Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 1:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mystický léčitel - Medical Medium
PříspěvekNapsal: pon kvě 29, 2017 3:59 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Medical medium (Mystický léčitel) - Autor Anthony William. Jde o knihu ale je i FB stránka, v tomto roce byla přeložena druhá kniha - Léčivá sila ovoce a zeleniny.

Četl jste někdo knihu? Jaký máte názor na informace v ní psané? Co přístup k léčbě a směr stravování, které jsou v knize popsané?
Jaký názor máte na autora knihy a na jeho věštecké schopnosti?

Pokud by byl zájem mohu vypsat několik zásadních informací z knihy, na které by mě zajímal Váš názor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 02, 2017 10:06 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
sparcoo píše:
Medical medium (Mystický léčitel) - Autor Anthony William. Jde o knihu ale je i FB stránka, v tomto roce byla přeložena druhá kniha - Léčivá sila ovoce a zeleniny.

Četl jste někdo knihu? Jaký máte názor na informace v ní psané? Co přístup k léčbě a směr stravování, které jsou v knize popsané?
Jaký názor máte na autora knihy a na jeho věštecké schopnosti?

Pokud by byl zájem mohu vypsat několik zásadních informací z knihy, na které by mě zajímal Váš názor.

Pokud umíte anglicky, mrkněte sem: http://www.realitymaps.com/2016/05-medicalmedium.html

Jsem vždycky skeptická ohledně lákavých marketingových sdělení, a po pročtení recenzí a článků o zkušenostech "pacientů" z celé této věci mám pocit, že jde o nástroj k vydělávání peněz pro autora. Tady je dobré shrnutí od paní, jejíž syn zemřel několik měsíců poté, co kontaktovala Williama a zaplatila mu stovky dolarů za konzultace: http://www.kateleong.com/2016/02/the-th ... erate.html Vzheldem k tomu, že původně psala nadšené blogové příspěvky o tom, jak ta léčba funguje, ji kontaktovala spousta lidí a měla přístup k zajímavým informacím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 07, 2017 4:15 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Gamina píše:
Pokud umíte anglicky, mrkněte sem: http://www.realitymaps.com/2016/05-medicalmedium.html

Jsem vždycky skeptická ohledně lákavých marketingových sdělení, a po pročtení recenzí a článků o zkušenostech "pacientů" z celé této věci mám pocit, že jde o nástroj k vydělávání peněz pro autora. Tady je dobré shrnutí od paní, jejíž syn zemřel několik měsíců poté, co kontaktovala Williama a zaplatila mu stovky dolarů za konzultace: http://www.kateleong.com/2016/02/the-th ... erate.html Vzheldem k tomu, že původně psala nadšené blogové příspěvky o tom, jak ta léčba funguje, ji kontaktovala spousta lidí a měla přístup k zajímavým informacím.

Tak jste mne opět mírně usměrnila. Za sebe musím ale říci, že kniha je napsaná aby zaujala. Já při její četbě na vše jen kýval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 07, 2017 8:37 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
sparcoo píše:
Tak jste mne opět mírně usměrnila. Za sebe musím ale říci, že kniha je napsaná aby zaujala. Já při její četbě na vše jen kýval.

No, to ano, to tihle lidé umí. Co jsem si procházela recenze od lidí, co mystiku nezavrhují, ale objektivně hodnotí účinnost, tak tento pán vykradl funkční léčebné postupy. Ale moc se nezabývá detaily a výjimkami, takže to spoustě lidí klidně může uškodit. A ještě k tomu tvrdí, že jde o unikátní postupy, co mu byly seslány shůry a které se člověk jinde nedočte.

Pokud se chytáte stébel a jste ochotný vyzkoušet cokoliv, pořiďte si knihu Léčebný kód od Alexandra Loyda a jděte do toho. Já to provozuju každý den, měřitelně to zabírá (člověku se sníží dechová a tepová frekvence, což snižuje zánětlivé pochody v organismu) a když jsem asi týden vynechala, zhoršilo se mi trávení.

Navíc je to bez rizika, jediné náklady jsou na pořízení knihy (cca 200 Kč) a nejde o výživový protokol, takže to můžete bez obav použít na libovolné stravě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 08, 2017 7:05 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Knihu si půjčím a přelouskám. Knihy s touto tématikou čtu velice rád.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 08, 2017 11:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Medical medium (Mystický léčitel) - Autor Anthony William. Jde o knihu ale je i FB stránka, v tomto roce byla přeložena druhá kniha - Léčivá sila ovoce a zeleniny.

Četl jste někdo knihu? Jaký máte názor na informace v ní psané? Co přístup k léčbě a směr stravování, které jsou v knize popsané?
Jaký názor máte na autora knihy a na jeho věštecké schopnosti?

Pokud by byl zájem mohu vypsat několik zásadních informací z knihy, na které by mě zajímal Váš názor.

Jak vám píše členka Gamina, "není všechno zlato co se třpytí ".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2022 9:40 am 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Zdravím nemá někdo knihu, Mystický léčitel Játra a jejich léčba v pdf.
Nebo jestli má smysl ji kupovat ,jestli má nějaký přínos?
Anthony William Je celkem dobrý autor, Ale celkem mě zklamal v jedné věci,
On nevěří na očistu jater ,myslí si že při očistě jater, Se ti vyloučený kameny tvoří ve střevech s oleje a ty šťávy že to je Prý ochrana jater, proti přetížení.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz