Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2018 3:13 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
Isabelle2018 píše:
NO ale já potřebuji jen 8 kapslí, 4 celulozové, a 4 dvojité. ..

Co je to za nesmysl, 4 celulozové a 4 dvojité? Kapsle pro TSM jsou vždy dvojité. Rozdíl je pouze v materiálu vnějšího obalu. Vnitřní menší kapsle je vždy celulozová a vnější je buď celulozová (určená pro žaludek) nebo acido rezistentní (určená pro střevo). Ale kapsle jsou vždy dvojité. Proto nechápu Tvůj komentář. Psal jsem o metodě TSM pomocí kapslí na straně 9 v této diskuzi, tak na to mrkni, ať pochoppíš apsoň základní princip.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2018 4:18 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Jaký nesmysl, dovitá jsem myslela , dva druhy kapsli, ta jednoduchá dvě kapsle obyčejné:-)))) Kapsle mě zatím netrápí, ale ta hodná zdravá duše ano.
JInak po 1 l Zaječice se žádné extra vizírování nekonalo, klasicky jak j po 0,5 l. Sice vylučování trvalo déle, ale nebylo to tak hrozné. Docela mi i chutná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2018 6:00 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
Isabelle2018 píše:
JInak po 1 l Zaječice se žádné extra vizírování nekonalo, klasicky jak j po 0,5 l. Sice vylučování trvalo déle, ale nebylo to tak hrozné. Docela mi i chutná.

Po litru Zaječické minerálky jste neměla průjem? To přece není možné. Snad jedině, že byste měla ve střevech silný zánět, pak Zaječická nefunguje. Máte snad Crohnovu chorobu nebo ulcerózní kolitidu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2018 9:52 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Měla jsem průjem, celé odpoledne aj druhý den:-)))) Ale čekala jsem mega průtrž a ta nabyla, bylo to stejné jako když vypiju 0,5 l. Doufám, že Zaječice udělá očistu alespoň z poloviny jako klystýr. Průjem a pak už jen vodu z kousky jsem měla na několikrát dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob úno 24, 2018 3:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Isabelle2018 píše:
Měla jsem průjem, celé odpoledne aj druhý den:-)))) Ale čekala jsem mega průtrž a ta nabyla, bylo to stejné jako když vypiju 0,5 l. Doufám, že Zaječice udělá očistu alespoň z poloviny jako klystýr. Průjem a pak už jen vodu z kousky jsem měla na několikrát dlouho.

No a to se vám nezdá že vás to dostatečně profouklo a střeva máte jak po Vizíru. Takto se profouknout je mnohem lepší než klystýr to se vůbec nedá srovnávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned úno 25, 2018 5:48 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Jarda píše:
No a to se vám nezdá že vás to dostatečně profouklo a střeva máte jak po Vizíru. Takto se profouknout je mnohem lepší než klystýr to se vůbec nedá srovnávat.

Opravdu? A jak často se ta Zaječice může? Já mám asi ucpaná střeva, nebo dle léčitele slabý zánět.

JInak dárci by byly, ale až za dlouho, nebo na tom opravdu rýžují, a já ještě mohu buď v nemocnici verzi, ale prý dle léčitele je u mě hlavní kapslová metoda a to 4x v jednom týdnu. Ach jo.....věc, která mě dostane z pekla a je tak těžké najít dárce. Vždycky jsem říkala, že abych se z toho dostala, klidně "sežeru" i něčí hovno....20 let zpátky jsem ani netušila, jak jednou se moje slova naplní:-)))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned úno 25, 2018 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Isabelle2018 píše:
Opravdu? A jak často se ta Zaječice může? Já mám asi ucpaná střeva, nebo dle léčitele slabý zánět.

JInak dárci by byly, ale až za dlouho, nebo na tom opravdu rýžují, a já ještě mohu buď v nemocnici verzi, ale prý dle léčitele je u mě hlavní kapslová metoda a to 4x v jednom týdnu. Ach jo.....věc, která mě dostane z pekla a je tak těžké najít dárce. Vždycky jsem říkala, že abych se z toho dostala, klidně "sežeru" i něčí hovno....20 let zpátky jsem ani netušila, jak jednou se moje slova naplní:-)))

Malé množství té vody se dá pít každý den a docílit tím postupně kvalitní defekace. Tak děti běžně snědí výkaly slepic, psů a koček což je daleko vyšší liga a taky se nic moc neděje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 2:08 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Jarda píše:
Malé množství té vody se dá pít každý den a docílit tím postupně kvalitní defekace. Tak děti běžně snědí výkaly slepic, psů a koček což je daleko vyšší liga a taky se nic moc neděje.

Ježiš, Vy jste tak hodný, jak tady bezplatně a z láskou a úctou k zdraví a lidem radíte. Opravdu moc děkuji.
Já doufám, že se to někde sčítá a vrátí se Vám to nějak v dobrém. Takových lidí jako Vy by mělo být více. Děkuji za všechny nás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2018 3:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Isabelle2018 píše:
Ježiš, Vy jste tak hodný, jak tady bezplatně a z láskou a úctou k zdraví a lidem radíte. Opravdu moc děkuji.
Já doufám, že se to někde sčítá a vrátí se Vám to nějak v dobrém. Takových lidí jako Vy by mělo být více. Děkuji za všechny nás.

No to já doufám v totéž, protože někdy je to opravdu na nervy a asi by bylo dobré pokud by se mě to vrátilo z druhé strany. Každopádně se tvrdí že "Co dáš to dostaneš", tak snad to klapne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2018 1:27 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Prosím, nemáte někdo odkaz na online eshop, kde se dají koupit ty malé kapsle 00 , co se rozpustí až v tenkém střevě? A kde ty 00 a 0 celulozové klasické? JInak ty 00 speicální se pak dávají do 0 speciálních, nebo jen celulozových?

Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2018 3:30 pm 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
[quote="Isabelle2018":2cicbaf5]Prosím, nemáte někdo odkaz na online eshop, kde se dají koupit ty malé kapsle 00 , co se rozpustí až v tenkém střevě? A kde ty 00 a 0 celulozové klasické? JInak ty 00 speicální se pak dávají do 0 speciálních, nebo jen celulozových?

Děkuji moc[/quote:2cicbaf5]
Moje přítelkyně se vyléčila díky TSM z roztroušené sklerózy a použila tyhle acido reistentní kapsle (odolné vůči kyselinám v žaludku).



Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2cicbaf5


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2018 3:25 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
[quote="Lukopren":3q1cyonn]Moje přítelkyně se vyléčila díky TSM z roztroušené sklerózy a použila tyhle acido reistentní kapsle (odolné vůči kyselinám v žaludku).



Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3q1cyonn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2018 6:09 pm 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Isabelle2018 píše:
Děkuji moc. Ona použila jen kapslovou metodu nebo i jinou a kolikrát? Děkuji za odpvěď.

Přítelkyně podstoupila 3 transplantace, vždy užila 5 kapslí s acidorezistentním obalem a současně 1,5 litru mixované stolice klystýrem do střeva. Mezi jednotlivými trasplantacemi byla 14 dní pauza.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 10:04 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Lukopren píše:
Přítelkyně podstoupila 3 transplantace, vždy užila 5 kapslí s acidorezistentním obalem a současně 1,5 litru mixované stolice klystýrem do střeva. Mezi jednotlivými trasplantacemi byla 14 dní pauza.

200 kapslí je nějak moc ne?
Nechápu, když mám mít dvojitou kapsli normální - koupím 0 a 00-

A když acidorezistentní , tak je 0 - celuloza nebo acidorezistentní - 00 je určitě acidorezistentní. Já jen jesteli, když budou obě acidorezistentní, aby se to rozpustilo i v tom střevě a nevykakala jsem to.
Oni jsou docela drahé ty acidorezistentní , vychází to na 600 korun při 200 kapslích, já jich potřebuji 4 denně dvou velikostí x 4 maximálně x 8. Takže maximálně 32 - 00 a 32 0. Neznáte odkaz na menší množství a budu ráda, pokud mi někdo vysvětlí to dvojité kapslování. Nebo se ta celulozová, co se má rozpustit v žaludku dává jen do jedné? Děkuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 10:51 pm 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Isabelle2018 píše:
200 kapslí je nějak moc ne?
Nechápu, když mám mít dvojitou kapsli normální - koupím 0 a 00-

A když acidorezistentní , tak je 0 - celuloza nebo acidorezistentní - 00 je určitě acidorezistentní. Já jen jesteli, když budou obě acidorezistentní, aby se to rozpustilo i v tom střevě a nevykakala jsem to.
Oni jsou docela drahé ty acidorezistentní , vychází to na 600 korun při 200 kapslích, já jich potřebuji 4 denně dvou velikostí x 4 maximálně x 8. Takže maximálně 32 - 00 a 32 0. Neznáte odkaz na menší množství a budu ráda, pokud mi někdo vysvětlí to dvojité kapslování. Nebo se ta celulozová, co se má rozpustit v žaludku dává jen do jedné? Děkuji moc.

Moje přítelkyně si koupila kapsle velikosti 0 celulozové a k tomu koupila kapsle 00 aciorezistentní. Dvojitá kapsle se používá kvůli hygieně, protože ta menší kapsle může být i z vnějška po naplnění trochu "špinavá" od stolice, proto se dává menší kapsle do větší, která je zaručeně čistá. Menší množství, než 200 kusů se neprodává, pokud si dobře pamatuji. Přítelkyně zbývající kapsle rozdala lidem, co je potřebovali, můžete to taky tak udělat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz