Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Snížení překyselení organismu
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 5:04 pm 
Offline

Registrován: ned bře 18, 2012 2:59 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, pane Zajíčku,
na příští sobotu jsem k Vám objednána, už se moc těším, ale stejně bych Vás chtěla poprosit o radu již nyní. Již jsme spolu 2x telefonicky hovořili, Vašimi radami se snažím řídit. Dle lékařů mám reflux žluči a z toho gastritidu. Jde o to, že asi v důsledku dlouhodobého užívání převahy zásadotvorných potravin jsem již velmi zhubla, asi 10 kg za 4 měs., tč.mám na 167 cm 50 kg. Hubnutí intenzivně pokračuje a zdá se mi, že nejde zastavit. Pociťuju často vlčí hlad, nemůžu moc spát. Strava sestávala dosud převážně z vařených potravin- pohanka, jáhly, celozrnná rýže, vařená zelenina, ryby. Ne že bych nechtěla zvýšit podíl syrové, ale vůbec jsem ji nesnášela kvůli žaludečním obtížím a nadýmání. Nemohla jsem pít ani obyčejnou vodu, dělalo se mi po ní špatně, snášela jsem jen vodu s citronem nebo limetkou. To se nedávno změnilo, vodu už snesu, stejně tak v posledních dnech začínám jakoby snášet syrovou zeleninu a mám na ni velkou chuť. Ketolátky cítím ze stolice. Na Salvii zjištěny plasmodia a další prvoci, doporučeno MMS, ale to si myslím že teď není na pořadu dne.Trochu jsem to asi přehnala s opatřeními proti kandidě, tč. mám lehký nedostatek draslíku. PH bylo v průběhu mého stravování zřejmě zásadité víc než často. Pokud je to již někde rozebráno, promiňte, ale jsem ve všem nováček a navíc kvůli depresím si hůře pamatuji a vstřebávám nové informace. Prosím poraďte, co s tím hubnutím. Ráda bych přidala šťávy, ale moc nevím jaké, mrkvovou jste nedoporučil kvůli kandidě a u ostatních se bojím nadýmání, moje zažívání je dost rozložené.

Děkuji předem, zdravím Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Snížení překyselení organismu
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 7:57 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
opohanka píše:
Dobrý večer p. Jaroslave. Ráda bych se poradila- již asi přes rok mám
problém se suchou šupinatou kůží na rukách, lokty, hrany prstů klouby. Kůže
je / byla ztluštělá, odlupovala se ,praskala / dg.podezření na lupenku.
Léčba kortikosteroidy.
Na Vašich stránkách jsem se dočetla o čistě organismu,začala jsem s
bylinkovým čajem na odkyselování/Serafin/, týden denně dělám výplach
střeva -klystýr. Upravila jsem stravu, vynechala maso, pečivo, cukr... Ruce
se zlepšují,viditelně.
Nyní mám ale problém se svěděním pochvy a konečníku. Nevím,zda jsem něco
nedělala špatně, či je to normální průběh léčby? děkuji Vám za Váš čas a
odpověď.Hanka

Vše co píšete ukazuje na kvasinku. Koukněte do vláken o candidě, vyzkoušejte testy na candidu a zkuste protivasinkovou dietu. Mohl by se po ní stav zlepšovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Snížení překyselení organismu
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 10:30 am 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 10:21 am
Příspěvky: 1
Měl bych možná trošičku hloupý dotaz, ale jsou nějaké potraviny, které snižují překyselení organizmu a kterým bych se naopak měl vyhnout?

_________________
tejpovací páska je skvěla při užití u balanční podložky, vyzkoušejte to taky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Snížení překyselení organismu
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 2:05 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
tomikd4 píše:
Měl bych možná trošičku hloupý dotaz, ale jsou nějaké potraviny, které snižují překyselení organizmu a kterým bych se naopak měl vyhnout?

Ani ne tak hloupý, jako spíš zbytečný. Stačilo by trošku pročíst alespoň vlákno Odkyselení a měl byste hned odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Snížení překyselení organismu
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
bohacek7 píše:
Dobrý den, pane Zajíčku,
na příští sobotu jsem k Vám objednána, už se moc těším, ale stejně bych Vás chtěla poprosit o radu již nyní. Již jsme spolu 2x telefonicky hovořili, Vašimi radami se snažím řídit. Dle lékařů mám reflux žluči a z toho gastritidu. Jde o to, že asi v důsledku dlouhodobého užívání převahy zásadotvorných potravin jsem již velmi zhubla, asi 10 kg za 4 měs., tč.mám na 167 cm 50 kg. Hubnutí intenzivně pokračuje a zdá se mi, že nejde zastavit. Pociťuju často vlčí hlad, nemůžu moc spát. Strava sestávala dosud převážně z vařených potravin- pohanka, jáhly, celozrnná rýže, vařená zelenina, ryby. Ne že bych nechtěla zvýšit podíl syrové, ale vůbec jsem ji nesnášela kvůli žaludečním obtížím a nadýmání. Nemohla jsem pít ani obyčejnou vodu, dělalo se mi po ní špatně, snášela jsem jen vodu s citronem nebo limetkou. To se nedávno změnilo, vodu už snesu, stejně tak v posledních dnech začínám jakoby snášet syrovou zeleninu a mám na ni velkou chuť. Ketolátky cítím ze stolice. Na Salvii zjištěny plasmodia a další prvoci, doporučeno MMS, ale to si myslím že teď není na pořadu dne.Trochu jsem to asi přehnala s opatřeními proti kandidě, tč. mám lehký nedostatek draslíku. PH bylo v průběhu mého stravování zřejmě zásadité víc než často. Pokud je to již někde rozebráno, promiňte, ale jsem ve všem nováček a navíc kvůli depresím si hůře pamatuji a vstřebávám nové informace. Prosím poraďte, co s tím hubnutím. Ráda bych přidala šťávy, ale moc nevím jaké, mrkvovou jste nedoporučil kvůli kandidě a u ostatních se bojím nadýmání, moje zažívání je dost rozložené.

Děkuji předem, zdravím Eva

U těch šťáv je to otázka, mělo by se dodávat co nejméně sacharidů, čili okurka, salát, čínské zelí, prostě si nastudujte stav sacharidů v zelenině. Na hubnutí vyšší dávky tuku a nasadit laktobacily ve velkém, ti dělají pořádek ve střevě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Snížení překyselení organismu
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 10:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
tomikd4 píše:
Měl bych možná trošičku hloupý dotaz, ale jsou nějaké potraviny, které snižují překyselení organizmu a kterým bych se naopak měl vyhnout?

Správně vám to píše člen Igi, stačí číst, vše zde již je napsáno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Snížení překyselení organismu
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 12:09 pm 
Offline

Registrován: úte srp 27, 2013 12:02 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, já bych se chtěla zeptat jak se nejlépe odkyselit? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Snížení překyselení organismu
PříspěvekNapsal: ned zář 29, 2013 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Martina Janečková píše:
Dobrý den, já bych se chtěla zeptat jak se nejlépe odkyselit? Děkuji za odpověď.

Na toto téma je zde více vláken, tak si je projděte, ale obecně stačí i užívání jedlé sody. Jinak reklamu jsem smáznul, tak ne aby vás napadlo ji sem dávat znovu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz