Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 10:08 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon srp 10, 2015 10:51 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Hulkie?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2015 10:15 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Vševěd píše:
Hulkie?

Už rozumiem \":wink:\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2015 7:18 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Vševěd píše:
To jsou poněkud překonané názory. Hlavně ten první je zcela zcestný. Když budu držet hladovku, půjdou dolů tuky jako nic a sacharidy nebudou žádný:)

\":-)\"
Tuky budou to poslední, po čem tělo v zoufalé snaze přežít sáhne. Napřed vyčerpá sacharidy, pak sežere svaly. A určitě při hladovce nezvládnete jakoukoliv fyzickou zátěž. Kdyby to totiž bylo jinak, pak by cyklisté nemuseli mít strach z "hlaďáku", že. Tělo by si přece dokázalo začít pálit tuky, ne?
Co dál je tam překonaného? Dík.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2015 9:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Jonys píše:
\":-)\"
Tuky budou to poslední, po čem tělo v zoufalé snaze přežít sáhne. Napřed vyčerpá sacharidy, pak sežere svaly. A určitě při hladovce nezvládnete jakoukoliv fyzickou zátěž. Kdyby to totiž bylo jinak, pak by cyklisté nemuseli mít strach z "hlaďáku", že. Tělo by si přece dokázalo začít pálit tuky, ne?
Co dál je tam překonaného? Dík.

Při krátké hladovce se zátěží není problém, to se zde již mnohokrát probíralo a je něco jiného trvalý dlouhodobý výdej energie u cyklistů a něco jiného krátkodobá vyšší zátěž, tu tělo zvládne celkem snadno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 11:22 pm 
Offline

Registrován: ned črc 26, 2015 11:34 pm
Příspěvky: 3
Zdravim \":wink:\" ...uz po druhe behem peti mesicu si procitam tohle tema,vzdy me ty prvni prispevky tak zaujmou,ze musim cist dal az to prelouskam cele a uz podruhe jsem z toho tak zmateny,ze vubec nevim co si z toho vzit \":D\" ,tady krasne plati porekadlo sto lidi sto chuti...je fakt,ze nejen v tomhle tematu jsem nasel nejakou tu inspiraci a dobrou radu,ale na rovinu musim rict,ze jsem nikdy nechapal ty vecne a silene pocty bilkovin,sacharidu,z toho jsem fakt mimo...kazdopadne to ctu svym zpusobem rad a vetsina z Vas tady ma muj obdiv,za to jak si to vychytava...ja tedy taky na konec prispeju k tematu posilovani...ted je mi 32 cca od 24 cvicim,malo ve fitku,hlavne na vzperacske hale,takze jen hrazda,bradla a zelezo,zadne stroje,vzdy jsem byl rizek 193cm 100 kg plus minus 5 kg behem roku...stravu jsem nikdy neresil,doplnky jen protein a kreoš...minuly rok na zacatku leta jsem se nejak kousl a zacal se zajimat o khalisteniku,zacal jsem pravidelne behat a do toho vzdy trenink v lesoparku kde bylo workout hriste,s temi 100 kg jsem se trapil,svaly velke sila taky byla,ale da se rict,ze jsem byl nefunkcni,tak jsem zacal resit stravu,jelikoz jsem citil,ze na tohle fitko strava moc uplatnit nejde,takze jsem se proklikal az na tyhle stranky...naucil jsem se diky tomu nezrat jako prase a presto se citit najezeny,plny energie a sily,nemuzu rict,ze by se ze me stal vegan nebo vegetarian,ale neco mi to dalo...takze upravil jsem stravu,hodne zeleniny,orisky,zdrave tuky,vyhonky,mrazena voda atd...z 100 kg jsem behem dvou mesicu hodne intenzivni cvicby a behani jsem "spadl" na 85kg nechapal jsem,sila stejna,vykon vetsi,svaly jak z kamene ale lidi si myslelu,ze jsem zacal fetovat...jako zajimava zkusenost tenhle styl stravovani...jen se mi na tom uz pak nedarilo nabrat...tak ted premyslim jak ...Tak ahoj...prvni fotka 100 kg druhy z leva,druha 85kg jen pro predstavu...


Přílohy:
image.jpeg
image.jpeg [ 471 KiB | Zobrazeno 20536 krát ]
image.jpeg
image.jpeg [ 113.18 KiB | Zobrazeno 20536 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 11:27 pm 
Offline

Registrován: ned črc 26, 2015 11:34 pm
Příspěvky: 3
Jeste zada ,vyrys husty no \":D\"


Přílohy:
image.jpeg
image.jpeg [ 640.51 KiB | Zobrazeno 20536 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2016 10:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Hodne pekna a inspirativni promena!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2016 10:56 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Záda nelíbí ... Já su asi stejné konstituce, mám teď hezkých 86 kg a rozhodl jsem se, že si sen mít 90-100 kg nesplním, nebudu se už snažit přibrat. Ale takhle hubenej a kostnatej teda bejt nemínim, to by se holkám nelíbilo. Když jsem vážil 72, 76, 79, to se mi to lítalo. Ale neměl jsem zadek a strašně rychle jsem prochladnul. Jesti s podivem, jaktože jsi na tu váhu tak hubený, nohy nemáš žádné, já mám stehniska a lýtka (ale mi se všecko vráží dolů, v podstatě bych měl makat jen na vršku, protože to tělo stejně způlky hodí důle, ty to máš naopak).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2016 8:54 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
Šťovík: Super, gratulace, mám stejnou zkušenost, ale jedu spíš na maso a tuky.Každopádně síla při 82 kg stejná jako na 100 kg.

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon bře 21, 2016 12:30 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
[quote="martina72":2rvym2c0]....Jesti s podivem, jaktože jsi na tu váhu tak hubený, nohy nemáš žádné, já mám stehniska a lýtka (ale mi se všecko vráží dolů, v podstatě bych měl makat jen na vršku, protože to tělo stejně způlky hodí důle, ty to máš naopak).[/quote:2rvym2c0]
No ja neviem, mne sa zdá, že ten muž na fotke má klasické lýtka (ani najhoršie, ani najlepšie), a stehná môže mať adekvátne vršku, len neviem čo chceš, aby mal narvané široké kraťasy stehniskami ? ... To by musel mať na svoju výšku 130kg, aby to tak bolo... \</div

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2016 4:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 21, 2016 12:00 pm
Příspěvky: 12
Šťovík píše:
Zdravim \":wink:\" ...uz po druhe behem peti mesicu si procitam tohle tema,vzdy me ty prvni prispevky tak zaujmou,ze musim cist dal az to prelouskam cele a uz podruhe jsem z toho tak zmateny,ze vubec nevim co si z toho vzit \":D\" ,tady krasne plati porekadlo sto lidi sto chuti...je fakt,ze nejen v tomhle tematu jsem nasel nejakou tu inspiraci a dobrou radu,ale na rovinu musim rict,ze jsem nikdy nechapal ty vecne a silene pocty bilkovin,sacharidu,z toho jsem fakt mimo...kazdopadne to ctu svym zpusobem rad a vetsina z Vas tady ma muj obdiv,za to jak si to vychytava...ja tedy taky na konec prispeju k tematu posilovani...ted je mi 32 cca od 24 cvicim,malo ve fitku,hlavne na vzperacske hale,takze jen hrazda,bradla a zelezo,zadne stroje,vzdy jsem byl rizek 193cm 100 kg plus minus 5 kg behem roku...stravu jsem nikdy neresil,doplnky jen protein a kreoš...minuly rok na zacatku leta jsem se nejak kousl a zacal se zajimat o khalisteniku,zacal jsem pravidelne behat a do toho vzdy trenink v lesoparku kde bylo workout hriste,s temi 100 kg jsem se trapil,svaly velke sila taky byla,ale da se rict,ze jsem byl nefunkcni,tak jsem zacal resit stravu,jelikoz jsem citil,ze na tohle fitko strava moc uplatnit nejde,takze jsem se proklikal az na tyhle stranky...naucil jsem se diky tomu nezrat jako prase a presto se citit najezeny,plny energie a sily,nemuzu rict,ze by se ze me stal vegan nebo vegetarian,ale neco mi to dalo...takze upravil jsem stravu,hodne zeleniny,orisky,zdrave tuky,vyhonky,mrazena voda atd...z 100 kg jsem behem dvou mesicu hodne intenzivni cvicby a behani jsem "spadl" na 85kg nechapal jsem,sila stejna,vykon vetsi,svaly jak z kamene ale lidi si myslelu,ze jsem zacal fetovat...jako zajimava zkusenost tenhle styl stravovani...jen se mi na tom uz pak nedarilo nabrat...tak ted premyslim jak ...Tak ahoj...prvni fotka 100 kg druhy z leva,druha 85kg jen pro predstavu...

Tak to je vážně skvělá proměna! \"8)\" Smím se jen zeptat, čím jsi v té kalistenice začínal? Já se o ni teď taky docela zajímám a ráda bych se trochu vypracovala. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2016 10:52 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
H0pe : Oporúčam ti zadovážiť si TRX (nemusí byť originál, môže to byť od značky InSportLine, oveľa lacnejší ....... https://www.insportline.cz/9459/multitr ... aci-system) .....

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2016 5:38 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Jarda píše:
Při krátké hladovce se zátěží není problém, to se zde již mnohokrát probíralo a je něco jiného trvalý dlouhodobý výdej energie u cyklistů a něco jiného krátkodobá vyšší zátěž, tu tělo zvládne celkem snadno.

\":-)\"))
Jardo, kam vy na ty fóry chodíte???
Víte, co je hypoglykemie, jak se projevuje a kdy vám hrozí? Doporučuju praktickou ukázku: ráno na lačno se pusťte do nějaké intenzivní zátěže. Bude opravdu jen krátkodobá, neboť sacharidy nebudou, jakmile se vyčerpá glykogen, bude veselo. Doporučuji mít po ruce osobu blízkou s lahví sladké vody v ruce...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2016 9:56 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Jonys píše:
Jardo, kam vy na ty fóry chodíte???
Víte, co je hypoglykemie, jak se projevuje a kdy vám hrozí? Doporučuju praktickou ukázku: ráno na lačno se pusťte do nějaké intenzivní zátěže. Bude opravdu jen krátkodobá, neboť sacharidy nebudou, jakmile se vyčerpá glykogen, bude veselo. Doporučuji mít po ruce osobu blízkou s lahví sladké vody v ruce...

Jonys, a kam ty chodíš na tú tvoju sprostosť ? ... Nemám problém nalačno odcvičiť tréning celého tela (cca 90-120 minút), riadne INTENZÍVNE, a nič mi nie je, a po tréningu si dám mäso s tukom a k tomu kvasenú zeleninu (MINIMUM sacharidov)... A to som bol kojený 2 týždne a ako dieťa mal ekzémy, proste nie tak celkom "podarené" dieťa...
A tie tvoje drísty, že tuky budú to posledné po čom telo siahne, to už je fakt dôkaz tvojej absolútnej nevedomosti... Pri klasickej hladovke telo spaľuje v prvom rade sacharidy, ale na to mu stačia maximálne 2 dni a už je po glykogéne... Potom nasleduje spaľovanie tuku, a postupne sa na to nabaľuje spaľovanie svalov, ale v prvom rade spaľovanie TUKOV. Svaly len stratia na objeme, lebo z nich "vytečie" glykogén, čiže stratia vodu... A pri suchej hladovke (keď neješ ani nepiješ) telo premieňa svoje tuky na VODU, a na tomto type hladovky sú svaly spaľované ešte podstatne menej, než u klasickej hladovky.
Kamoš konzumuje denne asi 50g sacharidov, primárne tuky a bielkoviny (ja kedysi asi 20g sacharidov denne, teraz tak 70g, lebo rád jem aj klíčené strukoviny varené, prípadne banány v jogurte doma urobené). Stačí, keď si dá jeden dva dni veľa sacharidov (kľudne z obilnín, atď), a zrazu je "naliatejší", aj čo sa svalov týka... Chceš tým povedať, že nabral vďaka sacharidom svaly, hej ? \":D\" \":D\"...Lebo podľa teba zníženie objemu svaloviny počas hladovky (krátkodobejšej) je spôsobené spaľovaním svalov, a nie tým, že sa z nich stratí značné množstvo vody (glykogén).... Vidno, že si odborník... \"8)\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned dub 03, 2016 2:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Jonys píše:
Tuky budou to poslední, po čem tělo v zoufalé snaze přežít sáhne. Napřed vyčerpá sacharidy, pak sežere svaly. A určitě při hladovce nezvládnete jakoukoliv fyzickou zátěž. Kdyby to totiž bylo jinak, pak by cyklisté nemuseli mít strach z "hlaďáku", že. Tělo by si přece dokázalo začít pálit tuky, ne?
Co dál je tam překonaného? Dík.

to jsou zase perly tohle! \":roll:\" \":lol:\" hlasim ze jsem nebyl sezran po 28dnech, asi me telo jeste nebylo v ,,zoufale snaze prezit,, za coz mu dekuji! \":mrgreen:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz