Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 4:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: stř črc 16, 2014 7:23 pm 
Offline

Registrován: pát bře 28, 2014 11:30 pm
Příspěvky: 33
Byla jsem na diagnostice na Diacomu i Salvii.Výsledek:Diacom: Tlusté střevo škrkavka psí, jinak po celém těle ureaplasma a mucoplasma - v celém trávicím a urol.traktu, v páteři, v hlavě, oku, kolenu, uchu, ledvinách. Myslela jsem, že že ureaplasma a mucoplasma žije jen na sliznicích a ne třeba v kolenu.Taky boreliozu.Klíště nevím že bych měla, poštípaná jsem byla. Flek nikdy nebyl. Štítná žláza normální - i velikost.Další den Salvii - borelioza ne, škrkavka ne, filárie v dutinách/hlavě . Pneumokok v dýchacích cestách.Kvasinka v tráv.traktu / prý trošku/.E.coli v moč.m.Motolice žlučník.
Řeším již delší dobu hypofunkci štítné žlázy s autoimun. zánětem a hodně zvětšeným jedním lalokem+ bolesti půlky hlavy včetně oka, čela, ucha, čelistního kloubu.Také občasná bolest krční páteře.Nedaří se mi, ani po poradě s Jardem.Jeden lalok se pořád a pořád zvětšuje.Takže jsem zase ve slepé uličce nevím čeho se chytit.Z léku užívám euthyrox a posiluji imunitu.Antiparazitika jsem zkoušela.Nemocná nebývám.Máte někdo zkušenosti s těmito přístroji?A zmenšila se někomu zvětšená štítná žl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: stř črc 16, 2014 9:04 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 319
Oba přístroje jsou podvod. Nevěřte na tyhle blbosti, ušetříte si spoustu peněz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: sob srp 16, 2014 6:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
fotof píše:
Byla jsem na diagnostice na Diacomu i Salvii.Výsledek:Diacom: Tlusté střevo škrkavka psí, jinak po celém těle ureaplasma a mucoplasma - v celém trávicím a urol.traktu, v páteři, v hlavě, oku, kolenu, uchu, ledvinách. Myslela jsem, že že ureaplasma a mucoplasma žije jen na sliznicích a ne třeba v kolenu.Taky boreliozu.Klíště nevím že bych měla, poštípaná jsem byla. Flek nikdy nebyl. Štítná žláza normální - i velikost.Další den Salvii - borelioza ne, škrkavka ne, filárie v dutinách/hlavě . Pneumokok v dýchacích cestách.Kvasinka v tráv.traktu / prý trošku/.E.coli v moč.m.Motolice žlučník.
Řeším již delší dobu hypofunkci štítné žlázy s autoimun. zánětem a hodně zvětšeným jedním lalokem+ bolesti půlky hlavy včetně oka, čela, ucha, čelistního kloubu.Také občasná bolest krční páteře.Nedaří se mi, ani po poradě s Jardem.Jeden lalok se pořád a pořád zvětšuje.Takže jsem zase ve slepé uličce nevím čeho se chytit.Z léku užívám euthyrox a posiluji imunitu.Antiparazitika jsem zkoušela.Nemocná nebývám.Máte někdo zkušenosti s těmito přístroji?A zmenšila se někomu zvětšená štítná žl?

Základní logika je v pořádku, ovšem zde velice záleží na zkušenostech a citlivosti člověka, který toto techniku používá. Vzhledem k tomu, že to dnes matlá kde kdo po týdenním kurzu, bohužel většinou o moc důvěryhodné výstupy nejde. Určitě je vhodné si vyšetření nechat udělat u někoho, kdo má výborné reference, tím si ušetříte jak peníze, tak problémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 1:31 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Zajímavé by bylo udělat si v jeden den vyšetření na Salvii, Oberonu a Diacomu u známých poradců. Pokud to celé funguje, měly by být výsledky stejné. Hodně lidí staví svoji léčbu na tom, co jim bylo naměřeno. Nemůžu si pomoct, ale hlodá ve mě červík,že to nemusí fungovat.
Na Oberonu jsem kdysi byl a neměl jsem pocit,že by musel někdo něco složitě interpretovat. Na obrazovce PC se ukázaly přesné názvy i stupně zamoření. Otázkou je, když to najde např. rakovinu ve stupni, který prý ještě nejde ověřit u lékaře,jestli to tam opravdu je, nebo je to jen nepřesnost(či třeba nesmyslnost) přístroje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 4:55 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
kov píše:
Zajímavé by bylo udělat si v jeden den vyšetření na Salvii, Oberonu a Diacomu u známých poradců. Pokud to celé funguje, měly by být výsledky stejné. Hodně lidí staví svoji léčbu na tom, co jim bylo naměřeno. Nemůžu si pomoct, ale hlodá ve mě červík,že to nemusí fungovat.
Na Oberonu jsem kdysi byl a neměl jsem pocit,že by musel někdo něco složitě interpretovat. Na obrazovce PC se ukázaly přesné názvy i stupně zamoření. Otázkou je, když to najde např. rakovinu ve stupni, který prý ještě nejde ověřit u lékaře,jestli to tam opravdu je, nebo je to jen nepřesnost(či třeba nesmyslnost) přístroje.

Tak to by me taky dost zajimalo jak by toto vysetreni, provadene vsemi tremi pristroji, v jeden jediny den dopadlo??? No hadam, ze asi moc valne by to nedopadlo, ale kdovi? Mozna by se jednalo o nejake odchylky uz jen diky tomu, ze paraziti muzou migrovat z mista na misto, no tezko rict. Chtelo by to proste vyzkouset ...nenasel by se tady nejaky movitejsi ochotnik?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: přístroje Salvie a Diacom jsou PODVOD
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 6:11 pm 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Myslím, že již první příspěvek je jasným důkazem, že přístroje Salvie a Diacom jsou podvod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: stř srp 20, 2014 6:45 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Je to podvod. Opravdu nelze věřit tomu, že by dvě elektrody byly schopny indikovat onemocnění, na které je potřeba krevních zkoušek a dalších zjištění.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 12:10 pm 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 9:11 am
Příspěvky: 23
jsem docela přesvědčený, že Salvia není podvod a funguje docela spolehlivě a detekuje spolehlivě konkrétní zátěže v těle, podstoupil jsem tu terapii Joalis + antiparazitika kdy mě paní manuálně testovala pomocí Salvia a použila k tomu 1x na začátku i Oberon. Z toho už vyplynul jakýsi obrázek kde jsou ty zátěže těla (ložiska, paraziti..), můj stav se znatelně zlepšil (alergie, lehká epilepsie).

cena: ano, hodně drahé.. jako u všeho, člověk by neměl čekat že ho nějaký zázračný přístroj/prášek uzdraví.. viz co tu píše pan Jarda o zdravém stravování, to mi přijde důležité pro uzdravování

diacom a zapper věřím méně než salvii, ale jsem také přesvědčen o efektu frekvencí na bakterie a určitá stadia parazitů.

Nevím co píše paní Bláhová ve své knize Deník poradce 1,2 ale určitě by se měli poradci používající zmíněné přístroje více podělit s veřejností o své zkušenosti.

_________________
"stáváme se tím, na co myslíme"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte říj 14, 2014 4:49 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 09, 2014 9:12 am
Příspěvky: 30
Vševěd píše:
Je to podvod. Opravdu nelze věřit tomu, že by dvě elektrody byly schopny indikovat onemocnění, na které je potřeba krevních zkoušek a dalších zjištění.

Souhlasím, Salvie, Diacom a všechny ostatní "zázračné" přístroje jsou podvod. Jak píše Vševěd, dvě elektrody prostě neudělají žádnou diagnózu. Znám hodně lidí, co tyhle přístroje zkoušeli a vždycky to byly jen vyhozené peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 7:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Zajímavé by bylo udělat si v jeden den vyšetření na Salvii, Oberonu a Diacomu u známých poradců. Pokud to celé funguje, měly by být výsledky stejné. Hodně lidí staví svoji léčbu na tom, co jim bylo naměřeno. Nemůžu si pomoct, ale hlodá ve mě červík,že to nemusí fungovat.
Na Oberonu jsem kdysi byl a neměl jsem pocit,že by musel někdo něco složitě interpretovat. Na obrazovce PC se ukázaly přesné názvy i stupně zamoření. Otázkou je, když to najde např. rakovinu ve stupni, který prý ještě nejde ověřit u lékaře,jestli to tam opravdu je, nebo je to jen nepřesnost(či třeba nesmyslnost) přístroje.

Znovu sem pouze okopíruji předchozí příspěvek a zázraky od ničeho nečekejte. Základní logika je v pořádku, ovšem zde velice záleží na zkušenostech a citlivosti člověka, který toto techniku používá. Vzhledem k tomu, že to dnes matlá kde kdo po týdenním kurzu, bohužel většinou o moc důvěryhodné výstupy nejde. Určitě je vhodné si vyšetření nechat udělat u někoho, kdo má výborné reference, tím si ušetříte jak peníze, tak problémy. Při pokusu by s největší pravděpodobností značný rozdíl vznikl, pár takových pokusů už proběhlo, nicméně většinu lidí asi silně překvapí, že i dvě laboratoře udělají ze stejného krevního vzorku dva různé výsledky, nic není dokonalé i když odchylka bude procentuálně menší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: stř lis 05, 2014 10:33 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jardo, absolvoval jsi někdy vyšetření na Oberonu či Salvii?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: sob lis 22, 2014 8:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 17, 2013 11:00 am
Příspěvky: 21
Tak jsem si udělal dnes první zkušenost s biorezonančním přístrojem, byl to DIACOM.

Nedohnal mě k tomu nějak vážný zdravotní stav, šlo mi zejména o zkušenost s možností si udělat vlastní názor. Dlouhodobě se u mě projevují slabší kožní problémy a středně těžká sezónní pylová alergie. Jak jsem si za poslední léta vyzkoušel, oboje dokážu zmírnit detoxikací a stravou.

Obsluhující žena, která se nedá považovat za nějakého protřelého harcovníka, protože letos teprve začala,se mě ptala, jestli mám nějaké potíže, jestli se má na něco konkrétného pro urychlení zaměřit, nebo to vzít celkově. Nic jsem jí o svém stavu ani důvodu návštěvy nesdělil, řekl jsem ať to vezme celkově.

Nález se skládal z diagnostikovaného problému žaludku, nebyl za tím žádný lumpík, prý to je na energetickém základě. Dále byli identifikováni tyto „nájemníci“:
Papilomavirus, Schistosoma(v žaludku),Ascaris(v krevním řečišti) a bacterium lactis aero.

Zajímavé, energetický problém v oblasti břicha mam i na automatické kresbě od jedné paní , která se tím zabývá a v létě mi kresbu udělala. Absolutně o mě nic nevěděla a co mi dále sdělila to souhlasilo. Osobně jsem si problému okolo břicha vědom, začalo to už v dětství. Vždy když jsme se chystali na nějakou delší cestu, nebo dovolenou bolelo mě břicho, případně jsem měl i řídkou stolici. Pokud jsem něco závažného provedl a byl jsem si následně vědom trestu bolelo mě břicho, pamatuju si na jeden extrém, to jsem i zvracel. Toto diagnostikovala automatická kresba i biorezonanční přístroj.

Po diagnostice jsem byl hodinu vystaven působení plazmového generátoru Craftgen.
Do konce roku plánuju druhou návštěvu za účelem kontrolního měření.

Ráno jsem nesnídal v rámci praktikování občasného přerušovaného půstu (to jím až oběd), domů jsem se díky protáhnutí návštěvy vrátil až po druhé hodině.(velmi dobře jsme si popovídali o všemožném okolo zdraví) Hlad jsem necítil, tak jsem to využil k provedení mého prvního celodenního půstu \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: ned lis 23, 2014 9:10 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Milenium píše:
Tak jsem si udělal dnes první zkušenost s biorezonančním přístrojem, byl to DIACOM.

Nedohnal mě k tomu nějak vážný zdravotní stav, šlo mi zejména o zkušenost s možností si udělat vlastní názor. Dlouhodobě se u mě projevují slabší kožní problémy a středně těžká sezónní pylová alergie. Jak jsem si za poslední léta vyzkoušel, oboje dokážu zmírnit detoxikací a stravou.

Obsluhující žena, která se nedá považovat za nějakého protřelého harcovníka, protože letos teprve začala,se mě ptala, jestli mám nějaké potíže, jestli se má na něco konkrétného pro urychlení zaměřit, nebo to vzít celkově. Nic jsem jí o svém stavu ani důvodu návštěvy nesdělil, řekl jsem ať to vezme celkově.

Nález se skládal z diagnostikovaného problému žaludku, nebyl za tím žádný lumpík, prý to je na energetickém základě. Dále byli identifikováni tyto „nájemníci“:
Papilomavirus, Schistosoma(v žaludku),Ascaris(v krevním řečišti) a bacterium lactis aero.

Zajímavé, energetický problém v oblasti břicha mam i na automatické kresbě od jedné paní , která se tím zabývá a v létě mi kresbu udělala. Absolutně o mě nic nevěděla a co mi dále sdělila to souhlasilo. Osobně jsem si problému okolo břicha vědom, začalo to už v dětství. Vždy když jsme se chystali na nějakou delší cestu, nebo dovolenou bolelo mě břicho, případně jsem měl i řídkou stolici. Pokud jsem něco závažného provedl a byl jsem si následně vědom trestu bolelo mě břicho, pamatuju si na jeden extrém, to jsem i zvracel. Toto diagnostikovala automatická kresba i biorezonanční přístroj.

Po diagnostice jsem byl hodinu vystaven působení plazmového generátoru Craftgen.
Do konce roku plánuju druhou návštěvu za účelem kontrolního měření.

Ráno jsem nesnídal v rámci praktikování občasného přerušovaného půstu (to jím až oběd), domů jsem se díky protáhnutí návštěvy vrátil až po druhé hodině.(velmi dobře jsme si popovídali o všemožném okolo zdraví) Hlad jsem necítil, tak jsem to využil k provedení mého prvního celodenního půstu \":D\"

Takze to skutecne funguje ...no tak to je super! A muzes nam prosim te prozradit kde to bylo? Diky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: pon lis 24, 2014 5:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 17, 2013 11:00 am
Příspěvky: 21
Byla to pouze zpráva. Celkové hodnocení procedury včetně působení plazmového generátoru bych viděl až po následném přeměření.
Jestli byli správně diagnostikováni moji nájemníci nemám jak ověřit, jen mě sedí to energetické oslabení v oblasti břicha- žaludek, i když jsem se teď díval na tu automatickou kresbu a tam to směřuje spíše ke střevům.
Každopádně tam příště vezmu ještě dalšího člena rodiny, co se bude dít.
Bylo to na severu Čech blízko Děčína.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: stř pro 24, 2014 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Jardo, absolvoval jsi někdy vyšetření na Oberonu či Salvii?

Sám ne, ale v několika případech jsem se vyšetření účastnil a mohl do toho i kecat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz