Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 10:41 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Agni píše:
Pekný večer prajem, veľmi ma zaujala táto téma, o niečom takom som vôbec netušila, preto by ma zaujímalo, či máte skúsenosť, že vám odpovedali správne a následná liečba zabrala? Ja mám obrovský problém s padaním vlasov, vyskúšala som už všetko možné, veľa diagnóz medzi ktorými hľadám súvislosť alebo ich príčinu a chcela by som prísť na koreň veci...naozaj vedia z vlasov vyčítať všetko čo vám je? ak áno, tak by som išla do toho, ale problém je, že neviem po anglicky, teda potrebovala by som pomoc...ďakujem za odpoveď \":P\"

Tak dělají to i poláci http://www.biomol.pl/cze/ a dokonce i ve vašem rodném jazyce, tedy v tom problém nevidím. Otázka je co chcete z toho zjistit, jde o poměrně sofistikovanou a dosti komplikovanou metodu, kdy se na základě nepoměrů jednotlivých oponentních prvků v těle stanovuje předpokládaný problém. Toto je součástí analýzy a nejde o pár vět, za své peníze získáte v podstatě časopis plný údajů, rad a doporučení, ale i tak je pro laika dosti složité se v tom orientovat. Vhodné je získané výsledky konzultovat s někým, kdo se problémem již delší dobu zabývá a tak se v problematice rychleji zorientujete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 07, 2015 11:53 am 
Offline

Registrován: čtv zář 11, 2014 12:07 pm
Příspěvky: 2
Dobry den, chcel by som sa opytat ake su vase momentalne skusenosti s vlasovou analyzou?

Mam v plane pracovat s Dr. Garrettom Smithom - ma velmi dobre referencie a ma nadhlad v tejto oblasti aj oproti inym (napr. Dr. L Wilson sa podla neho vo vela veciach myli)

Bohuzial musim cakat az do maja kym ma volno.

Ako by ste porovnali tie americke a polske laboratoria?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 2:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Milio píše:
Dobry den, chcel by som sa opytat ake su vase momentalne skusenosti s vlasovou analyzou?

Mam v plane pracovat s Dr. Garrettom Smithom - ma velmi dobre referencie a ma nadhlad v tejto oblasti aj oproti inym (napr. Dr. L Wilson sa podla neho vo vela veciach myli)

Bohuzial musim cakat az do maja kym ma volno.

Ako by ste porovnali tie americke a polske laboratoria?

Nedovedu posoudit schopnosti uvedeného člověka, ale jinak se liší americké laboratoře od polské docela zásadně. Vyšetřují jiný rozsah prvků, dokonce každá jiný a většinou neuvádějí žádná vyhodnocení, ani doporučení, ale rovnou odkazují na poradce a některé dokonce vlasovku dělají pouze přes poradce, je to kšeft jako každý jiný. Netvrdil bych že se někdo mýlí, nebo ne, prostě to je o rozdílnosti přístupu a konkurenčním pomlouvání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 4:04 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Milio píše:
Dobry den, chcel by som sa opytat ake su vase momentalne skusenosti s vlasovou analyzou?

Mam v plane pracovat s Dr. Garrettom Smithom - ma velmi dobre referencie a ma nadhlad v tejto oblasti aj oproti inym (napr. Dr. L Wilson sa podla neho vo vela veciach myli)

Bohuzial musim cakat az do maja kym ma volno.

Ako by ste porovnali tie americke a polske laboratoria?

Pokud mas na mysli Dr. Garretta Smitha z Arizony (Tucson), tak bych se toho vubec nebala.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 18, 2015 9:34 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Ano Garrett Smith je v pořádku,možná se budeš divit kolik rozporuplných věcí ti doporučí v kontrastu s tímto fórem:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 21, 2015 6:42 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 11, 2014 12:07 pm
Příspěvky: 2
Dakujem za odpovede.

Momentalne cakam na vzorkovnik pre vlasy, ktory mi ma dojst z USA.

Uz som zacal s DR. G. pracovat. Myslim si ze je velmi dobry a uvidime ako dalej.

Dostal som zatial vseobecne odporucania ohladom doplnkov a prave mi dosiel aj ich balik, ktory som objednal z iHerb.

Primarne som zvysil prijem horcika ( vo forme spreja, kupela ) a draslika (KCL, jedlo) a pocitil som velky narast energie. Maval som studene ruky, nizsiu teplotu, malo energie atd. To vsetko sa postupne velmi zlepsuje a to este nemam ani analyzu spravenu!

Vsetko najma vnimam tym ze denne fyzicky trenujem niekolko hodin a regeneracia sa markantne zvysila.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2017 11:24 am 
Offline

Registrován: sob úno 25, 2017 10:38 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
jsem zde naprostý nováček, tak snad bude můj postup správný, chtěla jsem poprosit o radu . Nechala jsem si udělat vlasovou analýzu u společnosti Biomol, a vyšel mi kromě jiných deficitů také 70 % deficit sodíku Na a 68% deficit draslíku K. A ted tedy nevím, jak mám postupovat, abych tyto deficity srovnala. Mám začít brát jedlou sodu + chlorid draselný, a když ano, tak obojí dohromady, nebo postupně v časovém rozestupu. Mám z toho smíšené pocity, neboť se všude píše, jak nesolit a mě vyšel takový deficit. Nebo jestli mám napřed třeba začít doplnovat sodík jedlou sodou a až po čase přidat draslík. Zrovna tak nevím, jak dlouho třeba draslík a i tu sodu užívat, abych si třeba ledviny nepoškodila tím draslíkem. Opravdu nevím, jak informaci o těchto deficitech uchopit. Moc děkuji za názory, odpovědi. S pozdravem Marcela


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 26, 2017 12:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Marcela Smazalová píše:
Dobrý den,
jsem zde naprostý nováček, tak snad bude můj postup správný, chtěla jsem poprosit o radu . Nechala jsem si udělat vlasovou analýzu u společnosti Biomol, a vyšel mi kromě jiných deficitů také 70 % deficit sodíku Na a 68% deficit draslíku K. A ted tedy nevím, jak mám postupovat, abych tyto deficity srovnala. Mám začít brát jedlou sodu + chlorid draselný, a když ano, tak obojí dohromady, nebo postupně v časovém rozestupu. Mám z toho smíšené pocity, neboť se všude píše, jak nesolit a mě vyšel takový deficit. Nebo jestli mám napřed třeba začít doplnovat sodík jedlou sodou a až po čase přidat draslík. Zrovna tak nevím, jak dlouho třeba draslík a i tu sodu užívat, abych si třeba ledviny nepoškodila tím draslíkem. Opravdu nevím, jak informaci o těchto deficitech uchopit. Moc děkuji za názory, odpovědi. S pozdravem Marcela

To nejde takto interpretovat, záleží na poměrech jednotlivých prvků jinak je to k ničemu. Obecně se dá tvrdit že tento stav vytvářejí vyčerpané nadledvinky, tedy buď doplňovat oboje najednou pochopitelně s důrazem na prvek který je více vyčerpaný, nebo zvednout kortizol, což v těle sodík prostě udrží, ale to je již o hormonální léčbě. Klidně mě zavolejte vše vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz