Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 5:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát kvě 24, 2013 12:06 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vážení a milí,

už to bude téměř rok, kdy jsme společně provedli ověření vlasové analýzy v polské laboratoři Biomol, kam jsme zaslali 2 vzorky mých vlasů pod různými jmény. Pokud jste test nečetli, shrnutí naleznete v mém podpisu anebo v tomto vlákně:

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2013 9:19 am 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Nějak toto téma zapadlo což by dle mého názoru byla velká škoda, jelikož považuji vlasovou analýzu za suprovou věc ač jsem ji sám ještě nepodstoupil z finančních důvodů. Navíc i když bych ty peníze měl, tak bych stejně nevěděl ke které společnosti vlasy poslat, abych si mohl být jist, že mi poslali validní výsledky, což se snad důsledně dořeší tímto dalším druhým testem. Původně jsem doufal že se najdou lidé, kteří jsou na tom s penězi rozhodně lépe než já a ozvou se, ale zatím se tak nestalo \":-(\" ... Takže se mnou a 150 kč počítej \</div

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2013 10:29 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="Filip08":2wn4uf4u]Nějak toto téma zapadlo což by dle mého názoru byla velká škoda, jelikož považuji vlasovou analýzu za suprovou věc ač jsem ji sám ještě nepodstoupil z finančních důvodů. Navíc i když bych ty peníze měl, tak bych stejně nevěděl ke které společnosti vlasy poslat, abych si mohl být jist, že mi poslali validní výsledky, což se snad důsledně dořeší tímto dalším druhým testem. Původně jsem doufal že se najdou lidé, kteří jsou na tom s penězi rozhodně lépe než já a ozvou se, ale zatím se tak nestalo \":-(\" ... Takže se mnou a 150 kč počítej \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 8:48 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
sakul píše:
Prima Filipe, děkuji. Ani mě není známá další laboratoř v blízkosti ČR, určitě ale existují a snad někdo přijde s nějakým tipem

Kamaráde ty to děláš fakt mazaně,nechat si od lidí zaplatit vlasovou analýzu \":roll:\"
Já konkrétně jsem posílal email sem http://www.arltma.com/ Měla by to být "matka" všech vlasových analýz.Co jsem o tom pročetl tak ti z toho vyčtou jak nemoce které už máš tak i ty které dostaneš a dají ti doporučení co dělat a jak se stravovat i detoxikovat.Dám vědět až mi odpoví.Mimochodem jsou prý jediní kdo nemejou vlasy před zkoumáním a to prý může být rozhodující.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 5:25 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pavel Veselý píše:
Kamaráde ty to děláš fakt mazaně,nechat si od lidí zaplatit vlasovou analýzu \":roll:\"
Já konkrétně jsem posílal email sem http://www.arltma.com/ Měla by to být "matka" všech vlasových analýz.Co jsem o tom pročetl tak ti z toho vyčtou jak nemoce které už máš tak i ty které dostaneš a dají ti doporučení co dělat a jak se stravovat i detoxikovat.Dám vědět až mi odpoví.Mimochodem jsou prý jediní kdo nemejou vlasy před zkoumáním a to prý může být rozhodující.

Výborně, dobrý tip. Určitě dej vědět co ti odpoví. Na stránkách jsem nenašel jakým způsobem probíhá platba, jak se vlasy posílají a kolik služba stojí.
S tou mazaností to nebude tak žhavé. Stejně jako v minulém testu platím první vzorek a poštovné. Takže mě to spíše stojí nějaký ten peníz navíc a je v tom čas a práce se zpracováním. Pokud se toho chopíš tímto ty nebo kdokoli jiný, rád přispěji svým podílem a ušetřím si starosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 9:48 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Byl jsem trochu aktivní a začal jsem s laboratoří komunikovat. Reagují velmi pružně a zdá se, že je s nimi dobrá domluva. Běžně poskytují služby jen registrovaným partnerům - tedy lékařům a jiným praktikům zdravotnických služeb ale po troše jednání mi nabídli možnost poslat vlasy napřímo.
Cena je 80 dolarů za rozbor, 12 za poslání do ČR nebo 2 za elektronické zaslání výsledků. Tedy pokud člověk nepotřebuje papírový elaborát je cena bez poštovného do USA 82 dolarů, což je o něco málo méně, než je cena biomolu.

Navrhuji tedy srovnání Biomol vs Arltma. Pokud se nás neposkládá dostatečný počet lidí, což tak zatím vypadá, pošlu vlasy do americké laboratoře a srovnáme aspoň rok starý biomol s novou arltmou, což nebude zrovna relevantní výsledek, ale aspoň něco.

Termín uzavírky nabídky dávám do konce měsíce června. Poté akci zruším a ponechám případně někomu jinému na jiný čas.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 12, 2013 3:35 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Ano to samé odepsali dnes mě.No podle informací co mám dostaneš diametrálně odlišná doporučení než od poláků kteří mají v oblibě Kwasniewského.Pokud máš čas tak můžeš studovat už teď http://drlwilson.com/read%20articles.htm to jsou články chlápka kterej je spoluzakladatel vlasové analýzy a veškerá léčení které provádí jsou založená na vlasové analýze.
Já jsem si konkrétně podle jeho článků diagnostikoval skrytou otravu mědí a po jejím vyloučení se mi opravdu ulevilo.Ale těch článků je fakt moc.
Já tam budu posílat vlasy za týden,hned jak dojdou peníze na účet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 12, 2013 5:28 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pavel Veselý píše:
Ano to samé odepsali dnes mě.No podle informací co mám dostaneš diametrálně odlišná doporučení než od poláků kteří mají v oblibě Kwasniewského.Pokud máš čas tak můžeš studovat už teď http://drlwilson.com/read%20articles.htm to jsou články chlápka kterej je spoluzakladatel vlasové analýzy a veškerá léčení které provádí jsou založená na vlasové analýze.
Já jsem si konkrétně podle jeho článků diagnostikoval skrytou otravu mědí a po jejím vyloučení se mi opravdu ulevilo.Ale těch článků je fakt moc.
Já tam budu posílat vlasy za týden,hned jak dojdou peníze na účet.

Jak si vyřešil platbu? Vzhledem k tomu, že běžné populaci testy neposkytují tak nemají nějak systémově ošetřené placení a chtějí po mě, abych jim dal údaje ke kartě a 82 dolarů si sami strhli. Což samozřejmě neudělám.
Na žádost aby mi dali číslo účtu kam pošlu peníze se moc netváří.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 12, 2013 5:55 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
No napadla mě možnost přes paypal,ale můj finanční poradce mi říkal že ten převod z kreditní karty je zcela bezpečný a že paypalem by se to komplikovalo.On si takto platil různá hormonální vyšetření v americe a lékaře má v Anglii i když je to čech a žije v Praze-všechna placení provádí touto metodou.V části 4 toho formuláře co ti pošlou vyplníš číslo karty a oni si to strhnou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 12, 2013 6:18 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pavel Veselý píše:
No napadla mě možnost přes paypal,ale můj finanční poradce mi říkal že ten převod z kreditní karty je zcela bezpečný a že paypalem by se to komplikovalo.On si takto platil různá hormonální vyšetření v americe a lékaře má v Anglii i když je to čech a žije v Praze-všechna placení provádí touto metodou.V části 4 toho formuláře co ti pošlou vyplníš číslo karty a oni si to strhnou.

Pavle, nechci se přít s tvým finančním poradcem, nejsem z tohoto oboru, nicméně nemyslím si, že je dobré někomu takto vydat všechna data karty. Teoreticky tak může provádět jakékoli platby z tvé karty budoucnu. A nemusí to být jeho špatný úmysl. Nevíš za brigádníka či někoho jiného si ve firmě ten formulář přečte, data si opíše a přilepší si na tvůj účet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 1:15 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Nicméně do toho stejně půjdu.To posílání peněz musí být nějak zabezpečené protože jim to takhle posílá stovky lidí.
Bude mě to ve skutečnosti stát ještě o 30dolarů vic protože si nechám ještě jejich odborníkem napsat dietu a doplňky na základě výledků.
Trpím přechodně únavou nadledvinek a nárazově kandidozou jako důsledek těch nadledvinek a na fórech o adrenal fatigue na tu laboratoř pějí samou chválu takže to asi pomáhá.Mám taky v plánu tam poslat vlasi po 12 týdnech protože podle zlepšování nebo zhoršování stavu upravují dietu a doplňky.Dám vědět co mi příjde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 11:36 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Já do toho jdu taky. Bylo mi to doporučeno člověkem, kterej dva roky dělal to samý co já. Kupoval drahý supplementy, rval do sebe megadávky, dělal random očisty a nic, poslal vzorek vlasů do týhle US laborky z Phoenixu, poslali mu výsledky a doporučení na detox, remineralizaci, stravu a živ. styl a za dva měsíce měl vyřešeno.

Konkrétně jako Pavel, i můj problém může být v únavě nadledvinek a kandidóze.

Platba je to poslední čeho bych se bál. Kdyby si někdo neoprávněně strhl peníze, zajdu do banky, podepíšu chargeback, a zablokujou platby po netu. Nechám si udělat novou kartu ( zdarma) která bude mít jiné plat. údaje.

Strach z online plateb má každej, přitom je úplně nesmyslnej. Platil sem xxx plateb po celym světě, i pochybnej čínskejm obchodníkům co prodávali virtuální zlato do online her a nikdy sem neměl problém.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 6:44 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Tady mluvíme každý trochu o něčem jiném. Platím běžně přes online po celém světě přes zabezpečené servery, v tom problém nevidím. Cítím riziko v tom, sdělit někomu veškeré údaje pro platbu mailem. Nevím komu se může zpráva dostat do rukou, nevím kdo u nich ve firmě sdílí emailovou adresu info@... a jaký brigádník či někdo jiný se k údajům může dostat. Není to zdaleka jen o tom, jestli člověk důvěřuje té dané firmě, ale o procesech, jakými mají chráněné citlivé údaje.
Budu proto hledat jinou možnost platby.


Naposledy upravil sakul dne pon čer 17, 2013 6:48 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 6:47 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Průběžný stav druhého srovnání vlasových analýz je takový, že prozatím se chtějí připojit a příspěvky přislíbili 2 lidí

Filip08
Bohuš

Těmto děkuji a prosím případné další zájemce ať se připojí


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 7:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jdu do toho samozřejmě taky \":-)\" Jinak zvažuju pro svůj letošní test místo poláků zkusit amíky, dobrý tip...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz