Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 4:34 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
Jarda píše:
Postup je to evidentně dobrý, akorát se ty kapsle musí dost rychle aplikovat pokud vím tak běžné kapsle degradují po navlhčení dost rychle.

Pokud jsou kapsle z celulozy, tak je potřeba je polknout je do 10 minut, jinak by se mohly začt rozpouštět. V zahraničních eshopech lze koupit také kapsle z acido rezistentního materiálu, ty se začnou rozpouště až po dlouhé době.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned úno 18, 2018 12:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Modrovous píše:
Pokud jsou kapsle z celulozy, tak je potřeba je polknout je do 10 minut, jinak by se mohly začt rozpouštět. V zahraničních eshopech lze koupit také kapsle z acido rezistentního materiálu, ty se začnou rozpouště až po dlouhé době.

Tak jistě, tento druh kapslí by byl určitě vhodnější i z hlediska místa kde se kapsle rozpustí, protože pokud se rozpustí v žaludku mají breberky dost obtížné ustát to kyselé prostředí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 5:02 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
POdstoupil někdo tento zárkok v Německu? Nebo někde jinde? Tam totiž zákrok dělají pod slabou narkózou. Mojím problémem je, že do sebe ani při klystýru nedostanu do sebe více jak 600 ml . A mám velké bolesti. Zkouším to stále. Asi ucpaná střeva, ale jak je oducpat, když klystýr se rok nedaří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 8:03 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Isabelle2018 píše:
POdstoupil někdo tento zárkok v Německu? Nebo někde jinde? Tam totiž zákrok dělají pod slabou narkózou. Mojím problémem je, že do sebe ani při klystýru nedostanu do sebe více jak 600 ml . A mám velké bolesti. Zkouším to stále. Asi ucpaná střeva, ale jak je oducpat, když klystýr se rok nedaří.

\":roll:\" \":roll:\" \":roll:\"

Zeby sankhapraksalanou??? ... Alebo vypitim prehanacej mineralky ci empsomskej soli v roztoku, a hned za tym si dat sankhapraksalanu?? ...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 10:57 am 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
JednorazovyNICK píše:
\":roll:\" \":roll:\" \":roll:\"

Zeby sankhapraksalanou??? ... Alebo vypitim prehanacej mineralky ci empsomskej soli v roztoku, a hned za tym si dat sankhapraksalanu?? ...

Zaječici jsem zkoušela, vypiju v pohodě půl litru, tak klidně vypiju i litr, ale působí stejně? Pročistí to opravdu střeva jako klystýr? Nebo se člověk jen pose.....

Můj druhý dotaz, když nedokážu kvůli klystýrům TSM klystýrem, bude mít účinek stejný i to kaplsování? Problém je, kolik těch kapslí se bude muset sníst, aby to bylo alespoň z poloviny to co při transplantaci, nebo se to jí každý den, ale všude píšete, že to musí se kapslovat čestvé. Plus ty speciální kapsle se rozpustí až v tenkém či tlustém střevě? Rozpustit se v žaludku nemá pak žádný přínos.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 12:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Isabelle2018 píše:
Zaječici jsem zkoušela, vypiju v pohodě půl litru, tak klidně vypiju i litr, ale působí stejně? Pročistí to opravdu střeva jako klystýr? Nebo se člověk jen pose.....

Můj druhý dotaz, když nedokážu kvůli klystýrům TSM klystýrem, bude mít účinek stejný i to kaplsování? Problém je, kolik těch kapslí se bude muset sníst, aby to bylo alespoň z poloviny to co při transplantaci, nebo se to jí každý den, ale všude píšete, že to musí se kapslovat čestvé. Plus ty speciální kapsle se rozpustí až v tenkém či tlustém střevě? Rozpustit se v žaludku nemá pak žádný přínos.

Ta minerálka pročistí hlavně tenké střevo což bývá většinou problém a pokud budete profouknutá Zajčickou musíte do prázdného střeva dostat daleko více tekutiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 12:39 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Jarda píše:
Ta minerálka pročistí hlavně tenké střevo což bývá většinou problém a pokud budete profouknutá Zajčickou musíte do prázdného střeva dostat daleko více tekutiny.

Omlouvám se, jak to myslíte, jako, že když vypiju 1 l zaječické, tak pak musím za jak dlouho hodně pít, abyh dostala do prázdného střeva daleko více tekutiny, nebo se tím myslí vypít více zaječické?

A jaký je názor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 12:41 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Odpověd mi ujela . A jaký máte názor na tu transplantaci v kapslích, má cenu? Jedna slečna mě psala, že se jí také vyléčila z boreliozy, ale brala 3 kapsle týdně po dobu 2 měsíců, dárcem byla dcera, takže asi je dělala čerstvé 3x týdně.

Ale někde jsem četla, že hlavní je, aby se obsah dostal do tlustého střeva, ale ten se v kapsli nedostane, ten se dostane do žaludku a pokud dobrá kapsle - do tenkého střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 12:51 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Stolica pri TSM sa ma dostat nie len do hrubeho a tenkeho creva, ale aj do zaludku. Aby sa dostala do zaludku, treba pouzit kapsle BEZ enterickeho povlaku, cize obycajne zelatinove.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 1:06 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
JednorazovyNICK píše:
Stolica pri TSM sa ma dostat nie len do hrubeho a tenkeho creva, ale aj do zaludku. Aby sa dostala do zaludku, treba pouzit kapsle BEZ enterickeho povlaku, cize obycajne zelatinove.

Ale já mám problém asi ve střevě a dle léčitele mě pomůže tsM. kDYŽ nedokážu pořádný klystýr, tak klystýrem asi šance na TSM doma klystýrem padá. Tak mi jedna holka poradila ty tablety.

Co tím chci řešit - seboroickou dermatitidu, a hormonální problém. (řeším již stravou a dalšími věcmi, doplňky stravy, alkalickou stravou, atd....)

Lidem , co podstoupili doma TSM to zabralo na stejné problémy. Líčitel říká, že musí být doma,že tak dostanete 2,5 l, dostane se to tedy všude. NO to nedám.....kvůli klystýru, co se snažím už dlouho., Ale pomohlo to i holce a klukovi, co to podstoupili v nemocnici přes známé, a tam to teda rozhodně bylo malý kousek. Tak proto se ptám , jestli i ta kapsle by to řešila také a hlavně kolik a jak dlouho?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 5:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Isabelle2018 píše:
Omlouvám se, jak to myslíte, jako, že když vypiju 1 l zaječické, tak pak musím za jak dlouho hodně pít, abyh dostala do prázdného střeva daleko více tekutiny, nebo se tím myslí vypít více zaječické?

A jaký je názor

Pokud vypijete litr Zaječické tak budete vypucovaná jak od Vizíru, tedy střeva budou čistá a pít moc nemusíte pouze trochu na zastavení průjmu snížením slanosti střevního obsahu. Zhruba po hodině jak si to po Zaječické sedne a nebudete mít nucení můžete spodem napustit střevo pomocí irigátoru


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2018 10:37 am 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Tak jsem zjistila , že mě tlačí čas. Hledám zdravého dárce stolice na kapslovou metodu několikrát během jednoho týdne. Tedy pro dárce to vlastně nepředstavuje nic. Dárce bych měla, ale díky tomu, že nedávnost přestala kojit, by to šlo až za nějaký čas. Všechny kamarádky bohužel něco málo mají, a proto nejsou vhodné. A dárci, co nabízejí na internetu , že to dělají pravidelně a chtějí 20 000 -40000 za jednu transplantaci klystýrem....co by chtěli za 4-5x kapsle.....plus jistota, že to nejsou podvodníci, jejich testy podvodníci. Neporadí někdo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2018 10:57 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Isabelle2018 píše:
A dárci, co nabízejí na internetu , že to dělají pravidelně a chtějí 20 000 -40000 za jednu transplantaci klystýrem....co by chtěli za 4-5x kapsle.....plus jistota, že to nejsou podvodníci, jejich testy podvodníci.

To fakt TAK VEĽA pýtajú ??? ... SVINE. Alebo - "...ako si si našetril na svoj byt ? - Nalieval som roztok svojej stolice iným ľuďom do zadku..."
Ja keby som mal istotu že moja stolica je vhodná na TSM, predal by som jeden kus (celú stolicu proste, objemnejšiu) za 50€ (ako jeden celistvý kus), alebo za 60€ s tým, že by som ju rozdelil napr. na 5 častí, ktoré by som dal do 5 fľaštičiek/malých umelohmotných nádobiek. Z toho by bola komplet TSM. Samozrejme - predával by som to ľuďom, ktorí nemajú peňazí nazvyš. Tým čo ich majú dostatok, tým by som prenechal takých "darcov", ktorí na nich zaryžujú veľké prachy... \":D\"
Ono už len fakt za stolicu pýtať hoci 50€ (Na Slovensku)... aj keby mala neviem aké liečivé účinky, už to je na "pováženou", pretože každý deň vykonávame veľkú potrebu ZADARMO. Avšak áno - každý si chce zarobiť, prečo nie. Ale ODTIAĽ-POTIAĽ by to malo byť... Nie zneužívať situáciu chorých ľudí \":!:\" \":!:\" \":!:\" ... Už len to, že sa dostali k informáciám o TSM značí, že aj keď asi žili dosť nezdravo celý život, TAK CHCÚ SPRAVIŤ VŠETKO PRE TO, aby sa vyliečili. Už to je chválihodné. A nie predať im stolicu za slušný mesačný plat...
Či ten predajca to spojí s tým, že sa to bude konať u neho (tá transplantácia črevnej mikroflóry), že on stolicu nariedi vodou (alebo prípadne močom - svojim samozrejme, keď je to už jeho stolica, prečo nie aj moč...), že sa použije jeho záchod pre "hosťa", a preto si za to vypýta 20-40 TISÍC ??? ...
Totálne ZNEUŽIVANIE CHORÝCH..... Akoby si ľudia nevedeli nariediť sami "zdravú" stolicu od darcu, a sami si ju dorpaviť pomocou nádobky na klystír (jedna stojí 6€ ?), ktorá síce v tomto prípade bude používaná jednorazovo, ale čo je to 60€ za "zdravú" stolicu rozdelenú na 5 častí + 5x6€ za 5 nádobiek klystíru ... ??? To je 90€ (plus ešte pár kapsúl) za KOMPLET TSM... A nie 700-1500€ za JEDNU TRANSPLANTÁCIU KLYSTÍROM...
Nenažranci, narovinu........... Nikoho ani s tou najdravšou stolicou na svete by som nepodporil takou čiastkou (700-1500€) za TSM.... Alebo inak povedané - za jeho h*vno..... Ten človek NEMôŽE MAŤ DOBRÉ SRDCE, a už PRETO si nezaslúži byť podporovaný v takej zlodejine...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2018 11:17 am 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
JednorazovyNICK píše:
To fakt TAK VEĽA pýtajú ??? ...

Je to pravda, dnes si dárci za svoji stolici berou minimálně 15 000 Kč a pokud probíhá transplantace způsobem, kdy dárce dostane klystýr, tak si beze minimálně 20 000 až 40 000 Kč !!! Nutno však podotknout, že tihle dárci mají testy na zhruba 12 základních chorob a k tomu se zdravě stravují. Ono je to tak, že jak rote ekonomika a všechny platy zaměstnanců, tak i dárci střevní mikroflóry zvyšují postupně svoje nároky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2018 11:34 am 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
NO ale já potřebuji jen 8 kapslí , 4x během jednoho týdne a v Praze, kam by si člověk dojel.......Dárce mám možná dva, ale jak jsem psala, jde to kvůli skončení kojení až za půl roku. Jsou to kamarádky, které by pro mne kvůli mému trápení asi udělaly cokoliv, další se mi nabídly, třeba i do nemocnice, že to udělají, pojedou do Neměcka, ale jelikož mě klystýr bolí, tak je tam problém , tak by bylo lepší , když by to bylo jen kapslovou formou. Ale třeba říci si 10 - 15 000 za 4x nakapslované hovínko???? Stále hledám, třeba to tady někd o bude číst, přivydělává si tím, a nabídne se, nebo někdo někoho doporučí, kdo mu pomohl. CHápu, něco jiného je k někomu jít domu, u cizího člověk na zemi v koupelně si dát klystýr atd......Já si prostě jen potřebuji u někoho doma 8 kapslí, 4 celulozové, a 4 dvojité.

Moc mě mrzí, že mám nabídky již od dalších 4 kamarádek, ale vždy něco mají, tak to nejde.......jak říkali, my to každý den dáváme do záchodu zadarmo, jedí normálně, prasácky ne, ale vždy tam něco vadí, buď antikoncepce, nebo lupy, atd......


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz