Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:49 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Candida u dětí
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 11:02 am 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 10:22 am
Příspěvky: 5
Dobrý den, pane Jardo,
píšu ohledně mého syna Tadeáše, kterému je 7 let.
Od malinka je dosti nemocný. Mudr. mu dávala ATB. Ve 4 letech jsme se to snažili vyřešit homeopatií. Pan doktor mu dal konstituční lék a do týdne jsme měli očekávat zvýšenou teplotu. Teplota přišla, ale byla příšerná (40 stupňů), do toho velké bolesti břicha, průjem jako blázen, zvracení, bolesti v kruku a pak také červené oko. Po třech dnech jsem se už vážně lekla, vzala ho k mudr. a ta říkala, že takovou angínu dlouho neviděla. Nasadila ATB. Pořád jsme ale pokračovali v kuličkování homeopatik. Za 7 týdnů se to opakovalo, nebylo to ale tak hrozné. Pak nám nějaká léčitelka řekla, že má ve střevech plíseň a máme se držet od sladkého. Je pravda, že jsme měli rok pokoj. To jsme ještě nezažili. Pak ale přišla velká rána. Bolesti břicha, průjem,atd. Skončil v nemocnici, CRP 420. Toto se opakovalo každých 8 týdnů, vždy to sláblo. Nebudu to moc rozepisovat, je to na dlouho. Zkrátka jsem si všimla, že když nejí nic sladkého, tak je v pohodě (asi se mi to tak zdá, protože v organismu to v pohodě není), aspoň nemá ty akutní stavy.
Dostali jsme se i na imunologii, kde mu zjistili, že nevytváří dlouhodobé protilátky proti EBV a herpesviru. A taky má pozitivní protilátky proti Saccharomyces cer. . Když jsem posledně upozornila na candidu, pan primář vzal stěr z jazyku a má tam kolonie.
Teď už vím, že všechny jeho problémy jsou spojené s candidou - bolí ho zadeček(kolem řitního otvoru má bolavé kolečko), pořád se škrábe, na jazyku má někdy více někdy málo bílý povlak, někdy mi tvrdí, že divně vidí. Co se týče průjmu, tak ten po podání homeopatik dá říct není (jen v akutním stádiu). Nutno dodat, že když byl malý a napil se šťávy, tak říkal, že ho bolí bříško a musel se jít vykakat. Mysleli jsme si, že moc pil. Teď už vím, že je to ta mrcha. Nejhorší je, že nevím, jak mu pomoci. Co vynechat ze stravy a co tam dát. Nedovedu si předtavit, že bych mu dělala klystýr. Bojí se injekce a zastrčit mu hadičku do konečníku? no nevím.
Co se týče testů, tak ten krkací, nevím jak je to s dávkováním u dětí. Nerada bych mu ublížila.
Sliny si vyplivne zítra ráno, ale už teď vím, že to bude katastrofa. Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: candida u dětí
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 11:26 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Vas syn není mimozemstan, takze na nej budou platit stejne stravovaci postupy jako u ostatních s rozmnoženou kandidou a toho infa co jist, nejist je tu opravdu spousta. Mate tu dokonce tabulku které potraviny jsou a nejsou vhodne. Tak jestli vam zdravi vašeho syna není lhostejne tak si tyhle temata tady ve volnem case prostudujte ne? Klystyry a ostatní ocisty jsou stejne na nic jestliže neutnete prisun nevhodne stravy, která kvasinky vykrmuje. Takove zaklady co můžete udelat hned jako vyradit bile jedy, zadne sladkosti, dodavat laktobacily a cistit dostatkem zeleniny(vlakniny)..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: candida u dětí
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 5:11 pm 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
monikas píše:
Dobrý den, pane Jardo,
píšu ohledně mého syna Tadeáše, kterému je 7 let.
Od malinka je dosti nemocný. Mudr. mu dávala ATB. Ve 4 letech jsme se to snažili vyřešit homeopatií. Pan doktor mu dal konstituční lék a do týdne jsme měli očekávat zvýšenou teplotu. Teplota přišla, ale byla příšerná (40 stupňů), do toho velké bolesti břicha, průjem jako blázen, zvracení, bolesti v kruku a pak také červené oko. Po třech dnech jsem se už vážně lekla, vzala ho k mudr. a ta říkala, že takovou angínu dlouho neviděla. Nasadila ATB. Pořád jsme ale pokračovali v kuličkování homeopatik. Za 7 týdnů se to opakovalo, nebylo to ale tak hrozné. Pak nám nějaká léčitelka řekla, že má ve střevech plíseň a máme se držet od sladkého. Je pravda, že jsme měli rok pokoj. To jsme ještě nezažili. Pak ale přišla velká rána. Bolesti břicha, průjem,atd. Skončil v nemocnici, CRP 420. Toto se opakovalo každých 8 týdnů, vždy to sláblo. Nebudu to moc rozepisovat, je to na dlouho. Zkrátka jsem si všimla, že když nejí nic sladkého, tak je v pohodě (asi se mi to tak zdá, protože v organismu to v pohodě není), aspoň nemá ty akutní stavy.
Dostali jsme se i na imunologii, kde mu zjistili, že nevytváří dlouhodobé protilátky proti EBV a herpesviru. A taky má pozitivní protilátky proti Saccharomyces cer. . Když jsem posledně upozornila na candidu, pan primář vzal stěr z jazyku a má tam kolonie.
Teď už vím, že všechny jeho problémy jsou spojené s candidou - bolí ho zadeček(kolem řitního otvoru má bolavé kolečko), pořád se škrábe, na jazyku má někdy více někdy málo bílý povlak, někdy mi tvrdí, že divně vidí. Co se týče průjmu, tak ten po podání homeopatik dá říct není (jen v akutním stádiu). Nutno dodat, že když byl malý a napil se šťávy, tak říkal, že ho bolí bříško a musel se jít vykakat. Mysleli jsme si, že moc pil. Teď už vím, že je to ta mrcha. Nejhorší je, že nevím, jak mu pomoci. Co vynechat ze stravy a co tam dát. Nedovedu si předtavit, že bych mu dělala klystýr. Bojí se injekce a zastrčit mu hadičku do konečníku? no nevím.
Co se týče testů, tak ten krkací, nevím jak je to s dávkováním u dětí. Nerada bych mu ublížila.
Sliny si vyplivne zítra ráno, ale už teď vím, že to bude katastrofa. Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.

Zkuste si sehnat knizku Syndrom traveni a psychologie,vysla ve slovenstine,Dr.Campbell tam popisuje leceni a obnoveni strevni mikroflory u malych deti.http://www.uloz.to/xEjsq3P/mcbride-zip


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: candida u dětí
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 7:27 pm 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 10:22 am
Příspěvky: 5
Děkuji za info, budu se snažit knihu sehnat.
Dva měsíce nejí sladkosti, snažíme se vyhýbat bílému pečivu a nejí mléčné výrobky. Zatím je Ok (tzn. bez akutního stavu). Ale vím, že vevnitř organismu to moc dobře nevypadá.
Už tři dny (noci) brouzdám po těchto stránkách a mám pocit, že mám z toho guláš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: candida u dětí
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 10:32 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
monikas píše:
Děkuji za info, budu se snažit knihu sehnat.
Dva měsíce nejí sladkosti, snažíme se vyhýbat bílému pečivu a nejí mléčné výrobky. Zatím je Ok (tzn. bez akutního stavu). Ale vím, že vevnitř organismu to moc dobře nevypadá.
Už tři dny (noci) brouzdám po těchto stránkách a mám pocit, že mám z toho guláš.

monikas candida je velke svinstvo a ona caka aj na minimum sacharidov,aby sa mohla ta pliaga rozmnozit, dam sem link na povolene a zakazane potraviny http://www.badatel.sk/kpm/co-jest-pocas ... ruha-cast/ treba to striktne dodrzat a doporucujem uzivat aspon kokosovy olej etra virgin, oreganov olej, popripade vytazok z grepovych jadierok. S candidou mam tiez dlhe roky problemy a k Mudrcom som prestal chodit, kedze uplne podcenuju premnozenu candidu, dokonca este zhprsia stav pomocou ATB, ktore podla nich maju pomahat......ATB vytvaraju raj pre mnozenie candidy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: candida u dětí
PříspěvekNapsal: pon led 20, 2014 9:29 am 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 10:22 am
Příspěvky: 5
Nám to určitě způsobilo užívání ATB. Neustále dokola. Za svůj 7-dmi letý život jich měl 27. Bránila jsem se tomu, jak jsem mohla, ale když byl v nemocnici(byl tam několikrát), tak mu je stejně vždycky dali. Naposled když byl nemocný (před 2 lety, jsem mu je po 3 tabletkách přestala dávat a zvládl to). Pomohl mi imunolog, se kterým jsem byla v kontaktu. Takže teď už mám důkaz, že na to ATB nezabírají. Do té doby mně nikdo neposlouchal. Je to hrozně těžké u tak malého dítěte vyřadit většinu potravin a chroupat třeba jen zelí. Zvlášť když zeleninu nemusí. Horší je, že ho nemohu kontrolovat ve škole. Děcka mu bonbon podstrčí. Ale musím říct, že se opravdu snaží i když někdy pláče.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: candida u dětí
PříspěvekNapsal: pon led 20, 2014 9:51 am 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 10:22 am
Příspěvky: 5
Tak jsem si teď přečetla ty informace z toho linku a je mi z toho nanic. Mám pocit, že bych ho musela ty 3 měsíce nechat ze školy doma.
Ještě jsem se chtěla zeptat, ten kokosový olej mu mám dávat na lžičku během dne? a jaké množství u dětí? Mám pocit, že jsem tu někde četla, že u dospělých je to lžíce 2-4 krát denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: candida u dětí
PříspěvekNapsal: pon led 20, 2014 10:35 am 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 10:22 am
Příspěvky: 5
Musím se opravit, před 2 měsíci jsem ty ATB vysadila, když byl nemocný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida u dětí
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 11:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
monikas píše:
Dobrý den, pane Jardo,
píšu ohledně mého syna Tadeáše, kterému je 7 let.
Od malinka je dosti nemocný. Mudr. mu dávala ATB. Ve 4 letech jsme se to snažili vyřešit homeopatií. Pan doktor mu dal konstituční lék a do týdne jsme měli očekávat zvýšenou teplotu. Teplota přišla, ale byla příšerná (40 stupňů), do toho velké bolesti břicha, průjem jako blázen, zvracení, bolesti v kruku a pak také červené oko. Po třech dnech jsem se už vážně lekla, vzala ho k mudr. a ta říkala, že takovou angínu dlouho neviděla. Nasadila ATB. Pořád jsme ale pokračovali v kuličkování homeopatik. Za 7 týdnů se to opakovalo, nebylo to ale tak hrozné. Pak nám nějaká léčitelka řekla, že má ve střevech plíseň a máme se držet od sladkého. Je pravda, že jsme měli rok pokoj. To jsme ještě nezažili. Pak ale přišla velká rána. Bolesti břicha, průjem,atd. Skončil v nemocnici, CRP 420. Toto se opakovalo každých 8 týdnů, vždy to sláblo. Nebudu to moc rozepisovat, je to na dlouho. Zkrátka jsem si všimla, že když nejí nic sladkého, tak je v pohodě (asi se mi to tak zdá, protože v organismu to v pohodě není), aspoň nemá ty akutní stavy.
Dostali jsme se i na imunologii, kde mu zjistili, že nevytváří dlouhodobé protilátky proti EBV a herpesviru. A taky má pozitivní protilátky proti Saccharomyces cer. . Když jsem posledně upozornila na candidu, pan primář vzal stěr z jazyku a má tam kolonie.
Teď už vím, že všechny jeho problémy jsou spojené s candidou - bolí ho zadeček(kolem řitního otvoru má bolavé kolečko), pořád se škrábe, na jazyku má někdy více někdy málo bílý povlak, někdy mi tvrdí, že divně vidí. Co se týče průjmu, tak ten po podání homeopatik dá říct není (jen v akutním stádiu). Nutno dodat, že když byl malý a napil se šťávy, tak říkal, že ho bolí bříško a musel se jít vykakat. Mysleli jsme si, že moc pil. Teď už vím, že je to ta mrcha. Nejhorší je, že nevím, jak mu pomoci. Co vynechat ze stravy a co tam dát. Nedovedu si předtavit, že bych mu dělala klystýr. Bojí se injekce a zastrčit mu hadičku do konečníku? no nevím.
Co se týče testů, tak ten krkací, nevím jak je to s dávkováním u dětí. Nerada bych mu ublížila.
Sliny si vyplivne zítra ráno, ale už teď vím, že to bude katastrofa. Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.

Tak v jeho věku bych se nebál ničeho, děti jsou obdivuhodně nerozbitné a ani jedna ze zmíněných věcí mu nemůže uškodit. Je ovšem otázkou zda mu zásadně pomůže, já bych asi ty sacharidy radikálně omezil, přešel na kokosák jako jediný tuk, alespoň dočasně a pokusil se restartovat střeva pomocí vysokých dávek laktobacilů. Stravu mu asi dokážete i vysvětlit, prostě nesmí jíst nic co ho nadýmá a to by ve svém věku již pochopit mohl. Klystýry mohou konat i zcela malé děti v tom není problém a již jsem to zde několikrát zmiňoval.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz