Jelikož důvěřuji alternativnějšímu způsobu léčení tak bych Vás chtěla poprosit jestli nevíte jaké bylinky, nebo vitamíny atd. by mi mohly eventuálně pomoci? Velice děkuji za Váš čas.

Hezký den přeji
Nika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ztráta menstruace
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 10:25 am 
Offline

Registrován: čtv zář 18, 2014 9:50 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
hezký den,

zajímám se o toto téma opravdu hodně...je možné, že tvé tělo je tak zdravé a čisté, že se prostě menstruační krví nepotřebuje čistit:)

odkaz na zajímavý článek který toto rozebírá je prosím zde:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
25ayaijm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ztráta menstruace
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 10:39 am 
Offline

Registrován: čtv zář 18, 2014 9:50 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
ještě co mě napadá...nabrat tuk je opravdu nesmysl...tuk jsou uložené toxiny a zdravý člověk prostě toxiny a zásobárnu tuku nemůže nikdy vytvořit:)...tělo pracuje efektivně (pokud v průběhu roku dostává vhodné potraviny, co ve tvém případě určitě dostává) a tuky si tak prostě neukládá...a to ani na zimu...\":)\"

na injekce bych proto přestala chodit - je to tak akorát chemické svinstvo do těla...a jelikož je to svinstvo, tak tělo to pak chce i vyloučit...a menstruaci to vyvolá...tvé tělo se možná naučilo už i ty injekce odbourat jiným způsobem...to je už ale jen má čistá dedukce (nijak podložená)

hlavně pokud jsi jinak zcela zdravá,vitální a spokojená...a zejména, máš-li cyklus zachován - tedy probíhá ovulace...a hladina hormonů je tak tedy v pořádku...tak bych byla za chybějící menses ráda:)

jestli je s cyklem vše v pořádku tvůj gynekolog pozná (já byla zrovna minulý týden na kontrole, protože mi menses také vynechalo...své gynekoložce jsem řekla jak se stravuji - jsem na raw food - a ona mě zkontrolovala...zhodnotila, že vše je ok...cyklus je v pořádku a šla jsem domu...lze také udělat test na hladinu hormonů...ale mě jej neudělala když na ultrazvuku viděla, že se tvoří nový folikul:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ztráta menstruace
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2014 10:35 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Nika24 píše:
Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu, pokud to bude samozřejmě ve Vaší kompetenci. Mám téměř rok problém s absencí menstruace. Věc se má tak, že jsem zhubla během roku 7kg, nicméně
i dříve mi menstruace párkrát vynechala, ač jsem měla váhu jakoukoliv, vždy mi ale po injekci od paní doktorky přišla.
Tentokrát mi injekce nezabraly. Měřím 171cm a vážím 53kg. Údajně mi chybí vnitřní tuk pro tvorbu menstruace
a mám přibrat, každopádně mohu vyvrátit, že by v tom hrála roli štítná žláza, tyto vyšetření ohledně hormonů jsem podstoupila a psychického rázu to také jistě není, od dob co jsem začala zdravě žít a sportovat se cítím skvěle. Zdravě myšleno (bílkoviny (mléčné výrobky, tofu, kuřecí maso, vajíčka), zdravé tuky (ořechy, avokádo, lněný olej), komplexní sacharidy(quinoa, jáhly, brambory..), nejím bílou mouku, jednoduchý cukr, ne trans masné kyseliny atd. Mám pohyb 4-5krát týdně. Posiluji ve fitness, cvičím TRX, jezdím na kole, zahrnuji dlouhé procházky. Pohyb je můj život a zdravá strava můj životní postoj. Nevím jakým způsobem bych tedy měla přibrat údajně 3kg tuku, když jím zdravě a masné, tučné potraviny již rok v mém jídelníčku nejsou a ani nebudou. Snažila jsme se přidat na sacharidech a tucích ale pochybuji, že přiberu 3kg tuku, vždyť je to nesmysl, stejně jako člověk tuk na těle hubne nerovnoměrně, stejně tak i nabírá přece.. Jinak k psychice-od chvíle co jsem začala zdravěji žít jsem pozitivně naladěná, spokojená a baví mě to. Se svojí postavou jsem spokojená, mám dobrou kondičku a ve svém těle se cítím skvěle. Takže psychikou to jistě není. Krom absence menstruace jsem zdravotně fit. Jen občas problém s hemeroidy, ale k těm jsem náchylnější.
V mé stravě je mnoho ovoce, zeleniny, tudíž vlákniny, obilovin, luštěnin, ryb, vody...Opravdu nevím jak podpořit návrat menstruace. Jinak nikdy jsem nebrala HA, byla mi doporučena jako možnost "pomoci" , brát ji však nechci a nikdy nebudu.Jelikož důvěřuji alternativnějšímu způsobu léčení tak bych Vás chtěla poprosit jestli nevíte jaké bylinky, nebo vitamíny atd. by mi mohly eventuálně pomoci? Velice děkuji za Váš čas.

Hezký den přeji
Nika

Správně vám odpovídá členka Loki, pokud je tělo opravdu čisté, mnohdy menstruace neprobíhá skoro vůbec a přesto ty ženy evidentně fungují výborně a ovulace se dostavuje. Osobně bych se asi zaměřil na hladinu hořčíku a bakteriální kultury ve střevě, ty hemeroidy nejsou jen tak z leknutí. Také nebudu tvrdit, že nadváha je ideální stav, tak to rozhodně není, ale všimněte si starých artefaktů, třeba Věstonické Venuše, kde je patrné jak by ideál ženy, myšleno z toho funkčního hlediska, měl vypadat. Ideál dnešní krásy bohužel nepředstavuje a ani mě samotného by patrně taková žena zrovna nepřitahovala, ovšem ty tvary nejsou samoúčelné a dávají ženě, jako pokračovatelce rodu, nejvyšší šance na zdravé a četné potomstvo. Z bylin se dá vyzkoušet kotvičník, damiána, dioscorea a určitě i další rovnače hormonů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Menstruace
PříspěvekNapsal: pon led 26, 2015 12:07 pm 
Offline

Registrován: pon led 26, 2015 11:40 am
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Jardo,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Omlouvám se, jestli se opakuju, ale nenašla jsem zde, co bych potřebovala. Trpím hormonální nerovnováhou. Mám 14 dní před menstruací deprese, vlčí hlad ( např. zvládnu sníst tři obědy a mám pořád hlad, musím jíst celý den, dokážu sníst několik čokolád během dne) a akné. Kdyby to bylo jen pár dní, přežila bych to, ale stávalo se mi, že jsem měla menstruaci i po 16 dnech, takže vlastně jsem měla furt tyhle problémy a pouze pár dní jsem byla schopná fungovat normálně. Nechtěla jsem začít brát antikoncepci, ale už jsem nevěděla, co mám dělat, takže jsem ji začala brát. Nevyhovuje mi. Sice tyhle příznaky jsou mnohem lepší a mám srovnanou menstruaci, ale zase mi přijde, že mi je po ní furt nevolno. Bojím se, když ji vysadím, že se mi tyhle hrozný stavy vrátí. Chtěla bych ji teď dobrat a dát si po roce 10denní půst s klystýrem. Pročistit se a pak samozřejmě správnou návratovku a pak zkusit ještě chvilku vydržet na ovoci třeba týden také z důvodu očisty. Mohlo by mi to v tom pomoct? Nechci se vracet po těhle kůrách zase k antikoncepci. Děkuji Vám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 191 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz