Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 11:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 147  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 11:13 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
maricka_2000 píše:
Ad Hydroponie: záleží jak to hydroponicky pěstují, tj do kdy valí hnojiva a zda je na závěr nechají na vodě. V hydroponii můžou klidně pěstovat i na biohnojivech. Metodu jako takovou bych neodsuzoval, záleží na formě jejich provedení. Obávám se že až zničíme půdu, bude hydroponie naší jedinou možností jak nepochcípat hlady.
Ad Okurky/Melouny Chápu že teď není úplně to pravé období na průplach organizmu, ale už jsem v procesu a nebudu čekat než dozrají melouny.
Kořenová zelenina je také můj favorit ale já teď potřebuji hlavně hodně hydratovat. A to z mrkve moc tedy nejde.
Meloun z Brazílie je chuťově ok, jediný "problém" je cena. Líbilo by se mi cpát se meloune z " Maďarov" za 7 kč/kg a také si to v lětě hodlám užít ale teď jsem rád že mi ledviny rozhýbali ty Brazilské.

Na hydrataci je nejlepší čistá voda.Tu nic nenahradí.Jakmile se do ní něco přidá nebo pijete šťávu z odšťaveného ovoce vodu ,tělo si musí tu vodu z toho získat a to je pracné.Jen čistou!!!vodu buňky lačně nasávají.
A nevím proč musíte tolik hydratovat.To jste držel suchou hladovku?Myslete na své ledviny,jak ty si u mně hověly,když jsem držela such.hladovku po 3dny.Zcela zmizely otoky pod očima.Ale já jsem typ, který nepotřebuje tolik pít,možná že vy jste v tomhle jiný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 11:42 am 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 10:34 pm
Příspěvky: 43
To je bohuzel dneska ze vsim. Delam do potravin takze o tom vim svoje. Prodava hlavne obal a cena. Co je vevnitr uz lidi tolik nezajima. Cca tak 80-90 procent naroda sezere cokoliv. A to se povazuji za optimistu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 11:43 am 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 10:34 pm
Příspěvky: 43
Vysoka kyselina mocova...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 12:36 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
maricka_2000 píše:
Vysoka kyselina mocova...

Dle pana Ferdy močovinu z těla vytahuje citron.Ale nevím,jestli se to týká jen po požití potravy na ní bohatou či na chronický nadbytek v krvi.A jsme zase u ledvin.Zde doporučuje pan farář obklady ze syrové cibule na ledviny a močové.měchýř.Najděte si to na netu -farář Ferda.Hlavně ty chudinka ledviny nestrhejte,teď po hladovce se tělo obnovuje a pokud mu dáte jen něco vodnatýho vyhnanýho chemikáliemi ,tak dopadnete stejně jako to co jíte.


Naposledy upravil ZDENINA dne pon led 21, 2019 5:16 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 1:10 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 10:34 pm
Příspěvky: 43
Citron konzumuji hodne. Rano voda s citronem. Ledviny me v pustu vubec neboleli. Pristi pondeli , 12 den navratovky si pujdu udelat testy a uvidime. Citim se dobre, zrovna slapu v horach a jde to \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 11:24 am 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 10:34 pm
Příspěvky: 43
Tak hodim rychly update. Vcera testy, krome cystatinu ktery lab nedela jsem si nechal udelat CRP, uplne nizky. Jaterni hodnoty krasny. A kyselina mocova 321!!! Tj uplne v norme. To ale neznamena ze pujdu sezrat veprove koleno, zelenina a ovoce mi svedci . Co to znamena je ze clovek fakt nemuze slepe verit doktorum. A chci podekovat vsem za rady , obvzvlast za tu studii pust a vylucovani kyseliny mocove.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 11:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
maricka_2000 píše:
Tak hodim rychly update. Vcera testy, krome cystatinu ktery lab nedela jsem si nechal udelat CRP, uplne nizky. Jaterni hodnoty krasny. A kyselina mocova 321!!! Tj uplne v norme. To ale neznamena ze pujdu sezrat veprove koleno, zelenina a ovoce mi svedci . Co to znamena je ze clovek fakt nemuze slepe verit doktorum. A chci podekovat vsem za rady , obvzvlast za tu studii pust a vylucovani kyseliny mocove.

No vidíte a pokud by jste se nechal léčit od MUDrců tak s vysokou pravděpodobností budete léčen tak dlouho až nakonec budete úspěšně uléčen k smrti. Je opravdu s podivem jak tato uzavřená zájmová skupina rádoby odborníků tvrdošíjně odmítá jakékoliv alternativní postupy ač jejich výsledky jsou v naprosté většině případů lepší než oficiální léčba a pokud nefungují jak by si člověk přál tak alespoň nepoškozují nic dalšího, což se o farmaceutických produktech rozhodně tvrdit nedá. Zrovna včera mě jedna zdravotní sestra z velkého špitálu poslala dobrý vtípek. Lékař podává pacientovi krabičku léků se slovy: "Pane Vomáčka tento lék vám sice s tím vaším problémem moc nepomůže, ale jeho vedlejší účinky jsou tak výrazné že v pohodě učiní váš současný problém malicherným". Zajímavé na tom je hlavně to jak svoji práci vnímá personál těchto zařízení i oni již vidí že je vše nějak divně nastaveno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 2:08 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 10:34 pm
Příspěvky: 43
Tak ono se stačí podívat co tady pan docent píšou o půstu. Samozřejmě že on sám půst nikdy nedržel...
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/pus ... zdravi_job

celé "tradiční" zdravotnictví je o tom cpát lidem patáky které budou mit vedlejší efekty a na ty zas další patáky. Moje cesta k alternativě začala cca 10 let zpátky kde jsem po 7 dmerych antibiotikách dostal od pana doktora v hranické nemocnici doporučení na vytrhnutí madlí a pendeponizaci. Odmítl jsem a začal chodit na čínskou medicínu doktorce do Olomouce. Ta mi otevřela oči. Pak jsem měl další zážitek kdy do mě cpali ty prasečí preparáty na posílení imunity, ty mi začali drbat štítnou žlázu a začal jsem brát hormony. Olomoucká doktorka mi natajno udělala testy štítné žlázy a řekla že to beru zbytečně a tak jsem zašel endokrinoložce kde probehlo asi toto (hormon jsem nebral):
Doktorka: tak máte to v normě, takže napíšeme léky a ukážete se za rok.
Já: Proč mi chcete psát léky když to mám v normě, já jsem týden ten hormon nebral.
Doktorka: Jak jste si dovolil nebrát hormon, vy porušujete naordinovanou léčbu!!!
Já: Paní doktorka, účelem zdravotnické péče má bejt zdravý človek a né psaní práškú, říka vám něco Hipokratova přísaha?
proč chcete zdravýmu člověku cpát prášky? to se ani trochu nestydíte?
Doktorka: dělejte si co chtete, když tak jednou za 5 let na preventivní kontrolu

takže takto nějak to v našem státe chodí. dnešní příklad kyseliny močové je další zápis v žurnálu jak nacpat pacientovi prášky aniž by to bylo potřeba. Jinak moje segra je doktorka a dívá se na mě jak na blázna když vidí že držím půsty \":-)\"

každopádne, pozitivní na tom je že jsem si uvědomil že jím málo zeleniny a ovoce a málo piju. co mě chytlo jsou okurky, voda s citronem (za den 5-8 citronu no problem),bylinkové čaje, meloun se také dá \":-)\"
maso jím a budu jíst omezene, polévky zeleninové, hlavní jídlo hlavně na bázi rýže, sýry (kvalitní kozí a ovčí) olivový olej ( top kvalita) piju pomalu jak někdo kořalku, za týden půl litru minimum. Jsem rád že si jednou za čas budu moc dát sardinky s kopou zeleniny. Co jsem dumal je pití kávy, jsou dost rozdílné informace v CZ a EN zdrojích. Já když cafe tak bud moka konvice doma nebo kvalitní espreso.Zcela chápu že pití kávy po česku , tj turek rozhodně nemúže mit jakýkoliv pozitivní efekt.
Také je dobrý že jsem pochopil kolik purinů obsahuje kakao, to je věc kterou jsem netušil...Dobrý vědet a dobrý se v konzumaci hodně krotit \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 4:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
maricka_2000 píše:
Tak ono se stačí podívat co tady pan docent píšou o půstu. Samozřejmě že on sám půst nikdy nedržel...
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/pus ... zdravi_job

celé "tradiční" zdravotnictví je o tom cpát lidem patáky které budou mit vedlejší efekty a na ty zas další patáky. Moje cesta k alternativě začala cca 10 let zpátky kde jsem po 7 dmerych antibiotikách dostal od pana doktora v hranické nemocnici doporučení na vytrhnutí madlí a pendeponizaci. Odmítl jsem a začal chodit na čínskou medicínu doktorce do Olomouce. Ta mi otevřela oči. Pak jsem měl další zážitek kdy do mě cpali ty prasečí preparáty na posílení imunity, ty mi začali drbat štítnou žlázu a začal jsem brát hormony. Olomoucká doktorka mi natajno udělala testy štítné žlázy a řekla že to beru zbytečně a tak jsem zašel endokrinoložce kde probehlo asi toto (hormon jsem nebral):
Doktorka: tak máte to v normě, takže napíšeme léky a ukážete se za rok.
Já: Proč mi chcete psát léky když to mám v normě, já jsem týden ten hormon nebral.
Doktorka: Jak jste si dovolil nebrát hormon, vy porušujete naordinovanou léčbu!!!
Já: Paní doktorka, účelem zdravotnické péče má bejt zdravý človek a né psaní práškú, říka vám něco Hipokratova přísaha?
proč chcete zdravýmu člověku cpát prášky? to se ani trochu nestydíte?
Doktorka: dělejte si co chtete, když tak jednou za 5 let na preventivní kontrolu

takže takto nějak to v našem státe chodí. dnešní příklad kyseliny močové je další zápis v žurnálu jak nacpat pacientovi prášky aniž by to bylo potřeba. Jinak moje segra je doktorka a dívá se na mě jak na blázna když vidí že držím půsty \":-)\"

každopádne, pozitivní na tom je že jsem si uvědomil že jím málo zeleniny a ovoce a málo piju. co mě chytlo jsou okurky, voda s citronem (za den 5-8 citronu no problem),bylinkové čaje, meloun se také dá \":-)\"
maso jím a budu jíst omezene, polévky zeleninové, hlavní jídlo hlavně na bázi rýže, sýry (kvalitní kozí a ovčí) olivový olej ( top kvalita) piju pomalu jak někdo kořalku, za týden půl litru minimum. Jsem rád že si jednou za čas budu moc dát sardinky s kopou zeleniny. Co jsem dumal je pití kávy, jsou dost rozdílné informace v CZ a EN zdrojích. Já když cafe tak bud moka konvice doma nebo kvalitní espreso.Zcela chápu že pití kávy po česku , tj turek rozhodně nemúže mit jakýkoliv pozitivní efekt.
Také je dobrý že jsem pochopil kolik purinů obsahuje kakao, to je věc kterou jsem netušil...Dobrý vědet a dobrý se v konzumaci hodně krotit \":-)\"

Máte zajímavé zážitky které stojí za to zveřejnit pro odstrašení dalších adeptů, kteří stále nemohou pochopit že moderní medicína je nevýkonnější stroj na peníze na celém světě, ale se zdravím nemá již mnoho společného. Pokud jde o tu konzumaci nějakých pochutin nebo i občasné pití vždy záleží i na stavu psychiky a když si takovou věc dáte v klídku a pohodě zase takový problém to nepředstavuje, ale něco jiného je přežírat stres čokoládou, nebo zapíjet nervozitu vizourem. Nakonec jedno úsloví říká: "Ženy milují chlapy s cigaretou a vizourem" i když zcela jistý si tím v dnešní době nejsem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 6:06 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 10:34 pm
Příspěvky: 43
Ano, určitě je potřeba lidi vzdělávat. Proto jsem svoje zážitky také napsal. Přidám jeden od mojí dneska už ex. Byla na tom špatně, měla zánet žaludku (co se zjistilo až v samém záveru) a nescházelo moc aby umřela, nebyla schopna jíst, nemohla se už ani pořádně napít. Obvoďák jí předepsal neurol že se má uklidnit a odjet na měsíc do karibiku. Vozili jsme je po doktorech a prosili je aby ji hospitalizovali a dali jí kapačky. Všude nás odbývali s tím že když někdo pár dní nejí, tak to předsi není na hospitalizaci. Aź pak přes dobrou známou se jí podařilo přetlačit myslím do Ostravy kde jí pár krát dali kapačky a ona se nakopla k životu. Ale ten pocit beznaděje když vidíte že na vás medicína kašle...Pak ještě měla jednou stav podobný, salmonela, zesláblá, to jsem rovnou volal paní doktorce na čínskou medicínu do Olomouce a ta ji vzala hned v ten samotný den a rovnou ji začala dávat infuze což jí zase nastartovalo.

No a co se týče těch "neřestí" naprostý souhlas, když je člověk v totálním stresu tak mu je blbě i z hrnku vody. Když je v pohodě, tělo snese mnohem víc. Jezdím hodně do Španělska, miluji jejich gastronomii, životní styl a hlavně tu jejich pohodu. Jako že oběd nebo večeře je pro ně společenská událost ,kde si povídají a baví se. A ted si to srovnejte s našima obědama kdy Vám za těch 15 minut co to do sebe nasypete 5x zazvoní telefon. Nebo sedíte s kolegama a posloucháte oblíbená témata kdo umřel, kdo má rakovinu, že ten a ten měl tlak 200/110. Po takovém oběde má človek chuť to jít rovnou vyblít \":-)\"

Dělal jsem 12 let pro korporace a dopadnul jsem tak ,že když jsem pak jak už jsem byl mimo,viděl velkou fabriku tak se mi začal automaticky kroutit žaludek...bývalý kolega mě pozval na oběd a já nemohl sníst ani misku salátu...

no a co se týče alkoholu jako takovýho, je diametrální rozdíl čeho se človek napije , kde a v jakém rozpoložení je. Kvalitní domácí pálenka ideálně z jablek jako dělá na slovensku můj otec je úplně o něčem jiném než co do sebe lijou tady chlapi po hospodách. Kamarád má známého nějakého doktora v Bratislavě a ten dělá pitvy. řekl mu že když pitvá borce co chlastal jenom svojí kořalku tak má většinou zvětšený

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 10:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
[quote="maricka_2000":kmnjvpbp]Ano, určitě je potřeba lidi vzdělávat. Proto jsem svoje zážitky také napsal. Přidám jeden od mojí dneska už ex. Byla na tom špatně, měla zánet žaludku (co se zjistilo až v samém záveru) a nescházelo moc aby umřela, nebyla schopna jíst, nemohla se už ani pořádně napít. Obvoďák jí předepsal neurol že se má uklidnit a odjet na měsíc do karibiku. Vozili jsme je po doktorech a prosili je aby ji hospitalizovali a dali jí kapačky. Všude nás odbývali s tím že když někdo pár dní nejí, tak to předsi není na hospitalizaci. Aź pak přes dobrou známou se jí podařilo přetlačit myslím do Ostravy kde jí pár krát dali kapačky a ona se nakopla k životu. Ale ten pocit beznaděje když vidíte že na vás medicína kašle...Pak ještě měla jednou stav podobný, salmonela, zesláblá, to jsem rovnou volal paní doktorce na čínskou medicínu do Olomouce a ta ji vzala hned v ten samotný den a rovnou ji začala dávat infuze což jí zase nastartovalo.

No a co se týče těch "neřestí" naprostý souhlas, když je člověk v totálním stresu tak mu je blbě i z hrnku vody. Když je v pohodě, tělo snese mnohem víc. Jezdím hodně do Španělska, miluji jejich gastronomii, životní styl a hlavně tu jejich pohodu. Jako že oběd nebo večeře je pro ně společenská událost ,kde si povídají a baví se. A ted si to srovnejte s našima obědama kdy Vám za těch 15 minut co to do sebe nasypete 5x zazvoní telefon. Nebo sedíte s kolegama a posloucháte oblíbená témata kdo umřel, kdo má rakovinu, že ten a ten měl tlak 200/110. Po takovém oběde má človek chuť to jít rovnou vyblít \":-)\"

Dělal jsem 12 let pro korporace a dopadnul jsem tak ,že když jsem pak jak už jsem byl mimo,viděl velkou fabriku tak se mi začal automaticky kroutit žaludek...bývalý kolega mě pozval na oběd a já nemohl sníst ani misku salátu...

no a co se týče alkoholu jako takovýho, je diametrální rozdíl čeho se človek napije , kde a v jakém rozpoložení je. Kvalitní domácí pálenka ideálně z jablek jako dělá na slovensku můj otec je úplně o něčem jiném než co do sebe lijou tady chlapi po hospodách. Kamarád má známého nějakého doktora v Bratislavě a ten dělá pitvy. řekl mu že když pitvá borce co chlastal jenom svojí kořalku tak má většinou zvětšený

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 11:15 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 10:34 pm
Příspěvky: 43
Pes je ta nejčistší forma lásky a oddanosti co jsem ve svém životě poznal. Dneska děkuji svoji dávné partnerce že kdysi psa domů dotáhla a mně pak zůstal. Ten vztah s tou slečnou byl hrozný, přímo děsivý. Ale to co mi pak zbylo , to malý chlupatý to milion krát vynahradilo všechno to zlý co jsem v tom vztahu zažil a já nato dneska vzpomínám jen pozitivně protože nebýt toho, nikdy psa nemám. Děda psy nenáviděl, máma se jich bála. Já vlastně takto poznal co za úžasnou bytost pejsek je. Také byla z ulice a oddaně mě celý život milovala ,protože věděla že díky mě má domov. Když jsem ji v lete obrečel tak mi zbylo v srdci strašně moc lásky kterou jsem potřeboval někomu dát. Proto jsem ani chvíli neváhal a hned začal hledat něco malého chlupatého co čeká na svůj domov. Jel jsem pro ní přes celou republiku a jsem šťastný že ji mám. Hodně se bála protože se narodila v lese zaběhlé feně (ušla z množírny) a první setkání s člověkem bylo že jí odchytil. Radost pozorovat jak je ze dne na den jistější a roste z ní sebevědomý pes. Tomu se nevyrovná žádná hmotná věc, žádné peníze ani společenská prestiž.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2019 1:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
maricka_2000 píše:
Pes je ta nejčistší forma lásky a oddanosti co jsem ve svém životě poznal. Dneska děkuji svoji dávné partnerce že kdysi psa domů dotáhla a mně pak zůstal. Ten vztah s tou slečnou byl hrozný, přímo děsivý. Ale to co mi pak zbylo , to malý chlupatý to milion krát vynahradilo všechno to zlý co jsem v tom vztahu zažil a já nato dneska vzpomínám jen pozitivně protože nebýt toho, nikdy psa nemám. Děda psy nenáviděl, máma se jich bála. Já vlastně takto poznal co za úžasnou bytost pejsek je. Také byla z ulice a oddaně mě celý život milovala ,protože věděla že díky mě má domov. Když jsem ji v lete obrečel tak mi zbylo v srdci strašně moc lásky kterou jsem potřeboval někomu dát. Proto jsem ani chvíli neváhal a hned začal hledat něco malého chlupatého co čeká na svůj domov. Jel jsem pro ní přes celou republiku a jsem šťastný že ji mám. Hodně se bála protože se narodila v lese zaběhlé feně (ušla z množírny) a první setkání s člověkem bylo že jí odchytil. Radost pozorovat jak je ze dne na den jistější a roste z ní sebevědomý pes. Tomu se nevyrovná žádná hmotná věc, žádné peníze ani společenská prestiž.

Tak jistě, pes je naprosto věrný a je v tomto ohledu nekompromisní. Naši pesani mají dokonce různé kategorie priorit i v rodině, každý má tu svou lásku jasně definovanou na konkrétního člena domácnosti a ostatní sice respektuje, ale až podle svého stabilně nastaveného pořadí. Ten nejmenší a nechytřejší je jorkšír a ten je fixován vyloženě na mě, knírač na manželku a buldoček na dceru přičemž všichni mě respektují jako vedoucího člena smečky, ale nepodlézají mají svou hrdost. Jedině když se oblékám že jdu ven tak škemrají všichni že dnes jsou na řadě zrovna oni protože vždy chodím jen s jedním a když už vezmu toho který je na řadě ostatní přestanou dorážet a respektují to rozhodnutí. Podobné priority mají i ptáci konkrétně andulky nebo jiní papoušci, třeba nyní již nám zbyla z celého chovu jenom stará andulka Pepina kterou jsem jako mládě odchoval uměle protože manželce se povedlo že samice ulítla oknem a samec to nedával. Ta je tak naučená že nyní když už má své starší kamarády a kamarádky v nebi tak člověka vnímá jako velkou andulku a nechá se drbat rozkošnicky za krkem, nebo hladit a nemá s tím žádný problém, dokonce ten kontakt vyžaduje a umí si o něj říci. Blbé u těchto mazlíčků je když odejdou a nechají prázdno v duši, ale je na co vzpomínat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: čtv led 31, 2019 7:44 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 10:34 pm
Příspěvky: 43
když pes odejde zůstane takové prázdno které může zaplnit jenom další pes (platí asi pro všechny mazlíčky) Nato jsem přišel ve Španělsku na dovolené, co mi v živote chybí- pes. Prostě bez psa je to takový smutný, člověk vejde do bytu a kde byl pelíšek je prázdno. Nikdo Vás nepřivítá. Člověk se ani tak netěší domů když ví že tam není pes. Co mám nového miláčka, je to všechno jiné, veselejší, ráno se vzbudím a hned mě radostně olizuje a těší se jak půjdeme ven. Já se zase těším jak spolu půjdeme do lesa na výlet, je to ten nej parťák do hor. Neremcá, nemá hloupý dotazy kdy už budeme na té chatě. Bez psa mě ani do těch hor tolik netáhlo.

Zpátky k půstu a mým výsledkům, jsem uvažoval že doktorovi zanesu výsledky, pak jsem si ale řekl že nato kašlu. Co by mě asi čekalo, čekárna plná lidí s chřipkou, já ji měl naposled 14 let zpátky kdy jsem se nechal i naposled očkovat. Plus nějaká dobrá duše v čekárně rozebírající lidi co měli tlak 220/110, vysoký cukr atd. A pak to vysvětlovat doktorovi. Prostě nato kašlu, čím jsem starší tím mín mě baví přesvědčovat lidi o své pravdě. Radši vezmu pejska a vypadneme někam do hor \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: čtv led 31, 2019 8:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
maricka_2000 píše:
když pes odejde zůstane takové prázdno které může zaplnit jenom další pes (platí asi pro všechny mazlíčky) Nato jsem přišel ve Španělsku na dovolené, co mi v živote chybí- pes. Prostě bez psa je to takový smutný, člověk vejde do bytu a kde byl pelíšek je prázdno. Nikdo Vás nepřivítá. Člověk se ani tak netěší domů když ví že tam není pes. Co mám nového miláčka, je to všechno jiné, veselejší, ráno se vzbudím a hned mě radostně olizuje a těší se jak půjdeme ven. Já se zase těším jak spolu půjdeme do lesa na výlet, je to ten nej parťák do hor. Neremcá, nemá hloupý dotazy kdy už budeme na té chatě. Bez psa mě ani do těch hor tolik netáhlo.

Zpátky k půstu a mým výsledkům, jsem uvažoval že doktorovi zanesu výsledky, pak jsem si ale řekl že nato kašlu. Co by mě asi čekalo, čekárna plná lidí s chřipkou, já ji měl naposled 14 let zpátky kdy jsem se nechal i naposled očkovat. Plus nějaká dobrá duše v čekárně rozebírající lidi co měli tlak 220/110, vysoký cukr atd. A pak to vysvětlovat doktorovi. Prostě nato kašlu, čím jsem starší tím mín mě baví přesvědčovat lidi o své pravdě. Radši vezmu pejska a vypadneme někam do hor \":-)\"

Asi rozumný závěr stejně by vás akorát strašil jak jste si mohl tak dlouhým odmítáním jídla poškodit zdraví a důrazně by vás odborně varoval ať to ve vlastním zájmu již neděláte. Jinak máte plnou pravdu že pes nic nepředstírá ten jede vždy na férovku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 147  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz