Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2199 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 147  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: čtv zář 28, 2017 5:00 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ahojte.
Položím možno takú ošemetnú otázku...
Konzumujem skutočne veľmi kvalitné potraviny, v čo najstráviteľnejšej forme, asi polovica kalórií v surovom stave (hlavne tuky a sacharidy), užívam enzými v tobolkách, HCL tesne pred jedlom, po jedle pijem až o 4 hodiny, pred jedlom dopijem 40 minút pred jedením.
Okno na jedenie mám len 2 hodiny, čiže denne mám 22 hodinovú lačňovku. KAŹDÝ DEŇ.
Mám za sebou XY 36 hodinových hladoviek, 3x 7 dňovú hladovku, možno 10x 36 hodinovú suchú hladovku, 3x 84hodinovú suchú hladovku...
Robievam derivačné kúpele, mlganie oleja, raz mesačne sankhapraksalanu, dva krát ročne očistu pečene olejom a citrusovou šťavou, pravidelne cvičím...

Otázka : Je pre mňa aj tak dôležité pokračovať s hladovkami trvajúcimi 36 a viac hodín ? ... 22 hodinovú lačňovku mám KAŽDÝ DEŇ. Necítim preto potrebu dávať si napr. 36 hodinovú hladovku ani raz mesačne, pretože aj tak u mňa 36 hodinová hladovka už neprichádza do úvahy - miesto nej len 46 hodinová (22 hodinová lačňovka + 24 hodinová hladovka = 46 hodinová hladovka), vždy chcem jesť len doobeda, inak mi to nevyhovuje...

Stačí to podľa vás ? ... Lebo narovinu - teraz mám len 77kg, síce vyzerám dobre, ale je to "na hranici". Kebyže si dám každý mesiac 46 hodinovú hladovku, schudnem počas nej na 75kg, a aj 10 dní budem znova naberať na 77kg... Pri výške 190cm......... Ako, do toho sa mi už fakt nechce.... Iné to bolo, keď som jedával v 6-8 hodinovom okne, a prijímal som o tretinu viac kalórií ako teraz...
Môžem s čistým svedomým pokračovať v IF 22/2 s tým, že nebudem vôbec zaraďovať žiadne hladovky (veď denne mám 22 hodinovú), alebo možno tak jednu za rok, takú 72 hodinovú ?

Teraz tú potrebu hladoviek proste necítim. Cítil som ju počas mojich čias s IF 18/6, alebo 16/8 (aj v začiatkoch, keď som jedával od 8 hod ráno, do 8 hod večer...)

IF 22/2 MI VYSLOVENE VYHOVUJE, myslím ako konečná varianta, fakt že dlhodobo udržateľná. Na rozdiel od IF 23/1.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 1:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
mijunka píše:
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať niekoho kto mal skúsenosti s fastingom (hladovaním) po dlhšiu dobu - viac ako 3 dni. Ja som naposledy robila fasting 7 dní a vyriešilo mi to candidovú infekciu a klebsiellu, avšak teraz mám po 2 mes. zase nejaké problémy a chystám sa na 21dňovú hladovku spojenú s urinoterapiu. Čo ma však trápi je, že naposledy po 3 dňoch bola urina úplne kyslá ako jablčný ocot a takto to ostalo až do konca hladovky. Iní ľudia píšu, ich urina chutí úplne ako voda. Nevie niekto čím by to mohlo byť? Viem, že telo sa prekysluje, ale čakala som, že to bude chutiť ako prvé 3 dni- ako teplá voda \":(\" díky za odpovede.

Tak první tři dny vlastně pouze brzdíte trávení tedy ani o půst nejde a teprve pak se začnou uvolňovat odpady a tělo se čistí, což u někoho může odcházet v opravdu hnusné urině. Většinou se chuťově upraví až později, nebo musí mít člověk s půsty nějaké zkušenosti a tělo má pak méně zanesené odpadem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 1:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Ahojte.
Položím možno takú ošemetnú otázku...
Konzumujem skutočne veľmi kvalitné potraviny, v čo najstráviteľnejšej forme, asi polovica kalórií v surovom stave (hlavne tuky a sacharidy), užívam enzými v tobolkách, HCL tesne pred jedlom, po jedle pijem až o 4 hodiny, pred jedlom dopijem 40 minút pred jedením.
Okno na jedenie mám len 2 hodiny, čiže denne mám 22 hodinovú lačňovku. KAŹDÝ DEŇ.
Mám za sebou XY 36 hodinových hladoviek, 3x 7 dňovú hladovku, možno 10x 36 hodinovú suchú hladovku, 3x 84hodinovú suchú hladovku...
Robievam derivačné kúpele, mlganie oleja, raz mesačne sankhapraksalanu, dva krát ročne očistu pečene olejom a citrusovou šťavou, pravidelne cvičím...

Otázka : Je pre mňa aj tak dôležité pokračovať s hladovkami trvajúcimi 36 a viac hodín ? ... 22 hodinovú lačňovku mám KAŽDÝ DEŇ. Necítim preto potrebu dávať si napr. 36 hodinovú hladovku ani raz mesačne, pretože aj tak u mňa 36 hodinová hladovka už neprichádza do úvahy - miesto nej len 46 hodinová (22 hodinová lačňovka + 24 hodinová hladovka = 46 hodinová hladovka), vždy chcem jesť len doobeda, inak mi to nevyhovuje...

Stačí to podľa vás ? ... Lebo narovinu - teraz mám len 77kg, síce vyzerám dobre, ale je to "na hranici". Kebyže si dám každý mesiac 46 hodinovú hladovku, schudnem počas nej na 75kg, a aj 10 dní budem znova naberať na 77kg... Pri výške 190cm......... Ako, do toho sa mi už fakt nechce.... Iné to bolo, keď som jedával v 6-8 hodinovom okne, a prijímal som o tretinu viac kalórií ako teraz...
Môžem s čistým svedomým pokračovať v IF 22/2 s tým, že nebudem vôbec zaraďovať žiadne hladovky (veď denne mám 22 hodinovú), alebo možno tak jednu za rok, takú 72 hodinovú ?

Teraz tú potrebu hladoviek proste necítim. Cítil som ju počas mojich čias s IF 18/6, alebo 16/8 (aj v začiatkoch, keď som jedával od 8 hod ráno, do 8 hod večer...)

IF 22/2 MI VYSLOVENE VYHOVUJE, myslím ako konečná varianta, fakt že dlhodobo udržateľná. Na rozdiel od IF 23/1.

Podle mě je celkem jedno na jaký denní, nebo životní režim si tělo navykne, pokud se cítíte v pohodě a váha nelítá nahoru a dolu neřešil bych to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pon říj 02, 2017 6:05 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
JednorazovyNICK píše:
Ahojte.
Položím možno takú ošemetnú otázku...

21 a více dní ti může pomoci \":idea:\"
psal jsem ti to i vedle ty ošemetná otázko \":lol:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pon říj 02, 2017 11:00 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Nickname píše:
21 a více dní ti může pomoci \":idea:\"
psal jsem ti to i vedle ty ošemetná otázko \":lol:\"

Pomoct v com, ty trdlo??? ... Pisem tu o nejakom probleme ktory chcem riesit? ... Nereaguj uz na mna. 21 dnovy post si nedam, jedine keby ma prekvapila rakovina. To sa ale pri mojom detoxe a IF 22/2 + super vyzivnej strave, cviceni, na 99% (nepisem 100%, aby som nepritiahol rovnovazne sily opacneho charakteru) nestane.
Mozno raz rocne dam 94hod post. Bude to asi lepsie nez 46 hodin raz za 2 mesiace...o ktorej som trochu rozmyslal... No este som nu nevylucil... Kazdopadne urcite nie kazdy mesiac...
Nejaky baculo ci uzemcisty sa moze z toho smiat... Tak ja poradim takemu (ak taky cita), nech ide dlhodobo lacnovku IF 23/1 - 22/2, a uvidime, nakolko sa mu bude chciet ist do postov... Hlavne keby mal 77kg na 190cm (hoci podla mnohych posobim na 86kg)

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: půst
PříspěvekNapsal: čtv lis 16, 2017 10:42 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 16, 2017 8:31 pm
Příspěvky: 10
Dobrý večer, předem děkuji za Vaše stránky, které obsahují dosti vzácné
rady! Nejsem si jistá, zda píšu do fora, ale jinou cestu jsem tu neobjevila
tedy bych Vás chtěla poprosit o radu. Pěkně jsem si zaneřádila tělo a ted
mi to vrací, takže jsem započala svůj půst, neurčila jsem si na jak dlouho,
prostě tak, jak to budu dávat.Jenou už jsem se napojila na 9 denní půst,
ale to jsem byla v chaloupce v přírodě a pila vodu ze studánky.Nyní mám
jiné podmínky,žiji ve městě ve Švédsku, kde je voda z vodovodu asi nej, co
jsem kdy zkusila, ale jasně, že má také své mínusy.Piji prozatím tu a
převařuji si ji a též bylinné čaje a sem tam dám citron do vody. Destilka
je tu šíleně drahá \":(\" takže holt jsem z ní upustila. Mám tedy dotaz zda
máte jiný návrh, co bych měla popíjet a nebo jak nejlépe očistit vodu a
též, zdali jsou vhodné ty čajíky a citron, či lépe vynechat. Nyní jsem 5den
na půstu a občas totálně bez síly, včera jsem zkusila i práci(nepracuji cca
rok)chtěla jsem pomoc šefce a pokojská mi opravdu dala zabrat, ani jsem
nemohla dojít domu.Nechci to vzdát(půst), ale takhle totální malátnost a
fyzický propad se mi stává častěji, i když jdu po 400 schodech domu.Předtím
jsem takové fyzické výkyvy neměla a přitom jsem na chalupě jezdila i 30km a
měla fyzickou práci. A tedy druhý dotaz je, mám li to přerušit, hodně lidí
mi řeklo, že když jsou takové příznaky, tak raději ukončit půst. To bude
zatím vše \":)\" vřelé díky za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: půst
PříspěvekNapsal: čtv lis 16, 2017 11:32 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="lucyja":13jllhtb] .....Destilka je tu šíleně drahá \":(\" takže holt jsem z ní upustila. Mám tedy dotaz zda máte jiný návrh, co bych měla popíjet a nebo jak nejlépe očistit vodu a
též, zdali jsou vhodné ty čajíky a citron, či lépe vynechat. Nyní jsem 5den
na půstu a občas totálně bez síly, včera jsem zkusila i práci(nepracuji cca
rok)chtěla jsem pomoc šefce a pokojská mi opravdu dala zabrat, ani jsem
nemohla dojít domu.Nechci to vzdát(půst), ale takhle totální malátnost a
fyzický propad se mi stává častěji, i když jdu po 400 schodech domu.Předtím
jsem takové fyzické výkyvy neměla a přitom jsem na chalupě jezdila i 30km a
měla fyzickou práci. A tedy druhý dotaz je, mám li to přerušit, hodně lidí
mi řeklo, že když jsou takové příznaky, tak raději ukončit půst. To bude
zatím vše \":)\" vřelé díky za radu[/quote:13jllhtb]
Kvalitni destilka je draha vsude, kvalitni destilatory byvaji relativne levne. A obdobne reverzni osmoza, ktera se cistotou dost blizi destilce je relativne levna. Jinak dokud nebudete mit ty pristroje, at uz na destilku nebo na osmozu, tak doporucuji pit odstatou nebo prevarenou vodu z kohoutku. Tim, ze se do ni prida caj nebo citron tu vodu nevycistite, jen vam muze hur fungovat pust. A co se tyka te malatnosti, to je pri pustech normalni, predevsim pri tech prvnich. I kdyz z vaseho prispevku neni uplne jasne, jestli mate ty fyzicke vykyvy jen pri pustu nebo i jindy. Pokud pri pustu, tak jeste jednou, pri pustu to je normalni a ja to nevidim jako duvod k ukonceni pustu. Tedy pokud aspon nejak zvladate to, co potrebujete. Predpokladam, ze ti lide, co vam rikaji, ze mate pust ukoncit kdyz jste pri nem malatna a unavena po 400 schodech, nikdy sami delsi pusty nedrzeli. Pokud se muzete te fyzicke namaze vyhnout nebo muzete chodit ty schody tak pomalu, ze vas to nebude nicit, tak bych s pustem pokracoval.

Jinak je tu velmi obsahle vlakno na pust

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
13jllhtb


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: půst
PříspěvekNapsal: pát lis 17, 2017 9:53 am 
Offline

Registrován: čtv lis 16, 2017 8:31 pm
Příspěvky: 10
PV33 dobré ranko,
mooockrát díky za pomocnou odpověd a za rychlost! Mrkla jsem na ty filtry a našla toto :
https://www.zbozi.cz/vyrobek/dennerle-o ... ional-190/
https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=de ... i+pristroj
určitě si jeden z nich pořídím, jakmile se zas někdy vrátím do zemi České. Tady ve Švédsku je destilka opravdu drahá vyjde na 800kč 5l, je to dost a tedy filtr se jistě vyplatí. Čajíků a citronu se vzdám, i když jsem tento tip slyšela na videu MUDr. Milana Moskala, kde to i doporučuje, ale dám na Vás. Co se týče fyzické nevolnosti, mám to pouze při půstu, tedy nemívala jsem, ale tentokrát je můj stav horší a sem tam je mi opravdu zle, ale říkám si, že je to tím, že mé tělo bylo více znečištěno, než před prvním dlouhodobým půstem, kterým jsem prošla před 2roky.
Nechci to vzdát, já si to vlastně užívám, psychika stoupá vzhůru a s tou fyzickou malátností se vyrovnám a nebudu pracovat z dobré vůle pomoc šefce, i když ji mám ráda...Půstům zdar!! sluneční den \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: půst
PříspěvekNapsal: pát lis 17, 2017 11:39 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
lucyja píše:
PV33 dobré ranko,
mooockrát díky za pomocnou odpověd a za rychlost! Mrkla jsem na ty filtry a našla toto :
https://www.zbozi.cz/vyrobek/dennerle-o ... ional-190/
https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=de ... i+pristroj
určitě si jeden z nich pořídím, jakmile se zas někdy vrátím do zemi České......

Co se tyka osmozy, tak muj tip je toto http://www.mangala.cz/ro105-filtracni-j ... -p-12.html, je to i se zasobnikem a nahradnimi filtry. A pokud chcete nejjednodussi verzi pro akvarka, tak u mne opet mangala, tady http://www.mangala.cz/reverzni-osmoza-r ... 31_39.html. A urcite doporucuji pokecat s majitelem webu mangala.cz a nechat si poradit. S vyjimkou te verze RO105, kde to je jasne.

Destilak sezenete mnohem levneji, i kdyz treba z ciziny. Napriklad http://www.megahome-distillers.co.uk/de ... ypropylene, ma to polypropylenovou nadobu, nemusi to moc vadit, nebo si misto ni muzete dat nejakou sklenici. Tedy nevim cenu za dopravu. A predevsim kdyz to bude z ciziny, tak aby to melo ceskou zastrcku do site.
A tady jsou dalsi z UK http://www.megahome-distillers.co.uk/. Nebo muzete neco najit na aliexpress.com Nicmene destilak muze byt zajimavy, pokud jste jeste ve Svedsku, protoze nepotrebuje instalaci. Doma je lepsi si nainstalovat osmozu a pouzivat ji jak na piti, tak na vareni. Nezere to proud a nemusite se s tim zabyvat, a cistota vody se destilce dost blizi.

A jeste k pustu. Pred pustem velice doporucuji vycistit si streva, a idealne udelat i ocistu jater. Kdyz uz mate pust rozjety, tak muzete delat klystyry. Hodne problemum co maji lidi pri pustu lze predejit ocistou strev.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pát lis 17, 2017 12:57 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
pv33 : Čauko. Robievaš si aktuálne (tento rok 2017) pôsty ? Ak áno, aké dlhé a ako často ? Resp. koľko a koľkodňových pôstov si si dal tento rok ? Tento topic o pôstoch je tu v podstate asi najviac "mŕtve" zo všetkých veľkých topicov, aspoň za posledný pol rok - rok ...
Ja osobne mám denne 22 hodinovú lačňovku, a dávam raz mesačne (tak od októbra do apríla) 46 hodinový pôst. Prečo tak málo pôstov, a prečo tak krátke ? 22 hodinová denná lačňovka + moja výška a koštitúcia (ektomorf) ... proste, neriešim rakovinu, cukrovku, ani iné choroby, takže...prečo vyzerať ako kostra ?

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pát lis 17, 2017 4:23 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
JednorazovyNICK píše:
pv33 : Čauko. Robievaš si aktuálne (tento rok 2017) pôsty ? Ak áno, aké dlhé a ako často ? Resp. koľko a koľkodňových pôstov si si dal tento rok ? Tento topic o pôstoch je tu v podstate asi najviac "mŕtve" zo všetkých veľkých topicov, aspoň za posledný pol rok - rok ...
Ja osobne mám denne 22 hodinovú lačňovku, a dávam raz mesačne (tak od októbra do apríla) 46 hodinový pôst. Prečo tak málo pôstov, a prečo tak krátke ? 22 hodinová denná lačňovka + moja výška a koštitúcia (ektomorf) ... proste, neriešim rakovinu, cukrovku, ani iné choroby, takže...prečo vyzerať ako kostra ?

Jsi borec s tím jídlem jen 2 hodiny denně. To neznám ani z vyprávění. Teď je hrozně populární intermittent fasting, tedy to, co děláš ty, ale s tím, že nejedí 16 hodin. 22 je fakt extrém, ale jestli to zvládáš, tak super.

Já si půsty nepíši, ale vím, že do prázdnin jsem dělal každý měsíc suchý půst 4-7 dní. O prádninách a na podzim dokud bylo ovoce jsem půst nedělal nebo jen krátké. A teď už je zas dělám. Teď zrovna jedu 4. den suchý půst. Normálně se při suchém půstu snažím nejen vodu nepít, ale ani nepřijít s vodou do styku, nebo jen minimálně. Tedy takzvaný absolutní suchý půst. Tentokrát ale i při půstu pokračuji v ranních koupelích, které dělám s menšími přestávkami už tak 3 týdny. Napustím si co nejstudenější vodu do vany a pak v ní 10 minut střídavě sedím a mám pod vodou i celé nohy a střídavě ležím a mám nohy nahoře, abych se tam vešel, ale mám potopený celý trup a zezadu i hlavu včetně uší. A po 10 minutách ještě ve vodě klečím a potápím si do vody obličej s otevřenýma očima, to jen tak 5x. Tak trochu vycházím z pátera Kneippa a jeho vodoléčby, jen to dělám déle, on v prvních knihách doporučoval sedět ve vodě 5 minut a pak to ještě zkrátil. Takže ráno asi nacucnu trochu vody přes kůži. A ještě jsem zapomněl k té vodoléčbě podle Kneippa. Když vylezu z vany, tak se neutírám. Ideální je cvičit, dokud neuschnu. Nebo je povolené si na mokré tělo něco obléct a mít to na sobě, dokud to neusuším na těle. Já většinou používám tepláky a svetr.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pát lis 17, 2017 6:15 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
pv33 : Ja som borec ? TY SI BOREC.... Ja už do suchých pôstov nejdem (jedine mimo leta každý deň 12 hodinová "suchá lačňovka" - 12 hodín denne nepijem, od tej 7hod PM do 7hod AM. A prečo nejdem do suchých pôstov ? Lebo po nich vyzerám ešte aspoň 2 týždne takmer ako z koncentráku... Veľmi rýchlo stratím vodu... Pri výške 190cm vážim 77kg (a to zjem za tie 2 hodiny 200-250g tuku, nejakých 95g bielkovín a 150-200g sacharidov, všetko z veľmi kvalitných potravín) Stačilo by mi dať suchú už len 46 hodinovku a mal by som nejakých 74kg.... Radšej dám mokrú 46 hodinovku a schudnem kilo a pol, ktoré naberiem do týždňa späť...
Viem, že suchý pôst je účinnejší než klasický, ale... mne musí stačiť denná 22hod lačňovka (predtým som mal denne až 23 hodinovú lačňovku, a to pol roka...ale to mi až tak celkom nevyhovovalo - no 22hod lačňovka mi VYHOVUJE), mlganie oleja 2x denne (vždy pri tom niečo robím) a raz denne 15 minútový derivačný kúpeľ (pozerám pri tom dokument vždy nejaký)...
A inak ešte otázka, trochu osobná, nemusíš odpovedať, ale môžeš... Máš partnerku ? Ak hej, zaujíma, ako vníma tvoje hladovky, hlavne tie suché.
Drž sa, Pavel, si frajer \</div

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: sob lis 18, 2017 4:35 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 03, 2012 7:28 pm
Příspěvky: 81
Zdravim. Je tu niekto s 21 a viac dnami uspesneho postu? Ake ste mali najhorsie detoxikacne priznaky? Ja mam teraz 17. den a zatial nejaka extremna kriza nebola. Viem, ze zima nie je najvhodnejsia na post lebo naposledy mi bola zima aj v lete (anglickom cca 20 stupnov priemer). Chcem dat 40 ked sa budem citit. Inac som obcas naladovy, slabsi, nizky tlak, krize ma bolia a su slabe a lopatky mam precitlivele na zimu. Po rovinke idem svizne no do kopca sa dost zadycham. Akurat mi asi uz tyzden idu obcas hnedo cervene sliny-asi krv z hrdla a posledne 3 dni mi skvrka v zaludku a citim, ako keby tam nieco plavalo. Klystirov som robil asi iba 6x a vzdy vyjde pomerne hneda tekutina s troskou polotuhych drobnych kuskov stolice. A dost to smrdi. Klystir robim urinou s vodou. Vyska 180cm vaha povodna 78 teraz 67kg. Mali ste pocit pri konci na ten "vlci hlad", ktory naznacuje, ze treba post ukoncit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: sob lis 18, 2017 9:04 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Reaguji jen na slova "vlčí hlad". Pocit hladu je zlozvyk, je vsugerován. Tím se nenech vyvésti z míry. Fysiologické souvislosti to má pouze ve smyslu psychosomatickém (tedy si ten hlad vyvoláváš ty, nikoliv, že by ti "hlad" solil ty pocity).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 2:08 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ctihodnymuz píše:
Reaguji jen na slova "vlčí hlad". Pocit hladu je zlozvyk, je vsugerován. Tím se nenech vyvésti z míry. Fysiologické souvislosti to má pouze ve smyslu psychosomatickém (tedy si ten hlad vyvoláváš ty, nikoliv, že by ti "hlad" solil ty pocity).

Peto, tiez si nenasiel v tej rade nieco, coho sa mozes drzat, ze ? Znova sama abstrakcia...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2199 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 147  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz