Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 1:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 10:42 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Honza92 píše:
Dobrý den,

pane Jardo, myslíte si, že by amalgámové plomby mohli mít za následek depresi, mozkovou mlhu, apatii ?

Deprese, mozková mlha a apatie jsou příznakem otravy, ale vždy zbývá možnost, že to jsou projevy vašich postojů ke světu, resp. k té jeho části, kterou si troufáte nějak ovlivňovat a nějak si ji projektovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pon úno 29, 2016 10:02 am 
Offline

Registrován: pát srp 22, 2014 9:59 pm
Příspěvky: 26
Já nemám sebemenší důvod mít tento postoj vůči světu. Mám skvělou přítelkyni, dobrou práci. Rodinné vztahy jsou v pohodě \":-)\" Někde v mém těle je určitě něco špatně. Mohou to být

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pon úno 29, 2016 5:42 pm 
Offline

Registrován: úte led 26, 2016 10:53 pm
Příspěvky: 1
[quote="Honza92":308yt7x4]Já nemám sebemenší důvod mít tento postoj vůči světu. Mám skvělou přítelkyni, dobrou práci. Rodinné vztahy jsou v pohodě \":-)\" Někde v mém těle je určitě něco špatně. Mohou to být

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pon úno 29, 2016 6:43 pm 
Offline

Registrován: pát srp 22, 2014 9:59 pm
Příspěvky: 26
Gratuluji ke kvalitnímu prvnímu příspěvku. Této komunitě budete jistě přínosem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pon úno 29, 2016 7:53 pm 
Offline

Registrován: úte led 26, 2016 10:53 pm
Příspěvky: 1
jeste me muzete poslat do prdele, ale to uz se smichy neudrzim \":D\" Zkuste se zamyslet, co na sebe hrajete, pak vam mozna cosi docvakne (spis ne).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2016 2:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Honza92 píše:
Dobrý den,

pane Jardo, myslíte si, že by amalgámové plomby mohli mít za následek depresi, mozkovou mlhu, apatii ?

Tak rtuť umí zajímavé věci, ale spíše bych se přikláněl k odpovědi členky Polívková, za tím ve většině případů stojí špatná skladba bakterií ve střevě. Také bude záležet kolik a v jakém stavu jich máte, jedna malá a léta bezproblémová výplň asi zase tolik problémů nenadělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2016 3:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
[quote="Honza92":26f3vkxo]Já nemám sebemenší důvod mít tento postoj vůči světu. Mám skvělou přítelkyni, dobrou práci. Rodinné vztahy jsou v pohodě \":-)\" Někde v mém těle je určitě něco špatně. Mohou to být

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 1:16 pm 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
Ahoj. Co jsem do této chvíle zjistil o vyvázání rtuti z těla (část zuby a amalgámové plomby). Chci tím dát trochu ucelenější informační materiál těm, kteří pochybují o nutnosti výměny amalgámu a relativizují si vlastní problémy:
Množství rtutě v těle se testuje biorezonancí, kynezilogií. Homeopati jí (mnohdy) úspěšně používají k zlepšení psychiky intoxikovaných (ale srovnej s např.: http://zdravi.doktorka.cz/pozor-vylucovani-rtuti-tela/ ), Morovův přístroj jí prý umí převést do netoxického stavu, čímž se ale zabranuje následné možnosti změření, prý se tím odstranuje jen informačně, nikoli fyzicky. Pokud dojde k intoxikaci zuby, prochází rtut přímo skrz hlavové nervy do mozku. Jelikož je mozek a nervová tkán tvořen z min.30% tuky, rtut se především usazuje tam. Dochází k navázání na myelinové pochvy synapsí nervových vláken, čímž se naruší a zarověn dochází k dlouhodobé intoxikaci (rtut může být hlavní příčinou problémů s trojklanným nervem nebo problémů s demyelizací).
Ta ve tkáních a vazivech v těle lze odstranit (infra)saunou a obvyklými (i tak sofistikovanými) detoxikačními metodami. Tělo má díky sebeuzdravovací funkci tendenci vyrovnávat stavy chronické otravy, snaží se o vyvážený stav. Proto není rtut často patrná ve vlasové analýze ani v krvi, oboje reaguje na aktuální stav člověka, vlasy nehty odrostou a krev se vyčistí a po akutní otravě není stopy. Většina lidí ale používá nějaký chelační prostředek, aniž to tuší, nebo to dělají vědomě, příznaky intoxikace mohou být tedy chronické a permanentní, nebo občasné. Jakmile se začne rtuť aktivně vyvázávat, dostane se do oběhů a znovu se objeví ve vlasové analýze. Nastartováním chelačního procesu dochází k výraznému zhoršení příznaků, které dotyčný již zná a je většinou velmi šťastný, že již „zmizely“ (tím že se množství rtutě zakonzervovalo), to vyvolává okamžitou potřebu chelační proces ukončit. Ten, kdo pokračuje, mnohdy nedělá chelaci tak jak má a tím se nepodaří přerušit chronický proces reintoxikace.
Z mozku a nervového systému se dá odstranit pouze tehdy, když je již odstraněná z těla nebo její množství je menší v těle než v CNS, tzn. Samospád. Dochází k uvolnění z tukových částí CNS, rtut se přesune do tělních tkání a z nich se odstraní sofistikovanou detoxikací.
Nejvíce problematické jsou dvě roviny intoxikace – zuby a střevy.
Odstranění amalgámových plomb je první krok, který je potřeba učinit. Ač zubaři tvrdí, že je v „moderních“ amalgámech rtut pevně vázaná, dochází k jejímu uvolnování působením oděru a odpařováním, a také k rozpuštění amalgámové slitiny působením kyselin ve stravě a slinách, čimž jde rtut přímo do CNS skrz nos a ústa, případně sliznice. Otrava rtutí má tedy příznaky mimo jiné zhoršení čichu, mozková mlha, rozostřené vidění. Odstranění amalgámových plomb má být dělané za použití kofferdamu (

Naposledy upravil Yejb dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
biw=1517&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 5:32 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
Dobrý den mám otázku... Vím, nejlepší možnost byla si ještě v dané době zuby pořádně pohlídat a nenechat vůbec zubaře to vyvrtat... Ale nějaká brilantní záchrana pro opozdilce??...

Mám tři amalgamové plomby, a chtěl bych se vyhnout dalšímu budoucímu uvolňování rtuti... A taky infekcím... tvrdíte , že vyvrtaný zub se stává mrtvým , jakože i ta jeho zbývající část je otrávena nějak tím amalgamem , či bakteriemi??

A zeptám se takhle - Je způsob , jak tělo zbavit toho břemene amalgamu a potenciální infekce a mít nějakou plnohodnotnou náhradu za ty zuby?? Nebo jedině ty tři stoličky vytrhnout a naučit se žít bez nich a už si zuby hlídat???

Začal jsem s půsty a po pár dnech jsem už 2x při 7denním a devítidenním půstu sledoval, jak mi teče po zubech z dásní sračka... Jestli to není z těch plomb... druhá varianta je , že mám i nějaké hnusy v dásních...

Příští rok mám v plánu jít za našetřené prachy do pronájmu na tři měsíce a ani nechodit do práce, jen mít jediný úkol - vydržet ten nejdelší možný půst, jaký mi tělo dovolí a dát vzorovou návratovku a přemoci všechna pokušení svých chutí...

Ale zpátky k jádru věci... Jak se nejlépe na tohle připravit z hlediska zubů? Co jsem četl na jiných serverech ohledně půstu, tak že se vážně doporučuje všechen ten amalgam odstranit, aby se během půstu ta rtuť neuvolňovala a nezatěžovala ještě víc, už tak zatížené tělo detoxikací všech ostatních věcí...

Pane Jardo , co byste doporučil - Vytrhnout ty zkažené tři zuby a nechat tak?Nebo vytrhnout a nahradit za něco, co je bez problémů?Je něco takového??Nebo ty bíle plomby?? Kdoví , co to bude dělat při delších půstech, když stačí 4-5 dní a teče mi po hubě nějaká hnědá sračka...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 6:25 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Trošku to přeháníš. Abstinovat či se dokonce postit můžeš i s plombami. Trhání zubů je již úplně úchylný nápad.
Zdá se, že hledáš extremy, které by tě rychle vytáhly z nějakých pocitů nepohodlí, nezakotvenosti, nespokojenosti, absence něčehož ...
Již bylo mluveno, rychlé cesty neexistují. Leda do pekel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 6:50 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Abstinující Bojovník píše:
Dobrý den mám otázku... Vím, nejlepší možnost byla si ještě v dané době zuby pořádně pohlídat a nenechat vůbec zubaře to vyvrtat... Ale nějaká brilantní záchrana pro opozdilce??...

Mám tři amalgamové plomby, a chtěl bych se vyhnout dalšímu budoucímu uvolňování rtuti... A taky infekcím... tvrdíte , že vyvrtaný zub se stává mrtvým , jakože i ta jeho zbývající část je otrávena nějak tím amalgamem , či bakteriemi??

A zeptám se takhle - Je způsob , jak tělo zbavit toho břemene amalgamu a potenciální infekce a mít nějakou plnohodnotnou náhradu za ty zuby?? Nebo jedině ty tři stoličky vytrhnout a naučit se žít bez nich a už si zuby hlídat???

Začal jsem s půsty a po pár dnech jsem už 2x při 7denním a devítidenním půstu sledoval, jak mi teče po zubech z dásní sračka... Jestli to není z těch plomb... druhá varianta je , že mám i nějaké hnusy v dásních...

Příští rok mám v plánu jít za našetřené prachy do pronájmu na tři měsíce a ani nechodit do práce, jen mít jediný úkol - vydržet ten nejdelší možný půst, jaký mi tělo dovolí a dát vzorovou návratovku a přemoci všechna pokušení svých chutí...

Ale zpátky k jádru věci... Jak se nejlépe na tohle připravit z hlediska zubů? Co jsem četl na jiných serverech ohledně půstu, tak že se vážně doporučuje všechen ten amalgam odstranit, aby se během půstu ta rtuť neuvolňovala a nezatěžovala ještě víc, už tak zatížené tělo detoxikací všech ostatních věcí...

Pane Jardo , co byste doporučil - Vytrhnout ty zkažené tři zuby a nechat tak?Nebo vytrhnout a nahradit za něco, co je bez problémů?Je něco takového??Nebo ty bíle plomby?? Kdoví , co to bude dělat při delších půstech, když stačí 4-5 dní a teče mi po hubě nějaká hnědá sračka...

Myslím, že běžná plomba zub rozhodně nezabije. Nebyla pasáž o mrtvém zubu o jiné proceduře, než pouhém plombování?

Trhání zubů má také mnoho rizik a navíc Vám rozhodí energetický systém organismu - zuby jsou na něj velmi napojené. Taky Vám to rozhodí geometrii úst. Já bych si v žádném případě nenechávala vytrhnout nic, u čeho to není nezbytně nutné.

Plomby jsem si nechala nedávno převrtat na bílé (celkem 4 ks). S kofrdamem a enterosgelem (lžíce enterosgelu interně 3x denně 2 dny před zákrokem, těsně před zákrokem, těsně po zákroku + jsem si enterosgelem po zákroku omyla obličej a "vypláchla" ústa). Ale bez odsávání rtuťových par. Pořád ještě z toho mám rozporuplné pocity a nevím, jestli jsem udělala dobře. Přece jenom ty bílé plomby také nemusí být neškodné.

Brilantní záchrana je najít si zubaře, který uznává škodlivost rtuti a postupuje tak, jak má, a navíc je na vysoké odborné úrovni. Počítejte s nutností odjet do zahraničí a ceně řádově 15000 Kč / zub.

Na detox ústní dutiny dobře funguje chlorela (prášek) nebo výplachy olejem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2016 10:21 am 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
Dobrá, dobrá děkuji za rady a zkušenosti... Já jen, že se mi , jak už jsem psal, dvakrát stalo , při půstu v březnu a v dubnu, vždy cca kolem 4. dne půstu, že mi z dásní začala odtékat taková tekutina zbarvená do hněda... Myslel bych si skoro, že to je ta rtuť z těch plomb \":D\" Ale ptal jsem se i na foru bretharian.eu a jsou tam lidi, co normálně dali s amalgamem 40tky... A taky jsem si i dodatečně řekl, že kdyby to bylo z těch tří plomb, tak by to asi nevytékalo rovnoměrně a neměl bych to po celém chrupu... Ono se to vždycky stalo jen jeden den a pak už ne, ale opakovaně během toho prvního i druhého půstu tak kolem 4. 5. dne... ještě mě napadá, jestli moje drogová minulost třeba nezanechala v dásních nějaké škodliviny... anebo jsem tam neměl váčky bakterií anebo něco... každopádně už tomu nechám volný průběh... přes 7 měsíců již abstinuji a daří se mi každodenně sportovat \":)\" stravu už taky beru zodpovědněji , tak uvidím , jak to bude vypadat dál... a martina máš pravdu, chtělo to hlavně trpělivost... ono ani jinak nešlo poradit, ale když byl člověk čerstvě zničený z destruktivního životního stylu, tak měl tendenci hledat nějakou rychlou cestu pryč od následků svého špatného jednání , to máš pravdu \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2016 10:32 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Abstinující Bojovník píše:
Dobrá, dobrá děkuji za rady a zkušenosti... Já jen, že se mi , jak už jsem psal, dvakrát stalo , při půstu v březnu a v dubnu, vždy cca kolem 4. dne půstu, že mi z dásní začala odtékat taková tekutina zbarvená do hněda... Myslel bych si skoro, že to je ta rtuť z těch plomb \":D\" Ale ptal jsem se i na foru bretharian.eu a jsou tam lidi, co normálně dali s amalgamem 40tky... A taky jsem si i dodatečně řekl, že kdyby to bylo z těch tří plomb, tak by to asi nevytékalo rovnoměrně a neměl bych to po celém chrupu... Ono se to vždycky stalo jen jeden den a pak už ne, ale opakovaně během toho prvního i druhého půstu tak kolem 4. 5. dne... ještě mě napadá, jestli moje drogová minulost třeba nezanechala v dásních nějaké škodliviny... anebo jsem tam neměl váčky bakterií anebo něco... každopádně už tomu nechám volný průběh... přes 7 měsíců již abstinuji a daří se mi každodenně sportovat \":)\" stravu už taky beru zodpovědněji , tak uvidím , jak to bude vypadat dál... a martina máš pravdu, chtělo to hlavně trpělivost... ono ani jinak nešlo poradit, ale když byl člověk čerstvě zničený z destruktivního životního stylu, tak měl tendenci hledat nějakou rychlou cestu pryč od následků svého špatného jednání , to máš pravdu \":)\"

Tohle určitě nebude přímo ze rtuti, takže pokud byste si nechal amalgamy odvrtat, stejně by to asi pokračovalo - minimálně chvíli. Nechcete zkusit derivační koupele? Na jednoduchou detoxikaci jsou skoro nepřekonatelné \":-)\" Místo přes ústa Vám to bude vycházet přes střevo, což je určitě pohodlnější a příjemnější. Existuje i kniha, která se dá sehnat v antikvariátech a kde popisují jak to pomáhá při a po drogové závislosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2016 11:11 am 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
Gamina píše:
Tohle určitě nebude přímo ze rtuti, takže pokud byste si nechal amalgamy odvrtat, stejně by to asi pokračovalo - minimálně chvíli. Nechcete zkusit derivační koupele? Na jednoduchou detoxikaci jsou skoro nepřekonatelné \":-)\" Místo přes ústa Vám to bude vycházet přes střevo, což je určitě pohodlnější a příjemnější. Existuje i kniha, která se dá sehnat v antikvariátech a kde popisují jak to pomáhá při a po drogové závislosti.

No podle toho, co čtu , to může být zajímavá podpůrná očistná procedura... Střeva bych chtěl nějak popohnat \":)\" Každý den běhám a piju i zeleninové šťávy a jím i dost vlákniny a snažím se i dost pít... A stejně by peristaltika mohla být určitě lepší... A pokud tím zároveň ještě vyloučím další svinstva , tak tím líp \":)\" Dá se ještě koupit ten gelový obklad? Akorát jsem nenašel nějaké pořádné vědecké vysvětlení , jak to funguje, že dám intimním partiím takový chladivý impuls a tělo na to zareaguje zvýšenou detoxikací a aktivitou střev?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2016 2:22 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
[quote="Abstinující Bojovník":8gt75bzx]
No podle toho, co čtu , to může být zajímavá podpůrná očistná procedura... Střeva bych chtěl nějak popohnat \":)\" Každý den běhám a piju i zeleninové šťávy a jím i dost vlákniny a snažím se i dost pít... A stejně by peristaltika mohla být určitě lepší... A pokud tím zároveň ještě vyloučím další svinstva , tak tím líp \":)\" Dá se ještě koupit ten gelový obklad? Akorát jsem nenašel nějaké pořádné vědecké vysvětlení , jak to funguje, že dám intimním partiím takový chladivý impuls a tělo na to zareaguje zvýšenou detoxikací a aktivitou střev?[/quote:8gt75bzx]
Vědecky to myslím nikdo nezkoumal, proč taky - je to zdarma a nic se na tom nedá vydělat. Navíc je to spíš záležitost frankofonního světa, v angličtině o tom moc informací nenajdete. Četla jsem nicméně knihu a tam je uvedena jedna teorie. Tím, že v oblasti pohlaví snížíte teplotu, se začne do oblasti střev stahovat balast - což jsou v podstatě veškeré látky, které nejsou navázané ve tkáních. Kromě toxinů tak jde o i nadbytečné stavební prvky typu bílkoviny apod., na kterých si jinak s radostí pochutnají různé bakterie a plísně. Balast se Vám stáhne z celého těla, narozdíl od procedur typu klystýry apod., kde se čistí převážně jen střevo a případně třeba k tomu

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz