Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát pro 21, 2018 9:16 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Jednorazovy_Nick píše:
A čo sa medi týka, to sa dozviem dúfam už v januári z Biomolu.

Tak zrovna měd (a disbalance zinek/měď) se ve vlasech sice objevit může, ale také vůbec nemusí.
Člověk se musí zaměřit na nepřímé příznaky (hidden copper toxicity - https://www.htmaexperts.com/hidden-copp ... air-tests/) a pokud je jen jakýkoliv náznak ve vlasech, tak to chce pro jistotu měď a zinek z krve a taky ceruloplasmin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 22, 2018 8:25 pm 
Offline

Registrován: úte říj 09, 2018 6:49 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, nevím jestli ještě řešíte problémy. Avšak mojí známé pomohly nejvíce konopné produkty. Od čajů až po kosmetiku... \":-)\" a několikrát jsem ji objednávala kvalitní výrobky přes http://www.zelenazeme.cz - mají velký výběr všeho možného. Hezký večer


Naposledy upravil onail dne sob pro 22, 2018 10:16 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 22, 2018 8:56 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
onail píše:
Dobrý den, nevím jestli ještě řešíte problémy. Avšak mojí známé pomohli nejvíce konopné produkty. Od čajů až po kosmetiku... \":-)\" a několikrát jsem ji objednávala kvalitní výrobky přes http://www.zelenazeme.cz - mají velký výběr všeho možného. Hezký večer

Reklama zde není vítána a v příspěvku máte pravopisnou chybu. Obé nepůsobí příliš komfortně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2019 4:59 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Má prosím někdo zkušenost nebo se setkal s tím, když se člověku po vypití vody začne motat hlava? Pocit je to jak při panické atace nebo tlaku 100/50. Když jsem zkoušel vstát tak jsem myslel že upadnu, nedokázal jsem jít ani rovně jak jsem se motal. Jde třeba i o 200ml vody jak kohoutkové, tak balené, solanky nebo i lékořicového čaje a dělá to jak teplý tak studený nápoj, ale ne vždy! někdy vypiju dva velké hrnky na posezení a nic mi není. Napřed jsem myslel že mi voda srazí tlak, ale dělá to jak při tom lékořicovém čaji, tak při vodě se solí. může se jednat třeba i o dehydrataci? Už nevím moc co s tím, trvá to třeba 3 týdny a děje se to hlavně v práci, když sedím. Stav trvá třeba 30 minut a prožívám to dopoledne (asi 2 hodiny po snídani) a asi 2 hodiny po obědě, když se napiju. Za každou radu budu rád, díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2019 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Má prosím někdo zkušenost nebo se setkal s tím, když se člověku po vypití vody začne motat hlava? Pocit je to jak při panické atace nebo tlaku 100/50. Když jsem zkoušel vstát tak jsem myslel že upadnu, nedokázal jsem jít ani rovně jak jsem se motal. Jde třeba i o 200ml vody jak kohoutkové, tak balené, solanky nebo i lékořicového čaje a dělá to jak teplý tak studený nápoj, ale ne vždy! někdy vypiju dva velké hrnky na posezení a nic mi není. Napřed jsem myslel že mi voda srazí tlak, ale dělá to jak při tom lékořicovém čaji, tak při vodě se solí. může se jednat třeba i o dehydrataci? Už nevím moc co s tím, trvá to třeba 3 týdny a děje se to hlavně v práci, když sedím. Stav trvá třeba 30 minut a prožívám to dopoledne (asi 2 hodiny po snídani) a asi 2 hodiny po obědě, když se napiju. Za každou radu budu rád, díky

Tak toto slyším poprvé a vůbec mě nenapadá co by vám to mohlo dělat. Teoreticky by zvýšení přísunu vody mohlo eliminovat nějaké šmejdy a ti pak jak pochcípají intoxikují organizmus, což by sedělo i na to že se vám to děje po jídle kdy se mohou úspěšně namnožit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2019 10:34 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Jarda píše:
Tak toto slyším poprvé a vůbec mě nenapadá co by vám to mohlo dělat. Teoreticky by zvýšení přísunu vody mohlo eliminovat nějaké šmejdy a ti pak jak pochcípají intoxikují organizmus, což by sedělo i na to že se vám to děje po jídle kdy se mohou úspěšně namnožit.

No možná jsem na to přišel. Asi půjde o to, že tělo netráví úplně dobře tuk, pak přijde zácpa a ta způsobuje tady tyhle stavy. Tělo tím asi říká že už nechce abych do něj nic dostával, dokud to nestráví a nedostane ze sebe ven, a je mu zle. Dnes ráno na záchodě totiž místo normální stolice "bobky". Zkusím dát velké dávky chloridu hořečnatého a uvidíme co to udělá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2019 10:49 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Mojzo píše:
No možná jsem na to přišel. Asi půjde o to, že tělo netráví úplně dobře tuk, pak přijde zácpa a ta způsobuje tady tyhle stavy. Tělo tím asi říká že už nechce abych do něj nic dostával, dokud to nestráví a nedostane ze sebe ven, a je mu zle. Dnes ráno na záchodě totiž místo normální stolice "bobky". Zkusím dát velké dávky chloridu hořečnatého a uvidíme co to udělá.

Tak zácpa stále trvá a jsem extrémně dehydratovaný, snažím se pít teplou vodu se solí a medem, ale stále mi je zle. Po jídle je mi na zvracení. Buzení v noci ve 3 - půl 4, pak ale zase můžu usnout. K tomu mám slabé nohy (jak kdyby mi tuhnula lýtka) a extrémní točení hlavy, tlak mám kolem 110/70. Měli byste tušení co by to mohlo být? Snažím se cvičit a chodit, ale mám neustále jak kdyby takové stresové stavy - vždycky když se zamyslím tak jsem napjatý a musím se uvolňovat, jsem prostě neustále zaťatý a nevím proč. i když si dám jogu nebo se snažím dýchat do břicha a meditovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2019 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Tak zácpa stále trvá a jsem extrémně dehydratovaný, snažím se pít teplou vodu se solí a medem, ale stále mi je zle. Po jídle je mi na zvracení. Buzení v noci ve 3 - půl 4, pak ale zase můžu usnout. K tomu mám slabé nohy (jak kdyby mi tuhnula lýtka) a extrémní točení hlavy, tlak mám kolem 110/70. Měli byste tušení co by to mohlo být? Snažím se cvičit a chodit, ale mám neustále jak kdyby takové stresové stavy - vždycky když se zamyslím tak jsem napjatý a musím se uvolňovat, jsem prostě neustále zaťatý a nevím proč. i když si dám jogu nebo se snažím dýchat do břicha a meditovat.

Pokud je organizmus v křeči nefunguje skoro nic. Udělal bych jednoduchý pokus kde se sice aplikují návykové látky, ale jeden pokus nic neprovede. Sežeňte si nějaké benzo, ideálně Ansilan, Frontin, nebo jiné, ale ty jsou horší z pohledu rychlosti návyku, na ty co jsem uvedl vzniká návyk nejdříve po cca měsíci pravidelné braní a dejte si tolik aby jste se cítil v pohodě. Pokud jste to nikdy nebral patrně stačí velice malá dávka. Pokud se vše zlepší je potřeba vyladit tuto oblast jinak tedy pomocí bylin, což bych vám napsal co a v jakých kombinacích lze aplikovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2019 11:13 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Jarda píše:
Pokud je organizmus v křeči nefunguje skoro nic. Udělal bych jednoduchý pokus kde se sice aplikují návykové látky, ale jeden pokus nic neprovede. Sežeňte si nějaké benzo, ideálně Ansilan, Frontin, nebo jiné, ale ty jsou horší z pohledu rychlosti návyku, na ty co jsem uvedl vzniká návyk nejdříve po cca měsíci pravidelné braní a dejte si tolik aby jste se cítil v pohodě. Pokud jste to nikdy nebral patrně stačí velice malá dávka. Pokud se vše zlepší je potřeba vyladit tuto oblast jinak tedy pomocí bylin, což bych vám napsal co a v jakých kombinacích lze aplikovat.

Já zkoušel neurol jen 2 dny zasebou, sice to není úplně to, co jste psal, ale částečně to pomohlo, jen jsem byl pak hrozně nesoustředěný a unavený. Hořké byliny na trávení i HCL podle návodu z fora jsem taky zkoušel, ale přijde mi že je to snad i horší. Přijde mi i divné že jím nezprocesovanou stravu bez éček, hýbu se, spím nějakých 7-8 hodin ale je mi prostě zle a točí se mi hlava, je to jak kdybych byl opilý.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2019 11:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Já zkoušel neurol jen 2 dny zasebou, sice to není úplně to, co jste psal, ale částečně to pomohlo, jen jsem byl pak hrozně nesoustředěný a unavený. Hořké byliny na trávení i HCL podle návodu z fora jsem taky zkoušel, ale přijde mi že je to snad i horší. Přijde mi i divné že jím nezprocesovanou stravu bez éček, hýbu se, spím nějakých 7-8 hodin ale je mi prostě zle a točí se mi hlava, je to jak kdybych byl opilý.

Tak pokud zabírá benzo, můžete vyzkoušet kombinaci pregnenolon s L-theaninem, nebo trochu slabší je schizandra čínská s L-theaninem, případně schizanda čínská a rozhodnice růžová. Každopádně jako stěžejní pro odstranění toho stavu je čisté střevo a to i za cenu klystýrů, projímadel, nebo pití másla to je jedno jak, prostě vyčistit výfuk.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2019 11:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
[quote="Jarda":242qb5ds]Tak pokud zabírá benzo, můžete vyzkoušet kombinaci pregnenolon s L-theaninem, nebo trochu slabší je schizandra čínská s L-theaninem, případně schizanda čínská a rozhodnice růžová. Každopádně jako stěžejní pro odstranění toho stavu je čisté střevo a to i za cenu klystýrů, projímadel, nebo pití másla to je jedno jak, prostě vyčistit výfuk.[/quote:242qb5ds]
Děkuji, k tomu asi ještě podporovat

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2019 12:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mojzo":3r1tbgsl]Děkuji, k tomu asi ještě podporovat

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 12:49 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Tak jsem pátral a moje přehnané reakce na všechno - přecitlivělost, Herxhaimerovy reakce na enzymy a antioxidanty a suché červené víno, únava, nesoustřeďenost, ohromné bolesti hlavy - a to i po dvou letech stravy bez zprocesovaných potravin, lepku a mléka, budou asi vycházet z toho, že mám špatnou methylaci (undermethylation). Má někdo zkušenosti, jak to spravit? Moc díky:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 1:38 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Mojzo píše:
Tak jsem pátral a moje přehnané reakce na všechno - přecitlivělost, Herxhaimerovy reakce na enzymy a antioxidanty a suché červené víno, únava, nesoustřeďenost, ohromné bolesti hlavy - a to i po dvou letech stravy bez zprocesovaných potravin, lepku a mléka, budou asi vycházet z toho, že mám špatnou methylaci (undermethylation). Má někdo zkušenosti, jak to spravit? Moc díky:)

Zkuste si projít tento dokument:
http://www.ewell.com.au/wp-content/uplo ... moters.pdf


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2019 2:32 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Máte někdo zkušenosti s hyperglykémií? jsem v takovém začarovaném kruhu - jsem podvyživený i když dodávám enzymy a HCl/byliny na trávení, BMI mám asi 18, tzn. mám strašně nízkou váhu. Když jím bez sacharidů, tělo je z toho ve stresu a čím víc přidávám tuku, tím víc hubnu a tím větší problémy mám se žlučníkem. Když ale přidám sacharidy, mám pak hrozné hyperglykemie, velmi časté močení, točení hlavy, divné (jak kdyby rozmazané) vidění, pocení a návaly, mám extrémní hlad i po velkém jídle. Čím víc toho ale sním, tím je to pak horší a navíc to ani nestrávím takže mám pak zácpu. Je možné tohle vůbec nějak normálně vyřěšit? Už jsem z toho nějaký unavený.

Podporuji i slinivku a slezinu bylinami, jím bez lepku, minimum zprocesovaných věcí, sardinky kvůli omega 3 mám obden a chia/lněné semínko které si pomelu mám skoro každý den, taky kvůli omega 3. Dávám i B1 (klidně 250-300mg/den) kvůli těm hyperglykemiím, aby to nějak nepoškodilo nervy.

I přes to všechno je tam prostě hrozná inzulinová resistence.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz