Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát kvě 17, 2024 11:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 147  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 4:09 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jana píše:
Tak druhý den návratovky jsem se cítila skvěle a třetí den (včera) jsem za celý den neměla hlad, únava, špatná nálada, jen večer se to trochu zlepšilo a snědla jsem pár kousků napařeného rajčete.
Dnes taky žádný hlad, už mám jen 43 kg a začínám se děsit, kdy se to zastaví. Ráno jsem si dala 2 x skleničku mrkvové š'távy, tak uvidím, jestli se mi tím podaří rozhýbat žaludek.
Na puse se mi začíná dělat opar, což je asi součást očisty těla, tak nevím, jestli ho mám potlačit MMS, nebo ho nechat rozjet, ať tělu nebráním v očistě?
Mějte se hezky
Jana

Hle - jak příznačné. Paní Jana označuje opar jako součást očisty těla. Nejspíš pozřela nějakou hovězí flákotu, která herpes virus obsahovala.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 4:16 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Musíte si to trochu nacvičit a celé je to o kyselinách. Popisované stavy odpovídají překyselení, čili jako vhodný postup řešení je voda se šťávou z citrónu, která rovná pH a uvedené příznaky se výrazně utlumí. Jako vhodné opatření lze doporučit ranní klystýr v den půstu a také druhý den ráno ho zopakovat, to pak bude celý proces mnohem lepší.

aha, tak jsem si dohledal tu vaši odpověď. Opravdu jste si jistý, že ketoacidóza se dá vyrušit prostě citrónem? Upřímně řečeno, nezkoušel jsem to, považoval jsem hladovku za hladovku a krom vody a pár lžiček soli /kvůli velké dehydrataci/ jsem nic jiného nejedl.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 8:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Hle - jak příznačné. Paní Jana označuje opar jako součást očisty těla. Nejspíš pozřela nějakou hovězí flákotu, která herpes virus obsahovala.

Ne pouze hladověla špatně a vyvolaná acidóza aktivovala virus, flákota k tomu opravdu není nutná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
aha, tak jsem si dohledal tu vaši odpověď. Opravdu jste si jistý, že ketoacidóza se dá vyrušit prostě citrónem? Upřímně řečeno, nezkoušel jsem to, považoval jsem hladovku za hladovku a krom vody a pár lžiček soli /kvůli velké dehydrataci/ jsem nic jiného nejedl.

Člověk, který se pouští do pokusů se svým tělem, by se měl nejdříve hodně ptát a v klidu selektovat přijaté informace, což já dělám celý život, ale moderní člověk s nabubřelým egem ví všechno a dělá stále blbosti, nakonec to vidíte na sobě, vy jste Vševěd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: pon říj 11, 2010 5:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Ano, sauna se dá používat, ovšem ne každému to vyhovuje. Dá se používat jak voda osmotická, tak voda destilovaná a destilovaná určitě ne technická, to by bylo i životu nebezpečné. V lékárně se dají koupit dvě varianty, méně čistá Aqua Purificata, která bohatě stačí a jde koupit i v pětilitrovém kanystru, dále také Aqua Purificata pro injectione, což je vysoce čistá verze, pro nitrožilní aplikace a je tedy dost drahá a zbytečně kvalitní, ale používat ji můžete také.

Saunu bych osobně určitě nepoužíval. Při hladovce je člověk silně dehydrovaný a potit ze sebe další tekutiny určitě není to pravé ořechové, to je tak na zkolabování.

Mám dotaz: kdybych čistě teoreticky chtěl zkusit držet opět hladovku a chtěl se vyhnout překyselení, které mně potkalo poprvé - doporučujete tady citrón - ale na druhou stranu říkáte žádné vitamíny,
jen hlad. To mi nejde dohromady.
osobně mi přijde jako elegantnější řešení jedlá soda - jednak udrží organismus v zásaditém prostředí, jednak sodík v ní bude zadržovat vodu, abych nebyl tak vysušený... Co Vy na to?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: pon říj 11, 2010 9:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Saunu bych osobně určitě nepoužíval. Při hladovce je člověk silně dehydrovaný a potit ze sebe další tekutiny určitě není to pravé ořechové, to je tak na zkolabování.

Mám dotaz: kdybych čistě teoreticky chtěl zkusit držet opět hladovku a chtěl se vyhnout překyselení, které mně potkalo poprvé - doporučujete tady citrón - ale na druhou stranu říkáte žádné vitamíny,
jen hlad. To mi nejde dohromady.
osobně mi přijde jako elegantnější řešení jedlá soda - jednak udrží organismus v zásaditém prostředí, jednak sodík v ní bude zadržovat vodu, abych nebyl tak vysušený... Co Vy na to?

Nejvhodnější je dvakrát denně klystýr, to kyseliny odvede naprosto spolehlivě a pokud to nestačí, tak voda s citrónem. Používat sodu jsem nikdy nezkoušel, ale zrovna rozumné se mě to nezdá, zbytečně se v těle s vodou zadržují i toxiny a hladovka tak neplní svůj účel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 9:01 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Klystýr si neudělám NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY!
\":lol:\"
Jde o to, že v případě hladovění se extrémně zvedne hladina aldosteronu - diuretického hormonu - který způsobí, že z těla odchází sodík a voda. Trochu jedlé sody bych se nebál, ani s ní se nebudou konat žádné otoky. Co si pamatuju tak jsem v průběhu posledního půstu vypil tak 5 litrů vody za den a měl jsem pořád propadlé tváře a chodit jsem močit každou chvilku, tělo prostě nic neudrželo. Navíc je sodík zodpovědný za zadržování filmu vody pod kůží, ale nebude to nic dramatického.
Nicméně - není lepší užívat jedlou sodu než citrón? Citrón přece jen v určitém ohledu chápu jako "jídlo". U sody není sebemenších pochyb o tom, že to jídlo není...
Jinak, to co tělo překyseluje jsou ketony, které vznikají rozpadem vlastních tkání za účelem získání energie a myslím, že nejsou přítomny jen ve střevech, ale v celém těle... a že se to jen klystýrem nevyřeší /můj názor/.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 9:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Klystýr si neudělám NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY!
\":lol:\"
Jde o to, že v případě hladovění se extrémně zvedne hladina aldosteronu - diuretického hormonu - který způsobí, že z těla odchází sodík a voda. Trochu jedlé sody bych se nebál, ani s ní se nebudou konat žádné otoky. Co si pamatuju tak jsem v průběhu posledního půstu vypil tak 5 litrů vody za den a měl jsem pořád propadlé tváře a chodit jsem močit každou chvilku, tělo prostě nic neudrželo. Navíc je sodík zodpovědný za zadržování filmu vody pod kůží, ale nebude to nic dramatického.
Nicméně - není lepší užívat jedlou sodu než citrón? Citrón přece jen v určitém ohledu chápu jako "jídlo". U sody není sebemenších pochyb o tom, že to jídlo není...
Jinak, to co tělo překyseluje jsou ketony, které vznikají rozpadem vlastních tkání za účelem získání energie a myslím, že nejsou přítomny jen ve střevech, ale v celém těle... a že se to jen klystýrem nevyřeší /můj názor/.

A kam je vyústěn lymfatický systém, tedy kanalizace těla?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 12:28 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
A kam je vyústěn lymfatický systém, tedy kanalizace těla?

Do krvevního řečiště - a co tím chcete říct? Moc to nechápu.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 4:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Do krvevního řečiště - a co tím chcete říct? Moc to nechápu.

To nikoliv, do střeva a chci tím říci, že pokud z vašeho těla při hladovce lymfa tlačí bordel do střeva, tak čištění výfuku je celkem nutností, ovšem u vás NIKDY.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 7:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
No a proč to nemůžu dělat tak jako jsem to dělal posledně - užíváním vlákniny a ráno pěkně na velkou? Ten klystýr mi skutečně nikdo nevnutí, do zadku si nic rvát nebudu.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 8:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
No a proč to nemůžu dělat tak jako jsem to dělal posledně - užíváním vlákniny a ráno pěkně na velkou? Ten klystýr mi skutečně nikdo nevnutí, do zadku si nic rvát nebudu.

Jak můžete při půstu na vodě uvažovat s vlákninou a klystýr vám nikdo nenutí, k tomu budete muset dozrát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:38 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Jak můžete při půstu na vodě uvažovat s vlákninou a klystýr vám nikdo nenutí, k tomu budete muset dozrát.

jednoduše - nezajímá mně půst jako takový, ale jako metoda vyhladovění candidy. Proto bych užíval jednak vlákninu a jednak protikvasinkové preparáty. Jen tak bych půst asi nedržel.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 5:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
jednoduše - nezajímá mně půst jako takový, ale jako metoda vyhladovění candidy. Proto bych užíval jednak vlákninu a jednak protikvasinkové preparáty. Jen tak bych půst asi nedržel.

Kvasinka se nedá vyhladovět, ta do střeva patří, musíte ji pouze udržet na uzdě, což na té vaší stravě není možné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 7:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Vševěd píše:
jednoduše - nezajímá mně půst jako takový, ale jako metoda vyhladovění candidy. Proto bych užíval jednak vlákninu a jednak protikvasinkové preparáty. Jen tak bych půst asi nedržel.

Kvasinka se nedá vyhladovět, ta do střeva patří, musíte ji pouze udržet na uzdě, což na té vaší stravě není možné.

Jarda píše:
No tak vidíte, konečně mi můžete dát za pravdu, že si svými zbytečnými pokusy o ztloustnutí, pouze prodlužujete svoje trápení. Já jsem Vám již psal, že případná candida, je celkem vyčůraná potvora a vlastně Vás nutí, ovlivňováním Vaší psychiky, dělat to, co chce ona a Vy jste ji poslouchal, na rozdíl od mých rad. Musíte ji vyplavit a vyhladovět, vzhledem k tomu, že se množí ve vlnách, je to docela vleklý proces a jediná dietní chyba, Vás hodí zase na začátek. Zde moje rady platí v plném rozsahu a maximální tvrdost postupu, Vás té potvory zbaví nejrychleji. Rozhodně zapomeňte na cokoliv sladkého, včetně medu a obiloviny, naopak nemá ráda kyselé zelí a kvašené potraviny pickles, také jí vadí fungicidní potraviny, jako česnek a cibule, docela funguje lichořeřišnice, jako čaj a je dobré ji i jíst. To do úterý stačí a pak se domluvíme dál, až mi budete schopen říci přesně, co se zjistilo.

já vím, já vím \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" člověk si nemůže pamatovat všechno co kde řekl/napsal...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 147  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz