Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 25, 2018 10:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Okamžitě co pozřu cokoliv co jde proti patogenům (citrón, propolis,...), okamžitě se zahustí sliny a spustí hlen. S tímto hlenem si Neprinol poradí?
Pak bych potřeboval najít něco čím to střevo opravdu důkladně vybiji.

Jinak když mnou jídlo prochází zcela nestrávené, to asi neprodukuji dost trávicích enzymů?

Myslím, že zlobí slinivka nebo žlučník, protože jakmile si dám něco tučného, žaludek to nechce pustit.

Hlen je o čistém střevě a správně nastavené stravě, Neprinol pomoci může, ale sám to asi nevyřeší. Měl by jste se soustředit na hořké a kyselé chutě, tím se spouští žluč a trávení se zlepší. Ideální jsou hořké byliny místní druhy nebo žeměžlučová směs, ta je dost hnusná a ještě lepší je hercampure to je opravdu čajík snů a tráví po něm skoro každý.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 25, 2018 11:53 am 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Já na ten Neprinol vsázel.
Stravou to teď těžko vyřeším.
Potřeboval bych něco opravdu silného, čím to střevo kompletně vypucuju od všeho. Věřím že ty problémy dělá SIBO (kvůli neurologickým reakcím - ochrnovaní končetin po jídle, hlavně sacharidy, vláknina), toho by snad candida nebyla schopná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 25, 2018 4:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Já na ten Neprinol vsázel.
Stravou to teď těžko vyřeším.
Potřeboval bych něco opravdu silného, čím to střevo kompletně vypucuju od všeho. Věřím že ty problémy dělá SIBO (kvůli neurologickým reakcím - ochrnovaní končetin po jídle, hlavně sacharidy, vláknina), toho by snad candida nebyla schopná.

Tak já neříkám že to nebude fungovat jenom to bude fungovat méně pokud ta střeva budou přicpaná. Střevo vypucuje Zaječická hořká, nebo jiné zdroje hořčíku v dostatečné dávce, případně rostlinná projímadla. Tak jako tak SIBO je problém tenkého střeva a pokud neprofouknete trubky komplet v celé délce tak s tím těžko hnete. Candida také umí docela kouzla tedy že by něco podobného nedovedla toť otázka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 12:30 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Zadržuji v sobě neskutečné množství plynů, nevím proč to svěrač drží (musím si pomoci trubičkou). Od toho bolestivé křeče do zad a pravého boku, potrava pak prostě stagnuje v žaludku, vůbec se nepohne a je opravdu jedno co sním.
Co to může být za potvoru, že dokáže úřadovat ve střevě, žaludku, až do krku a způsobuje tak vážné neurologické příznaky? A jak ji spolehlivě vybít.

Pokud by to byla candida, má smysl se jí snažit likvidovat? Tělo by si sní mělo umět poradit. Někdo říká že dokud je přítomná Borelie, imunitní systém je zcela zaměřen na ní a ostatní patogeny nechává.
Opravdu nevím jak zjistit proti čemu stojím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Zadržuji v sobě neskutečné množství plynů, nevím proč to svěrač drží (musím si pomoci trubičkou). Od toho bolestivé křeče do zad a pravého boku, potrava pak prostě stagnuje v žaludku, vůbec se nepohne a je opravdu jedno co sním.
Co to může být za potvoru, že dokáže úřadovat ve střevě, žaludku, až do krku a způsobuje tak vážné neurologické příznaky? A jak ji spolehlivě vybít.

Pokud by to byla candida, má smysl se jí snažit likvidovat? Tělo by si sní mělo umět poradit. Někdo říká že dokud je přítomná Borelie, imunitní systém je zcela zaměřen na ní a ostatní patogeny nechává.
Opravdu nevím jak zjistit proti čemu stojím.

Na co to budete zkoumat když nekadíte a tím jste přiotrávený, prostě neřešte furt kraviny zaměřte se na to kadění, seštelujte si to na třikrát denně a většina těch věcí co máte zmizí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 1:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
Nevim, ale mne se nezda, ze by to vsechno delal nejaky parazit.
Ja mam zkusenosti s chronickou boreliozou i candidou a podobne problemy jsem resil taky.
Lecba boreliozy (hlavne antibiotiky) pomahla zasadne na neurologicke priznaky. Spis odstranila takovy ten pocit demence a ztraty osobnosti. Ale zase zhorsila travici problemy, jatra a candidu.
Tak jsem se zameril na kvasinky a celkovou otravu toxiny, bylo mi zle od zaludku, mel jsem chute na sladky. Takze jsem vysadil veskery cukry, ze zacatku i uplne vsechny sacharidy a drzel jsem spis takovy polopust, s tim ze jsem se najedl lehkeho jidla (zelenina, kruti maso) jen kdyz jsem mel velky hlad a telo si razne rikalo o energii. S tim, ze jsem uzival kokosovy olej a cesnek na kvasinky. Vlastne jsem bral chvili i nystantin, ale urcite by to slo i bez nej.
Mozna bys mel privatne zkusit odstranit ty bolesti bricha, prekyseleni, zahleneni. To asi nepujde, kdyz se budes zamerovat na to at mas dokonaly prisun sacharidu, tuku, bilkovin atd.
Na to se muzes zamerovat az odstranis potize a najedes na nejaky udrzovaci rezim, ktery te udrzi v tom dobrem stavu.
Mne to alespon pomohlo, jist nejaky cas podle toho co si rika zaludek a ne kolik potrebuje telo energie. Nejrychlejsi cesta je pust, cim casteji jis, tim to podle me pujde pomaleji.
Pomohla mi i zajecicka horka, ale podle me se ma uzivat jen kdyz je clovek v urcitym rozpolozeni. Znam pripady, kdy po ni lidem bylo jen hodne zle. Ja bych ji do sebe taky nikdy nelil, kdybych k ni citil odpor. Bylo potreba drzet dva dny pust, nebo na delsi dobu zjemnit a omezit stravu a pak si telo samo reklo kdy mi pomuze kdyz ji vypiju, to proste clovek pozna kdy mu po ni bude zle a kdy ho krasne na zaver procisti.
No a kdyz jsem mel v pohode streva, tak jsem zacal popijet bylinky na jatra. Pak jsem zase poznal, ze urcity priznaky byly od oslabenych jater.
Pak mi nejak tak doslo, ze v tele vsechno souvisi se vsim. Ze hlavne od jater mam bolesti hlavy a ty nemusi nutne znamenat, ze je problem v hlave.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 2:20 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Kadit 3* denně zní dobře ale jak toho docílit?
Nemohu se do smrti klystýrovat a večer popíjet zajecickou. Po Zaječické je mi navíc dost zle a pak nějaký den trvá než se srovnám.

johny54 - tak jak to píšeš, to by se shodovalo. Borelie, zničené trávení a poškozená

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 3:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="sparcoo":2ysaqpaw]Kadit 3* denně zní dobře ale jak toho docílit?
Nemohu se do smrti klystýrovat a večer popíjet zajecickou. Po Zaječické je mi navíc dost zle a pak nějaký den trvá než se srovnám.

johny54 - tak jak to píšeš, to by se shodovalo. Borelie, zničené trávení a poškozená

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 3:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
Na boreliozu muzes zkusit stevii, podle nekterych studii je na ni ucinejsi nez antibiotika. Ale podle vyzkumu fungovaly jen kapky kde je extrakt z te rostliny, ne ty vytazky a sladidla.
Ja s ni mam zkusenosti a myslim si, ze to ucinek ma.
Ale je otazka, jestli te tizi primarne borelioza. Jak si na ni prisel? Mel jsem klasicky prubeh, nakazeni klistetem, flek, pozitivni testy? Nejaka lecba na ni v minulosti probehla? Nebo kdy myslis, ze ses mohl nakazit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 4:34 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Léčba byla, testy pozitivní stále. Vše se markantně posralo po započetí a následném vysazení léčby minocyklin+benemicin. Tím jsem to celé rozstřelil a už to šlo z kopce. Pak jsem nějaký půl rok dobře fungoval díky GAPS dietě ale postupně jsem musel omezovat. No a omezoval jsem tak dlouho, až jsem se dostal do velké podvýživy. Už v té době jsem reakce po požití obilovin, brambor,...
Prostě to co bylo mimo rámec.
No a tím víc jak jsem byl striktnější, jsem něco v tom střevě slušně nasral a teď stačí málo a odrovná mě to.
Teď jsem si konečně zajistil Ceftriaxon do žíly (na poprvé mě dostal na nohy) na delší dobu, tak uvidím jaké budou reakce, mohlo by to řešit borku, SIBO, vymlátit flóru. K tomu chci zkusit pulzy metronidazolu.
Kdyby se to chytlo, já se mohl rozežrat a dotáhnout to bylinkami, mědí a očistami.

Zkusím tu zajecickou tedy pravidelně každý večer.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 6:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Léčba byla, testy pozitivní stále. Vše se markantně posralo po započetí a následném vysazení léčby minocyklin+benemicin. Tím jsem to celé rozstřelil a už to šlo z kopce. Pak jsem nějaký půl rok dobře fungoval díky GAPS dietě ale postupně jsem musel omezovat. No a omezoval jsem tak dlouho, až jsem se dostal do velké podvýživy. Už v té době jsem reakce po požití obilovin, brambor,...
Prostě to co bylo mimo rámec.
No a tím víc jak jsem byl striktnější, jsem něco v tom střevě slušně nasral a teď stačí málo a odrovná mě to.
Teď jsem si konečně zajistil Ceftriaxon do žíly (na poprvé mě dostal na nohy) na delší dobu, tak uvidím jaké budou reakce, mohlo by to řešit borku, SIBO, vymlátit flóru. K tomu chci zkusit pulzy metronidazolu.
Kdyby se to chytlo, já se mohl rozežrat a dotáhnout to bylinkami, mědí a očistami.

Zkusím tu zajecickou tedy pravidelně každý večer.

Zaječickou na rozdíl od těch ostatních věcí není co podělat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 27, 2018 9:56 am 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Na likvidaci šmejdů jsem si vybral kapsle s Pau D'arco a kapsle s extraktem z olivových listů, poté ještě oregánový olej.

Jen u toho oregánového oleje nevím zda volit kapsle nebo kapat? Přeci jen ten žaludek mám podrážděný ale bude to tím že tam také něco úřaduje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 27, 2018 2:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Na likvidaci šmejdů jsem si vybral kapsle s Pau D'arco a kapsle s extraktem z olivových listů, poté ještě oregánový olej.

Jen u toho oregánového oleje nevím zda volit kapsle nebo kapat? Přeci jen ten žaludek mám podrážděný ale bude to tím že tam také něco úřaduje.

Vám se opravdu poradit nedá, to je jako když já se bavím o koze a vy o voze. Naprosto nechápu proč musíte vymýšlet jenom další a další postupy po kterých vám bude blbě a neřešíte to kadění. To nedokážete pochopit že všechno co ve vás chcípne musí tělo nějak dostat ven a pokud je hlavní odpad ucpaný poleze vám to i ušima a bude vám k tomu exkluzivně jebat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 27, 2018 4:00 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Jarda píše:
Vám se opravdu poradit nedá, to je jako když já se bavím o koze a vy o voze. Naprosto nechápu proč musíte vymýšlet jenom další a další postupy po kterých vám bude blbě a neřešíte to kadění. To nedokážete pochopit že všechno co ve vás chcípne musí tělo nějak dostat ven a pokud je hlavní odpad ucpaný poleze vám to i ušima a bude vám k tomu exkluzivně jebat.

Já jej přeci řeším, klystýr a teď každý večer Zaječická. Když bude síla zkusím i nějaké cviky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 27, 2018 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Já jej přeci řeším, klystýr a teď každý večer Zaječická. Když bude síla zkusím i nějaké cviky.

Ok, pak je to správně a kadíte už alespoň 2x denně? Nemá cenu něco vybíjet když to nemůže ven, to je obrovský problém a všichni z toho mají zbytečně herx jako prase.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz