Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 5:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="krasnagadgetka":rh00ta22]Je vhodný prosím Vás tento progesteron

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 12:55 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Dobrý den, prostudovala jsmem celé vlákno a rovnou řeknu o co mi jde. Mám zjištěnou boreliózu a už to řeším s panem Jardou, ale zajímalo by mě názor člena Alopata, jestli sem ještě chodí, na ATB? Upřímně se nevyznám ve všech názvech, které v příspěvcích padly (omlouvám se, ale nevím, které z nich byl název ATB a které třeba produktů jiných- pochopila jsme že třeba floraphage nebo syntol jsou super a bezpečné).

Mám předepsany doxycilin 200 mg/den po dobu 30 dní. Mám za sebou (minimálně subjektivně) úspěšné překonání kandidózy, od té doby mám skvělou fyzickou i psychickou kondici, stolice pravidelná, MS pravidelná, prostě žádný zdravotní problém. Loni jsem chytla klíště... Za chvíli začnu antiparazitární kůru hřebíčkem, cejlonskou skořicí, kurkumou a muškátovým oříškem a propolisem. Pravděpodobně i konopí (cbd, cbg) a jsem ochotná jít i do mědi (ovšem tady ještě čekám na testy). Taky srovnám hladinu kortizolu.

Zpět k mojí otázce, brát k tomu všemu doxycilin nebo ne?

IgG mám 3,96 a IgM 2,96 (od posledních testů u půlky května (tyto jsou z půlky června) to igM skočilo z 2,08 na 2,98). Ovsem během toho měsíce jsem začala pít čaj na vybuzení imunity (lapacho, vilcacora, kozinec). Do ATB se nehrnu, ale jsem ochotná vyzkoušet všechno, abych to dala zase do pořádku a těch borelii se zbavila než budu nějaké výraznější příznaky. Děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 1:30 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
zu_za_na : Nie som Alopat, ale reagujem.... Asi pred 4-5 rokmi (tiež bol mesiac júl) ma kusol kliešť. Všetky príznaky boli, že ma nakazil boreliózou (zväčšujúca sa škvrna)... už vtedy som asi 8-9 rokov nebral ŽIADNE lieky, antibiotiká už vôbec.... ALE... našiel som nejaký "ATB protokol" proti borelióze na nejakej českej či slovenskej stránke, ktorá sa boreliózou zaoberá.... osobne som bral 4 TABLETKY ANTIBIOTÍK DENNE, po dobu 30 dní... Chcel som mať istotu...... Zaujímavé je, že som v tej dobe chodil cvičiť do posilňovne (keď už zapadalo slnko pomaly, musel som sa chrániť užívajúc "konské dávky" ATB pred slnkom)... Nezaznamenal som ani únavu, ani nič, hoci viem, že antibiotiká mi škodili - no chcel som mať ISTOTU, že zabijú borélie.... Myslím, že všetko je o.k. ...
Takže sa pýtaš, či brať antibiotiká po diagnostike boreliózy, alebo nebrať.... Ja ti odporúčam, BER, a rovno aspoň dvojnásobnú dávku.... Priebežne s tým ber kvalitné probiotiká.... Borelióza je sviňa.... Ak sa nevylieči na začiatku jej diagnostiky (keď je "čerstvá"), potom na jej "vymetenie" z organizmu vraj ostáva jediné - 7 dňový SUCHÝ pôst... To aspoň tvrdí Partyková... tá urinoterapeutka.... Vravela to, keď s ňou mal Dušek reláciu.... Spomenula tam, že borelióza sa dá aj takto vyliečiť... 7 dňovou SUCHOU hladovkou.... Ale narovinu - čo je pre teba jednoduchšie - brať mesiac antibiotiká (minimálne 2 tabletky denne, jedna je MÁLO), alebo si dať 7 dňový SUCHÝ pôst ??? ... Ja by som ten 7 dňový "sucháč" proste....NEDAL.... Už by som sa neodvážil dať ani 84 hodinový suchý pôst, ktorý som si v minulosti dal 3x .....

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 2:34 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Souhlasím s JednorazovyNICK, antibiotika bakteriostatická s antiparazitárním přesahem anebo univerzální odčervovací kůra, tak trochu doufám, že se nám s panem Jardou podaří na sobě postupně ověřit přírodní prostředky na nitrobuněčné i střevní parazity. To, že u zu_za_na odešla kandida jenom dokládá, že zvolená ATB léčba zabrala.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 3:04 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Alopat píše:
Souhlasím s JednorazovyNICK, antibiotika bakteriostatická s antiparazitárním přesahem anebo univerzální odčervovací kůra, tak trochu doufám, že se nám s panem Jardou podaří na sobě postupně ověřit přírodní prostředky na nitrobuněčné i střevní parazity. To, že u zu_za_na odešla kandida jenom dokládá, že zvolená ATB léčba zabrala.

Děkuju Jednorazovy Nick i Alopatovi za odpovědi. Dobře, je pravda, že dávkování může být až 400mg denně, mám teď předepsáno 200 (tady ale nutno poznamenat, že vážím tak možná 55 kg a měřím 170 cm a rozhodně nejsem roložitejší konstituce a dva na sobě nezávislí lékaři mi předepsali pouze 200 mg, avšak pro jistotu ze 3 týdnů (normální doba léčby) oba dva prodloužili na 4 týdny).

Já jsem právě na tu kandidózu žádné atb nebrala \":D\" Kandidóza vznikla, když jsem měla za sebou asi třikrát silnou angínu a atb tedy několikrát po sobě, o žádných probiotikách jsem tehdy neměla ani páru, dnes už bych na to šla celé jinak.

Ok, 1) myslíte si, že tedy můžu nakombinovat všechno výše zmíněné (rovnat kortizol, konopí, antiparazitární a protizánětlivá kůra kořením) A k tomu ještě ATB? To dávkování ještě kouknu.

2) Snad poslední blbý dotaz, příští víkend se vdávám, pak jedeme na svatební cestu, atb můžu začít brát hned teď, ale máte nějaké zkušenosti jestli ten zbytek vyvolá nějaké reakce? Zase abych se neodrovnala na ten jeden fakt důležitý den... (alkohol nepiju, tedy toto neřeším, ovšem slunci se ten den 100% nevyhnu, ikdyž udělám maximum). A ještě jednou díky za odpovědi!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 3:21 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Update:

Ve SPC doxycyklinu je pro čr maximální doporučené dávkování 200 mg (běžné je 100, ale u boreliózy je 200). Může to poškozovat ledviny a

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 3:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
souhlasim. antibiotika na akutni boreliozu rozhodne brat. ja to kdysi podcenil a krute se mi to vymstilo. priznaku boreliozy se nezbavis zdravou stravou, nebo doplnky.
Pozdeji jsem bral dvojkombinaci nekolik mesicu a nejhorsich priznaku me to zbavilo.
Ne moc dlouho po nakaze staci jedno antibiotikum. Mozna by na tu vahu stacilo i 300mg denne, ale tak 400mg na mesic neublizi. Nebo alespon rozhodne min nez nelecena borelioza.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 4:54 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
johny54 píše:
souhlasim. antibiotika na akutni boreliozu rozhodne brat. ja to kdysi podcenil a krute se mi to vymstilo. priznaku boreliozy se nezbavis zdravou stravou, nebo doplnky.
Pozdeji jsem bral dvojkombinaci nekolik mesicu a nejhorsich priznaku me to zbavilo.
Ne moc dlouho po nakaze staci jedno antibiotikum. Mozna by na tu vahu stacilo i 300mg denne, ale tak 400mg na mesic neublizi. Nebo alespon rozhodne min nez nelecena borelioza.

A je možné že mám akutní boreli=ozu skoro rok??? Klíště a flek potom jsem měla loni v sprnu... No tak nechci si tím doxycylinem ú)plně zlikvidovat jáítra a ledviny... ano, předávkování nebo otrava jím není známá...ale i tak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 5:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
To asi ne, o akutni boreliozu se jedna tak prvni mesic. Nebo mozna maximalne dva.
Pak je prubeh individualni, hlavne podle imunity cloveka. Ja to zacal lecit antibiotiky po nekolika letech a to uz jsem mel priznaky jako kazdodenni zavrate, huceni v hlave, neustala bolest hlavy, kazdodenni svirani u srdce, bolest nohou a hlavne mi to vlezlo na mozek, takze jsem se citil hrozne divne, mimo, jako blazen. Ztrata emoci atd.
To vsechno se pak podarilo odstranit nekolikamesicni dvojkombinaci antibiotik.
Ve tvem pripade nevim. Rok uz je dost dlouha doba, ale ty priznaky nejsou tak hrozne. Podle me je v takovem stavu asi lepsi brat antibiotika dyl a nizsi davkovani, nez tam napalit par tydnu 400mg doxy. To je vhodny spis na samem zacatku, v te akutni fazi.
Mozna bych zaradil znovu i koloidni stribro, nejaky ucinek na boreliozu to ma. Ja ho kdysi bral taky nekolik mesicu. Je neskodne, pokud ho nevyrabel nejaky neumel, nebo ho nepijete po litrech.
Mam zkusenost i s kombinaci stetky lesni a stevie...ale tam si nejsem jisty, bral jsem to pozdeji a to uz slo spatne poznat nejake zmeny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 5:20 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
johny54 píše:
To asi ne, o akutni boreliozu se jedna tak prvni mesic. Nebo mozna maximalne dva.
Pak je prubeh individualni, hlavne podle imunity cloveka. Ja to zacal lecit antibiotiky po nekolika letech a to uz jsem mel priznaky jako kazdodenni zavrate, huceni v hlave, neustala bolest hlavy, kazdodenni svirani u srdce, bolest nohou a hlavne mi to vlezlo na mozek, takze jsem se citil hrozne divne, mimo, jako blazen. Ztrata emoci atd.
To vsechno se pak podarilo odstranit nekolikamesicni dvojkombinaci antibiotik.
Ve tvem pripade nevim. Rok uz je dost dlouha doba, ale ty priznaky nejsou tak hrozne. Podle me je v takovem stavu asi lepsi brat antibiotika dyl a nizsi davkovani, nez tam napalit par tydnu 400mg doxy. To je vhodny spis na samem zacatku, v te akutni fazi.
Mozna bych zaradil znovu i koloidni stribro, nejaky ucinek na boreliozu to ma. Ja ho kdysi bral taky nekolik mesicu. Je neskodne, pokud ho nevyrabel nejaky neumel, nebo ho nepijete po litrech.
Mam zkusenost i s kombinaci stetky lesni a stevie...ale tam si nejsem jisty, bral jsem to pozdeji a to uz slo spatne poznat nejake zmeny.

Koloidní stříbro jsem loni v září pila asi týden, příznaky téměř žádné nemám... zjistila jsem to skoro náhodou prostě. Ok, no tak měsíc atb vydržím, pořád si říkám, že to je asi ještě v dobrém stavu jakž takž když to nepocituju kdovíjak výrazně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 5:50 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Zu_za_na: bral som 200mg antibiotikum (uz neviem nazov) 4x denne... Viac si uz nepamätam, chcel som na to co najskor zabudnut... \":D\" ...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 6:12 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
JednorazovyNICK píše:
Zu_za_na: bral som 200mg antibiotikum (uz neviem nazov) 4x denne... Viac si uz nepamätam, chcel som na to co najskor zabudnut... \":D\" ...

Tak na tom docela záleží, ale s doxycilinem tohle dávkování rozhodně zkoušet nebudu.... \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2018 6:05 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Ještě ohledně at¨b, má tady někdo zkušenost s nějakými kombinacemi? Něco jsem slyšela, že se borelie zapouzdří a prostě dobu léčby atb přečkají, potom se zase pomnoží, to prá řeší oregánový olej s vysokým obsahem carvacrolu.. slyšeli jste o tom někdo něco, případně máte to ozkoušené?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2018 9:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
zu_za_na píše:
Ještě ohledně at¨b, má tady někdo zkušenost s nějakými kombinacemi? Něco jsem slyšela, že se borelie zapouzdří a prostě dobu léčby atb přečkají, potom se zase pomnoží, to prá řeší oregánový olej s vysokým obsahem carvacrolu.. slyšeli jste o tom někdo něco, případně máte to ozkoušené?

Bohužel i tato varianta je možná, záleží na tom kde a jak moc jsou rozlezlé, každopádně bych k těm ATB dával bylinné doplňky, klidně i to oregáno a silně podporoval játra.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2018 9:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Ano, při nepohodě se stahnou do takzvané L-formy bakterií bez buněčné stěny a test je pak poschovávané uvnitř lidských buněk nezachytí, proto se bere borax a v léčbě bude úspěšnější i veterinář, který léčí podle příznaků a páníčka nepodezřívá, že si vymýšlí nebo simuluje. Z toho vyplývá, že na revma by mělo zabrat DMSO + borax.

DMSO & Borax: How I Use Them for Bone and Joint Diseases
https://www.youtube.com/watch?v=mU10VWx0AWc

https://ted.earthclinic.com/cures/lyme_disease7.html

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz