Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:45 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Měď a její optimální hodnoty
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 10:23 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Dobrý večer Jardo,

jaké jsou podle Vás optimální hodnoty mědi v krvi? Našel jsem krevní testy z minulého roku, kde mám měď pod hranicí referenčí meze a to 9,5 umol/l. Podle lékařů mám diagnózu gen. poruchy, kdy je poškzen obal nervového vlákla a tak nefungují správně nervy. Ovšem jestli mám už od dětství nedostatečný příssun mědi, může to být právě tím. Příší týden budu mít nové krevní testy tak uvidím jak to tam bude.

Jakou roli ještě prosím vás hrje měď v nervové soustavě? je reálné že se dají nervové obaly dopořádku pokud začnu tělo zásobovat mědí?

ps: mám 23let, 172cm, a 58kg

děkuji, Michal

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Měď a její optimální hodnoty
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 10:05 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
netušíte někdo? \":)\"

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Měď a její optimální hodnoty
PříspěvekNapsal: sob bře 23, 2013 9:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Elkimek píše:
Dobrý večer Jardo,

jaké jsou podle Vás optimální hodnoty mědi v krvi? Našel jsem krevní testy z minulého roku, kde mám měď pod hranicí referenčí meze a to 9,5 umol/l. Podle lékařů mám diagnózu gen. poruchy, kdy je poškzen obal nervového vlákla a tak nefungují správně nervy. Ovšem jestli mám už od dětství nedostatečný příssun mědi, může to být právě tím. Příší týden budu mít nové krevní testy tak uvidím jak to tam bude.

Jakou roli ještě prosím vás hrje měď v nervové soustavě? je reálné že se dají nervové obaly dopořádku pokud začnu tělo zásobovat mědí?

ps: mám 23let, 172cm, a 58kg

děkuji, Michal

12.4 -20.6 umol/l a nervový obal stav mědi ovlivňuje velice silně, čili by vám srovnání deficitu mohlo pomoci a nezapomínejte také na vitamíny skupiny B, těch je u nervových poruch téměř vždy nedostatek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Měď a její optimální hodnoty
PříspěvekNapsal: sob bře 23, 2013 11:59 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Díky Jardo, četl jsem v jednom vláknu o tom, jak používáte chloridy mědi, zinku bóru a chloru pro vstřebatelnost. Myslíte že to může být v mém pípadě, kdy mám obal vlákna porušený vhodné a bezpečné? Popř. poslal by jste mi je a poradil jak je používat?

b12 si nechávám cca 1x měsíčně píchat injekčně do svalu a jinak beru 1x denně B complex forte, doporučil by jste z toho Bčka ještě něco?

díky

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Měď a její optimální hodnoty
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 11:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Elkimek píše:
Díky Jardo, četl jsem v jednom vláknu o tom, jak používáte chloridy mědi, zinku bóru a chloru pro vstřebatelnost. Myslíte že to může být v mém pípadě, kdy mám obal vlákna porušený vhodné a bezpečné? Popř. poslal by jste mi je a poradil jak je používat?

b12 si nechávám cca 1x měsíčně píchat injekčně do svalu a jinak beru 1x denně B complex forte, doporučil by jste z toho Bčka ještě něco?

díky

Já nic nedělám na základě "odborného" odhadu = jasnovidectví, vždy nechávám dělat testy a teprve na jejich základě dělám závěry, což je neporovnatelně přesnější. Klidně mě zavolejte a nějak to pořešíme.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz