Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 14, 2024 6:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 147  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
já vím, já vím \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" člověk si nemůže pamatovat všechno co kde řekl/napsal...

To si ani pamatovat nepotřebuji, jde o dvě různé věci, vy ji chcete zcela zlikvidovat hladověním za velice svérázných podmínek, což je nemožné a já se bavím o hodně namnožené kvasince a jejím zredukování úpravou stravy, což je jednoznačně možné, tak jaký rozpor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jardo, Vy tady papouškujete názory Dr. Grahama, já tu candidozu mám a mám prakticky odzkoušeno, co mi funguje a co ne. Někdo tady psal, že po několika měsících na ovocné a zeleninové stravě má stále řídkou stolici, to já při mojí nízkosacharidové dietě neznám. Pokud ji dodržuji, nemám s candidou problém. Ale můžu jíst jeden den banány a potom Vás poslat fotku toho, co mně druhý den poránu potkalo.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Btw. na fóru o candidě jsou minimálně 2 lidé, kteří se deseti až čtrnáctidenním půstem vyléčili.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Jardo, Vy tady papouškujete názory Dr. Grahama, já tu candidozu mám a mám prakticky odzkoušeno, co mi funguje a co ne. Někdo tady psal, že po několika měsících na ovocné a zeleninové stravě má stále řídkou stolici, to já při mojí nízkosacharidové dietě neznám. Pokud ji dodržuji, nemám s candidou problém. Ale můžu jíst jeden den banány a potom Vás poslat fotku toho, co mně druhý den poránu potkalo.

Já sděluji lidem svoje názory a pokud vám to tak dobře funguje, tak proč to stále zkoumáte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Btw. na fóru o candidě jsou minimálně 2 lidé, kteří se deseti až čtrnáctidenním půstem vyléčili.

Půstem, který jste popisoval?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:56 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Já sděluji lidem svoje názory a pokud vám to tak dobře funguje, tak proč to stále zkoumáte?

no ježíš vždyť jste mi právě tvrdil, že se nemůžu vyléčit s tím co jím /ne že byste to teda věděl/

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 8:58 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Půstem, který jste popisoval?

Na candidu existuje několik různých názorů, co jíst a co ne. Není nejjednošší nežrat prostě nic? A není potřeba řešit co jo a co ne.
Ano, prostě hladovkou, lepicol asi nejedli, to byla moje vlastní úprava. Pro účely vyhubení candidy to myslím postačí. Že jsem se neodkyseloval
byla chyba.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 9:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Na candidu existuje několik různých názorů, co jíst a co ne. Není nejjednošší nežrat prostě nic? A není potřeba řešit co jo a co ne.
Ano, prostě hladovkou, lepicol asi nejedli, to byla moje vlastní úprava. Pro účely vyhubení candidy to myslím postačí. Že jsem se neodkyseloval
byla chyba.

Hladovka na vodě je opravdu o dost jiná, než ty vaše úpravy a je potřeba hladovět tak, aby člověk nepřekyseloval tělo. Pak se kvasinka opravdu umravní, protože ji tělo rozloží a použije k vlastní obživě. Nicméně naprosté většině lidí se kvasinky vrátí, protože se vrátí k původnímu stravování a zase jedou další kolo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 7:39 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Kapituluju. To je jako vysvětlovat komunistovi, že komunismus nefunguje.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 8:31 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Kapituluju. To je jako vysvětlovat komunistovi, že komunismus nefunguje.

To chce klid MIgueli to se casem vstreba... \":)\")))

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 11:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Kapituluju. To je jako vysvětlovat komunistovi, že komunismus nefunguje.

A opravdu nefunguje? To by bylo také dobré se zamyslet, proč nefunguje, protože nyní zde máme kapitalizmus a také nefunguje, čili opět je zde to proč a odpověď je, protože to není čistý kapitalizmus, ale kočkopes, tedy takový hybridní kapitalistický socializmus. Problém není ve společenském, či jiném řádu, ale v debilech, kteří si jej upravují po svém a z tohoto pohledu vždy nejlépe fungují diktatury, protože kdokoliv chce cokoliv upravovat, tak se prostě zastřelí a ono to pak kupodivu nějakou dobu funguje. Analogii hledejte v té vaší kvasinkové problematice, bavíte se totiž o tom samém a hladovka je vlastně ta diktatura.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 1:17 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Pokud tu mohu zasahovat do dialogu a říct i svůj názor tak je zhruba tento:

Na kvasinky je půst blbost. Sám jsem 14 dnů držel a hned poté co jsem opět sklouzl k mé staré lásce:D - čokoládě jsem je měl hned zpátky, takže dle mého názoru trápit tělo půstem a ještě tam cpát lepicol je blbost. Stejně tak si dovolím nesouhlasit s panem Jardou ohledně pití citronové šťávy na zvýšení pH. Pokud by se jednalo o půst do 3 dnů tak ano, pokud se jedná o delší, jsem si jist, že by se přerušila endogenní výživa a to je nažádoucí.

Co tedy volit jako vhodné zvyšování pH organismu během hladovění? Klystýr MMS, citrón? Koupel s horčíkem? Epsomkou? Sám jsem během půstu problém s razantním překyselením neměl, ale energie taky nebylo na rozdávání a vyladění pH by toto mohlo zlepšit ne?

Jaký je vůbec váš názor na půst a pohybovou aktivitu/práci. Ono totiž na půst mi zatím přijde nejlepší se někde zavřít a mít 3 týdny klid, což si dnes většina lidí nemůže dovolit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 9:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Pokud tu mohu zasahovat do dialogu a říct i svůj názor tak je zhruba tento:

Na kvasinky je půst blbost. Sám jsem 14 dnů držel a hned poté co jsem opět sklouzl k mé staré lásce:D - čokoládě jsem je měl hned zpátky, takže dle mého názoru trápit tělo půstem a ještě tam cpát lepicol je blbost. Stejně tak si dovolím nesouhlasit s panem Jardou ohledně pití citronové šťávy na zvýšení pH. Pokud by se jednalo o půst do 3 dnů tak ano, pokud se jedná o delší, jsem si jist, že by se přerušila endogenní výživa a to je nažádoucí.

Co tedy volit jako vhodné zvyšování pH organismu během hladovění? Klystýr MMS, citrón? Koupel s horčíkem? Epsomkou? Sám jsem během půstu problém s razantním překyselením neměl, ale energie taky nebylo na rozdávání a vyladění pH by toto mohlo zlepšit ne?

Jaký je vůbec váš názor na půst a pohybovou aktivitu/práci. Ono totiž na půst mi zatím přijde nejlepší se někde zavřít a mít 3 týdny klid, což si dnes většina lidí nemůže dovolit.

Pokud jste při půstu neměl energii, tak jste byl překyselený a když se vám voda s citrónem zdá špatná, tak se pravidelně musíte máčet ve vaně s odkyselující koupelí, nebo se kyselin zbavit jakoukoliv jinou cestou. Jinak půst člověka určitě nijak neomezuje v pohybu, sám jsem dokonce při jednom půstu pomáhal zedníkům na stavbě a nebyl s tím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 7:27 am 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Hmm, děkuji mockrát za tip s tou energií:) při dalším půstu rozhodně vyzkouším koupele. V čem nejlépe?

Vám se ta voda s citronem zdá bez problému? Při dlouhodobějším půstu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PŮST
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 10:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Hmm, děkuji mockrát za tip s tou energií:) při dalším půstu rozhodně vyzkouším koupele. V čem nejlépe?

Vám se ta voda s citronem zdá bez problému? Při dlouhodobějším půstu?

Vhodná je základní koupel epsomská sůl, himalájská sůl a jedlá soda, od každého 30 ml, což máte necelé 1 dcl soli, to rozpustíte ve vaně horké vody, co snesete a máčíte se minimálně 30 minut, ale čím déle tím lépe. Jinak vodu s citrónem nepijete po celou dobu, ale pouze pokud jste překyselený, tedy většinou první tři dny, případně podle náměru pH moče. Dost to ovlivní i provádění klystýru, což také odvede obrovské množství kyselých odpadů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 147  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz