Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 8:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 9:04 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Host píše:
Jdu do toho samozřejmě taky \":-)\" Jinak zvažuju pro svůj letošní test místo poláků zkusit amíky, dobrý tip...

Děkuji i tobě. Tedy rýsuje se nejpravděpodobněji srovnání laboratoří polského biomol a amerického arltma. Prozatím jsou registrováni 3 účastníci:

Filip08
Bohuš
Host


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 1:01 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 5:20 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Bratislava
Prispejem 12 eurami.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 21, 2013 12:49 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Bohuš píše:
Prispejem 12 eurami.

Děkuji ti.

Dnes nastříhám vzorky a pošlu jeden do americké laboratoře. Se druhým počkám do konce měsíce jestli se nám podaří přiblížit se alespoň uhrazení levnější analýzy. Já sám v případě že se akce podaří zaplatím tu dražší, což bude zřejmě biomol a pokud bude chybět přispěji i jedním dílem na druhou analýzu.

Stále ale potřebujeme cca 6-7 účastníků, kteří se do projektu zapojí. Cílová částka se bude pohybovat někde okolo 1600Kč

Pokud budete mít jakékoli návrhy k financování či organizaci projektu, dejte určitě vědět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 21, 2013 5:48 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Tak už se mi strhly peníze z účtu.Komplet to stálo 2200Kč.Psali mi že v úterý přijde výsledek mejlem a následně poštou.Takže minulý pátek jsem to poslal,po týdnu je to tam a do 10 dnů je výsledek tady.
Jinak retest budu posílat do jiné laboratoře a to do této http://www.traceelements.com/ kontaktovat se dá přes tyto stránky
http://www.evenbetternow.com/ mělo by to stát 100 dolarů a komunikují taky bez problémů.Co jsem si o nich načet tak mají úplně jiný systém doplňování minerálů a dělají to hlavně přes odstranění těžkých kovů a doplnění stopových prvků.To znamená že ne jedna cesta vede k vytouženému cíli \":D\" Těšim se na výsledky,dám sem pak hned report.Ahoj!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 1:45 pm 
Offline

Registrován: stř pro 19, 2012 1:52 pm
Příspěvky: 11
Zdar,
Také prispeji na porovnání obou laboratori az to bude aktualni nápis mi pm.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 27, 2013 7:25 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Cernano píše:
Zdar,
Také prispeji na porovnání obou laboratori az to bude aktualni nápis mi pm.


Děkuji, aktuální seznam je tedy

Filip08
Bohuš
Host
sakul
Cernano

Potřebujeme stále 5-6 účastníků


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 27, 2013 8:54 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Jak se to může posílat do ameriky, když to tam jako pavědecký zakázali ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 8:40 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Vidím, že jsi k té metodě taky pojal důvěru. Máme to stejně.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 2:41 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
V soukromé zprávě se připojil i mdavid626, máme tedy nyní větší polovinu příspěvků

Filip08
Bohuš
Host
sakul
Cernano
mdavid626


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 8:41 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vzhledem k tomu, že červen se nachýlil ke svému konci a nepodařilo se získat dostatečný počet účastníků, ukončuji druhé kolo ověření vlasové analýzy. Díky vám všem, kteří jste přislíbili účast, třeba se akce podaří někdy příště.

V blízké době zveřejněním alespoň porovnání nové analýzy z americké laboratoře s předchozími analýzami v biomolu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 07, 2013 12:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Nějaké reference a porovnání mezi ARL vs Biomol ? Zkoušel někdo už amíky?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2013 2:14 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Já už je mám doma.Je to pecka,konečně vim co mi je.docela jsem zíral co z vlasů vyčtou.Ale mám teď tak zoufale málo času že to sem nestíhám dát.Musím to přeložit,dát do wordu a přeposlat sem.Jinak komunikace bezvadná,cokoliv co tě napadne ihned odpoví mejlem nebo přes facebook,pošlou odkazy atd.. jsem fakt spokojen.Zkusim to sem hodit v průběhu týdne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 11:10 am 
Offline

Registrován: sob kvě 04, 2013 9:18 pm
Příspěvky: 22
Bydliště: Johannesburg
Kachně píše:
Jak se to může posílat do ameriky, když to tam jako pavědecký zakázali ?

Vypada to, ze ta firma je v Arizone, ktera ma obecne volnejsi zakony. Takze kdyz se "v Americe" neco zakaze, neznamena to, ze je to zakazany ve vsech statech. Ale jak znam FDA, urco uz pracuje na zruseni tyhle firmy \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 14, 2014 1:24 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Pavel Veselý píše:
Já už je mám doma.Je to pecka,konečně vim co mi je.docela jsem zíral co z vlasů vyčtou.Ale mám teď tak zoufale málo času že to sem nestíhám dát.Musím to přeložit,dát do wordu a přeposlat sem.Jinak komunikace bezvadná,cokoliv co tě napadne ihned odpoví mejlem nebo přes facebook,pošlou odkazy atd.. jsem fakt spokojen.Zkusim to sem hodit v průběhu týdne.

ahoj. kedze si chcem tiez dat spravit analyzu zo zamoria, tak som zvedavy, ze v com ti tato analyza pomohla. na co si prisiel, ze ti v skutocnosti je? a v com vidis najvacsi rozdiel medzi nimi a biomolom?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 15, 2014 2:09 am 
Offline

Registrován: stř led 15, 2014 2:04 am
Příspěvky: 1
Pekný večer prajem, veľmi ma zaujala táto téma, o niečom takom som vôbec netušila, preto by ma zaujímalo, či máte skúsenosť, že vám odpovedali správne a následná liečba zabrala? Ja mám obrovský problém s padaním vlasov, vyskúšala som už všetko možné, veľa diagnóz medzi ktorými hľadám súvislosť alebo ich príčinu a chcela by som prísť na koreň veci...naozaj vedia z vlasov vyčítať všetko čo vám je? ak áno, tak by som išla do toho, ale problém je, že neviem po anglicky, teda potrebovala by som pomoc...ďakujem za odpoveď \":P\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jarda a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz