Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:47 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon dub 20, 2015 12:34 pm 
Offline

Registrován: pon dub 20, 2015 11:38 am
Příspěvky: 3
Měla bych na Vás prosbu ohledně užívání želatiny na vlasy. Vlasy mi dost padají a mají hroznou kvalitu, jsou zplihlé, bez života. Nehty mám taky hrozně slabé a třepivé. Doplňků z lékárny jsem už užívala dost a výsledek nic moc. Chtěla jsem si koupit v lékárně Colafit, ale teď jsem tu četla o hydrolyzátu kolagenu, který tu nabízí pan Jarda a docela mne to zaujalo. Mohl by mi tu někdo, prosím poradit jestli by užívání něčeho takového mělo přímý vliv i na vlasy? Vím, že se to tam píše, ale není to jen reklama? Děkuji pěkně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 20, 2015 12:42 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
a vnutorne organy mas v poriadku? pozrela by som sa napriklad na oblicky... tie maju suvis aj s vlasmi, a tiez stitna zlaza atd... musis najst podstatu problemu, posilnit oslabeny organ...

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 20, 2015 2:04 pm 
Offline

Registrován: pon dub 20, 2015 11:38 am
Příspěvky: 3
Ano, všechno mám v pořádku, na štítnou žlázu beru tedy Letrox, ale funkce je prý stabilizovaná, od toho to být nemůže. Ty vlasy mne zlobí už hodně let, mám to genetické. Vyšetření jsem měla už několik na vše možné i nemožné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2015 11:06 pm 
Offline

Registrován: pon dub 20, 2015 11:38 am
Příspěvky: 3
Může mi, prosím ještě někdo, kdo tomu trošku rozumí napsat jestli zvolit raději práškový hydrolyzát kolagenu nebo spíše tekutý kolagen jako např. Gelmodel http://www.gelmodel.cz/gel-model.html. Díky moc za radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 10, 2015 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Tingi píše:
Měla bych na Vás prosbu ohledně užívání želatiny na vlasy. Vlasy mi dost padají a mají hroznou kvalitu, jsou zplihlé, bez života. Nehty mám taky hrozně slabé a třepivé. Doplňků z lékárny jsem už užívala dost a výsledek nic moc. Chtěla jsem si koupit v lékárně Colafit, ale teď jsem tu četla o hydrolyzátu kolagenu, který tu nabízí pan Jarda a docela mne to zaujalo. Mohl by mi tu někdo, prosím poradit jestli by užívání něčeho takového mělo přímý vliv i na vlasy? Vím, že se to tam píše, ale není to jen reklama? Děkuji pěkně.

Kvalitu a stav vlasů ovlivňuje množství faktorů a výživa nemusí být vůbec ten hlavní. Je to dost o hormonech, tedy třeba ta štítná může dělat problém i když je zdánlivě dobrá. Jinak by asi bylo vhodné si nechat udělat některá laboratorní vyšetření, nebo vlasovou analýzu a dle toho stav rovnat. Bez měřitelných hodnot se kupředu budete dostávat dosti obtížně, nebo hodně dlouho. Klidně mě zavolejte a můžeme to probrat. Jinak ten kolagen v prášku si stejně dáte do jídla, nebo rozpustíte v nějaké tekutině, tedy asi je výhodnější, protože v suchém stavu se nemá jak zkazit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz