Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 8:46 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2020 8:01 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
OtaS píše:
Dobrý den, jedu poprvé 7 denní půst, teď den třetí. Veškeré příznaky pročišťování do mě uhodily vší mírou.

Bolest hlavy, malátnost, slabší pocity na zvracení, ledové ruce. Nechci to vzdávat, ale už je to celý den a rád bych nějaké ujištění, že do zítřka přejde. Nic se mi nechce, jen ležím v posteli. Předchozí 3 denní půsty byly v pohodě, možná v tom hraje psychika, že jsou přede mnou ještě 4 dny.

Většinou lze tento stav eliminovat aplikací klystýru tak vyzkoušejte. Garantovat to že intoxikace zmizí přesně v konkrétní den se moc nedá to má každý jinak a někdo ten stav prostě rozchodí nebo vydýchá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2020 8:09 pm 
Offline

Registrován: stř úno 03, 2016 12:09 pm
Příspěvky: 9
Omlouvám se, psal jsem příspěvek v rychlosti a nedopsal podrobnosti. Klystýr aplikuji denně, zhruba 2 litry heřmánkového čaje s trochou jablečného octu. Piju pouze odmraženou vodu podle vašeho návodu.
Doporučil byste přidat ještě jeden klystýr? I když musím říct, že se to o trošku zlepšilo za poslední dvě hodiny (pokud ležím a nejsem moc aktivní).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2020 8:15 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
OtaS píše:
Omlouvám se, psal jsem příspěvek v rychlosti a nedopsal podrobnosti. Klystýr aplikuji denně, zhruba 2 litry heřmánkového čaje s trochou jablečného octu. Piju pouze odmraženou vodu podle vašeho návodu.
Doporučil byste přidat ještě jeden klystýr? I když musím říct, že se to o trošku zlepšilo za poslední dvě hodiny (pokud ležím a nejsem moc aktivní).

Tak klystýrem nic nepokazíte a většinou uleví, zvláště v těch prvních dnech je určitě dobré ho aplikovat i opakovaně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2020 9:58 am 
Offline

Registrován: stř úno 03, 2016 12:09 pm
Příspěvky: 9
Zdravím, tak dnes v půstu pokračuji, i když začínám mít pochybnosti, že to zvládnu.

Přes noc jsem skoro nespal, kvůli bolestem hlavy. Od posledního postu jsem 3x zvracel, a to tmavě zelenou tekutinu, myslím, že je to žluč, ale podle toho, co jsem našel, je žluč žlutá a hořká, tak to přesně nemám. A docela dost páchne. Nějaké doporučení?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2020 7:09 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
OtaS píše:
Zdravím, tak dnes v půstu pokračuji, i když začínám mít pochybnosti, že to zvládnu.

Přes noc jsem skoro nespal, kvůli bolestem hlavy. Od posledního postu jsem 3x zvracel, a to tmavě zelenou tekutinu, myslím, že je to žluč, ale podle toho, co jsem našel, je žluč žlutá a hořká, tak to přesně nemám. A docela dost páchne. Nějaké doporučení?

Předpokládám že tělo valí bordel kudy to jde a ta hlava stále ukazuje na střeva a silnou intoxikaci. Většinou odcházejí hleny a letitý zapáchající bordel tedy předpokládám že vše je sice vlastně v pořádku, ale toho bordelu máte v sobě patrně moc, tedy je to vyloženě o tom vydržet. Pravděpodobně by pomohlo se vypotit tím by nějaký ten bordel odešel a mohlo by se vám ulevit. Každopádně je dobré více pít aby ten bordel mohl odejít i močí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: sob dub 25, 2020 10:35 am 
Offline

Registrován: stř úno 03, 2016 12:09 pm
Příspěvky: 9
Díky, bordelu tam musí být za 30 let nezrizeneho života až až. Musel jsem pít až mi z té vody bylo zle, protože jinak šlo všechno ven zvracením. Nicméně, dnes začínám návrat, protože si nemohu dovolit jít v pondělí v tomto stavu do práce. Zkusím to opět za pár týdnů, snad s lepším průběhem.

Opravdu obdivuji lidi, kteří jsou starší a v mnohém horším stavu než já, že tohle peklo vydrží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2020 1:12 pm 
Offline

Registrován: úte led 01, 2019 6:58 pm
Příspěvky: 41
Ahoj mám dotaz..dnes je to osmý den kdy držím hladovku je o vodě,už jich mám zasebou několik v délce 30 dní ale ted nevím co de děje a proč ale mám bolestivé horní víčka a hrozně mne bolí hlava...čím to? je nějaká pomoc? nechci se ládovat práškama.

Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 6:13 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2020 5:59 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň, po niekoľko ročných skúsenostiach s bežnou a urinovou hladovkou (1 - 3 dni), by som rád vyskúšal suchú hladovku. Ako vieme, pri bežnej hladovke príjem aj najmenšieho množstva potravy čo i len lyžičky medu je nevhodný pretože štartuje celý tráviaci proces. Chcem sa preto spýtať, či pri suchej hladovke taktiež príjem povedzme 2x deci vody počas dňa zásadne ovplyvňuje efekt suchej hladovky, alebo je to omnoho menší prehrešok?
Taktiež, dá sa bez problémov prechádzať medzi rôznymi typmi hladovky = napr. prvý deň suchá, človek to nevydrží tak prejde druhý deň na klasickú s vodou, tretí deň sa vzchopí a dá si urinovú?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2020 10:06 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Lubo sucha hladovka to je preto lebo nepiješ vodu, ak už to vážne nevieš vydržat odporúčam skor kupel alebo ak je vlhko po daždi tak byt von.. pri najhorišom klystír.. ja som sám bol na hladovke a menil som to.. suché hladovanie mi pomáhalo ked som mal väčšie pocity hladu zbavit sa ich.. proste zahna hlad a aj myšlienky nan z velkej časti.. ale zato na vodu som myslel dost.. Par dni som išiel klasicku hladovku a potom som 12 hodin nemal potrebu piť tak som si povedal že skúsim 1 dnovu suchu hladovku to šlo v pohode.. neskor som skusil 2 dnovu tiež na tom istom pôste.. šlo to v pohode len problem bol zaspať.. aj tebe odporučam začat 1 dnom a potom 2 či 3 dnami.. viac je podla mna celkom extrém a osobne mi to už pride kontraproduktívne .. či už v zmysle vydržat na tom pôste ale aj z liečebneho hladiska neviem..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř čer 24, 2020 10:49 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
POCAS HLADOVKY SA UZEMNUJTE, A VSETKO POJDE LAHSIE...

WWW.UZEMNISE.CZ....

(Nie je to reklama, ti co ma z fora poznaju vedia, ze nerobim reklamu, ze z toho nemam ani cent, ale len ludi oboznamujem s uzemnovanim)

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř čer 24, 2020 10:54 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Menma21 píše:
Lubo sucha hladovka to je preto lebo nepiješ vodu, ak už to vážne nevieš vydržat odporúčam skor kupel alebo ak je vlhko po daždi tak byt von.. pri najhorišom klystír.. ja som sám bol na hladovke a menil som to.. suché hladovanie mi pomáhalo ked som mal väčšie pocity hladu zbavit sa ich.. proste zahna hlad a aj myšlienky nan z velkej časti.. ale zato na vodu som myslel dost.. Par dni som išiel klasicku hladovku a potom som 12 hodin nemal potrebu piť tak som si povedal že skúsim 1 dnovu suchu hladovku to šlo v pohode.. neskor som skusil 2 dnovu tiež na tom istom pôste.. šlo to v pohode len problem bol zaspať.. aj tebe odporučam začat 1 dnom a potom 2 či 3 dnami.. viac je podla mna celkom extrém a osobne mi to už pride kontraproduktívne .. či už v zmysle vydržat na tom pôste ale aj z liečebneho hladiska neviem..

Mam za sebou 2x 84hod suchu hladovku X rokov dozadu. Osobne som nespozoroval ucinky ine, nez akoby rozsirenie vedomie POCAS hladovkyx ktord sa skoncilo jej ukoncenim.... Nepomohlo mi to ani s luoinami, ani s ekzemom (ktory uz ale nemam, s najväcsou pravdepodobnostou vdaka dennemu uzemnovaniu).
Nechcem hejtit hladovky, ja len to, ze V PRVOM RADE SA UZEMNUJTE, LUDIA....UZEMNENE SU VSETKY ZVIERATA ZIJUCE V PRIRODE. SU SPOJENE S "MATKOU ZEM"....
NO A HLADOVKU MOZTE PRIDAT K UZEMNOVANIU.....A NIE NAOPAK.... (!)...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: sob čer 27, 2020 7:48 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Jednorazovy_Nick píše:
Mam za sebou 2x 84hod suchu hladovku X rokov dozadu. Osobne som nespozoroval ucinky ine, nez akoby rozsirenie vedomie POCAS hladovkyx ktord sa skoncilo jej ukoncenim.... Nepomohlo mi to ani s luoinami, ani s ekzemom (ktory uz ale nemam, s najväcsou pravdepodobnostou vdaka dennemu uzemnovaniu).
Nechcem hejtit hladovky, ja len to, ze V PRVOM RADE SA UZEMNUJTE, LUDIA....UZEMNENE SU VSETKY ZVIERATA ZIJUCE V PRIRODE. SU SPOJENE S "MATKOU ZEM"....
NO A HLADOVKU MOZTE PRIDAT K UZEMNOVANIU.....A NIE NAOPAK.... (!)...

Existují názory, že suchý půst není dobrý a že je naopak potřeba hodně pít, aby se tělo mohlo co nejvíc detoxikovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2020 6:36 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ano. Nejlepsi na uzemneni je prikovani retezu na nohu a jeho tahani za sebou. Jde to jeste zdokonalit zavrtanim koliku dozeme a ukotvenim retezu do nej. Jen se musi davat pozor pri vrtani koliku, aby nedosku k provrtani ploche zeme, protoze by nam vytekla voda pod zem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pon čer 29, 2020 12:40 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
kov píše:
Ano. Nejlepsi na uzemneni je prikovani retezu na nohu a jeho tahani za sebou. Jde to jeste zdokonalit zavrtanim koliku dozeme a ukotvenim retezu do nej. Jen se musi davat pozor pri vrtani koliku, aby nedosku k provrtani ploche zeme, protoze by nam vytekla voda pod zem.

No vidíte, doživotního vězně s koulí na noze, pokud je pouštěn na zahradu, se žalář jen tak nezbaví. Cirkusový slon, který má za ušima a sám si během stanování přenáší a chobotem do trávy zapichuje kolík od řetězu, by se měl dožít stovky na práně, případně aniž by mu vůbec vypadaly stoličky.A myslíte, že plochozemec Jednorazovynick věří na příliv/odliv a vesmír?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pon čer 29, 2020 1:05 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
kov píše:
Ano. Nejlepsi na uzemneni je prikovani retezu na nohu a jeho tahani za sebou. Jde to jeste zdokonalit zavrtanim koliku dozeme a ukotvenim retezu do nej. Jen se musi davat pozor pri vrtani koliku, aby nedosku k provrtani ploche zeme, protoze by nam vytekla voda pod zem.

Tým len ukazuješ aký si hlupák, pretože tvoja bezmedzná viera v autority (psychologická hra - autority najviac ovplyvňujú myšlienky a názory preblsu) len ukazuje aká si (možno aj naničhodná) ovca. A ešte si rob srandu z uzemňovania ľudského tela - ktorého zdraviu prospešné účinky sú vedecky (A NIE TEORETICKOU "PAVEDOU") mnoho krát dokázané. Ty úbožiatko s úbohým "anorganickým" nickom začínajúcim malým písmenom.... Ty vole..."kov".... S takým nickom by si vyhral v súťaži o najblbšie znejúci nick.... Po prečítaní jeho názvu si predstavím kus kovovej trubky..... Ako aj jej, aj tebe chýba zdravý rozum...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz