Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Mam este jednu otazku, a budem mat uplne jasno...
Pan Jarda....ak jedna davka kremu obsahuje 20mg progesteronu, bude mi stacit napriklad prvych 10 dni davat jednu davku kazdy druhy den, a po desiatich dnoch kazdy treti den az do spotrebovania bioidentickeho progesteronoveho kremu?
Viem ze z dlhodobeho hladiska pre muza stacia 3g denne... Ale 4 mesiace (resp. spotreba jedneho kremu) nie su dlhodobe hladisko, a chcem mat istotu, ze progesteronom kvalitne zasobim svoje telo...
Dakujem za odpoved \":-)\"

Tak směrodatně sice reálnou hodnotu zjistíte pouze laboratorním vyšetřením, ale mělo by to být bohatě dost. Navíc on se dost těžko předávkuje a vydrží v těle také docela dlouho tedy hladina může pomalu klesat i měsíc po ukončení doplňování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 7:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Jarda píše:
Tak o ceně netřeba hovořit, tam je to evidentně jasné plus, ovšem další faktory již tak jasné nejsou. Ten v té pumpičce jsem nevybral z důvodu nějakého komfortu toho dávkovače, ale z důvodu původní receptury která striktně dodržuje podmínky Dr. Johna Lee, snadné dostupnosti v ČR a také z praktického důvodu že se prakticky okamžitě vpíjí do pokožky, což se o jiných krémech ani zdaleka tvrdit nedá. Já bytostně nesnáším jakékoliv masné povlaky na pokožce, což nemusí být stejně vnímáno každým, ale když si představím že se tím namažu a než se obléknu tak trvá půl hodiny, nebo i déle než se krém vstřebá to by mě trefil šlak. Jinak není jasné o jaký vitamín E se tam jedná a kolik sojových přísad si z krému tělo vezme, ale zase tolik to není třeba hrotit, jde o malé dávky těchto složek tedy zrovna pro mě by bylo podstatné to rychlé vpíjení krému do pokožky a to bez vyzkoušení nedovedu posoudit. Pokud ho máte vyzkoušený napište jak vidíte to vpíjení to by mě docela zajímalo, vyzkoušel jsem více variant a vše bylo horší než ten co doporučuji.

chapu, soja by tam byt nemela, soy-free. pouzivam relativne male mnozstvi a vmasiruju do kuze. pocit mastnoty je urcite vetsi nez u pumpickoveho - ten jsem mel take a pouzival a mate pravdu ze tam to vstrebavani vylozene citite. ale neni to nic neprijemneho - alespon pro me je to v pohode. je tam kokosak tak to je poznat. diky za info

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 8:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ash píše:
chapu, soja by tam byt nemela, soy-free. pouzivam relativne male mnozstvi a vmasiruju do kuze. pocit mastnoty je urcite vetsi nez u pumpickoveho - ten jsem mel take a pouzival a mate pravdu ze tam to vstrebavani vylozene citite. ale neni to nic neprijemneho - alespon pro me je to v pohode. je tam kokosak tak to je poznat. diky za info

Tak pokud tam není ta soja tak to ostatní zase není tak velký problém a pokud je to vpíjení do pokožky berné pak asi dobrý, ta cena je solidní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 9:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Jarda píše:
Tak pokud tam není ta soja tak to ostatní zase není tak velký problém a pokud je to vpíjení do pokožky berné pak asi dobrý, ta cena je solidní.

tak jsem se ted mazal a dal si pozor a sledoval to vstrebavani a pokud to lehce vetru tak je to v podstate do minut vstrebane, zustava lehce hebky pocit. ne mastny.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 1:33 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 10:06 pm
Příspěvky: 86
A čo poviete na tento krém:

http://www.sk-biovea.sk/progesteron-biovea.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 5:56 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Tamariška píše:

Nie je tam zmienka o tom, zeby to bol bioidenticky progesteron... A veta "vyrobene s prirodnym progesteronom"... To akoby som cital na nejakom chemickom sampone, ze "vyrobene s prirodnou silicou" (ktorej su tam 2 kvapky)... Taka veta mi proste znie odzubavacky... Schvalne nepresne, nejednoznacne.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 8:56 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 10:06 pm
Příspěvky: 86
JednorazovyNICK píše:
Nie je tam zmienka o tom, zeby to bol bioidenticky progesteron... A veta "vyrobene s prirodnym progesteronom"... To akoby som cital na nejakom chemickom sampone, ze "vyrobene s prirodnou silicou" (ktorej su tam 2 kvapky)... Taka veta mi proste znie odzubavacky... Schvalne nepresne, nejednoznacne.

a toto je čo?

PROGESTERON BIOVEA 70g. Prírodný progesterón krém obsahuje prírodný bio-identický progesterón USP, ktorý je pripravený tak, aby poskytol úľavu od príznakov menopauzy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 3:55 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
No, dnes mi dosiel z Ciech ten progesteron krem, ktory sa davkuje pomocou pumpicky...
Akoze....stlacil som asi 10x pumpicku, a nic.... Na asi 11. krat vyslo kremu asi o kopcovitej mokka lyzicky. Namazal som si to na krk, zapästie z vnutornej strany, a na tie jamky na opacnej strane kolena (viete co myslim).
Toto ma byt, K*RVA, presne davkovanie?? ... Dufam, ze som sa nepredavkoval kremom (namazal som pred 10 minutami)... Ale tak co som mal spravit, vratit 3/4 kremu naspät do tuby? Asi tazko...
Otazka...mam teraz radsej pockat 4 dni a az o 4 dni si dat dalsiu davku? Mal som to mnozstvo v dlani odfotit, ze mi to nenapadlo...
A ked dalsie pumpnutie bude take iste, ze nic nebude vychadzat, bude sa to "tlakovat", a zrazu vyjde 4nasobne mnozstvo ?
Som nahnevany... \":|\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Naposledy upravil JednorazovyNICK dne stř črc 04, 2018 4:05 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 4:01 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Tamariška píše:
a toto je čo?

PROGESTERON BIOVEA 70g. Prírodný progesterón krém obsahuje prírodný bio-identický progesterón USP, ktorý je pripravený tak, aby poskytol úľavu od príznakov menopauzy.

Nie ie tam ale pisane, ze KOLKO.... O to ide... Na take veci som "alergicky" od doby, ked sa pisalo, ze "mlady jacmen je plnyyyyy aminokyselin, je ho tam viac ako v mäse"... A co z toho, ked po 200g mladeho jacmena by som mozno skoncil v nemocnici, a 200g mäsa si da aj male decko med je hladne? Chapes... Ja si uz davam pozor na popis...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 4:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ash píše:
tak jsem se ted mazal a dal si pozor a sledoval to vstrebavani a pokud to lehce vetru tak je to v podstate do minut vstrebane, zustava lehce hebky pocit. ne mastny.

Tak to by potom nebylo špatné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 4:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tamariška píše:

Ten se poměrně dlouho vstřebává a je ve své podstatě drahý protože to balení je malé a klame to klienty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 4:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
No, dnes mi dosiel z Ciech ten progesteron krem, ktory sa davkuje pomocou pumpicky...
Akoze....stlacil som asi 10x pumpicku, a nic.... Na asi 11. krat vyslo kremu asi o kopcovitej mokka lyzicky. Namazal som si to na krk, zapästie z vnutornej strany, a na tie jamky na opacnej strane kolena (viete co myslim).
Toto ma byt, K*RVA, presne davkovanie?? ... Dufam, ze som sa nepredavkoval kremom (namazal som pred 10 minutami)... Ale tak co som mal spravit, vratit 3/4 kremu naspät do tuby? Asi tazko...
Otazka...mam teraz radsej pockat 4 dni a az o 4 dni si dat dalsiu davku? Mal som to mnozstvo v dlani odfotit, ze mi to nenapadlo...
A ked dalsie pumpnutie bude take iste, ze nic nebude vychadzat, bude sa to "tlakovat", a zrazu vyjde 4nasobne mnozstvo ?
Som nahnevany... \":|\"

To je normální že zpočátku se vymačkává pouze vzduch než se to chytne a pak už to funguje správně. Předávkovat jste nic nemohl dá se spotřebovat i půl tuby za týden bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 7:05 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Pán Jarda, toto je jedno dnešné pumpnutie (bez toho, aby trebalo "tlakovať" pumpičku, čiže na prvý krát vyšlo)... Nie je to nejak veľa ?
Mám skôr menšiu dlaň, aj keď meriam 190cm \":D\" Príde mi to ako veľké množstvo, nechce sa mi veriť, že v balení je toho 85x toľko (jedno pumpnutie má mať 1g, obsah balenia 85g)...Nechcem, aby to boli 2g (nemám váhu na miligramy, nemôžem overiť), a ja tak krém spotrebujem 2x rýchlejšie...
Myslíte odhadom, že je to pumpnutie aké má byť ? Dával by som si to každý druhý deň (najprv ale prvých 5 dní chcem dávať každý deň). To, či mi to vydrží 85 alebo 75 pumnutí, to už neriešim.... Ale 40-45...to by sa mi predražilo \":D\"

Příloha:
Poznámka: Pumpnutie progesterónu
20180705_064316.jpg
20180705_064316.jpg [ 107.12 KiB | Zobrazeno 16381 krát ]

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 8:32 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ash píše:
tak jsem se ted mazal a dal si pozor a sledoval to vstrebavani a pokud to lehce vetru tak je to v podstate do minut vstrebane, zustava lehce hebky pocit. ne mastny.

Skús si ale potom zacvičiť... alebo sa spoť.... A krém sa z kože uvoľní, časť sa dostane na povrch kože... Urobil som chybu, že som začal po hodine od natrietia cvičiť.... Ešte to nestihlo vstrebať do tela, ostalo to v koži, a časť krému sa "vyzrážala" na povrch spolu s potom...
Odporúčam natierať sa vtedy, ak nebude po natretí nasledovať potenie... A samozrejme po sprche, nie pred sprchou.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 4:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Pán Jarda, toto je jedno dnešné pumpnutie (bez toho, aby trebalo "tlakovať" pumpičku, čiže na prvý krát vyšlo)... Nie je to nejak veľa ?
Mám skôr menšiu dlaň, aj keď meriam 190cm \":D\" Príde mi to ako veľké množstvo, nechce sa mi veriť, že v balení je toho 85x toľko (jedno pumpnutie má mať 1g, obsah balenia 85g)...Nechcem, aby to boli 2g (nemám váhu na miligramy, nemôžem overiť), a ja tak krém spotrebujem 2x rýchlejšie...
Myslíte odhadom, že je to pumpnutie aké má byť ? Dával by som si to každý druhý deň (najprv ale prvých 5 dní chcem dávať každý deň). To, či mi to vydrží 85 alebo 75 pumnutí, to už neriešim.... Ale 40-45...to by sa mi predražilo \":D\"

Vy to moc zkoumáte já bych řekl že na tom nejde nic vymyslet jen to zvážit, ale podle mě je to naprosto jedno, dávejte si trošku od oka cca jako hrášek a to by mělo plně stačit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz