Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 7:49 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2021 11:50 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 19, 2012 12:28 pm
Příspěvky: 8
Nenašel jsem čistotu, napsal jsem jim dotaz...

píšou tu v pdf toto:
1.2. Příslušná určená použití látky nebo směsi a nedoporučená použití
Laboratorní chemikálie.
Pro průmyslové účely.
Nedoporučená použití Nejsou známa

tady je také s uvedením čistoty...
https://www.pentachemicals.eu/chemikali ... lfoxid-137

Čisté chemikálie – obsah příměsí u těchto látek je uveden v katalogu nebo je určen normou.
Děl­í se na: čisté (č., purum), pro analýzu (p.a., pro analysi) a chemicky čisté (ch.č., purissimum speciale).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2021 7:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
champion píše:
V nabídce jsem si nevšiml čistoty. Asi je to jen v technické čistotě.

Je to tam uvedeno značkou a ten odkaz je na kvalitu čistá, ale mají tam i dražší verze v kvalitě p.a. Technickou kvalitu myslím ani nenabízejí, ale jistě to nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2021 6:59 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 19, 2012 12:28 pm
Příspěvky: 8
Jedna možnost v cizině, prodávají soukromým osobám !
výrobky jsou bez daně ta je 13 eur a doprava 16 eur.
Při objednávce 5 litrů to vyjde přesně 500 kč na litr což je fajn cena.
Akorát abych musel sehnat někoho kdo by ode mě koupil ty čtyři litry, litr mám tak na dva roky \":-)\"
https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/cart/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2021 7:06 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Ten Centralchem vám nevyhovuje? Ak dobre počítam, tak 260 Kč je cca 10 EUR x 2 za liter = 20 EUR + DPH (cena 250 Kč je bez DPH). Potom existuje pgchem.sk, ale ten je drahší.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2021 7:18 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 19, 2012 12:28 pm
Příspěvky: 8
neti píše:
Ten Centralchem vám nevyhovuje? Ak dobre počítam, tak 260 Kč je cca 10 EUR x 2 za liter = 20 EUR + DPH (cena 250 Kč je bez DPH). Potom existuje pgchem.sk, ale ten je drahší.

díky za info, udělal jsem cvičnou objednávku, ale i s dopravou vyjde litr na 850 kč \":-(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pon kvě 17, 2021 5:53 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 19, 2012 12:28 pm
Příspěvky: 8
Z Fichema mi dneska přišel emajl že jednají o dodávkách, ale v květnu rozhodně ještě nebude...
Nakonec jsem objednal zde, 5 litrů za 89 eur. včetně dopravy. Platí se předem, mám to doma je to ok...
https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/


Naposledy upravil sator dne pon črc 19, 2021 12:48 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2021 9:54 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Ahojte, natierala som si svaly krčnej chrbtice a úpony pod hlavou cca.3 dni DMSO.Už 5-ty deň mám silné bolesti hlavy.Dočítala som sa, že keď má človek v mozgu ťažké kovy, môže ich DMSO rozvíriť, nakoľko DMSO sa používa aj ako chelátor/obsahuje síru/. Neviete poradiť čo užívať aby sa ťažké kovy naviazali na niečo a odišli z tela/ak by to teda náhodou bolo spôsobené tým/. Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2021 2:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
indiga píše:
Ahojte, natierala som si svaly krčnej chrbtice a úpony pod hlavou cca.3 dni DMSO.Už 5-ty deň mám silné bolesti hlavy.Dočítala som sa, že keď má človek v mozgu ťažké kovy, môže ich DMSO rozvíriť, nakoľko DMSO sa používa aj ako chelátor/obsahuje síru/. Neviete poradiť čo užívať aby sa ťažké kovy naviazali na niečo a odišli z tela/ak by to teda náhodou bolo spôsobené tým/. Ďakujem

V zásadě bezpečný způsob i když dosti drahý je brát Sanogel, nebo Enterosgel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2021 3:14 pm 
Offline

Registrován: pát říj 31, 2014 1:00 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Ostrava
indiga píše:
Ahojte, natierala som si svaly krčnej chrbtice a úpony pod hlavou cca.3 dni DMSO.Už 5-ty deň mám silné bolesti hlavy.Dočítala som sa, že keď má človek v mozgu ťažké kovy, môže ich DMSO rozvíriť, nakoľko DMSO sa používa aj ako chelátor/obsahuje síru/. Neviete poradiť čo užívať aby sa ťažké kovy naviazali na niečo a odišli z tela/ak by to teda náhodou bolo spôsobené tým/. Ďakujem

Já mám taky těžké kovy, kadmium v těle a na to nic není. Dá se jen uspíšit vylučování tak,
že co by se vyloučilo za 20 let se vyloučí za 10 let. Na to je třeba mimo jiné NAC + glycin + selenomethionin + hořčík, aj..
Přesto mám pro vás dobrou zprávu, bolesti hlavy se dají okamžitě odstanit anticovidovým lékem
axerophtolem. Já jsem to bral a za 2 dny byly bolesti hlavy i záněty pryč. Bral jsem k tomu
vitamíny D, E, K2 a zbavilo mě to veškerých neduhů. Kdyby vám ten axerophtol
nepůsobil tak výrazně jako mně, tak je to tím, že vám schází vitamíny D, E, K2.

_________________
Dalis Dobrota

Dozvěďte se víc o omlazování a účelné farmakoterapii ve stalemladi.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2021 5:35 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
champion píše:
Já mám taky těžké kovy, kadmium v těle a na to nic není. Dá se jen uspíšit vylučování tak,
že co by se vyloučilo za 20 let se vyloučí za 10 let. Na to je třeba mimo jiné NAC + glycin + selenomethionin + hořčík, aj..
Přesto mám pro vás dobrou zprávu, bolesti hlavy se dají okamžitě odstanit anticovidovým lékem
axerophtolem. Já jsem to bral a za 2 dny byly bolesti hlavy i záněty pryč. Bral jsem k tomu
vitamíny D, E, K2 a zbavilo mě to veškerých neduhů. Kdyby vám ten axerophtol
nepůsobil tak výrazně jako mně, tak je to tím, že vám schází vitamíny D, E, K2.

Dakujem a kde sa vám axerophtol podarilo zohnať?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2021 10:00 pm 
Offline

Registrován: pát říj 31, 2014 1:00 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Ostrava
indiga píše:
Dakujem a kde sa vám axerophtol podarilo zohnať?

Víte v textu jsem vám zanechal odkaz, stačí kliknout. Nebo v google
https://www.google.com/search?q=axerophtol

_________________
Dalis Dobrota

Dozvěďte se víc o omlazování a účelné farmakoterapii ve stalemladi.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2021 9:41 am 
Offline

Registrován: sob bře 08, 2014 7:38 pm
Příspěvky: 1
amad2 píše:
Zeptal bych se, proč kapat do oka DMSO a ne CDS.
Já měl zato, že DMSO je spíše jen nosiš pro CDS, aby se CDS dostalo do tkání, kam se CDS samotné nedostane.
Nebo to mám brát tak, jako že DMSO je slabší odvar varianty DMSO+CDS, s tím že účinek stačí, tak se tam nepřidává už to CDS?

DMSO je neco uplne jineho nez CDS.DMSO je dokonalé rozpouštědlo a je mimo jiné něco jako nosič,prostupuje bunecnou membronou, domnívám se, že dokáže například u šedého zákalu rozpustit nežádoucí "usezeniny" v čočce.To bude asi hlavní důvod úspěšné léčby šedéh zákalu , jak tady někdo referoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2021 7:51 am 
Offline

Registrován: ned srp 08, 2021 10:25 am
Příspěvky: 28
Paul1711 píše:
DMSO je neco uplne jineho nez CDS.DMSO je dokonalé rozpouštědlo a je mimo jiné něco jako nosič,prostupuje bunecnou membronou, domnívám se, že dokáže například u šedého zákalu rozpustit nežádoucí "usezeniny" v čočce.To bude asi hlavní důvod úspěšné léčby šedéh zákalu , jak tady někdo referoval.

Obávám se, že pokud by něco rozpustilo usazeniny v čočce a vyléčilo šedý zákal, tak by to kompletně rozpustilo celé tělo. \":D\" Taková léčba šedého zákalu by byla neslučitelná se životem. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2021 8:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Paracelsus píše:
Obávám se, že pokud by něco rozpustilo usazeniny v čočce a vyléčilo šedý zákal, tak by to kompletně rozpustilo celé tělo. \":D\" Taková léčba šedého zákalu by byla neslučitelná se životem. \":D\"

Možná se budete divit, ale ono to opravdu funguje. Do očí si 3%tní roztok DMSO při práci u kompu kapu již několik let a rozhodně nemohu tvrdit že by mě je to rozpustilo. Také manželka si zředěné DMSO kape hlavně při čtení knížek na plném slunci při opalování a dokonce tentýž roztok kapu pravidelně do očiček našemu Matesovi (13 letý jorkšír) a jemu to značně efektivně brzdí ty stařecké skleněné psí oči a ani neodporuje a docela se na kapání vždy těší. Z mého pohledu se jedná o velice bezpečnou látku která při správném zacházení dovede zlepšit množství zdravotních potíží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2021 4:17 pm 
Offline

Registrován: ned srp 08, 2021 10:25 am
Příspěvky: 28
Jarda píše:
Možná se budete divit, ale ono to opravdu funguje. Do očí si 3%tní roztok DMSO při práci u kompu kapu již několik let a rozhodně nemohu tvrdit že by mě je to rozpustilo. Také manželka si zředěné DMSO kape hlavně při čtení knížek na plném slunci při opalování a dokonce tentýž roztok kapu pravidelně do očiček našemu Matesovi (13 letý jorkšír) a jemu to značně efektivně brzdí ty stařecké skleněné psí oči a ani neodporuje a docela se na kapání vždy těší. Z mého pohledu se jedná o velice bezpečnou látku která při správném zacházení dovede zlepšit množství zdravotních potíží.

Takže v ředění na 3% nehrozí rozleptání rohovky? Nijak to v očích nepálí?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz