Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: pon říj 18, 2010 10:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Anezka píše:
Mám dotaz, tablety nalačno mi nedělají vůbec dobře, ostatně, ani "nic" nalačno není příjemné, chce to mít v žaludku pořád něco...takže zinek užívám po jídle. Zinek forte, 25 mg, jednu tabletu téměř denně. Vzhledem k tomu, že se nejlépe vstřebává nalačno, mám tušit, že takhle využitelnost klesá a jíst ho třeba 2x denně? To už mi ale přijde fakt dost, no ale vrtá mi to hlavou, všechno užívám při/po jídle...

Zinku není nikdy dost a dá se i celkem dlouhodobě brát až 200 mg zinku, samozřejmě optimálně s mědí a té maximálně 3 mg denně. To vaše množství tedy není nijak vysoké a pokud vezmu v potaz, že se při jídle vstřebá výrazně méně, tak bych dvě tablety neviděl jako velkou dávku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 8:50 pm 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
mohu používat zásaditou směs v těhotenství?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
mohu používat zásaditou směs v těhotenství?

Určitě to nemůže ničemu vadit, ba právě naopak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 9:32 am 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
Dobrý den,
jsem těhotná, chtěla bych se zeptat na užívání kyseliny borité a Lugolu, pak na popíjení HCl - nevadí to v těhotenství?
Dále bych se chtěla zeptat, jestli a jak bych mohla užívat OXY - OXC a Sanogel v těhotenství - bojuji stále s kvasinkou, což asi hormonální změny v těhotenství ještě zhorší...Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 9:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
yucca píše:
Dobrý den,
jsem těhotná, chtěla bych se zeptat na užívání kyseliny borité a Lugolu, pak na popíjení HCl - nevadí to v těhotenství?
Dále bych se chtěla zeptat, jestli a jak bych mohla užívat OXY - OXC a Sanogel v těhotenství - bojuji stále s kvasinkou, což asi hormonální změny v těhotenství ještě zhorší...Děkuji.

Jakékoliv čištění těla mimo invazivních metod, jako je razantní klystýr, nebo hydrocolon je vhodné a uvést do souladu minerály a prvky spíše i nutné, čili určitě pokračovat a sledovat stále stav těla, kde to jde, což třeba u toho jódu není nejmenší problém. Ani jedna z popsaných látek, při rozumné aplikaci, není schopna vyvolávat nějaké vážné potíže, spíše tím případným problémům zabráníte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 12:41 pm 
Offline

Registrován: pon zář 13, 2010 10:42 am
Příspěvky: 39
O HCl jsem toho moc nenačetla, myslíte, že by mohla pomoci i na nevolnosti?

Jsem ve 12tt a pořád mě žaludek zlobí. Díky výplachům už jen málokdy vyklopím jídlo, a není mi zle celý den, "jen" tak celkem hodinu nebo dvě, ale zvracet musím (aspoň tu vodu, obvykle hrozně hořkou) nejméně jednou denně, jsou i dny, kdy třeba 5x. Už nemám dojem, že by mi vadily nestrávené zbytky, většinou vyzvracím jen zelenožlutou vodu či pěnu. To je snad ta žluč nebo co? Už přestávám doufat, že se to někdy spraví, mám dojem, že mi žlučník ústí do žaludku a kdykoliv jsem chvíli bez jídla (tedy zvláště každé ráno, ale i během noci), žluč mě zlobí a musím vyplachovat. Dost mě to psychicky deptá a po krušném dni se neovládnu a musím se "potěšit" čokoládou \":oops:\" zajímavé, že po té mi není špatně nikdy, ale není se čím chlubit, to vím.

Prostě, mám dojem, že jídlo trávím dobře, v žaludku už vůbec nic nezůstává, až na žluč \":?\" a nevím, jestli jen čekat, nebo něco podnikat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Anezka píše:
O HCl jsem toho moc nenačetla, myslíte, že by mohla pomoci i na nevolnosti?

Jsem ve 12tt a pořád mě žaludek zlobí. Díky výplachům už jen málokdy vyklopím jídlo, a není mi zle celý den, "jen" tak celkem hodinu nebo dvě, ale zvracet musím (aspoň tu vodu, obvykle hrozně hořkou) nejméně jednou denně, jsou i dny, kdy třeba 5x. Už nemám dojem, že by mi vadily nestrávené zbytky, většinou vyzvracím jen zelenožlutou vodu či pěnu. To je snad ta žluč nebo co? Už přestávám doufat, že se to někdy spraví, mám dojem, že mi žlučník ústí do žaludku a kdykoliv jsem chvíli bez jídla (tedy zvláště každé ráno, ale i během noci), žluč mě zlobí a musím vyplachovat. Dost mě to psychicky deptá a po krušném dni se neovládnu a musím se "potěšit" čokoládou \":oops:\" zajímavé, že po té mi není špatně nikdy, ale není se čím chlubit, to vím.

Prostě, mám dojem, že jídlo trávím dobře, v žaludku už vůbec nic nezůstává, až na žluč \":?\" a nevím, jestli jen čekat, nebo něco podnikat.

To dost záleží na tom, zda je vám špatně z nedostatku, nebo přebytku kyseliny v žaludku a dá se to celkem snadno vytestovat pomocí jedlé sody krkacím testem. Pokud si ráno po vypití roztoku jedlé sody nekrknete vůbec, tak není co řešit a musíte kyselinu chlorovodíkovou dodávat. Vše je zde již mnohokrát popsáno, tak to trochu prohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 11:20 pm 
Offline

Registrován: pon zář 13, 2010 10:42 am
Příspěvky: 39
Díky, zkusím to!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:48 am 
Offline

Registrován: pon zář 13, 2010 10:42 am
Příspěvky: 39
Říhám vydatně a téměř hned. Ale dnes nebyl úplně standardní den na test, zkusím i další rána.
Včera jsem totiž měla hroznou chuť na něco slaného a snědla jsem výjimečně několik bílých rohlíků se sýrem. V noci mě bolelo břicho, ale ráno mi bylo překvapivě tak dobře, jak už (hned po probuzení) dlouho ne. Nebylo proč zvracet a mandarinková snídaně sedla na rozdíl od předchozích dní dobře. Možná to jídlo nějak podpořilo tvorbu HCl, uvidíme zítra, dneska žádné úlety do říše tří bílých jedů neplánuju \":)\"

(Samotná soda nevolnost zahnat nemohla, bylo mi netypicky dobře ještěc dříve, než jsem ji vypila. Jiná rána zvracím okamžitě po vstanutí, někdy ani nestihnu vypít hrnek vody, aby to šlo lépe...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Anezka píše:
Říhám vydatně a téměř hned. Ale dnes nebyl úplně standardní den na test, zkusím i další rána.
Včera jsem totiž měla hroznou chuť na něco slaného a snědla jsem výjimečně několik bílých rohlíků se sýrem. V noci mě bolelo břicho, ale ráno mi bylo překvapivě tak dobře, jak už (hned po probuzení) dlouho ne. Nebylo proč zvracet a mandarinková snídaně sedla na rozdíl od předchozích dní dobře. Možná to jídlo nějak podpořilo tvorbu HCl, uvidíme zítra, dneska žádné úlety do říše tří bílých jedů neplánuju \":)\"

(Samotná soda nevolnost zahnat nemohla, bylo mi netypicky dobře ještěc dříve, než jsem ji vypila. Jiná rána zvracím okamžitě po vstanutí, někdy ani nestihnu vypít hrnek vody, aby to šlo lépe...)

Pokud si krknete ihned, tak to také nemusí být nic dobrého, může to znamenat přebytek kyseliny a pak je vhodné vyzkoušet vždy před jídlem vypít sklenici vody s větším množstvím citrónové šťávy, což kyselinu zneutralizuje. Nicméně ten test vyzkoušejte alespoň třikrát, aby se dal udělat nějaký závěr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 10:19 am 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
a mám to dělat tak, že dám třeba pořádně kvasince za uši - peroxid do průjmu, pak měsíc Sanogelovou kůru (ráno 1 pol. lžíce, oběd 2 pol. lžíce a večeře 3 pol. lžíce). Pak pokračovat jen s nějakou udržovací dávkou nebo to je moc pro miminko a mám brát jen udržovací dávky pořád ( třeba 3x 2 kapsle peroxidu a pak 3x 3 pol. lžíce Sanogelu?) nebo jinak - vše dohormady a ne střídat po měsíci? Dále užívám lichořeřišnici, chci střídat s Greposeptem. Obojí se v těhotenství může. Snažím se trochu fungicidů, ale zázvor a skořice nebo chili by se v těhotenství brát neměli, tak dávám trošku. Snažím se cibuli a česnek v rozumném množství do každého jídla, vyhýbám se cukru a mouce. Je možné ještě něco proti kvasinkám dělat? Nechci miminku ublížit a zároveň ho chci proti kvasince chránit....Jinak se snažím dělat vše, co je zde doporučeno pro těhotné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 7:17 pm 
Offline

Registrován: pon zář 13, 2010 10:42 am
Příspěvky: 39
Na candidu mi pomohlo MMS I (bez jakékoliv jiné léčby) a nebála bych se ho ani v těhotenství, v nějakém nižším dávkování, ale jsou tu povolanější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
yucca píše:
a mám to dělat tak, že dám třeba pořádně kvasince za uši - peroxid do průjmu, pak měsíc Sanogelovou kůru (ráno 1 pol. lžíce, oběd 2 pol. lžíce a večeře 3 pol. lžíce). Pak pokračovat jen s nějakou udržovací dávkou nebo to je moc pro miminko a mám brát jen udržovací dávky pořád ( třeba 3x 2 kapsle peroxidu a pak 3x 3 pol. lžíce Sanogelu?) nebo jinak - vše dohormady a ne střídat po měsíci? Dále užívám lichořeřišnici, chci střídat s Greposeptem. Obojí se v těhotenství může. Snažím se trochu fungicidů, ale zázvor a skořice nebo chili by se v těhotenství brát neměli, tak dávám trošku. Snažím se cibuli a česnek v rozumném množství do každého jídla, vyhýbám se cukru a mouce. Je možné ještě něco proti kvasinkám dělat? Nechci miminku ublížit a zároveň ho chci proti kvasince chránit....Jinak se snažím dělat vše, co je zde doporučeno pro těhotné.

Vše, co popisujete, je asi v pořádku, ale chybí tam ta logika. Kvasinky a mnoho dalších chorob je o chlóru a kyslíku, přičemž já bych v tomto případě preferoval kyslík. Ten ovšem nemusíte do těla dostávat pouze chemickou cestou, mnohem vhodnější je endogenní dýchání, na což můžete vyzkoušet Frolův trenažér a možná objevíte nevídané. Kvasince to bude vadit určitě a dítě bude naopak spokojenější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 10:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Anezka píše:
Na candidu mi pomohlo MMS I (bez jakékoliv jiné léčby) a nebála bych se ho ani v těhotenství, v nějakém nižším dávkování, ale jsou tu povolanější.

U MMS bych v těhotenství asi neviděl zásadní problém, ale určitě nejde brát intenzivně a mnohem vhodnější by asi byly koupele, které toho zlikvidují také velice mnoho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 2:33 pm 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
MMS koupele dělám 2x týdně a polykám jen tu preventivní dávku 6 kapek/týden. Při MMS kůře mi nejvíc účinkovali právě klystýry s MMS, proto mě to pořád svádí mydlit tu kvasinku ve střevě a vzhledem k těhotenství se mi jako peroxid hořčíku + sanogel zdála možná varianta. O endogenním dýchání v této variantě jsem nevěděla. Ještě jsem kromě MMS kůry před otěhotněním a HCL ostatní nezkoušela. Hlavně je to všechno (peroxid, sanogel i dýchací trenažér) docela finanční darda. Nejsem zastánce chemie. Mám tedy zkusit trenažér a sanogel? Vím, že asi zním nelogicky, ale když jsem pochytila většinu věcí jako netěhotná a vlastně mi to po roce snažení k miminku pomohlo a cítím se neuvěřitelně dobře, tak bych nechtěla dělat blbosti v těhotenství...jsem na úplném začátku těhu a s prvním miminem jsem si prožila docela cavyky jak v těhotenství, tak při porodu na hranici přežití nás obou, možná proto víc se ptám než sama uvažuju, abych něco nezkopala. Proto děkuji za trpělivost a odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz