Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 4:40 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2015 9:40 am 
Offline

Registrován: stř pro 19, 2012 1:52 pm
Příspěvky: 11
Tak jsem rozprasovacem nastrikal rameno CDS2 (2000ppm) cca po 5 minutach nastrikal tekute 70% DMSO (99,99% cistoty) a docela to kouše až pálí \":)\" jestli se neobjevi komplikace budu to takto delat cely tyden 1xdenne pak napisu vysledek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2015 12:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Cernano píše:
Bolest ramene.
cca 3 měsíce mě trapí bolest ramene postupně se to pořád zlepšovalo bohužel teď se mi zdá že to zůstalo na bodu mrazu. Při běžných pohybech je vše ok ale hybnost do krajních poloch je značně omezena a to nemluvím třeba o rychlém pohybu rukou. koupil jsem si CDS2 ppm2000 mám v plánu postižené rameno tímto roztokem potírat a doufat že to zabere. otázka je jak správně zapracovat do této kůry DMSO které by mělo účinky umocnit a druhý dotaz na rameni mám tetovaní nebude s tim při použití CDS2 + DMSO problem ? Předem děkuji za rady a tipy.

Tetování vám to asi nevygumuje a jinak se to takto používat určitě dá i když literatura uvádí aplikovat rovnou směs. Spíše bych si do malého rozprašovače třeba od kapek do nosu namíchal malé množství směsi a tu okamžitě aplikoval na uvedené místo. Tím se zajistí maximální možný průnik chlordioxidu do tkání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2015 2:34 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Chtěla bych se podělit o zkušenosti s DMSO. Mojí mamince (73 let) byl diagnostikován šedý zákal a měla se objednat na operaci, nechtělo se jí a tak jsem jí namíchala kapky (destilovanou vodu s DMSO a karnosinem, nejdříve nízkou koncentraci, kterou jsem časem zvyšovala). Je pravda, že nekapala pravidelně ale po roce šedý zákal ustupuje. Na kontrole u očního se divili proč by měla jít na operaci, když tam skoro nic nemá. Kape dál a když nebude moc zapomínat, tak se toho snad zbaví úplně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: úte lis 17, 2015 7:58 am 
Offline

Registrován: úte lis 17, 2015 7:47 am
Příspěvky: 1
Dobrý den.
Prosím o radu, jak skladovat DMSO. V ledničce tedy asi ne, když tam zmrzne.
A nebo ano ? A před použítím nechat rozmrznout a pak ho zase nechat zmrznout ?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2015 2:45 pm 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 12:38 pm
Příspěvky: 31
Anastazie píše:
Dobrý den.
Prosím o radu, jak skladovat DMSO. V ledničce tedy asi ne, když tam zmrzne.
A nebo ano ? A před použítím nechat rozmrznout a pak ho zase nechat zmrznout ?

Děkuji

osobně to skladuji při pokojové teplotě už léta a myslím, že není důvod to skladovat jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2015 1:07 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Dagmara píše:
Chtěla bych se podělit o zkušenosti s DMSO. Mojí mamince (73 let) byl diagnostikován šedý zákal a měla se objednat na operaci, nechtělo se jí a tak jsem jí namíchala kapky (destilovanou vodu s DMSO a karnosinem, nejdříve nízkou koncentraci, kterou jsem časem zvyšovala). Je pravda, že nekapala pravidelně ale po roce šedý zákal ustupuje. Na kontrole u očního se divili proč by měla jít na operaci, když tam skoro nic nemá. Kape dál a když nebude moc zapomínat, tak se toho snad zbaví úplně.

Dagmaro, za uvedení zkušenosti moc děkuji, prosím o upřesnění míchání ingrediencí, tedy co znamená nižká koncentrace a pak zvýšená a kde sháníte karnosin.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2015 9:31 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
jani píše:
Dagmaro, za uvedení zkušenosti moc děkuji, prosím o upřesnění míchání ingrediencí, tedy co znamená nižká koncentrace a pak zvýšená a kde sháníte karnosin.
Děkuji.

Karnosin kupuji zde http://www.superberry.cz/l-karnosin-p71 a na 50ml roztoku použiji 1 tobolku, rozpustí se. Tekutý jsem nesehnala. Tu nízkou koncentraci DMSO myslím asi 10%. Časem zvyšuji podle snesitelnosti. Když maminka řekne, že je to slabé, tak přidám DMSO. Musí to trochu pálit ale ne moc, oko si pravděpodobně zvykne a zmírní se pálení, tak potom přidávám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: ned pro 06, 2015 10:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Dagmara píše:
Chtěla bych se podělit o zkušenosti s DMSO. Mojí mamince (73 let) byl diagnostikován šedý zákal a měla se objednat na operaci, nechtělo se jí a tak jsem jí namíchala kapky (destilovanou vodu s DMSO a karnosinem, nejdříve nízkou koncentraci, kterou jsem časem zvyšovala). Je pravda, že nekapala pravidelně ale po roce šedý zákal ustupuje. Na kontrole u očního se divili proč by měla jít na operaci, když tam skoro nic nemá. Kape dál a když nebude moc zapomínat, tak se toho snad zbaví úplně.

To je velice přínosná a inspirativní informace, ale logická, DMSO toho umí opravdu hodně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2016 10:11 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
Dobrý den, ač už procházím net nějaký pátek, nikde jsem nenašel konkrétní vysvětlení k tomu jestli se užívá DMSO i vnitřně, popř. přesný návod. Pak taky ty zmíněné pozitivní účinky jsou připisovány pouze DMSO ? Nebo nějaké směsi ? Jinak první aplikace DMSO v množství asi čajové lžičky s pár kapkami vody jsem natřel na ruku a téměř ihned mi to mírně zvýšilo teplotu. Dočetl jsem se ale o nepříjemném zápachu co se z člověka line když užívá DMSO. To jsem na sobě nezaznamenal. Každopádně udál se zajímavý efekt, především psychologický. Ono já mám celkem problémy s lidma, okolo, se všema, prostě nemůžu vystát tu jejich blbost, když se někdo s někým baví o čemkoli tak to nemůžu vystát.. nejraději bych mezi ně vlezl a ujasnil jim jak to je... téměř vždy jsou všichni mimo místu. Vzhledem ale k nadvládě ega a hlouposti obecně, se raději než abych lidi poučoval a dohadoval se s něma, se jim vyhýbám. Ovšem právě po aplikaci DMSO jsem se nadruhý den cítěl jak kdybych se probudil s nějakým štítem, nejen že jsem necítil odpor k litání po úřadech.. ale udělal jsem nemožné, strávil jsem celý den, kdy bylo hnusně mrholilo a já jsem si to litání po úřadech užíval jako na letní procházce v lese.. nic mi nevadilo, blbost jsem ignoroval a stihl vyřídit hned 3 věci, to se mi ještě nestalo.. Byl jsem si jistý že to má na svědomí DMSO.. ale tento pozitivní efekt se už neopakoval. Nemohu rozpoznat zdali je samotné DMSO pro organizmus pozitivní nebo se mi to jen zdálo.. Pochopil jsem že DMSO má něco společného se sírou, nejsem si jistý ale chápu to tak že to do těla dostává množství síry, o síře jsem četl jak je nezbytná pro správnou funkci organismu. Tak jsem došel k závěru že asi jsem celý život trpěl jejím nedostatkem, otázka zní proč ? Měl bych teorii a chtěl bych aby mě ji někdo znalý vyvrátil popř. potvrdil. Jako děcko jsem dělal hrozné kraviny a krom kouření ruliček všeho možného co jsme venku našli, jsme se jednu dobu bavily tzv. šlukováním zápalek... To škrtnete zápalkou a hned jak začne reakce síry se škrtátkem tak hned to vdechujete... logicky mě napadlo jestli jsem si touhle blbostí nemohl způsobit něco jako předávkování sírou, a následně tělo udělalo preventivně takovou nějakou blokaci proti síře.. tedy měl jsem jí extrémní přebytek tak tělo zabránilo dalšímu vstřebávání.. a to následně trvá dodnes a z důvodu vdechování kouře zápalek teď hůř vstřebávám síru... ale nevím může to být i totální blbost, nevím, každopádně za to že přemýšlím se nestydím, a svému tělu už jsem porozuměl tak jak by se nepovedlo žádnému doktoru.. Přišel jsem na hodně věcí a hodně věcí chápu.. A to je k nezaplacení, jen druhou stranou je ta všudepřítomná blbost a klam na každém kroku, především vláda, to jen nevěřícně kroutím hlavou co ta si dovoluje, jak sprostě lže, úplně ze všech dělají idioty... ale vidím to asi jen já jak to tak vypadá, možná pár dalších jedinců, ale drtivá většina lidí je úplně mimo mísu.. Tak ale když mi k tomu DMSO někdo odpovíte tak budu moc rád a předem děkuji. Mějte se přeji pevné zdraví a zdravý rozum k tomu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2016 7:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Haluzak píše:
Dobrý den, ač už procházím net nějaký pátek, nikde jsem nenašel konkrétní vysvětlení k tomu jestli se užívá DMSO i vnitřně, popř. přesný návod. Pak taky ty zmíněné pozitivní účinky jsou připisovány pouze DMSO ? Nebo nějaké směsi ? Jinak první aplikace DMSO v množství asi čajové lžičky s pár kapkami vody jsem natřel na ruku a téměř ihned mi to mírně zvýšilo teplotu. Dočetl jsem se ale o nepříjemném zápachu co se z člověka line když užívá DMSO. To jsem na sobě nezaznamenal. Každopádně udál se zajímavý efekt, především psychologický. Ono já mám celkem problémy s lidma, okolo, se všema, prostě nemůžu vystát tu jejich blbost, když se někdo s někým baví o čemkoli tak to nemůžu vystát.. nejraději bych mezi ně vlezl a ujasnil jim jak to je... téměř vždy jsou všichni mimo místu. Vzhledem ale k nadvládě ega a hlouposti obecně, se raději než abych lidi poučoval a dohadoval se s něma, se jim vyhýbám. Ovšem právě po aplikaci DMSO jsem se nadruhý den cítěl jak kdybych se probudil s nějakým štítem, nejen že jsem necítil odpor k litání po úřadech.. ale udělal jsem nemožné, strávil jsem celý den, kdy bylo hnusně mrholilo a já jsem si to litání po úřadech užíval jako na letní procházce v lese.. nic mi nevadilo, blbost jsem ignoroval a stihl vyřídit hned 3 věci, to se mi ještě nestalo.. Byl jsem si jistý že to má na svědomí DMSO.. ale tento pozitivní efekt se už neopakoval. Nemohu rozpoznat zdali je samotné DMSO pro organizmus pozitivní nebo se mi to jen zdálo.. Pochopil jsem že DMSO má něco společného se sírou, nejsem si jistý ale chápu to tak že to do těla dostává množství síry, o síře jsem četl jak je nezbytná pro správnou funkci organismu. Tak jsem došel k závěru že asi jsem celý život trpěl jejím nedostatkem, otázka zní proč ? Měl bych teorii a chtěl bych aby mě ji někdo znalý vyvrátil popř. potvrdil. Jako děcko jsem dělal hrozné kraviny a krom kouření ruliček všeho možného co jsme venku našli, jsme se jednu dobu bavily tzv. šlukováním zápalek... To škrtnete zápalkou a hned jak začne reakce síry se škrtátkem tak hned to vdechujete... logicky mě napadlo jestli jsem si touhle blbostí nemohl způsobit něco jako předávkování sírou, a následně tělo udělalo preventivně takovou nějakou blokaci proti síře.. tedy měl jsem jí extrémní přebytek tak tělo zabránilo dalšímu vstřebávání.. a to následně trvá dodnes a z důvodu vdechování kouře zápalek teď hůř vstřebávám síru... ale nevím může to být i totální blbost, nevím, každopádně za to že přemýšlím se nestydím, a svému tělu už jsem porozuměl tak jak by se nepovedlo žádnému doktoru.. Přišel jsem na hodně věcí a hodně věcí chápu.. A to je k nezaplacení, jen druhou stranou je ta všudepřítomná blbost a klam na každém kroku, především vláda, to jen nevěřícně kroutím hlavou co ta si dovoluje, jak sprostě lže, úplně ze všech dělají idioty... ale vidím to asi jen já jak to tak vypadá, možná pár dalších jedinců, ale drtivá většina lidí je úplně mimo mísu.. Tak ale když mi k tomu DMSO někdo odpovíte tak budu moc rád a předem děkuji. Mějte se přeji pevné zdraví a zdravý rozum k tomu.

Tak vnitřně se DMSO určitě užívat dá a vše je dobře popsáno v knize, která se tomuto tématu věnuje i když nedovedu vám říci název a netuším zda již vyšla i překladem zde. Je to již nějakou dobu, co jsem z ní viděl výňatky a nyní je bohužel nemohu dohledat. Většinou se začíná od malých dávek, zpravidla rozpuštěných v nějaké šťávě a jako horní aplikovatelnou dávku bych viděl cca polévkovou lžíci denně. Sice vím i o člověku, který bral nějakou dobu i 3 lžíce denně, ale určitě bych to nehrotil. Podstatné je dbát na maximální kvalitu DMSO, tedy na něm určitě při nákupu nešetřit. Každopádně vnitřně dávat pouze farmaceutickou kvalitu, nebo kvalitu p.a. Jinak ty kraviny z mládí hoďte za hlavu, předávkovat se sírou ze sirek je nemožné a určitě tam není jakákoliv možnost působení do dnešní doby. Zda vám DMSO způsobilo radost z debilů na úřadech to netuším, ale viděl bych to spíše jako placebo efekt. Ještě jedna důležitá informace, při braní jakýchkoliv prášků počítat s tím, že vnitřní aplikace DMSO může zesílit účinky i o 200%.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2016 7:16 pm 
Offline

Registrován: úte pro 17, 2013 8:42 pm
Příspěvky: 5
Nově jsem koupil p.a. kvalitu 99% na pentachemicals.eu (obj.č.12640-11000), za 1lit chtějí 765,- Kč, což je v porovnání s jinými dodavateli nejlepší...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2016 8:17 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Duhacek píše:
Nově jsem koupil p.a. kvalitu 99% na pentachemicals.eu (obj.č.12640-11000), za 1lit chtějí 765,- Kč, což je v porovnání s jinými dodavateli nejlepší...

Jde to koupit bez živnosťáku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2016 12:41 pm 
Offline

Registrován: úte pro 17, 2013 8:42 pm
Příspěvky: 5
Dagmara píše:
Jde to koupit bez živnosťáku?

No vzhledem k tomu že IČO mám, tak nemám problém, na co je psané tím se nezaobírají. Takže pokud máte známého co má IČO, napiště to na něj, DPH si uplatňovat nebudete takže to je OK a domluvte si ať vám dopravka zavolá, předá vám to kde chcete...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2016 9:30 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Muze se dostat tady toto DMSO

Naposledy upravil
Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2016 8:41 am 
Offline

Registrován: úte pro 17, 2013 8:42 pm
Příspěvky: 5
[quote="miram":33ga277n]Muze se dostat tady toto DMSO

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz