Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Očištění těla
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2015 9:49 pm 
Offline

Registrován: pon zář 07, 2015 9:37 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, prosím o radu. Snažím se zhubnout břicho a vůbec mi to nejde. Cvičím, jím zdravě, hodně ovoce a zeleniny, tučné, smažené atd nejím vůbec. Mám od lékaře potvrzené, že se mi žluč vrací do žaludku, z čehož mi bývá dost často špatně. Mám dietu, která mi vůbec nepomáhá. Chci zhubnout to bříško, ale hlavně aby mi nebývalo tak špatně od žaludku. Také bych chtěla pročistit vnitřek těla, trpím na akné, atopický ekzém, časté svědění kůže - pokud se lehce poškrábu, mám hned pupínky. Děkuji za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očištění těla
PříspěvekNapsal: ned zář 20, 2015 11:55 am 
Offline

Registrován: ned zář 20, 2015 11:45 am
Příspěvky: 1
Ahoj Veronika,

na tvoj problé existuje okamžité a hlavné účinne riešenie v podobe špeciálneho séra pre domáce použitie vlaste sú to 2 odlišné ale spolupracujúce séra ktoré prečistia telo dokonale až na úroveń kmeňovej bunky a serum pre vonkajšie použitie na akne a ekzemy.
Diety nefungujú preto, lebo telo máš zanesené toxínmi a tak si telo nedokáže vstrebat potrebné látky ktoré naštartujú spalovanie tukov. Telo je na 100% samoliečitelné pokial nieje zanesené vírusmi ako počítač, ten tiež začne správne fungovat až po ,,odvírení".
Pre viac informácii mi napíš email , lebo nechcem vkladat link aby niekto nemal výhrady.

Simona


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očištění těla
PříspěvekNapsal: sob říj 03, 2015 1:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
veronykanyka píše:
Dobrý den, prosím o radu. Snažím se zhubnout břicho a vůbec mi to nejde. Cvičím, jím zdravě, hodně ovoce a zeleniny, tučné, smažené atd nejím vůbec. Mám od lékaře potvrzené, že se mi žluč vrací do žaludku, z čehož mi bývá dost často špatně. Mám dietu, která mi vůbec nepomáhá. Chci zhubnout to bříško, ale hlavně aby mi nebývalo tak špatně od žaludku. Také bych chtěla pročistit vnitřek těla, trpím na akné, atopický ekzém, časté svědění kůže - pokud se lehce poškrábu, mám hned pupínky. Děkuji za pomoc.

Pokud vám nejde odstranit tuk v centrální oblasti těla, tedy břicho, boky a zadek, jde s největší pravděpodobností o rozházené hormony, konkrétně estrogenní dominanci a bez srovnání hormonů to asi neodstraníte. Můžete vyzkoušet denně sníst cca 50-100 g žampiónů, nebo hlívy, to hormony rovná celkem slušně a uvidíte. Pochopitelně je možné si stav hormonů konkrétně estradiolu a progesteronu nechat otestovat jako samoplátce za cca 400,-Kč ve slušné laborce a uvidíte. Ceny se dost liší, tak se raději ptejte a problematiku hormonů si zde v jiných vláknech projděte, případně mě můžete zavolat a vše vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očištění těla
PříspěvekNapsal: sob říj 03, 2015 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Speedyyoung píše:
Ahoj Veronika,

na tvoj problé existuje okamžité a hlavné účinne riešenie v podobe špeciálneho séra pre domáce použitie vlaste sú to 2 odlišné ale spolupracujúce séra ktoré prečistia telo dokonale až na úroveń kmeňovej bunky a serum pre vonkajšie použitie na akne a ekzemy.
Diety nefungujú preto, lebo telo máš zanesené toxínmi a tak si telo nedokáže vstrebat potrebné látky ktoré naštartujú spalovanie tukov. Telo je na 100% samoliečitelné pokial nieje zanesené vírusmi ako počítač, ten tiež začne správne fungovat až po ,,odvírení".
Pre viac informácii mi napíš email , lebo nechcem vkladat link aby niekto nemal výhrady.

Simona

Vložený email jsem smazal a když jde o tak tajné sérum, tak ho asi ani nikdo nepotřebuje, nebo já bych tak alespoň uvažoval. Projděte si pravidla fóra třeba toto.
Žádné e-maily - diskuze není soukromou seznamkou
Po několika letech zkušeností v různých diskuzích jsem přistoupil i k 100% ochraně soukromí zdejších uživatelů. Diskuze na serveru Zdraví-az.cz slouží jako platforma pro výměnu informací, týkajících se zdraví a nikoliv jako seznamka. Ve fóru je proto zakázáno vkládání e-mailových adres jakýmkoliv způsobem. Chcete-li kontaktovat jiné diskutující v osobní záležitosti, klikněte na jejich jméno a v profilu bude uveden e-mail, který můžete použít. Pokud zde není e-mail uveden, pak si diskutující nepřeje osobní kontakt a toto prosím respektujte. Chcete-li se přesto osobně seznámit s uživatelem fóra, zašlete soukromou zprávu. Toto je hlavně z důvodu možného zneužití zobrazené e-mailové adresy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očištění těla
PříspěvekNapsal: sob říj 03, 2015 5:41 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Jak tu pane Jardo zmiňujete hlívu ústřičnou - rovná jen uvedené hormony nebo celkově hormonální systém? Je případně vhodné koupit hlívu v supermarketu, nechat uschnout, pomlet a naplnit do tobolek ? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očištění těla
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2015 11:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Jak tu pane Jardo zmiňujete hlívu ústřičnou - rovná jen uvedené hormony nebo celkově hormonální systém? Je případně vhodné koupit hlívu v supermarketu, nechat uschnout, pomlet a naplnit do tobolek ? Děkuji.

Tak uvedené i jiné houby rovnají hormonální systém a jde to dělat i tak jak popisujete, což ovšem považuji za zbytečně pracné. Prostě si ty houby dávejte k jídlu, jsou vyloženě chutné a není s tím tolik blbnutí. Dají se dělat na tisíce způsobů, já osobně bych se s tím určitě nepatlal jak popisujete, ale jde to i tak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz