Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv srp 08, 2013 9:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JendaC píše:
Ano, mám to vyzkoušené na svých očích.
A musím říct, že první kontakty byly pro mě skutečným překvapením. Ihned co se mi "rozkoukali" oči po nakapání. Tak jsem si uvědomoval, že více světla dopadá do mých na světlo citlivých buněk. Užasný zážitek, prostě více světla a barev během několika mála minut. Po kapce do oka a vidíte "zázrak". Postupně tato dramatická změna mizela po každém rozkapání a postupně přešla do mírné trvalé fáze zlepšeného zraku.

Osobně jsem kapal 1x za dva dny, ale častokrát jsem vynechával. Směs jsem udělal do vody na injekce, opět v koncetraci 25%. Rozhodně to nevnímám jako nebezpečné za těch pár měsíců zkoušení. Na oči nijak zvlášť netrpím, mé poruchy vidění jsou nevýrazné, oční lékařka vždy říká, oči máte v pořádku, Vaše oči jsou schopny se stále adaptovat a jsou bez degenerativních změn (a vždy byli bez těch změn).

Velice inspirativní informace, to by mohlo mnoha lidem změnit kvalitu života.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ředění DMSO - vodou?
PříspěvekNapsal: pát srp 09, 2013 9:41 pm 
Offline

Registrován: pát srp 09, 2013 9:33 pm
Příspěvky: 1
Zakoupila jsem DMSO ve Fichemě, na lahvičce není napsaná koncentrace, rozhodla jsem se jí pro jistotu naředit napůl destilkou. Všimla jsem si, že po smíchání se lahvička zahřála - znamená to, že tam probíhá nějaká reakce a výsledek už nebude DMSO? Je tu někdo chemik, nebo znalec a poradí? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ředění DMSO - vodou?
PříspěvekNapsal: sob srp 10, 2013 12:31 am 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 12:38 pm
Příspěvky: 31
mamaZizamel píše:
Zakoupila jsem DMSO ve Fichemě, na lahvičce není napsaná koncentrace, rozhodla jsem se jí pro jistotu naředit napůl destilkou. Všimla jsem si, že po smíchání se lahvička zahřála - znamená to, že tam probíhá nějaká reakce a výsledek už nebude DMSO? Je tu někdo chemik, nebo znalec a poradí? Děkuji.

Na vaše otázky najdete odpovědi v prvním příspěvku této diskuze.

Pokud neznáte koncentraci, proč tedy ředíte?
Snažší je tu koncentraci nejdříve zjistit a podle toho postupovat. Můžete napsat dodavateli o bezpečnostní list. Nebo jak je v článku, roztok zchladíte v ledničce (bod tání DMSO je 19°C), to znamená, že pod touto teplotou tuhne. Vyndáte láhev s roztokem a otočíte, uvidíte kolik je v tom vody (bod tání vody je 0°C, teplota musí být mezi 0°C až 19°C). Pokud by jste si poznamenala váhu původního roztoku a poté zchladila, tak aby DMSO ztuhlo, můžete vodu vylít a zvážit ji, DMSO zůstane ztuhlé v láhvi. Váhovým rozdílem můžete určit koncentraci původního roztoku.
Pravděpodobně jste si ale koupila koncentraci mezi 96%-99%.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv říj 24, 2013 9:25 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 24, 2013 9:20 pm
Příspěvky: 1
Zdravím,
jeden zahraniční vědec mi doporučil smíchat esenciální oleje s DMSO jako masážní emulzi na nohy. Je to pro moji dceru s obrnou. Myslíte, že mohou esenciální oleje napáchat nějakou škodu, když prostřednictvím DMSO "nasáknou" do těla/svalů? Mám masírovat jen 10 kapkami toho mixu, takže množství je vcelku malé. Má někdo zkušenosti? Díky. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv pro 12, 2013 11:21 am 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 9:29 pm
Příspěvky: 11
Dobrý den, také jsem koupila DMSO na www.czchem.cz, chci ho používat na cystu pod zubem - teda ten zub uz není \":lol:\" , zbyla už jen ta cysta \":(\" . Má někdo nějaké zkušenosti s DMSO a zubnímy cystami a jak vlastně to DMSO mám používat - samotné (pokud ano , je potřeba ho naředit???), nebo dohromady s MMS? Děkuju Zuzka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv pro 12, 2013 2:48 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
loscocos píše:
Zdravím,
jeden zahraniční vědec mi doporučil smíchat esenciální oleje s DMSO jako masážní emulzi na nohy. Je to pro moji dceru s obrnou. Myslíte, že mohou esenciální oleje napáchat nějakou škodu, když prostřednictvím DMSO "nasáknou" do těla/svalů? Mám masírovat jen 10 kapkami toho mixu, takže množství je vcelku malé. Má někdo zkušenosti? Díky. \":wink:\"
Esencialni oleje asi na dost problemu pomahaji a s DMSO by mohly byt efektivnejsi. Navic ten vedec s tim snad ma zkusenosti a chape co doporucuje. Takze osobne bych to zkusil.

Pro zajimavost, byla dcera ockovana proti obrne? A pripadne v kterem roce? Viz
http://www.ockovani-zahranici.cz/content/ockovani-proti-detske-obrne píše:
Od zavedení celoplošného očkování až do roku 2007 se u nás používala výhradně živá perorální vakcína (OPV). Očkování s ní bylo u nás bylo unikátní právě v tom, že se provádělo kampaňovitě a to vždy v březnu a květnu, což mělo řadu administrativních výhod a tento způsob očkování vedle k vysokému stupni proočkovanost české populace. Od počátku roku 2007 se do českého očkovacího kalendáře zavedla inaktivované parenterální forma vakcíny proti dětské přenosné obrně, se kterou se nově narozené děti očkují v rámci kombinovaného očkování se šestivalentní vakcínou. Jako monovakcína se používá v rámci pravidelného očkování k boosteraci v 11. roce.

Jinak obrnou se dost zabyvali vedci v oblasti orthomolekularni lecby, napriklad dr Klenner. Pro zajimavost treba
http://www.zdravie.sk/files/article/alternativne_nazory/Vitamin-C-megaskorbicka-liecba.pdf píše:
.... Upozornil na to aj vedúce autority, ako aj prítomnú širokú lekársku verejnosť, na výročnom zasadnutí Americkej lekárskej asociácie 10. júna 1949 v Atlantic City, New Jersey, venovanom problému polio. Klenner sa prihlásil v panelovej diskusii, kde sa riešili najmä rôzne detaily prostriedkov podpory ochrnutých v dôsledku poliomyelitídy, a oznámil: „Snáď vás zaujme, ako sme liečili polio v Reidsville, N.C. počas epidémie v roku 1948. Ostatných 7 rokov liečime vírusové infekcie za 72 hodín pomocou masívnych častých injekčných dávok vitamínu C. Verím, že keby sa vitamín C v týchto masívnych dávkach – 6 000 až 20 000mg za 24 hodín – podal týmto pacientom s poliomyelitídou, žiaden z nich by nebol ochrnul a nebolo by žiadne ďalšie mrzačenie alebo epidémie poliomyelitídy“.[940]→[67]

V nasledujúcich diskusných príspevkoch, nikto z prítomných sa ani slovom nedotkol Klennerovho oznámenia. Odpoveďou autorít bola hlboká ignorácia; písal sa rok 1949 a medicína i farmaceutický priemysel sa práve sústreďovali na rozbeh masových, nákladných očkovacích programov, ako aj na novú éru antibiotík. Jeho články i verejné vystúpenie ostali prakticky bez povšimnutia „hlavného prúdu“, zaujali len niekoľkých individuálnych lekárov, a okrajovo tlač.[1090] Tak, ako v časoch Linda, medicína nepotrebovala jednoduché a lacné lieky. Tak ako Lind, ani Klenner nebol bohatý, ani známy, a nemal dobré konexie.

Dnes, po polstoročí neuváženého nadužívania, sa antibiotiká dostávajú do krízy kvôli rastúcej rezistencii mikróbov. Mnohé očkovacie programy sa ukázali, žiaľ, neefektívne, až tragické svojím dopadom na zdravie ľudí (násobný nárast obrny v dôsledku zavádzania polio vakcíny,....

Kdybys chtel nejake podklady k orthomolekularni lecbe, tak mi posli pres SZ (soukromou zpravu) svuj e-mail.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 12:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
loscocos píše:
Zdravím,
jeden zahraniční vědec mi doporučil smíchat esenciální oleje s DMSO jako masážní emulzi na nohy. Je to pro moji dceru s obrnou. Myslíte, že mohou esenciální oleje napáchat nějakou škodu, když prostřednictvím DMSO "nasáknou" do těla/svalů? Mám masírovat jen 10 kapkami toho mixu, takže množství je vcelku malé. Má někdo zkušenosti? Díky. \":wink:\"

Tak je otázkou jak čisté a kvalitní budete mít ty oleje, ale zase tak velký problém bych v tom nehledal. Ve veterinární medicíně u koní se tento postup na nohy používá běžně a problém s tím určitě není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 12:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzka píše:
Dobrý den, také jsem koupila DMSO na http://www.czchem.cz, chci ho používat na cystu pod zubem - teda ten zub uz není \":lol:\" , zbyla už jen ta cysta \":(\" . Má někdo nějaké zkušenosti s DMSO a zubnímy cystami a jak vlastně to DMSO mám používat - samotné (pokud ano , je potřeba ho naředit???), nebo dohromady s MMS? Děkuju Zuzka

Tak pokud vím, doporučuje se aplikace společně s MMS, nicméně i samotné DMSO má silné protizánětlivé účinky a myslím, že by také fungovalo dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 2:06 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
[quote="zuzka":2ao9hik7]také jsem koupila DMSO na http://www.czchem.cz[/quote:2ao9hik7]
Tak to je mnohonásobně předražené a kupované od:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2ao9hik7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 4:43 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
[quote="Zdenek20":3rtp2f3s]Tak to je mnohonásobně předražené a kupované od:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3rtp2f3s


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 8:12 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
Dagmara píše:
Tam ale neprodají soukromé osobě

Aha, to máte zřejmě pravdu.
Já jsem dmso kupoval zde:
http://www.fichema.cz/156-dmso---dimethylsulfoxid
nicméně v ledničce mi vůbec neztuhne, zřejmě tedy není příliš čisté.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 8:43 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
No, s tou vyléčenou schizofrenií, bych byla opatrná....třetina pacientů "zažije" jen jednu ataku schizofrenie za život, třetině pacientů po nasazené léčbě příznaky schizofrenie dočasně ustoupí - což si myslím, že jsou ti "zázračně vyléčení" a třetina pacientů je farmakorezistentní......bohužel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: DMSO - Kde koupit
PříspěvekNapsal: stř dub 23, 2014 9:01 pm 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 12:38 pm
Příspěvky: 31
Byl jsem několikrát požádán o zdroj na dobré DMSO. Sám jsem řešil, kde koupit dostatečně kvalitní (dokonce i pro IV a IM užití) a nízkou cenu, nakonec jsem našel na ebay . Odkaz vždy najde vysokou čistotu, i v připadě, že jsou aukce již ukončené a "běží" již jiné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO - Kde koupit
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 7:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JendaC píše:
Byl jsem několikrát požádán o zdroj na dobré DMSO. Sám jsem řešil, kde koupit dostatečně kvalitní (dokonce i pro IV a IM užití) a nízkou cenu, nakonec jsem našel na ebay . Odkaz vždy najde vysokou čistotu, i v připadě, že jsou aukce již ukončené a "běží" již jiné.

Dobrý zdroj, zde se opravdu kvalitní shání špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO - Kde koupit
PříspěvekNapsal: stř kvě 21, 2014 6:24 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
JendaC píše:
Byl jsem několikrát požádán o zdroj na dobré DMSO....

na uvedeném odkazu pod položkou DMSO LIQUID 200ml. 99.99% v textu níže poukazují na rizika spojená s nákupem DMSO původem z číny. část překladu : Buďte opatrní při nákupu DMSO. Vždy se ptejte na zemi původu a vždy se ujistěte, že jste viděli původní certifikát analýzy výrobce dříve, než koupíte. http://www.naturalnews.com/044950_China ... ation.html :: Čínská vláda připouští jednu pětinu zemědělské půdy silně kontaminované toxickými těžkými kovy , jako je kadmium, arsen a olovo a další průmyslové toxiny.. Čínská DMSO pochází ze stromů, pěstovaných na tomto kontaminovaném území..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz