Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 2:14 am 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Netreba riešiť žiadne tzv. "štúdie" a "psychosomatizmus", zoberiem pár krát chelačnú látku DMSA, ALA - ak mám reakciu - zmeny vnímania, pocit opitosti, bolesti hlavy, únava, depresie..., je veľmi pravdepodobná prítomnosť ortuti v organizme. Ak mám ešte pochybnosti, môžem si to ďalej následne overiť, že skúsim Cutlerov chelačný protokol tak na 2-3 mesiace (tu už ale nesmiem mať amalgámy v ústach), tam sa už jednoznačne ukáže ako môj organizmus reaguje na chelátory. V tomto prípade chemické chelátory fungujú na čisto somatickom princípe, takže psychosomatizmus je viacmenej vylúčený.

Video ako sa ortuť odparuje vo forme toxického plynu pri mechanickom podráždení amalgámu pri normálnej telesnej teplote:

http://www.youtube.com/watch?v=9ylnQ-T7oiA

kniha "Doba jedová" - je to jediná kniha o ktorej viem vydaná u nás, kde naši odborníci oficiálne uznali, že amalgám môže byť škodlivý, píše sa tam ako zubárom a zdravotnému personálu v zubných ambulanciach boli namerané zvýšené hodnoty ortuti v krvi - strana č. 181. Inak veľmi poučná kniha.

http://www.olgabufkova.cz/files/duchovn ... jedova.pdf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob úno 02, 2013 1:58 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Dobrý den,
čistím si zuby 5 let MMSkem a musím říct, že od té doby jsem nemusel navštívit zubaře. Nicméně chtěl jsem se zeptat na názor co dělat v případě kdy vypadne plomba jestli je nutné s tím něco dělat nebo stačí pokračovat v kůře mms díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 11:56 am 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Dobrý den,
já zatím čistím MMskem zuby cca rok a taky spokojenost - je n bych se chtěla zeptat jak ředíte:
já používám 5 kapek MMS a aktivuji 25 kapkami citr šťávy a trochu zředím vodou.
Jedná se mi o to, zda tento roztok není při dlouhodobém používání příliš silný - protože v tomto duchu zde proběhla před časem diskuse. I když je mi jasné, že i toto bude záležitost individuální.
Přesto Vám budu vděčna za Vaši zkušenost.
Děkuji předem a přeji hezký den \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2013 10:21 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
esie píše:
Dobrý den,
já zatím čistím MMskem zuby cca rok a taky spokojenost - je n bych se chtěla zeptat jak ředíte:
já používám 5 kapek MMS a aktivuji 25 kapkami citr šťávy a trochu zředím vodou.
Jedná se mi o to, zda tento roztok není při dlouhodobém používání příliš silný - protože v tomto duchu zde proběhla před časem diskuse. I když je mi jasné, že i toto bude záležitost individuální.
Přesto Vám budu vděčna za Vaši zkušenost.
Děkuji předem a přeji hezký den \":D\"

Zdravím tak to jsem rád, že máte podobnou zkušenost!jak jsem MMS poznal tak jsem si čistil zuby každý den: 7 kapek MMS a 35 kapek kys. citronová, teď jednou za 2 týdny 6 kapek MMS a 30 kapek kys. citronová, jinak každý den si čistím zuby jenom vodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2013 11:24 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Zná někdo způsob, jak posílit zubní sklovinu? Molybden beru, ale dlouhodobě mě sklovina oslabuje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 1:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Dobrý den,
čistím si zuby 5 let MMSkem a musím říct, že od té doby jsem nemusel navštívit zubaře. Nicméně chtěl jsem se zeptat na názor co dělat v případě kdy vypadne plomba jestli je nutné s tím něco dělat nebo stačí pokračovat v kůře mms díky

To je dobrá zpráva pro pochybovače, zrovna dnes jsem četl dobře napsaný článek, kde se plivalo na MMS a musím říci, že se opravdu snaží lidem v tom nadělat zmatek. MMS vám ovšem díru rozhodně nezadělá, čili zde asi zubař bude nutný, nebo u malého kazu můžete vyzkoušet kostival a velké dávky hořčíku, ale jde o dlouhodobý proces regenerace zubu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 1:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Zná někdo způsob, jak posílit zubní sklovinu? Molybden beru, ale dlouhodobě mě sklovina oslabuje...

Nechte si udělat rozbor na hořčík i to může být důvod zhoršení stavu zubů, protože bez něho se vápník neudrží na svém místě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 2:23 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Jarda píše:
To je dobrá zpráva pro pochybovače, zrovna dnes jsem četl dobře napsaný článek, kde se plivalo na MMS a musím říci, že se opravdu snaží lidem v tom nadělat zmatek. MMS vám ovšem díru rozhodně nezadělá, čili zde asi zubař bude nutný, nebo u malého kazu můžete vyzkoušet kostival a velké dávky hořčíku, ale jde o dlouhodobý proces regenerace zubu.

Můžu klidně dodat, že asi v 18 letech jsem měl paradentozu a měl jsem dle "mudrců" přijít minimálně o 10 zubů a právě jsem se dostal k MMS!!Konstatuji, že ze začátku jsem moc důvěřivý k MMS nebyl, ale jak se mi začaly hojit dásně, hojít různé výrustky v puse, mizet zubní kámen, který dokonalé zmizel musím poděkovat a už jsem i poděkoval Jimu Humblovi za jeho vynález, kt. u mě funguje na 100% a to nejenom u zubů, ale i u jiných před tím různých onemocnění. Nejlepší na tom je, že mám všechny zuby v puse a pro "mudrce" to bylo neuvěřitelné!! Doporučoval jsem ho i ostaním známým, kamáradům - ze začátku na mě koukali jako na blázna, ale jak vyzkoušeli jeden za druhým přišli mi děkovat, že jsem je nato upozornil a samozřejmě nikdo nevěřil jak je to jednoduché a hlavně, že to funguje!!!
Přes to pade Jardo ještě jeden dotaz. Nesnáším zubaře, kt. jsou idioti a budou mi chtít do té díry v zubu dát "jedovatou" plombu a já ji nechci. Nemáte Vy na to nějáký fígl? Mě ten zub nebolí akorát se mi tam dostává jídlo!A vím že mě bolet nebude, protože vlastním MMS děkuji a moc si Vážím Vašich stránek a názorů, kt. mi dokonalé otevřely oči a souvisloti-nejenom mě, ale i ostatním, které jsem je doporučil.
Škoda, že jsem MMS neznal za mých mladých let, protože dnes vím, že bych měl všechny zuby v pořádku bez plomb
Velké uznání a ještě jednou díky Jardo - hodně štěstí Vám i Vaším blízkým


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát úno 22, 2013 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Můžu klidně dodat, že asi v 18 letech jsem měl paradentozu a měl jsem dle "mudrců" přijít minimálně o 10 zubů a právě jsem se dostal k MMS!!Konstatuji, že ze začátku jsem moc důvěřivý k MMS nebyl, ale jak se mi začaly hojit dásně, hojít různé výrustky v puse, mizet zubní kámen, který dokonalé zmizel musím poděkovat a už jsem i poděkoval Jimu Humblovi za jeho vynález, kt. u mě funguje na 100% a to nejenom u zubů, ale i u jiných před tím různých onemocnění. Nejlepší na tom je, že mám všechny zuby v puse a pro "mudrce" to bylo neuvěřitelné!! Doporučoval jsem ho i ostaním známým, kamáradům - ze začátku na mě koukali jako na blázna, ale jak vyzkoušeli jeden za druhým přišli mi děkovat, že jsem je nato upozornil a samozřejmě nikdo nevěřil jak je to jednoduché a hlavně, že to funguje!!!
Přes to pade Jardo ještě jeden dotaz. Nesnáším zubaře, kt. jsou idioti a budou mi chtít do té díry v zubu dát "jedovatou" plombu a já ji nechci. Nemáte Vy na to nějáký fígl? Mě ten zub nebolí akorát se mi tam dostává jídlo!A vím že mě bolet nebude, protože vlastním MMS děkuji a moc si Vážím Vašich stránek a názorů, kt. mi dokonalé otevřely oči a souvisloti-nejenom mě, ale i ostatním, které jsem je doporučil.
Škoda, že jsem MMS neznal za mých mladých let, protože dnes vím, že bych měl všechny zuby v pořádku bez plomb
Velké uznání a ještě jednou díky Jardo - hodně štěstí Vám i Vaším blízkým

Děkuji za uznání , to vždy potěší a pokud jde o tu díru, tak nevím jak je velká, ale menší díry se zacelit dají. Postup jsem zde popisoval a jde na to použít kostival, hořčík a případně i takový vápenný roztok ze skořápek a citrónové šťávy, tak to vyzkoušejte dohledat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2013 12:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
Nechte si udělat rozbor na hořčík i to může být důvod zhoršení stavu zubů, protože bez něho se vápník neudrží na svém místě.

Poměr z vlasové analýzy "Vápník-Hořčík" se mi díky suplementaci mírně stabilizoval. Jinak ho beru denně ikdyž mám stále podstav. Zkusím s ním přitlačit na pilu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv bře 07, 2013 3:42 pm 
Offline

Registrován: pát bře 01, 2013 2:57 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Belgie
prosím, kde najdu info o čištění zubů a o MMS? Jde MMS použít i u 3-letého dítěte?
Zatím čistím večer téměř bez pasty a proplachuji několikrát denně slabým zeleným čajem - a žádné nové kazy \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2013 10:06 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Dobrý den, našemu malému dítěti rostou zoubky a dost pláče je možné nějak pomoct nebo zmírnit bolest?děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 1:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pet007 píše:
prosím, kde najdu info o čištění zubů a o MMS? Jde MMS použít i u 3-letého dítěte?
Zatím čistím večer téměř bez pasty a proplachuji několikrát denně slabým zeleným čajem - a žádné nové kazy \":)\"

Musíte hledat asi vlákna o zubech nebo o MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 1:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Dobrý den, našemu malému dítěti rostou zoubky a dost pláče je možné nějak pomoct nebo zmírnit bolest?děkuji

Na to odpovědět nedovedu, nám dříve narozeným bylo dáváno kousátko, aby se zub rychleji prořízl, a nic jiného asi nefunguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Jak čtu příspěvky, tak všichni mají ve vlasové analýze Rtuť velmi nízko (-90% atd.), ale já jí mám ve vlasové analýze jen -10%. Jde opravdu už o vysokou hodnotu? Mám 4 amalgánové plomby, 3 hodně staré a 1 převrtanou cca před rokem (výměna amalgán-amalgán).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz