Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Igor píše:
Ktora zuvacka je teda vhodna? Mate pre nas tip na konkretny vyrobok, znacku, druh?

Dnes bohužel skoro žádná, aspartam se již dává skoro všude, prostě hledejte takovou, kde alespoň zdánlivě není obsažen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 5:53 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Takže byste doporučil se rtuti v každém případě zbavit a nahradit ji bílými plombami? Kazů mám hodně a vím, že rtuť zatěžuje hlavně ledviny - a ledviny, pokud vím, jsou zodpovědné za protiplísňovou imunitu - plíseň přemnoženou mám.

Takže nechat vyměnit nebo stačí důsledně detoxikovat a nejedná se o zásadní faktor?
Ještě bych Vás poprosil o názor na umrtvené zuby? Nechat nebo vytrhnout?
Zrovna jsem četl v knize o jejich velké produkci toxinů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Takže byste doporučil se rtuti v každém případě zbavit a nahradit ji bílými plombami? Kazů mám hodně a vím, že rtuť zatěžuje hlavně ledviny - a ledviny, pokud vím, jsou zodpovědné za protiplísňovou imunitu - plíseň přemnoženou mám.

Takže nechat vyměnit nebo stačí důsledně detoxikovat a nejedná se o zásadní faktor?
Ještě bych Vás poprosil o názor na umrtvené zuby? Nechat nebo vytrhnout?
Zrovna jsem četl v knize o jejich velké produkci toxinů.

S tím vám asi neporadím, já nemám zkažený jediný zub, čili těžko se mohu za vás rozhodovat, ale rtuť se tak snadno z těla dostat nedá, to by jste musel nejen provádět detoxikaci, ale hlavně chelaci, což zde není ani známé, natož běžné. Ono ji totiž nejvíce dostanete do těla paradoxně právě při tom odvrtávání, ale takto vám škodí nepochybně také, sice málo, ale zase dlouhodobě. Jinak pravidelná denní aplikace kostivalu v dutině ústní, po dobu cca 20 minut, by měla u těch mrtvých zubů zlikvidovat vše a dokonce to umí i opravovat menší kazy. Někde to tu je popsáno, tak se to pokuste najít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 5:07 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Odumírá mi kořen zubu, protože mam v zubu veliké výplně. Asi neznáte způsob, jak to zvrátit, že? \":-(\"

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 7:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Odumírá mi kořen zubu, protože mam v zubu veliké výplně. Asi neznáte způsob, jak to zvrátit, že? \":-(\"

To už bude asi pozdě, ale vyzkoušet to můžete. Sežeňte si čerstvý kostival, stačí list, nebo ideálně kořen a minimálně dvacet minut denně souvisle žvýkat. Nepolykat, je to toxické na játra a po těch dvaceti minutách vyplivnout. Totéž lze dělat i s kostivalem sušeným, ale musíte si ho přes noc namočit do trochy vlažné vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 7:33 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
V čem je ten jed? Nezbude po 20ti minutách jen vláknina? Nebo mám plivat i sliny? Díky

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 9:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
V čem je ten jed? Nezbude po 20ti minutách jen vláknina? Nebo mám plivat i sliny? Díky

Tam není jed, jsou to látky, které jsou sice vysoce léčivé, ale ve velkém množství vadí játrům, čili nepolykat ani tu šťávu. Pokud toho budete mít plnou pusu a nepůjde to vydržet, tak vyplivnout a vzít si další várku, ale jde to naprosto normálně. Já to dělám preventivně vždy, když vidím kostival, dám si tedy při procházce velký list do pusy a žvýkám těch dvacet minut. Pak vyplivnu kvanta zelené šlichty a ještě delší dobu plivu zelené sliny, ale ústní dutinu máte naprosto desinfikovanou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 1:12 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Ked ten kostihoj po 20min vyplujem, tie zvysky co ostanu medzi zubami treba dako vycistit alebo to uz nie je take toxicke.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 9:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Ked ten kostihoj po 20min vyplujem, tie zvysky co ostanu medzi zubami treba dako vycistit alebo to uz nie je take toxicke.

Tak tím bych se již nezabýval, bohatě stačí vypláchnout si ústa čistou vodou, ale ani to není nezbytně nutné. Já používám jinou metodu a to, když se v létě procházím, tak si vždy utrhnu kostivalový list v průběhu procházky ho žvýkám a nakonec vyplivnu. Nikde tam žádnou vodu ani nic jiného na vyčištění ústní dutiny nemám a taky to funguje dokonale, dosud nemám jediný děravý zub a to mě dvacet již dávno není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 1:09 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
takze toto http://aukro.cz/item1368049044_kostival ... ml#gallery namocit a zvykat? kolik gramu na jedno zvykani cca(toho sucheho, nez se namoci)?
diky

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
takze toto http://aukro.cz/item1368049044_kostival ... ml#gallery namocit a zvykat? kolik gramu na jedno zvykani cca(toho sucheho, nez se namoci)?
diky

Stačí trošku, ono to přímo roste v ústech a jedná se o dost slizovitou hmotu, čili těžko se odhaduje nějaká optimální dávka, je to dost individuální. Já většinou v letních měsících v průběhu procházky se psem žvýkám kostivalový list a je to docela silná káva. Ani tak není důležité kolik, jako jak dlouho a čím déle, tím lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv pro 16, 2010 10:24 pm 
Offline

Registrován: úte pro 14, 2010 10:43 pm
Příspěvky: 19
Tak mě napadá, nestačilo by při tom odvrtávání plomb pozřít třeba kávovou lžičku rostlinného aktivního uhlí a po pár hodinách zase. Nedali by se udělat taková nebo jiná preventivní opatření, aby ta rtuť se dostala do těla co nejméně a třeba i vůbec?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv pro 16, 2010 10:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jolly píše:
Tak mě napadá, nestačilo by při tom odvrtávání plomb pozřít třeba kávovou lžičku rostlinného aktivního uhlí a po pár hodinách zase. Nedali by se udělat taková nebo jiná preventivní opatření, aby ta rtuť se dostala do těla co nejméně a třeba i vůbec?

To bych se raději nacpal důkladně Sanogelem, ale i tak se může nějaká rtuť vstřebat i když jí bude asi opravdu málo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 8:01 am 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
To bych se raději nacpal důkladně Sanogelem, ale i tak se může nějaká rtuť vstřebat i když jí bude asi opravdu málo.

Pane Jardo na Foru-U pramene jsem četl že převařené a rozmixované vaj.skořápky s nějakým ovocem jsou dobrá výživa pro zuby?
A ještě prý na artrozu a osteropozu-recept- celé vejce na 12 dní naložit do šťávy z citronů potom vše rozmixovat s medem,rumem a cukrem a večer 1 pol.lžíce.Myslíte že to něco dá tělu? A nešel by ten cukr vypustit?Děkuji.Zdenin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Pane Jardo na Foru-U pramene jsem četl že převařené a rozmixované vaj.skořápky s nějakým ovocem jsou dobrá výživa pro zuby?
A ještě prý na artrozu a osteropozu-recept- celé vejce na 12 dní naložit do šťávy z citronů potom vše rozmixovat s medem,rumem a cukrem a večer 1 pol.lžíce.Myslíte že to něco dá tělu? A nešel by ten cukr vypustit?Děkuji.Zdenin.

Stačí pouze omyté skořápky rozpustit v leničce v čerstvé citrónové šťávě, pak přecedit a užívat, jiné blbnutí není třeba a už vůbec ne cukr.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz