Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 9:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 1:06 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Noel píše:
To zpevnění po přechodu na zdravou stravu mi přijde tak trochu jako placebo efekt,
spíš si myslím že se změnou stravy a stravování člověk schudne o "rosol" - tuk a vodu a čímž pak jsou svaly výraznější.

Zpevnění je že ten sval má větší sílu nebo výdrž, ale je stejně velkej. Svaly jsou tvořeny hlavně vodou a pak také zásobním cukrem. Takže když jsou lepší svalová vlákna, nemusí to být moc vidět.
Kulturisti trénujou jen na vzhled, síla je nezajímá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 1:15 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Kachně píše:
82 kilo při 190cm ? Tam žádná svalovina není \":lol:\"
No možná jsi typ co neztloustne, ale také má problém s budováním svalové hmoty.

Ale no, ale no.... tipujú mi viac KG.... Mám prečistené telo. Mám pekne vypracovanú štíhlu postavu. Ja tu asi fakt hodím fotky.... Ale skôr ako o týždeň či dva nie.
Viem, sú ľudia oveľa ťažší, čo na to nevyzerajú. Jeden z posilňovne totálne "out", je v podstate štíhly, ale nemá žiadne tvary, proste postava úplne postráda estetiku, a má horšie objemy než ja (rovnako vysoký ako ja), a má 90kg.... Nechápal som....
Svalovinu z prečítania pomeru výška/váha nevieš odhadnúť, kým dotyčného nevidíš.... Nemám problém s budovaním svalovej hmoty kamarát, pred 6 rokmi som vážil 68kg pri rovnakej výške (alebo som mal o 1-2cm menej). Myslíš, že čo som odvtedy nabral ? ... Tuk ? Vodu ? ... Mám tonizované svaly, kvalitné, BEZ BALASTU. Ja tu tie fotky fakt pošlem, už prisahám. Ale až o dva týždne, lebo teraz cez práznidny som trošku flákal, a miesto 3 krát týždenne som takmer každý týždeň počas prázdnin chodil cvičiť len 2 krát (kvôli tým horúčavám, nechcel som sa až príliš potiť, a tak sa vyčerpávať), za dva týždne (6 tréningov) to ale do určitej miery napravím, "svalovú pamäť" poznáme...
Mimochodom, cvičím celé telo, nemám slabinu (samozrejme, vrámci objemov, ktoré sú limitované neprežieraním sa, neužívaním doplnkov na cvičenie a v podstate absenciou telesného tuku, lebo ho mám minimálne množstvo).
Ver mi, že tam svalovina je. A taká, ktorá sa ženám (nevravím že všetkým, to je jasné že nie všetkým) páči. A to väčšine, ktoré netúžia po "mackovi", alebo po napichanom "búchačovi". Lebo ja "macko" či užívateľ steroidov a iných zdraviu neprospievajúcich doplnkov (dooknca ani proteín v prášku - proste to zanáša telo) nie som, a nikdy ani nebudem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 1:24 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
"Zanešenej", atd. to jsou pojmy který neuznávám \":lol:\"
Ale může to být tou nízkosacharidovou stravou, to tělo zadržuje míň vody a nízkoobjemová strava je také lehčí, objem ve střevech, atd....
Já teď zase přibral, musím s tou nízkosacharidovkou konečně začít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 1:42 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
Nowocayne, jak to že máš při svoji stravě minimum těl. tuku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 2:52 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Noel píše:
Nowocayne, jak to že máš při svoji stravě minimum těl. tuku?

Jednoducho, kamarát..... Tak, že je to PRIRODZENÁ STRAVA pre človeka, z ktorej sa NEPRIBERÁ, lebo PRESNE NA ŇU je stavaný metabolizmus. Denne 400g tuku už 2,5 roka (sem-tam 260g, keď mám len 2 jedlá denne, ale to je len občas)..... A BRUŠKO PEKNE VYRYSOVANÉ. Prečo ? Nie preto, že to "zvládam", ale preto, že je to TO PRAVÉ. Keby som sa začal prepchávať sacharidmi (robil som tak v roku 2007, asi pol roka), hneď by som pribral... Vtedy som nabral kvôli sacharidom za pol roka 10(!)kg. Zmes vody a tuku + trošku svalov.
Som štíhly, zdravo vyzerajúce telo, svalnaté (na svoju váhu)...a trúfam si povedať, že aj voňavé. Áno, na 400g tuku denne a okolo 110-120g bielkovín denne + pár gramov sacharidov. A samozrejme detoxikácie, jóga, tri krát týždenne posilka..... Ale to sú záľuby, bez ktorých by mi bolo za tým smutno... \":)\" ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2013 1:00 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Noel píše:
To zpevnění po přechodu na zdravou stravu mi přijde tak trochu jako placebo efekt,
spíš si myslím že se změnou stravy a stravování člověk schudne o "rosol" - tuk a vodu a čímž pak jsou svaly výraznější.

Cetl sis to po sobe jestli to dava smysl ?

Kdyz sval prijde o "rosol" tak uz neni "rosolovity" a je co? Pevnejsi... Nebo prijde o tuk a vodu a je nadale mekky a "rosolovity"?
Zkuste se nad tim zamyslet...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2013 1:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
NOWOCAYN_2 píše:

Ale no, ale no.... tipujú mi viac KG.... Mám prečistené telo. Mám pekne vypracovanú štíhlu postavu. Ja tu asi fakt hodím fotky.... Ale skôr ako o týždeň či dva nie.


2010:
NOWOCAYN píše:
Necítim potrebu sem vkladať foto svojej postavy, ale keď sa v lete opálim, tak sem možno vložím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2013 7:51 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="Tom Kořenek":17yobh58][quote="NOWOCAYN_2":17yobh58]

Ale no, ale no.... tipujú mi viac KG.... Mám prečistené telo. Mám pekne vypracovanú štíhlu postavu. Ja tu asi fakt hodím fotky.... Ale skôr ako o týždeň či dva nie.
[/quote:17yobh58]

2010:
[quote="NOWOCAYN":17yobh58]Necítim potrebu sem vkladať foto svojej postavy, ale keď sa v lete opálim, tak sem možno vložím.[/quote:17yobh58][/quote:17yobh58]
A ? Nie som typ, co posiela fotky svojej postavy. Ale ak si si nevsimol, teraz sim to ze poslem fotky, odprisahal. \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2013 8:27 am 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Nowocayn, to se těším na Vaše fota i já ( nebojte, nejsem Váš ročník, nejspíš jsem ve věku Vaší maminky \":-)\"), ráda se podívám na pěkného chlapce, který se umí o sebe starat... Stejně jsem, čtouc Vaše příspěvky, byla zvědavá, jak vypadáte... \":-)\" Dag.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2013 8:33 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Saurah píše:
Nowocayn, to se těším na Vaše fota i já ( nebojte, nejsem Váš ročník, nejspíš jsem ve věku Vaší maminky \":-)\"), ráda se podívám na pěkného chlapce, který se umí o sebe starat... Stejně jsem, čtouc Vaše příspěvky, byla zvědavá, jak vypadáte... \":-)\" Dag.

Neprebúdzaj vo mne znova chúťky na ženy vo veku mojej mamky.... \":D\" . Tá chuť stále neodišla (a bola aj zrealizovaná), ale neostáva mi iné, než ju tlmiť, lebo vek nekompromisne začína tlačiť na "usadenie sa", a to ide len s mladou, ideálne mladšou odo mňa...
Mimochodom, precvičujem aj svaly tváre, keď sa už bavíme o posilňovaní. Volá sa to self-lifting. Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis, takže okrem toho že sa negélujem, nevoňavkujem, nenosím prstene a "poslednú módu", a nemám "hladkú prdelku" ani veci blízko nej, tak ani nepošlem fotku, kde mi bude vidno tvár, a zároveň moje takmer nahé telo. To by som si ako muž pripadal dosť divne... A.... nevzrušuj ma už podobným príspevkom \":)\" ..lebo ako momentálne nezadaný asi znova "spadnem" do náručia nejakej zrelej košičanky...... \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2013 10:05 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
\":P\" Nowo, to pouze mé oči estéta... výtvarnice... milovnice všeho krásného, jen ty byly zvědavé; čistému vše čisté, ne \":P\" ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte zář 03, 2013 8:45 am 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
Tom Kořenek píše:
Cetl sis to po sobe jestli to dava smysl ?

Kdyz sval prijde o "rosol" tak uz neni "rosolovity" a je co? Pevnejsi... Nebo prijde o tuk a vodu a je nadale mekky a "rosolovity"?
Zkuste se nad tim zamyslet...

Nepsal jsem o svalu, myslel jsem to tak, že když člověk zchodí zásoby podkožního tuku, což se při přechodu na "zdravou" stravu většině zákonitě přihodí, tak mu vyniknou svaly a může nabýt subjektivního dojmu, že se mu "zpevnily". Když porovnáš hubenýho člověka s tlustším co má břicho - u koho bude zřetelnější břišní svalstvo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob zář 07, 2013 10:12 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
A co hroznový cukr či maltodextrin? Jsou škodlivé?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob zář 07, 2013 12:10 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Jantar píše:
A co hroznový cukr či maltodextrin? Jsou škodlivé?

Samozrejme, že áno. Ako každý cukor, a už dupľom izolovaný cukor v prášku, a ešte k tomu pochybného pôvodu (kukurica, zemiaky, pšenica...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob zář 07, 2013 1:44 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
ale sacharidy nutně potřebuješ k nárůstu svalové hmoty. Já mám 185 cm ale jen 70kg což je dost málo a v podstatě mi jde vidět i spodní žebro. Takže nutně potřebuju něco přibrat. A prej jsou sacharidy nutností. Takzvané gainery. Samozřejěm za předpokladu že posiluji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 159 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz