Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob pro 16, 2017 12:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Třeba kachní prso 100g mi nesedlo. To mi leží v žaludku dlouho. Zkusím nějaký čas dodávat Betain.

Tuky rozhodně živočišné ale i olivový olej.

Včera jsem tuky omezil a bobek je na světě.

Každopádně nejlepší kombinace na energii je u mne 150g brambor/batát + 100g fazolek + 20g kokosového oleje.

Ještě si pomoci od křečí a nadměrné plynatosti, hlavně po ránu.

Tak kachna je docela těžká, ale králík by neměl dělat problém, asi by jste měl vyzkoušet ty humáty, rovnají i kyseliny v žaludku


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 16, 2017 4:48 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Jaké humáty máte konkrétně na mysli?

Jinak co mě překvapilo, že se ve mne nerozpustí ani glycerinový čípek.

Taky si musím postesknout. Dařilo se mi již 1 denně dělat procházku dlouhou 2 až 3 km bez problémů celý měsíc. Bohužel jsem prochladl, týden nevyšel a dnes jsem ušel sotva 500 m a cítím se hrozně (motání, srdce, dech, zima, únava. Týden bych pořád jen spal ale také mám více chuť na jídlo.

Držte mi pěsti ať se mi zase vrátí síla. Nerad bych o to přišel. Chození mě hrozně baví.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 16, 2017 6:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Jaké humáty máte konkrétně na mysli?

Jinak co mě překvapilo, že se ve mne nerozpustí ani glycerinový čípek.

Taky si musím postesknout. Dařilo se mi již 1 denně dělat procházku dlouhou 2 až 3 km bez problémů celý měsíc. Bohužel jsem prochladl, týden nevyšel a dnes jsem ušel sotva 500 m a cítím se hrozně (motání, srdce, dech, zima, únava. Týden bych pořád jen spal ale také mám více chuť na jídlo.

Držte mi pěsti ať se mi zase vrátí síla. Nerad bych o to přišel. Chození mě hrozně baví.

To je jedno jakékoliv, nebo je snad již v dohledné době budu mít i na e-schopu v čisté formě jako prášek volně sypaný. Glycerin potřebuje vodu, tedy patrně jste bez vody. Ten stav je prosté přiotrávení odpady organizmu, musíte je nějak dostat ven.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 17, 2017 5:54 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Ještě ohledně klystýru.
Zjistil jsem, že je pro mne lepší dávat méně vody a hlavně mít opravdu hodně prohřátou břišní krajinu (přikládám si horkou láhev)

Jen nevím jak moc se snažit vodu svěračem zadržovat, dávám 15 minut.
Také mě mrzí, že se nikdy nevyprázdnim úplně, vždy ve mne zůstane nějaká voda.
Dávám klystýr i při nachlazení. Vadí to?

Jinak stolice mi stojí ve střevě v pravém boku. Nevím proč zrovna tam.

Chci moc poděkovat, že reagujete na mé kolikrát divné otázky. Velice mi to pomáhá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 17, 2017 6:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Ještě ohledně klystýru.
Zjistil jsem, že je pro mne lepší dávat méně vody a hlavně mít opravdu hodně prohřátou břišní krajinu (přikládám si horkou láhev)

Jen nevím jak moc se snažit vodu svěračem zadržovat, dávám 15 minut.
Také mě mrzí, že se nikdy nevyprázdnim úplně, vždy ve mne zůstane nějaká voda.
Dávám klystýr i při nachlazení. Vadí to?

Jinak stolice mi stojí ve střevě v pravém boku. Nevím proč zrovna tam.

Chci moc poděkovat, že reagujete na mé kolikrát divné otázky. Velice mi to pomáhá.

Tak teplo uvolní a roztáhne orgány v břiše to je vždy lepší než chlad a obecně se doporučuje zadržení nálevu na 20 a více minut, tedy tam zhruba jste. Nachlazení by tomu nijak vadit nemělo naopak se tím zahlenění může snížit. Pokud městná vzestupná část střeva asi by hodně pomohlo snížit bakteriální kontaminaci ve střevě, tam by mohl pomoci Syntol, který jsem vám již doporučoval, trochu si prostudujte co umí je u něj dost podrobný popis.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 18, 2017 8:30 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Ještě jsem se chtěl zeptat.
Vadí solení jídla až na talíři? Vím že MB doporučuje sůl zapracovat do jídla ale já většinou jen napařuji.
Myslíte, že by nevadilo vždy sníst pevné jídlo a poté si dát 1-2 lžíce tuku?


Omlouvám se za takový intimní dotaz. Ale v konečníku si prstem nahmatám takový silně lepivý sliz a menší bobky se stejnou hmotou. Přemýšlel jsem co by to mohlo být a připadá mi to jako to kadidlo, které denně žvýkám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 19, 2017 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Ještě jsem se chtěl zeptat.
Vadí solení jídla až na talíři? Vím že MB doporučuje sůl zapracovat do jídla ale já většinou jen napařuji.
Myslíte, že by nevadilo vždy sníst pevné jídlo a poté si dát 1-2 lžíce tuku?


Omlouvám se za takový intimní dotaz. Ale v konečníku si prstem nahmatám takový silně lepivý sliz a menší bobky se stejnou hmotou. Přemýšlel jsem co by to mohlo být a připadá mi to jako to kadidlo, které denně žvýkám.

V solení nevidím problém i když určitě není dobré sůl nějak přehánět to se má hodně šetřit. Samotný tuk není problém, Chorvati pijí každé ráno panáka kvalitního oliváče s určitě jim to neškodí. Olej, respektive tuk je prostě zdroj energie, jinak má nízké výživné vlastnosti, obsahuje poměrně málo dalších důležitých nutrientů. Sliz ve střevě je většinou namnožená kvasinka tu dobře likviduje ten Syntol jak jsem vám již několikrát psal, ta mnohdy i odděluje malé kousky tvrdší stolice a vytváří celkem lepivou páchnoucí hmotu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 19, 2017 12:04 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Chtěl jsem se zeptat.

Mohu klystýr dělat i přes den mezi jídly?
Mám to pomalé trávení, takže jsem dělal vždy pouze ráno.

Ještě ohledně čípků.
V lékárně mi na jejich výrobu nabízejí tuto hmotu - http://www.lekopis.cz/Kap_6_1_Adepssuillus.htm

Dá se použít? Já stále nevím co ta samotná hmota musí technologicky splňovat aby byl účinek FS správný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 19, 2017 2:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Chtěl jsem se zeptat.

Mohu klystýr dělat i přes den mezi jídly?
Mám to pomalé trávení, takže jsem dělal vždy pouze ráno.

Ještě ohledně čípků.
V lékárně mi na jejich výrobu nabízejí tuto hmotu - http://www.lekopis.cz/Kap_6_1_Adepssuillus.htm

Dá se použít? Já stále nevím co ta samotná hmota musí technologicky splňovat aby byl účinek FS správný.

Tak klystýr se dá udělat kdykoliv, ale neměl by se dělat po jídle. Jinak nechápu co zase vymýšlíte za speciality ohledně těch čípků, na to je vám cokoliv z lékárny k prdu udělejte si je podle tohoto návodu http://www.samolecba.eu/cipky-z-konopneho-vytazku/ akorát FS dejte zpočátku raději méně ať se tím neutlumíte nějak moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 20, 2017 7:23 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Jarda píše:
V solení nevidím problém i když určitě není dobré sůl nějak přehánět to se má hodně šetřit. Samotný tuk není problém, Chorvati pijí každé ráno panáka kvalitního oliváče s určitě jim to neškodí. Olej, respektive tuk je prostě zdroj energie, jinak má nízké výživné vlastnosti, obsahuje poměrně málo dalších důležitých nutrientů. Sliz ve střevě je většinou namnožená kvasinka tu dobře likviduje ten Syntol jak jsem vám již několikrát psal, ta mnohdy i odděluje malé kousky tvrdší stolice a vytváří celkem lepivou páchnoucí hmotu.

Musím říct že se ani nedivím že na toaletu nechodím. Přirovnal bych to ke smůle ze stromu. Opravdu silně lepivé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 21, 2017 10:04 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Poznám prosím z tohoto, zda potřebuji doplnit měď?

https://ibb.co/e279Um


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 22, 2017 11:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Poznám prosím z tohoto, zda potřebuji doplnit měď?

https://ibb.co/e279Um

To bohužel ne, tam není ani kompletní krevní obraz, kus toho chybí, ale je z toho naprosto jasné že by jste měl snížit železo a to zásadně, tedy máte tam dost podstatný problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 22, 2017 4:21 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Mohu vše ofotit ale ceruroplasmin mi nenabral. Jde mi o tu měď.

A železo snížit jak? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 22, 2017 5:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Mohu vše ofotit ale ceruroplasmin mi nenabral. Jde mi o tu měď.

A železo snížit jak? Děkuji

Pokud ta vyšetření nejsou tak jasnovidectví zatím neovládám a železo je nejjednodušší vypustit, dojděte darovat krev. Ferritin na jeden pokus spadne o 20-30 tedy to máte na několik pokusů než se dostanete k hodnotě 50.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 23, 2017 9:44 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Tak dnes jsem dával klystýr s opravdu nízkým tlakem a málem jsem na tom záchodě zaspal.

Jsem teď hodně v zátahu a vyčerpaný. Musím se starat o maminku. Ale teda tělo si říká o jídlo a je jedno jaké ani není čas na nějakou nevolnost.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz