Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:55 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ozajstný základ našich chorôb
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 6:51 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Tak som si prečítal vaše stránky a troška ma zaráža, že ako nevyhnutnú vec pri všetkom považujete zmenu jedálnička, čisté črevo a odstránenie dysbakteriózy a vôbec nespomínate, dovolím si tvrdiť absolútny základ, a to sú mŕtve zuby a amaglámy. Mali by ste si prečítať nejaké knihy od ľudí ako Huggins, Clark, Cutler. Nechápte ma zle, chcem len dobre vašim pacientom a určite to pomôže mnohým tu na stránke.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ozajstný základ našich chorôb
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 8:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
davoo píše:
Tak som si prečítal vaše stránky a troška ma zaráža, že ako nevyhnutnú vec pri všetkom považujete zmenu jedálnička, čisté črevo a odstránenie dysbakteriózy a vôbec nespomínate, dovolím si tvrdiť absolútny základ, a to sú mŕtve zuby a amaglámy. Mali by ste si prečítať nejaké knihy od ľudí ako Huggins, Clark, Cutler. Nechápte ma zle, chcem len dobre vašim pacientom a určite to pomôže mnohým tu na stránke.

To na to jdete nějak z druhého konce. Bez zaneseného střeva a fatálního překyselení nemůžete mít přeci děravé zuby, to prostě nejde, čili to základ určitě není, ale máte pravdu, že pokud má někdo plná ústa shnilých zubů a k tomu rtuťové plomby, tak se asi těžko srovná. Navíc zde se toto téma dokonce i probíralo a škodlivost byla zmíněna.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 9:02 am 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
No tak túto tému som si teda nepozeral, ale nejak extra proti tomu nie ste ani tu...

Citace:
Je to docela složitý problém a rtuť, která se z něho uvolňuje, je nepochybně velice nebezpečná, na druhou stranu je to tradiční a relativně pevný způsob jak opravit zuby a asi nejvhodnější je kombinace obojího. Pokud vám na to zubař přistoupí, tak amalgám dovnitř zubu a navrch bílá plomba. Nejsem sice odborník, ale tento názor se mi zdá docela rozumný. Jako příloha slušný popis celé problematiky


Hulda Clark pri rakovine nedáva odvrtávať tie plomby, ale rovno trhá celé zuby, aby sa telo nezanieslo ešte viac ortuťou. A mŕtve zuby sú ešte horšie ako amalgám. Ako má človek nakopnúť imunitu, keď musí neustále bojovať s infekciou z týchto zubov... Vravím Vám, mnohým ľuďom sa uľaví a hlavne v téme candida, keďže sú tam stále tí istí a ani trochu vyliečení. O kyselosti som sa nebavil to mi je jasné prečo sa zuby kazia a pod., ale keď za vami príde človek tak nemá určite perfektné pH a tým pádom ani zuby. A vlasová analýza nemá podľa mňa žiadnu výpovednú hodnotu čo sa týka ortuťe, možno tak hliník maximálne... Prečítajte si knižky od tých ľudí. Zubári sú momentálne najvačšie zlo čo po tomto svete chodí. Na to sa nechytajú ani koláče a nízke pH. Si môžu podať ruku s onkólogmi. Zubári telo dojebú a onkológia tento majstrovský plán dokončia.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 3:40 pm 
Offline

Registrován: sob led 21, 2012 12:54 pm
Příspěvky: 6
Dobry den, snad som svoju otazku umiestnil spravne, ak nie presuniem. Uz dlhsie rozmyslam nad odstranenim amalgamovej zubnej vyplne, kvoli jej podla mna dost zavaznym ucinkom na ludske telo. Presunul som sa prednedavnom do prahy, pricom este ńemam ani svojho zubara. No a k otazke c.1 rovno- Ci mi neviete poradit dobreho zubara, ktory aspon pocul o problematike toxicity amalgamovych vyplni a ich odstranovania. Samozrejme vypln sa musi niecim nahradit a nebude to tiez lacna zalezitost, preto uvitam v tomto smere akekolvek rady. Otazka 2 : s naplnami suvisi aj vysetrenie obsahu olova z mocu (bezne je vysetrenie z krvi, ale to som sa docital nieje velmi presne, podstata je ta ze sa zje nejaka sirna zlucenina a ta na seba naviaze to olovo) Na nete toho vela nieje, akurat som nasiel ze SZU robi toto stanovenie za 720 + dph, co je dost podla mna. A ked uz sme pritom tak aj nejaky kontaktik na dobre laboratorium na vysetrenie celkoveho stavu mineralov. Dakujem, pekny den zelam vsetkym.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pinkerere píše:
Dobry den, snad som svoju otazku umiestnil spravne, ak nie presuniem. Uz dlhsie rozmyslam nad odstranenim amalgamovej zubnej vyplne, kvoli jej podla mna dost zavaznym ucinkom na ludske telo. Presunul som sa prednedavnom do prahy, pricom este ńemam ani svojho zubara. No a k otazke c.1 rovno- Ci mi neviete poradit dobreho zubara, ktory aspon pocul o problematike toxicity amalgamovych vyplni a ich odstranovania. Samozrejme vypln sa musi niecim nahradit a nebude to tiez lacna zalezitost, preto uvitam v tomto smere akekolvek rady. Otazka 2 : s naplnami suvisi aj vysetrenie obsahu olova z mocu (bezne je vysetrenie z krvi, ale to som sa docital nieje velmi presne, podstata je ta ze sa zje nejaka sirna zlucenina a ta na seba naviaze to olovo) Na nete toho vela nieje, akurat som nasiel ze SZU robi toto stanovenie za 720 + dph, co je dost podla mna. A ked uz sme pritom tak aj nejaky kontaktik na dobre laboratorium na vysetrenie celkoveho stavu mineralov. Dakujem, pekny den zelam vsetkym.

Tak v tom vám neporadím, u zubaře jsem byl naposledy na vojně, mám zuby zatím zcela zdravé a snad to už nějak do důchodu vydržím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 2:41 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Našla jsem na netu:
Tak jsem proveroval realnou dostupnost DMPS (UNITHIOLUM NATRICUM) ci jine
formy teto kyseliny
na ceskem farmaceutickem trhu a jediny v CR registrovany pripravek je
nemecky DIMAVAL (DMPS), ktery se ale do CR nedovazi.

Docela by me zajimalo co to teda bezne pouzivaji v celostni medicine a za co
chudaci pacienti tvrde plati \":-)\"
Je to VELMI OT, ale kvuli zdravi...
Dotazte se Vaseho lekare na preparaty obsahujici dimercaprol
(dimerkaptopropanol) nebo DMPS (Unithiol). Jsou na predpis, ale lekar by Vam

mel vyhovet, je to v zasade preventivni lecba, kterou VYSOCE doporucuji i u
alergickych deti a nositelu klasickych zubnich plomb jakehokoliv veku,
pripadne jedincu, kteri s tezkymi kovy prichazeji do styku (coz je zde napr.

9/10 konference). Kovy jako Hg, Cd a Pb lze nekolika peroralnimi davkami
meritelne srazit. V celostni medicine se to bezne "pri vstupu" pouziva...
Snadardni medicina evropskeho formatu na to jeste neprisla
Hezky den,
Simon Cihelnik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 11:16 am 
Offline

Registrován: sob led 21, 2012 12:54 pm
Příspěvky: 6
Tie preparaty momentalne pozeram no este to chvilu chce. S davoom suhlasim, ludia ktori maju amalgamove plomby by si mali naskor vyriesit tento problem az potom vsetko ostatne. Detoxikovat crevo sice mozem, ale ked sa mi kazdy den dostava z ust pekna davka sracky a intoxikuje to telo je to v podstate nanic. Zuvanie cohokolvek len zvysuje uvolnovanie olova.

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 10:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Našla jsem na netu:
Tak jsem proveroval realnou dostupnost DMPS (UNITHIOLUM NATRICUM) ci jine
formy teto kyseliny
na ceskem farmaceutickem trhu a jediny v CR registrovany pripravek je
nemecky DIMAVAL (DMPS), ktery se ale do CR nedovazi.

Docela by me zajimalo co to teda bezne pouzivaji v celostni medicine a za co
chudaci pacienti tvrde plati \":-)\"
Je to VELMI OT, ale kvuli zdravi...
Dotazte se Vaseho lekare na preparaty obsahujici dimercaprol
(dimerkaptopropanol) nebo DMPS (Unithiol). Jsou na predpis, ale lekar by Vam

mel vyhovet, je to v zasade preventivni lecba, kterou VYSOCE doporucuji i u
alergickych deti a nositelu klasickych zubnich plomb jakehokoliv veku,
pripadne jedincu, kteri s tezkymi kovy prichazeji do styku (coz je zde napr.

9/10 konference). Kovy jako Hg, Cd a Pb lze nekolika peroralnimi davkami
meritelne srazit. V celostni medicine se to bezne "pri vstupu" pouziva...
Snadardni medicina evropskeho formatu na to jeste neprisla
Hezky den,
Simon Cihelnik

Uvedený prostředek sice neznám, ale chelace se dá provádět mnoha způsoby, přičemž ty prostředky nemusí být nutně nějak registrované a dovážené. Dokonce velice dobře fungují i bylinné postupy, nejen uznaná léčiva, která většinou mají vedlejší účinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 1:54 am 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
[quote="pinkerere":4s4pi1un]Tie preparaty momentalne pozeram no este to chvilu chce. S davoom suhlasim, ludia ktori maju amalgamove plomby by si mali naskor vyriesit tento problem az potom vsetko ostatne. Detoxikovat crevo sice mozem, ale ked sa mi kazdy den dostava z ust pekna davka sracky a intoxikuje to telo je to v podstate nanic. Zuvanie cohokolvek len zvysuje uvolnovanie olova.

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 8:53 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Taky jsem se domníval, že je tam olovo. Už ne, bývalo dříve.

"Amalgám - složení a vlastnosti
Amalgám je kapalná nebo pevná slitina rtuti s několika kovy – v současnosti s mědí, stříbrem a cínem, dříve také například se zlatem, zinkem, kadmiem či olovem."
http://www.zuby.cz/vyplne-zubu/amalgam- ... sveta.html

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 1:44 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
[quote="Jarda":2yofxegv][quote="AIM_FREEMAN":2yofxegv]Někdo se tu ptal po žvýkačkách bez cukru/um. sladidel:

http://www.peelu.com/dental-gum/cinnamon-sass-300-pc/
http://www.gleegum.com/glee-gum.htm



Naposledy upravil Dagmara dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 9:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Dagmara píše:
když ji osladí xylitolem tak tam alespoń nacpou fluorhttp://www.salviaparadise.cz/masticha-zvykacky-s-fluorem-p-393.html?cPath=13_270

To už by jste toho chtěla moc najednou, ale pokud vím, tak v zahraničí kvalitní žvýkačky opravdu existují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 12:41 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Jarda píše:
To už by jste toho chtěla moc najednou, ale pokud vím, tak v zahraničí kvalitní žvýkačky opravdu existují.

Žvýkačky jsem zavrhla před několika lety nejen pro jejich "nekvalitu", ale jelikož jsem majitelkou několika amalgámových plomb a žvýkáním čehokoliv se z nich uvolnují toxiny, takže stačí požvýkat potřebné denní jídlo a víc není nutno přežvýkávat i když na druhé straně má žvýkání vliv na kvalitu sluchu ( někde jsem to zahlédla )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Žvýkačky jsem zavrhla před několika lety nejen pro jejich "nekvalitu", ale jelikož jsem majitelkou několika amalgámových plomb a žvýkáním čehokoliv se z nich uvolnují toxiny, takže stačí požvýkat potřebné denní jídlo a víc není nutno přežvýkávat i když na druhé straně má žvýkání vliv na kvalitu sluchu ( někde jsem to zahlédla )

Máte pravdu rtuť to vytahuje, nicméně na svalstvo čelisti a pevnost zubů má žvýkání dobrý vliv a sluch pozitivně ovlivňuje také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 1:36 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Pekny den, je to zvlástne ja napríklad mám v jednom zube amalgán, ale podla vlasovej analyzy ortut v tele nemám. Tak som sa rozhodla, ze tam zostane. Takze to beriem tak, neuvolnuje sa.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz