Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 11:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 588 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 3:04 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Tak paráda 2x již sám na velké. Sice jsem si opět musel navodit defekaci prstem ale i tak skvělý pocit.
Po druhé i poměrně tuhý výsledek.

Teď díky čemu. Že jsem přidal opravdu dost tuku a hodně se prolévám vodou? Nebo Betain před jídlem, či pancreatin po? Myslím, že to bude nejvíce tím prvním.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 4:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Tak paráda 2x již sám na velké. Sice jsem si opět musel navodit defekaci prstem ale i tak skvělý pocit.
Po druhé i poměrně tuhý výsledek.

Teď díky čemu. Že jsem přidal opravdu dost tuku a hodně se prolévám vodou? Nebo Betain před jídlem, či pancreatin po? Myslím, že to bude nejvíce tím prvním.

Tak klientům často říkám že kdo maže ten jede, ale spíše to bude kombinace všeho uvedeného..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 6:49 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Tuky musí být. Je mylné se domnívati, že člověk může býti bez "mazání" či dokonce žít v perverzi toho druhu, že tuky jsou škodlivé anobrž tloušťka a kardio .... není tomu tak. Poučme se z rostlinné říše - kytky jsou tučné až hrůza!!!! A jak jim svědčí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 7:29 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Ani křeče nejsou. A v kombinaci s dlouhým žvýkáním kadidla se mi teď i dobře hluboce dýchá.
Dokonce i dnešní pulz metronidazolu jsem dal bez problémů. Mám fakt radost. Po jídle si vždy na chvíli lehnu a pak jdu zase chvíli něco dělat.

Ještě bych rád odstranil ten stres a strach. Já se stále bojím běžných činností, že je nezvládnu (nebudu na ně mít energii) nebo že mi po nich bude zase zle.
A pak mi stále cirkuluje v hlavě, jak to vyřeším.

Dnes jsem dobral Betain, už čekám na tu HCl. Nepálí po tom žaludek? Já moc nesnesu kyselé. Vždy se hned drbu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 7:53 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
sparcoo píše:
Ještě bych rád odstranil ten stres a strach. Já se stále bojím běžných činností, že je nezvládnu (nebudu na ně mít energii) nebo že mi po nich bude zase zle. A pak mi stále cirkuluje v hlavě, jak to vyřeším.

A to myslíte zrovna dobře, když vedete úvahy tímto směrem. Stres a strach a panika a hrůza, hlavně z maličkostí a každodennosti, dokáže člověka zabít, v menší míře mořit a mořit, ničit. Je potřebí si to rozebrati věcně, vzít rozum do hrsti. Stres a strach jednoznačně rozvrací metabolismus. Nutí tělo, aby fungovalo v krizovém režimu. Zvýšená funkce (a perverzní funkce) některých orgánů vede ku značnému zvýšení hladin některých hormonů, ty jsou spouštěčem dalších procesů, přecházíte na jiný typ metabolismu, důsledkem jest někde velký dluh, jinde přebytek, mimoto je tělo mírně otráveno produkty toho perverzního metabolismu, na druhou stranu hladoví po spotřebovaných minerálech. Zde nemá cenu řešit následky, jde o příčinu.
Odstranit stres a strach je velmi jednoduché. Je to tak jednoduché, že to je prostě jednoduché. Jde to. Jde to snadno. Je to prostě směšné a jednoduché a vy to nechcete, protože to prostě není fér a proč zrovna vy se musíte trápit, není to spravedlivé, proto se s tím skoncuje, trápit se nebudete, nebudete mít strach. Protože ty věci, ze kterých máte strach, jsou plytké. Nedůležité. Nestojí vůbec za to. Strach je nanic. Stres je nanic. A pointa - ty vlivy, případně ti vlivové, na vás zcela kašlou. Ten stres a strach si děláte vy. VY. Vy sám sobě. Není to směšné? Vy jste hybatelem věcí, původcem, konáte to, co vám nedělá dobře .... Tož asi přestaneme, ni? Hned ...
Mít strach je jen zlozvyk. Brát některé věci hodně vážně je také zlozvyk.
Není to potřeba.
Máte za povinnost (zodpovědnost ku druhým, vůči nám) mít se dobře.
Hned.
Porozuměl jste mi, příteli?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Ani křeče nejsou. A v kombinaci s dlouhým žvýkáním kadidla se mi teď i dobře hluboce dýchá.
Dokonce i dnešní pulz metronidazolu jsem dal bez problémů. Mám fakt radost. Po jídle si vždy na chvíli lehnu a pak jdu zase chvíli něco dělat.

Ještě bych rád odstranil ten stres a strach. Já se stále bojím běžných činností, že je nezvládnu (nebudu na ně mít energii) nebo že mi po nich bude zase zle.
A pak mi stále cirkuluje v hlavě, jak to vyřeším.

Dnes jsem dobral Betain, už čekám na tu HCl. Nepálí po tom žaludek? Já moc nesnesu kyselé. Vždy se hned drbu.

Tak to asi bohužel dopředu nezjistíme, ale myslím že HCl je sice chutí kyselá, ale má plně zásaditou reakci tedy předpokládám že vadit nebude.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2018 8:08 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Opravdu, že mně vytáhne ráno z postele potřeba na velkou, to by mne ani ve snu nenapadlo.
Akorát srdce přes den dost zlobí ale to nemusí být vůbec stravou.

1. Rád bych nabudil imunitu. Poradíte mi nějaké silné imuno stimulátory?
2. Páchnoucí moč? V ketoze nejsem. Asi kyselina močová že?
3. Sádlo - zkusil jsem s ním mastit jídlo ale je mi po něm nějak divně. To i po špeku. Jak na tom tyto potraviny jsou?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2018 11:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
[quote="sparcoo":iaveacj2]Opravdu, že mně vytáhne ráno z postele potřeba na velkou, to by mne ani ve snu nenapadlo.
Akorát srdce přes den dost zlobí ale to nemusí být vůbec stravou.

1. Rád bych nabudil imunitu. Poradíte mi nějaké silné imuno stimulátory?
2. Páchnoucí moč? V ketoze nejsem. Asi kyselina močová že?
3. Sádlo - zkusil jsem s ním mastit jídlo ale je mi po něm nějak divně. To i po špeku. Jak na tom tyto potraviny jsou?[/quote:iaveacj2]
1) Kozinec blanitý
2) Tělo valí ven nastřádaný bordel to chvilku vydrží.
3) Sádlo a špek nutí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2018 1:50 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Ach jo dnes jsem stolici musel opět dolovat, málem jsem si vytlačil oči. Opět spousta hlenu a dost mazlavá. Co by mohlo zlobit? Sacharidy, vláknina nebo libové maso?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2018 6:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Ach jo dnes jsem stolici musel opět dolovat, málem jsem si vytlačil oči. Opět spousta hlenu a dost mazlavá. Co by mohlo zlobit? Sacharidy, vláknina nebo libové maso?

Podle mě ani jedno, patrně zase nervy a snížení HCl v žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2018 7:22 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Asi máte pravdu. Ten Betain pomáhal, dával jsem 2x 650mg. Snad udělá stejnou práci i ta HCl.

To mohu brát trvale?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2018 8:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Asi máte pravdu. Ten Betain pomáhal, dával jsem 2x 650mg. Snad udělá stejnou práci i ta HCl.

To mohu brát trvale?

Tak jistě a kontrolovat si to můžete krkacím testem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2018 5:39 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Já vím že mi víc už poradit nemůžete.
Ale nechápu proč to tak je.

Prostě se mi teď opět 2 dny drží v žaludku voda, kterou vypiji 2h po jídle. Poté zimnice, hrozně krkam a strašně mě bolí a pálí záda (střeva, žaludek), křeč, šťávy jdou nahoru.
A najednou to někdy v odpoledních hodinách celé povolí a vše klesne a najednou opět cítím jak voda kterou vypiji proudí střevy. To se mi zase udělá zle, naopak horkost, bušení srdce, začne zlobit hlava, bolet klouby.

Nevíte proč to tělo takto dělá???


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2018 7:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Já vím že mi víc už poradit nemůžete.
Ale nechápu proč to tak je.

Prostě se mi teď opět 2 dny drží v žaludku voda, kterou vypiji 2h po jídle. Poté zimnice, hrozně krkam a strašně mě bolí a pálí záda (střeva, žaludek), křeč, šťávy jdou nahoru.
A najednou to někdy v odpoledních hodinách celé povolí a vše klesne a najednou opět cítím jak voda kterou vypiji proudí střevy. To se mi zase udělá zle, naopak horkost, bušení srdce, začne zlobit hlava, bolet klouby.

Nevíte proč to tělo takto dělá???

Pokud se stresem odkrvuje trávení je to asi docela normální. Základ je klid a můžete vyzkoušet si po každém jídle na chvilku lehnout, to se dříve normálně praktikovalo a nyní bohužel ne a je to chyba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2018 7:42 am 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Je možné že u mne je to spíš trvalý nepodmíněný strach, napětí, které už ani nevnímám.
1.Může pomoci HCl i s trávením tuků? Bojím se, že to pálení je způsobeno právě větším množstvím tuků.
Zkoušel jsem více trávicích enzymů ale nemají na mne žádný efekt (ani po jídle, ani na noc).
2. Mohu použít toto plastové kapátko na dávkování? http://www.fichema.cz/lahvicky/1257-pet ... 09114.html


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 588 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 111 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz