Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2016 5:23 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
Zdravím všechny zkušenější , kteří se buď od začátku svého života věnují smysluplné zdravé životosprávě nebo je k tomu přivedla
tvrdá avšak neocenitelná zkušenost z minulosti.

Přiznám se, je mi 21let a nevedl jsem právě ukázkový život.Ikdyž mě vždy fascinovala teoretická četba o metodách čištění, zdravé životosprávě a meditacích , tak jsem v praxi vedl život zcela opačný.Nevhodné jídlo, pití , cigarety , tráva a dokonce i mnohem horší látky(parkrat lsd,mdma a víckrát pervitin).Někdy jsem vynechal i celou noc spánku a šel spát až na druhý den večer.Nemá to cenu dál rozebírat.Nyní od začátku prosince až doteď se mi daří abstinovat od všech omamných látek a jediné, co mi zbylo je touha něco se sebou konečně udělat a útržkovité teoretické informace o tom , jak v praxi celkově zlepšit svůj zdravotní stav a udržet ho již takový pomocí jistých druhů stravování a očist.Rád bych se přiučil od moudřejších a předešel tím zbytečnému opakování stejných chyb, pokud je jim možno předejít.

Chtěl bych vás ty nejhodnější z tadyma poprosit o odpovědi nebo alespoň přesměrování na součet odkazů z dřívějších vláken, které mi dají celkový obraz o tom, jak asi zhruba postupovat do budoucna.

1)Mé problémy - 1.Zjištěný větší počet červených krvinek, než je obvyklé.Paní doktorka tvrdila, že to pravděpodobně bude z důvodu nedostatečného pitného režimu, který jsem pravda měl kvůli svému způsobu života dost nepravidelný.Ovšem četl jsem si zde i článek, ve kterém jsem se dozvěděl, že zhuštěnou krví může tělo také reagovat na příliš kyselé vnitřní prostředí uvnitř mého těla.

2.Mírně zvýšené testy jater, což taky nebylo velké překvapení.Předpokládám , že tady bude pro jejich regeneraci asi hrát velkou roli vhodná životospráva a očista.

3.Špatně se mi usíná a budím se uprostřed noci.Trvá mi dlouhou dobu(cca hodina) , než usnu a k tomu se ještě v polovině noci probudím a opět mi trvá třeba hodinu než usnu.

Bylo mi doporučeno hodně pít, na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 14, 2016 11:01 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Uvažuješ docela správně a je hezké, že jsi plný optimismu a chuti do života a těžíš se na změny a nový život a jiné podněty a radosti, které ti všichni v podstatě můžeme slíbit, radosti tě čeká opravdu hodně a třeba i celý život. Jen trošku spěcháš. Jistě jsi byl zvyklý mít rychlý výsledek, ono i ponocování a tělesné útrapy jsou v důsledku halucinogenní, chlast, tráva a drogy též přinášejí poměrně rychlé a zajímavé výsledky. S tím vším je konec. Teď půjde vše svým, jiným, tempem.
Neexistuje soubor rychlých procesů, očist, přeměn mysli, skokových, které ti přinesou žádoucí a trvalý stav. Bude to chvilku trvat a není to chyba. Jsi mlád, hochu.
Úplně postačí abstinovat, ve všech směrech (od všeho, v čem jsi jel), a normálně jíst a žít. Důležitá je jemnost, trvalost, pravidelnost. Netlač na pilku, nikde, a nedovol si velké výstřelky. Ono to půjde úplně samo, krásně. Za rok budeš jinde.
(ad1) no bože, uškodil sis, tělo to srovná ad2)

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2016 4:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Abstinující Bojovník":1bnfl0ou]Zdravím všechny zkušenější , kteří se buď od začátku svého života věnují smysluplné zdravé životosprávě nebo je k tomu přivedla
tvrdá avšak neocenitelná zkušenost z minulosti.

Přiznám se, je mi 21let a nevedl jsem právě ukázkový život.Ikdyž mě vždy fascinovala teoretická četba o metodách čištění, zdravé životosprávě a meditacích , tak jsem v praxi vedl život zcela opačný.Nevhodné jídlo, pití , cigarety , tráva a dokonce i mnohem horší látky(parkrat lsd,mdma a víckrát pervitin).Někdy jsem vynechal i celou noc spánku a šel spát až na druhý den večer.Nemá to cenu dál rozebírat.Nyní od začátku prosince až doteď se mi daří abstinovat od všech omamných látek a jediné, co mi zbylo je touha něco se sebou konečně udělat a útržkovité teoretické informace o tom , jak v praxi celkově zlepšit svůj zdravotní stav a udržet ho již takový pomocí jistých druhů stravování a očist.Rád bych se přiučil od moudřejších a předešel tím zbytečnému opakování stejných chyb, pokud je jim možno předejít.

Chtěl bych vás ty nejhodnější z tadyma poprosit o odpovědi nebo alespoň přesměrování na součet odkazů z dřívějších vláken, které mi dají celkový obraz o tom, jak asi zhruba postupovat do budoucna.

1)Mé problémy - 1.Zjištěný větší počet červených krvinek, než je obvyklé.Paní doktorka tvrdila, že to pravděpodobně bude z důvodu nedostatečného pitného režimu, který jsem pravda měl kvůli svému způsobu života dost nepravidelný.Ovšem četl jsem si zde i článek, ve kterém jsem se dozvěděl, že zhuštěnou krví může tělo také reagovat na příliš kyselé vnitřní prostředí uvnitř mého těla.

2.Mírně zvýšené testy jater, což taky nebylo velké překvapení.Předpokládám , že tady bude pro jejich regeneraci asi hrát velkou roli vhodná životospráva a očista.

3.Špatně se mi usíná a budím se uprostřed noci.Trvá mi dlouhou dobu(cca hodina) , než usnu a k tomu se ještě v polovině noci probudím a opět mi trvá třeba hodinu než usnu.

Bylo mi doporučeno hodně pít, na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2016 8:21 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
děkuju za info... Chtěl jsem se ještě zeptat... Nebylo by ideální si nechat udělat vlasovou analýzu a podle ní srovnat případné nadbytky a deficity živin vhodným jídelníčkem?... A poté najet na nějaký dobře promyšlený udržovací jídelníček?Nebo je ještě jiná metoda, jak ty deficity a nadbytky zjistit?Krev má prý moc velký regulační mechanismus, takže to není vhodný analytický postup...Chtěl bych teoreticky shrnout všechny nejlepší poznatky a přístupy k životosprávě a poté je už do konce života praktikovat... Můj stav se začíná lepšit , už se mi i lépe spí, ale chtěl bych organismu podat co nejlepší pomocnou ruku správnou výživou... Zatím jsem mu hlavně jen přestal házet klacky pod nohy... Kdybych si nechal udělat ten rozbor z vlasů a nasdílel sem výsledek, je možné se nějak poradit jakým způsobem se případně co nejúčinněji srovnat?A poté i ohledně udržovacího jídelníčku , jak v dostatečném množství přijímat měsíčně minimální denní dávky všech vitamínů, minerálů , aminokyselin, tuků, sacharidů, kovů a omega kyselin?Samozřejmě z co nejméně závadných zdrojů.Také mám v plánu až mi to finance dovolí si zajistit přísun zásadité , správně zpracované vody.A přijdou na řadu určitě i očistné techniky.Připadá mi , že je to jediné přijatelné řešení do budoucna...A mám maximální motivaci ke všemu co nejdřív dospět a budu rád za všechny rady moudřejších , zkušenějších lidí... děkuji za případné další odpovědi a rady...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2016 8:39 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jakožto člověk s podobnou zkušeností jako máš ty, mohu jen říci to, co bylo již řečeno. Hleď, když se člověk zdevastuje tak, že skončí, dejme tomu, na operačním sále a pak na JIP, kupodivu ho za pomoci skalpelu a kapaček dají za týden až čtrnáct dní dohromady. Odcházíš jako znovuzrozený. Bohužel ti ale nedají (a ani jim to nepřísluší) to, co si můžeš a musíš dát, resp. dovolit, ty. Rozbory vlasů či zásaditá voda jsou nějak trošku mimo mísu. Čeká tě (nás oba či nás všechny) jen a jen obyčejný život. Nelze jinak. Obyčejný život je dost starobylý vynález, držel bych se ho. Většině lidí, kteří se ho přidržují, funguje často normálně až do smrti. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2016 11:20 am 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
Ja to nechápu \":D\"..Pokud jste si taky něčím podobným prošla a vyléčil to pouze čas a jste teď spokojená, tak vám to moc přeju...Ale proč by se to mělo vylučovat? Nebo jsem si tím nerozvážným mládím uzavřel v nějaké kauzální dimenzi možnost se propracovat k zdravé stravě a možná časem i ke stavům , kterých nelze žádným omamným prostředkem dosáhnout?Zničil jsem si nějaké jemné tělo , které už se nespraví, anebo zdenegeroval neurony tak, že už je nepůjde naladit?Proč by to mělo být mimo mísu?Udělat pro své tělo maximum, ono za čas, pokud člověk bude věnovat finance právě jen tímto směrem, se k tomu dá propracovat...Když si na druhou stranu pomyslím, kolik peněz jsem vyhodil za omamné prostředky...to by bohatě stačilo na odstavnovac angel, destilator, elektrolyzu vody, testy vlasu a kdoví co ještě...Takže o finanční stránku nejde... Nebo snad právě mě musí takový způsob života nakonec být škodlivý?Není objektivní způsob , jak člověku , jakémukoliv,změřit hladiny esencialnich látek, které mohou být dost pravděpodobně rozhozené , zapracovat na jejich vyrovnání , také vyčistit organismus a pak se pomocí přirozených technik jaksi očistit a transformovat i uvnitř?Jsem sice zatím pouhý teoretik \":(\"(( , ale pročetl jsem tolik diskuzí a uvěřil tolika úžasným možnostem , že se mi nezdá , že když se dokáže vyléčit člověk s rakovinou, když se dokáže jistým způsobem vyléčit i duševní porucha, proč by tomu u mě mělo být jinak... obyčejný život... nevím, co to má vylučovat... pro někoho může být obyčejný život jíst nesprávné věci a o víkendech se utrhovat ze řetězu, což mě už nebaví... pro někoho může být obyčejné se věnovat svému rozvoji , jak jen se dá...až poté budu možná i připraven vybudovat rodinu nebo něco, až přebuduju sám sebe... ale nerad bych zabíhal jen do planých diskuzí... \":(\"... jen si chci vytříbit možnosti ohledně analýzy deficitů a nadbytků živin v těle a jejich srovnání a udržování vhodným jídelníčkem, což mi nepřijde jako úplné scifi a potom se věnovat tomu , čemu jsem někde uvnitř celou dobu intuitivně chtěl, ale sabotoval se právě tím opačným chemickým svinstvem, které už mi nemá , co nabídnout...i pár kamarádů okolo mě se rozhodly odčinit svou minulost podobným směrem... neříkám, že za tím není tak trochu i strach a nejistota z následků na těle i na duši a možná i posedlost to , co nejdřív odčinit... ale na druhou stranu chci být realista a stále věřím v úžasné schopnosti těla a vytříbené způsoby, jak mu pomoci...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2016 10:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
[quote="Abstinující Bojovník":1ywtle2f]Zdravím všechny zkušenější , kteří se buď od začátku svého života věnují smysluplné zdravé životosprávě nebo je k tomu přivedla
tvrdá avšak neocenitelná zkušenost z minulosti.

Přiznám se, je mi 21let a nevedl jsem právě ukázkový život.Ikdyž mě vždy fascinovala teoretická četba o metodách čištění, zdravé životosprávě a meditacích , tak jsem v praxi vedl život zcela opačný.Nevhodné jídlo, pití , cigarety , tráva a dokonce i mnohem horší látky(parkrat lsd,mdma a víckrát pervitin).Někdy jsem vynechal i celou noc spánku a šel spát až na druhý den večer.Nemá to cenu dál rozebírat.Nyní od začátku prosince až doteď se mi daří abstinovat od všech omamných látek a jediné, co mi zbylo je touha něco se sebou konečně udělat a útržkovité teoretické informace o tom , jak v praxi celkově zlepšit svůj zdravotní stav a udržet ho již takový pomocí jistých druhů stravování a očist.Rád bych se přiučil od moudřejších a předešel tím zbytečnému opakování stejných chyb, pokud je jim možno předejít.

Chtěl bych vás ty nejhodnější z tadyma poprosit o odpovědi nebo alespoň přesměrování na součet odkazů z dřívějších vláken, které mi dají celkový obraz o tom, jak asi zhruba postupovat do budoucna.

1)Mé problémy - 1.Zjištěný větší počet červených krvinek, než je obvyklé.Paní doktorka tvrdila, že to pravděpodobně bude z důvodu nedostatečného pitného režimu, který jsem pravda měl kvůli svému způsobu života dost nepravidelný.Ovšem četl jsem si zde i článek, ve kterém jsem se dozvěděl, že zhuštěnou krví může tělo také reagovat na příliš kyselé vnitřní prostředí uvnitř mého těla.

2.Mírně zvýšené testy jater, což taky nebylo velké překvapení.Předpokládám , že tady bude pro jejich regeneraci asi hrát velkou roli vhodná životospráva a očista.

3.Špatně se mi usíná a budím se uprostřed noci.Trvá mi dlouhou dobu(cca hodina) , než usnu a k tomu se ještě v polovině noci probudím a opět mi trvá třeba hodinu než usnu.

Bylo mi doporučeno hodně pít, na

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2016 10:57 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Ještě malá dodatečná rada: Můžeš zkusit začít komunikaci se svým vyšší já (duše,bůh, podstata všeho, vnitřní já atd.) Posune tě to na tak velkou úroveň až budeš čumět.
Základní komunikace je kyvadlo.
Vyšší úroveň komunikace je když s tebou komunikuje v mysli animacemi.
Nejvyšší úroveň je když spolu komunikujete animacemi, hlasem a pocity na svém těle, nejvyšší úroveň je velmi složitá a mě trvalo 2 roky než jsem ji zvládnul.

Je to jenom návrh a nemusíš to dělat ,pokud nechceš.

PS: Pokud tě to zajímá tak se nenech nikým odrazovat od toho, protože tito lidé jsou většinou na základní úrovni a ta je Absolutní zmatení.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2016 11:03 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
[quote="Abstinující Bojovník":3l0hp3h7]Zdravím všechny zkušenější , kteří se buď od začátku svého života věnují smysluplné zdravé životosprávě nebo je k tomu přivedla
tvrdá avšak neocenitelná zkušenost z minulosti.

Přiznám se, je mi 21let a nevedl jsem právě ukázkový život.Ikdyž mě vždy fascinovala teoretická četba o metodách čištění, zdravé životosprávě a meditacích , tak jsem v praxi vedl život zcela opačný.Nevhodné jídlo, pití , cigarety , tráva a dokonce i mnohem horší látky(parkrat lsd,mdma a víckrát pervitin).Někdy jsem vynechal i celou noc spánku a šel spát až na druhý den večer.Nemá to cenu dál rozebírat.Nyní od začátku prosince až doteď se mi daří abstinovat od všech omamných látek a jediné, co mi zbylo je touha něco se sebou konečně udělat a útržkovité teoretické informace o tom , jak v praxi celkově zlepšit svůj zdravotní stav a udržet ho již takový pomocí jistých druhů stravování a očist.Rád bych se přiučil od moudřejších a předešel tím zbytečnému opakování stejných chyb, pokud je jim možno předejít.

Chtěl bych vás ty nejhodnější z tadyma poprosit o odpovědi nebo alespoň přesměrování na součet odkazů z dřívějších vláken, které mi dají celkový obraz o tom, jak asi zhruba postupovat do budoucna.

1)Mé problémy - 1.Zjištěný větší počet červených krvinek, než je obvyklé.Paní doktorka tvrdila, že to pravděpodobně bude z důvodu nedostatečného pitného režimu, který jsem pravda měl kvůli svému způsobu života dost nepravidelný.Ovšem četl jsem si zde i článek, ve kterém jsem se dozvěděl, že zhuštěnou krví může tělo také reagovat na příliš kyselé vnitřní prostředí uvnitř mého těla.

2.Mírně zvýšené testy jater, což taky nebylo velké překvapení.Předpokládám , že tady bude pro jejich regeneraci asi hrát velkou roli vhodná životospráva a očista.

3.Špatně se mi usíná a budím se uprostřed noci.Trvá mi dlouhou dobu(cca hodina) , než usnu a k tomu se ještě v polovině noci probudím a opět mi trvá třeba hodinu než usnu.

Bylo mi doporučeno hodně pít, na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2016 3:06 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Pangamin se muze brat jen dva mesice, jinak zacnou problemy, viz vyse.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2016 5:30 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
looudus píše:
Pangamin se muze brat jen dva mesice, jinak zacnou problemy, viz vyse.

nu, znám člověka, který ho jedl denně mnoho let. Za tak strašné to asi nebude.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2016 8:59 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
Prosím vás mám ještě jeden dotaz... Za sebe i za mamku...

Já měl v 16tiletech diagnostikovanou varikokelu, což jsem pochopil , že jsou v podstatě křečové žíly v šourku a bohužel jsem tehdy šel bez rozmyslu na operační zákrok a nezajímal se o příčinu... Možná to bylo jak chybou ve výživě,tak nedostatkem pohybu, později tomu určitě nepomohl ani můj životní styl , ale vrátilo se to... Nebolí to , paradoxně jen občas v místě, kde mi to předtím operovali (uzavřeli jednu ze žíl)... Ale některé z těch zbývajících jsou opět vystouplé... tentokrát bych to chtěl vyléčit alternativně...

Mamka má zase problém s paradontozou... Můžete mi poradit jaké látky a v jakém množství by mohli problém nás dvou vyřešit?

Z pročtení vláken jsem pochopil, že z hlediska metabolismu může pomoci snížit homocystein, pokud je zvýšený , s mamkou si na to asi uděláme test...Také odkyselení organismu... Správná strava... A nejlépe vyrovnání možných deficitů a nadbytků minerálů, vitamínů a kovů v těle...

Jak byste doporučili postupovat?

Ohledně křečových žil jsem nejen zde vyčetl , že pomáhá hořčík, vitamin E, d3 a k2(odvapneni cev) lecitin, rutin a germanium, ale nikde jsem nenašel v jakém minimálním množství je brát...

na homocystein jsem zde našel, že postup je

Vitamín B6...........................100 mg
Vitamín B9 Kyselina listová.......5000 mcg
Vitamín B12..........................1500 mcg
Vitamín B2........................... 50 -100 mg
Zinek...................................50 mg - 280kc...
Horcík.................................400 mg minimálne
Lecitin.................................10 g

potřeboval bych vypsat i ty další látky v jakém množství pravděpodobně napraví stav křečových žil...

A taky nějaké látky ohledně paradontozy, zatím mamka bere koenzym Q 10 a vitamin C... Je ještě něco , co by pomohlo?

A pokud můžete poradit nějaké celkové rady , jak srovnat metabolismus , budu moc vděčný...

A taky , kdyby někdo poradil , v jaké formě jsou vitaminy B nejvstřebatelnější v doplňcích... Samozřejmě chci zařadit i dostatečný přísun ve stravě, ale například ohledně vitamínu B12 je to problematické a celkem i u ostatních dostat do sebe denně takové množství...Prý je například u něj nejlepší vstřebatelnost v metylovane skupině... Poradíte jaký typ samostatných doplňků béček a jiných zvolit, popřípadě co ideálně zařadit do měsíčního jídelníčku? Děkuju moc...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2016 10:40 am 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
A ještě prosím jeden dotaz... Omezil jsem spotřebu sladkého , ale stále si třeba dvakrát, třikrát za týden dám pár pásků čokolády, nebo oplatek... Chtěl bych se zeptat , jakým přírodním prostředkem se dá touha po rafinovaném cukru uspokojit , aby se vlk nažral a koza zůstala celá... Na netu jsem četl med, kokosový cukr... Ještě něco?Kamarád mi říkal , že od nového roku nejedl nic s rafinovaným cukrem , ale ovoce nevynechával a přesto asi po měsíci měl prý něco jako absťák na rafinovaný cukr a neuvěřitelně ho uspokojilo prý vypít energy drink... Nějaké rady?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2016 11:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
[quote="Abstinující Bojovník":15ey4c8q]A ještě prosím jeden dotaz... Omezil jsem spotřebu sladkého , ale stále si třeba dvakrát, třikrát za týden dám pár pásků čokolády, nebo oplatek... Chtěl bych se zeptat , jakým přírodním prostředkem se dá touha po rafinovaném cukru uspokojit , aby se vlk nažral a koza zůstala celá... Na netu jsem četl med, kokosový cukr... Ještě něco?Kamarád mi říkal , že od nového roku nejedl nic s rafinovaným cukrem , ale ovoce nevynechával a přesto asi po měsíci měl prý něco jako absťák na rafinovaný cukr a neuvěřitelně ho uspokojilo prý vypít energy drink... Nějaké rady?[/quote:15ey4c8q]
Zde máš výborné čokolády, testoval jsem je všechny a jsou velmi dobré z kvalitních surovin:

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 7:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Abstinující Bojovník píše:
děkuju za info... Chtěl jsem se ještě zeptat... Nebylo by ideální si nechat udělat vlasovou analýzu a podle ní srovnat případné nadbytky a deficity živin vhodným jídelníčkem?... A poté najet na nějaký dobře promyšlený udržovací jídelníček?Nebo je ještě jiná metoda, jak ty deficity a nadbytky zjistit?Krev má prý moc velký regulační mechanismus, takže to není vhodný analytický postup...Chtěl bych teoreticky shrnout všechny nejlepší poznatky a přístupy k životosprávě a poté je už do konce života praktikovat... Můj stav se začíná lepšit , už se mi i lépe spí, ale chtěl bych organismu podat co nejlepší pomocnou ruku správnou výživou... Zatím jsem mu hlavně jen přestal házet klacky pod nohy... Kdybych si nechal udělat ten rozbor z vlasů a nasdílel sem výsledek, je možné se nějak poradit jakým způsobem se případně co nejúčinněji srovnat?A poté i ohledně udržovacího jídelníčku , jak v dostatečném množství přijímat měsíčně minimální denní dávky všech vitamínů, minerálů , aminokyselin, tuků, sacharidů, kovů a omega kyselin?Samozřejmě z co nejméně závadných zdrojů.Také mám v plánu až mi to finance dovolí si zajistit přísun zásadité , správně zpracované vody.A přijdou na řadu určitě i očistné techniky.Připadá mi , že je to jediné přijatelné řešení do budoucna...A mám maximální motivaci ke všemu co nejdřív dospět a budu rád za všechny rady moudřejších , zkušenějších lidí... děkuji za případné další odpovědi a rady...

Jak jsem již psal stravu spočítat na nutriční kalkulačce a pak řešit, jinak je to šamanina a dojmologie. Vlasovka pochopitelně odpoví na mnoho otázek a stejně to budete muset na té kalkulačce počítat, pokud to chcete nějak sofistikovaně a rychle srovnat. Na vlasovky je zde celé vlákno, tak prostudujte a jinak se klidně ozvěte, to jsem vám již nabízel.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz