Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 1:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Neplodnost, bez vejcovodu
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2017 1:01 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2017 12:53 pm
Příspěvky: 4
Zdravím je mi 34 let, jsem po 2 IVF a několika IUI, zatím bohužel jediný výsledek je mimoděložní po IUI a tudíž jsme bez vejcovodu. Zřejmě byl zarostlý po chlamydiích \":-(\"
Chystám se na 14 denní půst a v návratovce bych ráda zařadilia Gynex, Fertiporonu Chllorelu a Ječmen....poradíte někdo ještě něco?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neplodnost, bez vejcovodu
PříspěvekNapsal: ned říj 08, 2017 11:25 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Ejby píše:
Zdravím je mi 34 let, jsem po 2 IVF a několika IUI, zatím bohužel jediný výsledek je mimoděložní po IUI a tudíž jsme bez vejcovodu. Zřejmě byl zarostlý po chlamydiích \":-(\"
Chystám se na 14 denní půst a v návratovce bych ráda zařadilia Gynex, Fertiporonu Chllorelu a Ječmen....poradíte někdo ještě něco?

Proč ne, ale primárně bych řešil hormony, hlavně progesteron a stav železa a mědi v těle. Další věc je špatná střevní mikroflóra, tedy pokud nemáte jednou až třikrát denně pěknou kaštanově hnědou šišku, která prakticky nezapáchá, nelepí se k záchodu a potopí ve vodě musíte ladit nejdříve tento problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neplodnost, bez vejcovodu
PříspěvekNapsal: pon říj 09, 2017 9:25 am 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2017 12:53 pm
Příspěvky: 4
Moc děkuji za reakci.

Progesteron by asi měl být v normě dle BT stoupá po ovulaci hezky. Spíše předovulační teplota je u mne i dost vysoká okolo 36,8, ale štítnou žlázu mám překontrolovanou několikrát. Po všech IUI a IVF se progesteron dodává ještě uměle tabletami, ale ani to nepomáhá k výsledku \":-(\"

S železem máte pravdu. Přestali mě odebírat na dárcovství s tím, že ho mám méně než potřebují, ale prý na hranici. To by snad mohla pomoci ta chlorela dlouhodobě podávaná. Na tu bych ráda najela po půstu, který začínám zítra.

Střeva jsme také do půstu zařadila. Přiznám se, že půst začínám vždy gutalaxem :-/ aby šlo ven a tentokrát bych ráda pak od 2. dne dělala každý den klystýr až do 14. dne a pak v návratovce nasadila lactobacily. Doporučíte mi nějaké?

V návratovce zařadím ještě lněný olej + ostropeřec a budu doufat, že se mi tělo dá dokupy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neplodnost, bez vejcovodu
PříspěvekNapsal: sob říj 14, 2017 12:32 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Ejby píše:
Moc děkuji za reakci.

Progesteron by asi měl být v normě dle BT stoupá po ovulaci hezky. Spíše předovulační teplota je u mne i dost vysoká okolo 36,8, ale štítnou žlázu mám překontrolovanou několikrát. Po všech IUI a IVF se progesteron dodává ještě uměle tabletami, ale ani to nepomáhá k výsledku \":-(\"

S železem máte pravdu. Přestali mě odebírat na dárcovství s tím, že ho mám méně než potřebují, ale prý na hranici. To by snad mohla pomoci ta chlorela dlouhodobě podávaná. Na tu bych ráda najela po půstu, který začínám zítra.

Střeva jsme také do půstu zařadila. Přiznám se, že půst začínám vždy gutalaxem :-/ aby šlo ven a tentokrát bych ráda pak od 2. dne dělala každý den klystýr až do 14. dne a pak v návratovce nasadila lactobacily. Doporučíte mi nějaké?

V návratovce zařadím ještě lněný olej + ostropeřec a budu doufat, že se mi tělo dá dokupy

S tím stavem hormonů je to ošidné a je potřeba si uvědomit že něco jiného je měřit hormony z krve a něco jiného ze slin. V prvním případě jde o hormony vázané, které tělo zužitkovat přímo nedovede a v druhém případě jde o hormony volné, tedy přímo využitelné, což je někde jinde a náměry se mohou značně lišit. Pokud jde o střeva můžete vyzkoušet probiotický multiplikátor http://www.pro-zdravi-az.cz/161-floraph ... tiplikator, který dovede selektivně likvidovat nepřátelské bakterie a tím podpoří namnožení a zakotvení těch přátelských obdivuhodně účinně až 24x zvýší jejich počty a výborně tím srovná mnoho pochodů v těle.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz