Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2021 5:23 am 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
sparcoo píše:
Po vysazení množství sacharidů mám příznaky které bych logicky nečekal - svědění konečníku a uší.
Mám pocit, že se svým vnitřním prostředím plným různých mikrobů mám takovou dohodu, že je nakrmím rýží, bramborem,... A oni mi strpčují život jen mírně. Naopak, když jím odříznu zdroje, začnou se chovat agresivněji?
Veškeré mé snahy k vyléčení končí nezdarem, protože se mi velmi přitíží a já to vzdám.
Domnívám se, že pokud chci uspět, budu muset projít očistcem i za cenu, že budu zažívat nepříjemné stavy několik měsíců, budu trávit většinu času odpočinkem, léčbou, detoxikací a nebudu mít sílu na věci, které dnes zvládám ( s vypětí sil ale zvládám). To by ale asi znamenalo alespoň přechodně opustit své blízké, protože ty mi tolik prostoru rozhodně nedají (byť neúmyslně) a vyžadují mou pozornost.

Bohužel se svou nemocí se patlám již 9 let a pocitově se moc nezlepšuji, spíše zhoršuji. Jakmile si přidám více cílů, povinností, jde zdraví rapidně do hajzlu. Naopak pokud odpočívám, nic neřeším a věnuju se maximálně domácnosti, televizy, venkovním aktivitám a knihám zdraví se stabilizuje.

Samozřejmě jak se vyléčit vím ale vyžaduje to disciplínu, vytrvalost a systematičnost s výsledky, které se nechovají lineárně. Já (a dělá to tak velká část nemocných) hledám zlatý grál léčby, skáču z jednoho do druhého a neustále lítám nahoru a dolu (se zdravým i psychikou), utápím se v nekonečném množství informací.
Člověk je prostě sám v sobě zacyklený a vlastní mysl je mu nepřítelem. Kdo z toho dokáže vyskočit, vítězí. Je to složité, protože člověk časem ztrácí nadhled, proto se okolí může zdát jeho chování nepochopitelné a iracionální ale on už je zpracovaný zkušenostmi, představami,...

Tyvole okamžitě bezlepek, to jak píšeš s těmi brambory, a rýží.. začni jíst ovesné vločky! Vím že v tom je lepek, ale rozhodně né ten jedovatý.. já došel na 44kg při 175cm.. a téměř jsem už nemohl ani jíst.. musel jsem se rozjíst jak husa! Mechanicky jsem žvýkal jídlo, míchal s vodou a polykal, jinak bych snad umřel... pak jsem zavedl radikální řešení budu jíst jídlo po jednom a zjišťovat co mi dělá problémy, začal jsem s ovesnými vločkami.. a bingo.. žádné problémy, týden jsem nejedl nic než vločky s mlékem.. no ještě chvilku mi to trvalo ale pak to bylo jasné... lepek... ne v žádném případě se nepodřizuj, já to měl stejné, taky jsem se podřizoval, ale stále hledal.. prakticky 15 let jsem strávil v křesle u pc..nic jsem nedělal.. jen hledal a přemýšlel a zkoušel a tím jsem našel sám sebe, vycvičil mozek do neuvěřitelné úrovně, mám v hlavě neskutečně mnoho informací ze kterých vzniklo něco hodně až děsivého.. prostě to je jak matrix teď vnímám vše, a nad vším mám přehled.. a hlavně neznám problém který by neměl řešení, ale zdraví je svinsky složité ale zároveň i jednoduché, složité je najít, jak jednoduchou příčinu tvé problémy mají...

Co sem chtěl říct je to, že když se kompenzuješ, tak se to zlepší, ale výsledek toho jak se máš cítit je někde úplně jinde, máš být živý, nadšený, všemu odolný a vše zvládat.. né být ze všeho hned na nervy.. každopádně může to být složitější a může toho být víc..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz