Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Holení
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 5:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 11, 2010 8:31 pm
Příspěvky: 26
Tak mě při holení napadlo, že ten gel na holení asi nebude nejzdravější, máte nápady na něco zdravého na a po holení?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 6:56 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Po holeni zkus kamenec,pouzivali to generace nasich dedu.Navic hodne usetris kostka stoji asi 60,-- a vydrzi ti na cely zivot \":)\")


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 10:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
rADo píše:
Tak mě při holení napadlo, že ten gel na holení asi nebude nejzdravější, máte nápady na něco zdravého na a po holení?

Výborná věc na holení je neholit se, já ji aplikuji k naprosté spokojenosti celý život a mimo nucenou pauzu na vojenské službě jsem se nikdy dobrovolně, ani z donucení neoholil, to by se muselo stát asi něco opravdu mimořádného, ale zatím se to nestalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 10:38 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
taky si myslím... ja vždycky použiju strojek na stříhání a je to vyhovující... a taky neutrácíte ty nesmyslné ceny za žiletky, pěny, vody po holení a kdo ví co ještě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 2:29 pm 
Offline

Registrován: úte bře 23, 2010 12:04 pm
Příspěvky: 18
neholit sa? kto si to moze dovolit? v praci ani doma by mi to nezozrali \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 2:31 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Jarda píše:
Výborná věc na holení je neholit se, já ji aplikuji k naprosté spokojenosti celý život a mimo nucenou pauzu na vojenské službě jsem se nikdy dobrovolně, ani z donucení neoholil, to by se muselo stát asi něco opravdu mimořádného, ale zatím se to nestalo.

Na to že sa neholíte, máte dosť krátke fúzy aj bradu. Vôbec si to teda nezastrihávate do potrebnej dĺžky? Zastrihávanie sa asi ako holenie neberie...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 3:16 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
My jsme taky doma zvklí že se chlapi holí. S fousatými a píchacími by to nešlo a je fakt že i v práci by mu určo nadávali a poslali do umývárky. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Na to že sa neholíte, máte dosť krátke fúzy aj bradu. Vôbec si to teda nezastrihávate do potrebnej dĺžky? Zastrihávanie sa asi ako holenie neberie...

Na většině fotografií jsem těsně po sestřihu, ale neaplikuji to častěji jak 12x do roka a zpravidla mnohem méně. Mám na to takovou elektrickou mašinku se kterou celá akce trvá zhruba 5 minut a i tak se ošívám celý den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 7:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Emidlo píše:
My jsme taky doma zvklí že se chlapi holí. S fousatými a píchacími by to nešlo a je fakt že i v práci by mu určo nadávali a poslali do umývárky. \":)\"

Nemám ani první manželku, ani první zaměstnání, vystřídal jsem toho v průběhu života opravdu hodně. Navíc dokonce jako mladý jsem nosil ještě dlouhé kudrnaté vlasy a vousy jak hajný z lesa. I tak mohu zodpovědně prohlásit, že přes velice zvláštní zjev jsem ženy přitahoval a co se týká práce, tak to nikdo nikdy nekritizoval, ani na vedoucích místech ve firmách, kde jsem pracoval, ani na úřadě, kde jsem nějaký čas zahníval. Je asi potřeba mít nejen vousy, ale i fluidum, které zařídí, že se lidé nad těmi vousy ani nepozastaví, prostě ke mně patří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: sob bře 27, 2010 12:05 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Jarda píše:
Je asi potřeba mít nejen vousy, ale i fluidum, které zařídí, že se lidé nad těmi vousy ani nepozastaví, prostě ke mně patří.

Keď má človek fluidum alebo sa tomu hovorí aj charizma. Niektorí ľudia majú takú charizmu, že keď sa objavia v miestnosti, tak sa všetci podvedome na nich otočia. Teraz mi napríklad prišiel na myseľ Richard Gere. Na takýchto ľudí keď sa pozriete, tak z ních niečo vyžaruje, ani ich nemusíme poznať a hneď vieme, že to nie sú zlí ľudia a človek by sa v ich prítomnosti iste veľmi dobre cítil. Dokonca som niekde na internete videl aj knižky, ako sa stať charizmatický.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 10:41 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Výborná věc na holení je neholit se, já ji aplikuji k naprosté spokojenosti celý život a mimo nucenou pauzu na vojenské službě jsem se nikdy dobrovolně, ani z donucení neoholil, to by se muselo stát asi něco opravdu mimořádného, ale zatím se to nestalo.

Mohli by ste mi poradit prosím čo mám dat na už zarastajúci chlp?
Je to príšerné a neviem čo mám s tým robit.
Čo sa týka ochlpenia, tak naštastie mám iba nevýrazný porast okolo pupku,na prsiach, velmi málo na rukách, no na nohách(stehná lýtka) je to dost markantné a tam vzniká ten problém so zarastním.
Vždy ma to nemilo pekvapí.
Bolo by lepšie dat si tie nohy celé vyholit alebo sa dá tomu nejako predíst?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 4:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Mohli by ste mi poradit prosím čo mám dat na už zarastajúci chlp?
Je to príšerné a neviem čo mám s tým robit.
Čo sa týka ochlpenia, tak naštastie mám iba nevýrazný porast okolo pupku,na prsiach, velmi málo na rukách, no na nohách(stehná lýtka) je to dost markantné a tam vzniká ten problém so zarastním.
Vždy ma to nemilo pekvapí.
Bolo by lepšie dat si tie nohy celé vyholit alebo sa dá tomu nejako predíst?
Ďakujem

Holení to spíše podpoří, to bych asi nedělal a obávám se, že předcházet se tomu nedá. Pokud se již problém vyskytne, tak je vhodné to vytáhnout ven obkladem, který tlumí vzniklý zánět, tedy nějakou mastičkou, domnívám se že by se dala použít třeba mast Ozalin- levandulový krém na změkčení kůže. Levandule má dobré hojivé účinky a je to navíc levné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holení
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 7:37 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Holení to spíše podpoří, to bych asi nedělal a obávám se, že předcházet se tomu nedá. Pokud se již problém vyskytne, tak je vhodné to vytáhnout ven obkladem, který tlumí vzniklý zánět, tedy nějakou mastičkou, domnívám se že by se dala použít třeba mast Ozalin- levandulový krém na změkčení kůže. Levandule má dobré hojivé účinky a je to navíc levné.

Tak to vyskúšam!
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz