Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: neplodnost
PříspěvekNapsal: úte zář 03, 2013 9:10 am 
Offline

Registrován: úte zář 03, 2013 8:26 am
Příspěvky: 12
Zajimalo by me jestli se zde najde pomoc i na toto tema a ja verim ze ano.
Uz 5 let se s manzelem pokousime o dite,ale bohuzel nic.oba jsme byli dukladne vysetreni,doktor nic nenase jen to ze se mi delaji kazdy mesic cysty,ktere se pri menzes splachnou.je to pry normalni.lezu pomalu po zdech jak je to bolestive a diky bohu za kontryhel ktery mi ulevi od bolesti.zkousela jsem i jine bylinky na otehotneni ale bohuzel nic.mrhala jsem penize za samany,akupunkturu,dornovu metodu a jine,2x umele oplodneni a po spojeni vajicek se spermiemi vetsina umrela a dve embrya nakonec se uvnitr neuchytly.muj nazor je ze nemam gynekologicky problem ale neco s ledvinama,dokud se mi budou tvorit ty cysty tak urcite neotehotnim,co myslite?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: neplodnost
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2013 8:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
evuska.antonuska píše:
Zajimalo by me jestli se zde najde pomoc i na toto tema a ja verim ze ano.
Uz 5 let se s manzelem pokousime o dite,ale bohuzel nic.oba jsme byli dukladne vysetreni,doktor nic nenase jen to ze se mi delaji kazdy mesic cysty,ktere se pri menzes splachnou.je to pry normalni.lezu pomalu po zdech jak je to bolestive a diky bohu za kontryhel ktery mi ulevi od bolesti.zkousela jsem i jine bylinky na otehotneni ale bohuzel nic.mrhala jsem penize za samany,akupunkturu,dornovu metodu a jine,2x umele oplodneni a po spojeni vajicek se spermiemi vetsina umrela a dve embrya nakonec se uvnitr neuchytly.muj nazor je ze nemam gynekologicky problem ale neco s ledvinama,dokud se mi budou tvorit ty cysty tak urcite neotehotnim,co myslite?

Pokud si to zde pořádně pročtete, tak zjistíte, že cysty jsou útvary plné plísní, bolestivá menstruace je těžký odchod toxinů a za daných okolností se nelze divit, že vám příroda nedovolí otěhotnět, protože by jste plod asi stejně nedonosila. Základ je v odstranění toxinů z těla a to jakoukoliv možnou technikou, zbavení se plísní a vyladění organizmu do optimálního stavu, což u lékařů hledat nemusíte. Pokud se vyčistíte, tak bude vše fungovat jak má, toho bych se neobával, ale nenechte v sobě šťourat doktory, většinou napáchají nevratné škody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: pát pro 13, 2013 8:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Dobry den, prosim o radu, jestli je dobre brat Homocysteine formula behem tehotenstvi : http://www.swansonvitamins.com/swanson- ... a-120-caps
Hodnoty B6 a B12 vyrazne prekracuji denni limity i pro tehotne. Co si o tom myslite ? Děkuji predem za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Dobry den, prosim o radu, jestli je dobre brat Homocysteine formula behem tehotenstvi : http://www.swansonvitamins.com/swanson- ... a-120-caps
Hodnoty B6 a B12 vyrazne prekracuji denni limity i pro tehotne. Co si o tom myslite ? Děkuji predem za odpoved

Toť otázka, dost bude záležet na hladině homocysterinu zjištěné vyšetřením. Preventivně bych to určitě nebral, ale v případě vysokého homocysteinu nevidím problém, ten plodu určitě škodí více jak ty vitamíny. Je ovšem potřeba upozornit na fakt, že uvedený prostředek je velice slabý a dosáhnout pomocí něho opravdu léčebné dávky je docela problematické, dávky pro léčbu jsou výrazně vyšší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 5:59 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je dobre brat vitamin E 400 IU v těhotenství, jestli ano, tak jake zvolit davkovani, dekuji mockrat predem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Otěhotnění
PříspěvekNapsal: sob úno 22, 2014 1:19 pm 
Offline

Registrován: úte dub 30, 2013 11:04 am
Příspěvky: 13
Dobrý den,
dva roky jsme se snažili o dítě přirozenou cestou, což se nezdařilo. V lednu a v únoru jsme podstoupili dvě inseminace s hormonalnimi injekcemi také bez úspěchu. Je mi 26 a můj partner má ucházející spermiogram, já sama mám také všechny výsledky v pořádku, nemám nadváhu ani žádné vážné nemoci.

Dva roky nejím lepek, přes rok cukr a půl roku mléčné výrobky (s výjimkou tibetské houby)
Doplňuji vitamíny: C, Zinek s mědí, hořčík, B6, B9, B12, E, D, jód, pangamin, chlorella, kotvičník, maca...
Minimálně hodinu denně venku sportuji, nemám stresující zaměstnání, přes rok dělám klystýry, sankhapraksalany, týdenní hladovky, očisty...
Piju bylinkové čaje, hlavně kontryhel, jablečný ocet, sleduji pH tak, aby jednou za den vystoupalo alespoň na 7,5
Stravuji se velmi zdravě - 80 % syrové stravy, ovoce, zelenina, ořechy, maková mléka, často lněná semínka, ostropestřec, každý den cca litr zeleninové šťávy

Existuje něco, co byste mi ještě doporučil dělat?

Ještě bych podotkla, že od doby, kdy jsem se začala stravovat zdravěji, asi už rok a půl mám o mnoho silnější a bolestivější menstruaci a cyklus se mi zkrátil na 22 dní.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: sob úno 22, 2014 2:25 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Doporučuji, abyste si přečetla tyto články:

http://vyzivujicitradice.cz/tag/prekonc ... ni-vyziva/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 11:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je dobre brat vitamin E 400 IU v těhotenství, jestli ano, tak jake zvolit davkovani, dekuji mockrat predem za odpoved.

Tak pro většinu nastávajících matek je vhodný, ovšem jde o to jakou variantu, já bych dodával gama E, ale to asi v místních podmínkách těžko seženete. Dávkování 400-800 IU.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otěhotnění
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 12:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Hakunamatata píše:
Dobrý den,
dva roky jsme se snažili o dítě přirozenou cestou, což se nezdařilo. V lednu a v únoru jsme podstoupili dvě inseminace s hormonalnimi injekcemi také bez úspěchu. Je mi 26 a můj partner má ucházející spermiogram, já sama mám také všechny výsledky v pořádku, nemám nadváhu ani žádné vážné nemoci.

Dva roky nejím lepek, přes rok cukr a půl roku mléčné výrobky (s výjimkou tibetské houby)
Doplňuji vitamíny: C, Zinek s mědí, hořčík, B6, B9, B12, E, D, jód, pangamin, chlorella, kotvičník, maca...
Minimálně hodinu denně venku sportuji, nemám stresující zaměstnání, přes rok dělám klystýry, sankhapraksalany, týdenní hladovky, očisty...
Piju bylinkové čaje, hlavně kontryhel, jablečný ocet, sleduji pH tak, aby jednou za den vystoupalo alespoň na 7,5
Stravuji se velmi zdravě - 80 % syrové stravy, ovoce, zelenina, ořechy, maková mléka, často lněná semínka, ostropestřec, každý den cca litr zeleninové šťávy

Existuje něco, co byste mi ještě doporučil dělat?

Ještě bych podotkla, že od doby, kdy jsem se začala stravovat zdravěji, asi už rok a půl mám o mnoho silnější a bolestivější menstruaci a cyklus se mi zkrátil na 22 dní.

Děkuji

Pokud máte silnější a bolestivější menstruaci, tak podle všeho nemáte správně fungující střeva, nebo jde o nějaký hormonální rozvrat. V případě, že stolice není ideální, je třeba restartovat střevní mikroflóru a pokud ideální je, asi bych zkoumal štítnou žlázu, pomocí měření bazální teploty, nebo laboratorně a překontroloval i stav ostatních hormonů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2014 9:37 am 
Offline

Registrován: stř dub 30, 2014 9:25 am
Příspěvky: 4
Dobry den,

nejprve moc dekuji za tyto stranky, jsou pro me uz par let inspiraci...Muj problem: pred 3tydny jsem onemocnela - trochu bolest v krku, ale hlavne 40st. horecky - trvajici 5 dni - pak jsem doslatala a brala antibiotika - tim se mi rozhasilo uplne vsechno. Takze mocovy mechyr, mykoza, streva. Beru brusinky, laktobacily ale hlavne jsem zjistila, ze jsem tehotna. Na mykozu mam nejake borove cipky, na streva laktobacioly celkem pomahaji. Jen uz 14 dni v kuse rano mocim krev a boli me bricho. Prosim poradte jakou ocistu mohu v tehotenstvi nasadit a vylecit tak silny zanet v moc. mechyri? Predem moc dekuji za odpoved Roza


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2014 10:17 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
roza píše:
Dobry den,

nejprve moc dekuji za tyto stranky, jsou pro me uz par let inspiraci...Muj problem: pred 3tydny jsem onemocnela - trochu bolest v krku, ale hlavne 40st. horecky - trvajici 5 dni - pak jsem doslatala a brala antibiotika - tim se mi rozhasilo uplne vsechno. Takze mocovy mechyr, mykoza, streva. Beru brusinky, laktobacily ale hlavne jsem zjistila, ze jsem tehotna. Na mykozu mam nejake borove cipky, na streva laktobacioly celkem pomahaji. Jen uz 14 dni v kuse rano mocim krev a boli me bricho. Prosim poradte jakou ocistu mohu v tehotenstvi nasadit a vylecit tak silny zanet v moc. mechyri? Predem moc dekuji za odpoved Roza

Urologicky caj z brusnicami a pridat stipku sody bicarbony pre zvysenie mocopudneho ucinku. Ten zapal treba proste vyplavit. Nasadit extra davky vit. C . Sedacie kupele v praslicke, poriadnu dietu a hlavne este raz pitny rezim atd.Zrejme ide infekt so silnou erytrocyturiou.
Urcite to patri do ruk urologa, nefrologa. Sonografia a ine vysetrenia. Drzim palce. Vela trpezlivosti a skore uzdravenie
zelam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: čtv kvě 01, 2014 1:14 pm 
Offline

Registrován: stř dub 30, 2014 9:25 am
Příspěvky: 4
Moc děkuji za odpověď. Jen urologicky caj neni pry pro těhotné vhodný....pravil urolog, kde jsem byla na vysetreni. V podstate jsem si udělala kolečno po lékařích a všichni do mě chtějí nacpat bud nějaká antibiotika nebo chemoterapeutika....Nenasadila jsem nic z toho, ale zanět neustupuje a bojím se, aby nepresel do ledvin a nebo neohrozil plod.Takze zvazuji jaka bude nejlepsi dieta a ocista?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: čtv kvě 01, 2014 9:44 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
roza píše:
Moc děkuji za odpověď. Jen urologicky caj neni pry pro těhotné vhodný....pravil urolog, kde jsem byla na vysetreni. V podstate jsem si udělala kolečno po lékařích a všichni do mě chtějí nacpat bud nějaká antibiotika nebo chemoterapeutika....Nenasadila jsem nic z toho, ale zanět neustupuje a bojím se, aby nepresel do ledvin a nebo neohrozil plod.Takze zvazuji jaka bude nejlepsi dieta a ocista?

Poslal som Vam SZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
roza píše:
Dobry den,

nejprve moc dekuji za tyto stranky, jsou pro me uz par let inspiraci...Muj problem: pred 3tydny jsem onemocnela - trochu bolest v krku, ale hlavne 40st. horecky - trvajici 5 dni - pak jsem doslatala a brala antibiotika - tim se mi rozhasilo uplne vsechno. Takze mocovy mechyr, mykoza, streva. Beru brusinky, laktobacily ale hlavne jsem zjistila, ze jsem tehotna. Na mykozu mam nejake borove cipky, na streva laktobacioly celkem pomahaji. Jen uz 14 dni v kuse rano mocim krev a boli me bricho. Prosim poradte jakou ocistu mohu v tehotenstvi nasadit a vylecit tak silny zanet v moc. mechyri? Predem moc dekuji za odpoved Roza

Většinou brusinky, ideálně jako juice, to jsem zde již popisoval a pokud možno neslazené. Prostě lžíci sušených brusinek namočíte do vlažné vody a jak změknou rozmixujte na tekutinu a vypít. Další pomocná možnost jsou velké dávky probiotik, ale nešetřit, dávat tak 500 miliard denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 12:01 pm 
Offline

Registrován: pát srp 15, 2014 11:58 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
prosím vás, jak je to s prováděním klystýru v těhotenství? Je to možné, či spíše rizikové?
Děkuji předem za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz