Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2018 10:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
SilviaBlaze píše:
Ja vobec netusim o ake testy ide..a ake hodnoty maju mat..som proste laik ktory hlada pomoc a radu skusenejsich..ano nie som celkom v obraze..preto sa stale pytam..kolko ludi tolko nazorov.Mam informaciu o tom ze prekyslenie organizmu ma aj svoje fyzycke priznaky..ako caste infekcie,vyrazky,unava,depresie..clovek to akosi moze vycitit ze potrebuje konzumovat viac alkalicke potraviny.Takze ak budem brat HCL pred jedlom kazdy den nemoze to mat ziadne vedlajsie ucinky ako prekyslenie?Dakujem..

Není lepší než stále dokola klást otázky si příslušná vlákna přečíst, já to nemohu psát každému zvlášť. HCl v konečném důsledku organizmus odkyseluje, ne každá kyselina má kyselou reakci v organizmu, tedy není kyselinotvorná. Pokud jde o testy musíme se vždy bavit o konkrétním problému, ale mnoho variant jsem zde zmiňoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 3:00 pm 
Offline

Registrován: pát pro 22, 2017 2:41 pm
Příspěvky: 8
Nechcela som vas ososbne zatazovat mojimi otazkami..skor som ocakavala ze sa zapoji viac ludi do diskusie a podelia sa so mnou o ich skusenostiach a radi poradia..niektore veci je dobre stale opakovat dookola..aby sa dostali do podvedomia..viem z vlastnej skusenosti..\":)\" prajem krasny den..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 4:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
SilviaBlaze píše:
Nechcela som vas ososbne zatazovat mojimi otazkami..skor som ocakavala ze sa zapoji viac ludi do diskusie a podelia sa so mnou o ich skusenostiach a radi poradia..niektore veci je dobre stale opakovat dookola..aby sa dostali do podvedomia..viem z vlastnej skusenosti..\":)\" prajem krasny den..

Tak určitě je dobré některé věci opakovat o tom nepochybuji, ale většinou je to zde většinou zopakováno mnohokrát a pak už to moc nedávám, protože kopírovat starší příspěvky nechci a znovu vše psát mě přijde jako ztráta času. V případě HCl by odpovídalo patrně více lidí, ale konkrétně DMSO zase tolik lidí nebere to je spíše ojedinělé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 10:21 am 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
Dobrý den,

prosím vás, může mi někdo potvrdit že toto DMSO:



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 10:36 am 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
V obecné rovině nic čistšího, než je p.a. čistota, stejně neseženete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 11:15 am 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
No, tak jsem zjistil, že si tam lze objednat pouze na firmu a nákup min za 3 000 Kč ...

Někdo zde dával odkaz na DMSO:

http://www.czchem.cz/chemie/21-dmso.html

Mají zde i bezpečnostní list:

http://www.czchem.cz/img/cms/bezpecnost ... y/dmso.pdf


Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 11:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Z czchem.cz je v pořádku.
Užívám ho i vnitřně asi tak půl roku (dávám si do dvou deci vody 3ml DMSO) jednou denně a vždycky se na dávku skoro těším \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2019 5:05 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
Myslíte nebo spíš je tady někdo komu DMSO pomohl na astma, alergie, na alergickou rýmu nebo na golfový loket či karpalní tunel a jestli když má člověk žaludečný vředy ho muže používat vnitřně,Doopravdy velmi se trápím z alergickou rýmou. Děkuji Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2019 6:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
Myslíte nebo spíš je tady někdo komu DMSO pomohl na astma, alergie, na alergickou rýmu nebo na golfový loket či karpalní tunel a jestli když má člověk žaludečný vředy ho muže používat vnitřně,Doopravdy velmi se trápím z alergickou rýmou. Děkuji Karel

Sice zběsile píšete do všech vláken, ale to jste za tu dobu nedokázal pochopit, že hlavní problém je ve střevě a ne v lokti, nebo jinde. Pokud jde o vředy tak pokud jste ustál kyselinu acetylsalicylovou tak předpokládám že by to mělo být podobné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2019 6:14 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
Držel jsem 16dní hladovku, střeva jsem měl jak mimino, snedl mrkev a na zachodě byla mrkev stolice uplně bez zápachu, lokti a astma mám pořád, jím hodně ovozel, nejím 5 bilých jedů, za přílohu brambor varen ve šlupce, jahle, bazalku a 99%ryžový chleba,rýžu, k jidlu dusenou zeleninu někdy s tofu někdy s hrachem, jsem vegetarian a včera jsem ze zoufalství snědl kuřecí stehno a vše tak porušil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2019 6:27 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
jen se chci zeptat mám si koupit DMSO čístý nebo p.a.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2019 11:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
Držel jsem 16dní hladovku, střeva jsem měl jak mimino, snedl mrkev a na zachodě byla mrkev stolice uplně bez zápachu, lokti a astma mám pořád, jím hodně ovozel, nejím 5 bilých jedů, za přílohu brambor varen ve šlupce, jahle, bazalku a 99%ryžový chleba,rýžu, k jidlu dusenou zeleninu někdy s tofu někdy s hrachem, jsem vegetarian a včera jsem ze zoufalství snědl kuřecí stehno a vše tak porušil.

Pokud šlo o kvalitní maso nehledal bych v tom problém, ale raději krůtu nebo králíka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2019 11:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Chrasty":1zc9xn01]jen se chci zeptat mám si koupit DMSO čístý nebo p.a.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř led 23, 2019 7:58 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Chrasty píše:
Držel jsem 16dní hladovku, střeva jsem měl jak mimino, snedl mrkev a na zachodě byla mrkev stolice uplně bez zápachu, lokti a astma mám pořád, jím hodně ovozel, nejím 5 bilých jedů, za přílohu brambor varen ve šlupce, jahle, bazalku a 99%ryžový chleba,rýžu, k jidlu dusenou zeleninu někdy s tofu někdy s hrachem, jsem vegetarian a včera jsem ze zoufalství snědl kuřecí stehno a vše tak porušil.

To je normální.Tkáně jsou budovány a je třeba i trochu živočišné bílkoviny.Jistě jste jako děcko jedl maso, tělo ho prostě pořád potřebuje.To by jste musel být vegetariánem od narození a vaše mikroflóra by si bez něj snadno poradila a vy by jste se bez něj bez problémů obešel od dětství a i po celý život..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 9:58 am 
Offline

Registrován: pon kvě 06, 2019 9:52 am
Příspěvky: 1
Dobry den,

chcem sa spytat na DMSO, nakolko trpim Lichen planus vulvae... som v začiatkoch a nakontaktovala sa na mna jedna pani a velmi mi odporuca spravit si roztok z DMSO a pouzivat ze vysledky su uzasne a im lichen zmizol .

poslala mi takyto navod ale neviem čo si o tom mysliet či skusit či nie
I used a mixture of DMSO 10-20 % and Magnesiumchloride-Solution with a special tincture.

DMSO = Dimethyl Sulfoxide 99,9 % Ph.Eur
you can get it from Amazon but it must be Ph.Eur. (pharmaceutical grade)

MgCl2 = Magnesiumchloride 15 % solution.

I do it myself and with the above mentioned ingrediences you can do it yourself OR I can send you
this special solution.

viete mi niekto poradit dakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz