Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 7:45 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Je normální mít ve stolici potraviny natrávené tak jak je polknu? Např. Čerstvé fazolky z lusků, čerstvý hrášek, kousky batátů, ořechy, semínka.

A jaký je rozdíl ve škrobu brambor a batát?
Batáty jím bez problémů ale brambor mi zhorší veškeré neuro. symptomy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 8:24 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
sparcoo píše:
Je normální mít ve stolici potraviny natrávené tak jak je polknu? Např. Čerstvé fazolky z lusků, čerstvý hrášek, kousky batátů, ořechy, semínka.

A jaký je rozdíl ve škrobu brambor a batát?
Batáty jím bez problémů ale brambor mi zhorší veškeré neuro. symptomy.

ad1) je to normální, v určitém stavu organismu
ad2) ten rozdíl (věcné info o něm) je pro tebe naprosto nedůležitý. Proč nejíst to, co ti dělá momentálně dobře?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 8:31 pm 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
[quote="sparcoo":221sgzlb]Je normální mít ve stolici potraviny natrávené tak jak je polknu? Např. Čerstvé fazolky z lusků, čerstvý hrášek, kousky batátů, ořechy, semínka.

A jaký je rozdíl ve škrobu brambor a batát?
Batáty jím bez problémů ale brambor mi zhorší veškeré neuro. symptomy.[/quote:221sgzlb]
A jé, už jste asi tak promořen, že Vám šmejdi pomocí změny pH trávicího traktu vypínají trávení. Neopakuje tady pan Jarda do omrzení, že když se Vám netvoří žaludeční kyselina, tak se neaktivuje slinivka a ni

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Je normální mít ve stolici potraviny natrávené tak jak je polknu? Např. Čerstvé fazolky z lusků, čerstvý hrášek, kousky batátů, ořechy, semínka.

A jaký je rozdíl ve škrobu brambor a batát?
Batáty jím bez problémů ale brambor mi zhorší veškeré neuro. symptomy.

Jak vám píše člen Alopat, asi deficit HCl, tedy si udělejte krkací test a pokud se deficit ověří jednoznačně dodávat. V batátech, pokud jsou správně dozrálé, je škrob již rozložen na jednoduché cukry tedy tam vlastně ani není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2018 10:31 am 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Já dávám HCl 30 min. po jídle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2018 10:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Já dávám HCl 30 min. po jídle.

Tak možná málo, nebo vyzkoušejte ještě žvýkat syrový zázvor cca 2-5 g za den, vždy kousek po jídle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2018 10:44 am 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Zkusím a mohu zkusit i HCl před jídlem. Je pravda, že se mi po ní vždy zamotá hlava.

Hrozně dlouho mi leží jídlo i s vodou v žaludku. Občas se to hne, když se různě kroutim nebo správně předkloním.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2018 12:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Zkusím a mohu zkusit i HCl před jídlem. Je pravda, že se mi po ní vždy zamotá hlava.

Hrozně dlouho mi leží jídlo i s vodou v žaludku. Občas se to hne, když se různě kroutim nebo správně předkloním.

Na žaludek ještě funguje cejlonská skořice před jídlem, dá se používat až 6 g za den.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2018 3:42 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Jarda píše:
Na žaludek ještě funguje cejlonská skořice před jídlem, dá se používat až 6 g za den.

Mohu zkusit. Kapslovat nebo se soustem jídla.

Něco prostě úřaduje v žaludku a nevím co. Od žaludku mám právě i dechové potíže nebo bušení srdce, také závratě.

A když právě jím škrob nebo více sacharidů ihned mě druhý den bolí silně močový měchýř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2018 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Mohu zkusit. Kapslovat nebo se soustem jídla.

Něco prostě úřaduje v žaludku a nevím co. Od žaludku mám právě i dechové potíže nebo bušení srdce, také závratě.

A když právě jím škrob nebo více sacharidů ihned mě druhý den bolí silně močový měchýř.

Ideální je rozmíchat na kašičku v malém množství vody a pak lehce přiředit a vypít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 12:48 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jaké máte zkušenosti s pregnenolonem? Na internetu píší, že může mít docela dost vedlejších účinků, docela mě to vyděsilo, např. arytmie, nervozitu, rozmazané vidění, závratě, bušení srdce, nespavost, deprese, paranoia, může snížit gabu, které mám nedostatek, je nebezpečný při epilepsii...Jsou možné interakce s některými léky....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 9:12 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
krasnagadgetka : No vidíš, a progesterón nemá prakticky žiadne vedľajšie účinky, pokiaľ sa ním vyslovene nepredávkuješ... O čo je pregnenolon účinnejší než progesterón ? ... Odpoveď určite dá pán Jarda. Podľa mňa ťa od pregnenolonu odhovorí, a miesto neho ti odporučí bioidentický progesterón, ktorý vedľajšie účinky prakticky nemá.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 6:03 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
[quote="JednorazovyNICK":27mjhwmr]krasnagadgetka : No vidíš, a progesterón nemá prakticky žiadne vedľajšie účinky, pokiaľ sa ním vyslovene nepredávkuješ... O čo je pregnenolon účinnejší než progesterón ? ... Odpoveď určite dá pán Jarda. Podľa mňa ťa od pregnenolonu odhovorí, a miesto neho ti odporučí bioidentický progesterón, ktorý vedľajšie účinky prakticky nemá.[/quote:27mjhwmr]
Je vhodný prosím Vás tento progesteron

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 10:32 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
sparcoo píše:
Mohu zkusit. Kapslovat nebo se soustem jídla.

Něco prostě úřaduje v žaludku a nevím co. Od žaludku mám právě i dechové potíže nebo bušení srdce, také závratě.

A když právě jím škrob nebo více sacharidů ihned mě druhý den bolí silně močový měchýř.

Jak víte, že máte od žaludku závratě?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 4:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Jaké máte zkušenosti s pregnenolonem? Na internetu píší, že může mít docela dost vedlejších účinků, docela mě to vyděsilo, např. arytmie, nervozitu, rozmazané vidění, závratě, bušení srdce, nespavost, deprese, paranoia, může snížit gabu, které mám nedostatek, je nebezpečný při epilepsii...Jsou možné interakce s některými léky....

Já bych řekl že to je dost strašení, mnozí odborníci ho vyloženě doporučují a mám zkušenost že pokud se najíždí pomalu nebývá s tím problém.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz