Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 23, 2024 12:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: ned úno 24, 2013 10:59 am 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 3:38 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Bechyně
Dobrý den,
mám opačný problém, než většinou řešená candida - přemnožené laktobacily v pochvě. Lékař dal ATB a globule, po měsíci se problémy vrátily. Přiznávám, že jsem se vnitřně rozhodila v prosinci stresem. Již dlouho denně (kromě víkendů) piji kefír z tibetské houby. Myslíte, že by přemnožení mohlo vzniknout "předávkováním" laktobacily? Jak upravit svoji vnitřní rovnováhu v tomto případě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2013 4:53 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tak to slyším prvně \":shock:\" ani jsem netušil, že něco takového existuje. Asi nejvíc smyslu dává antibiotická léčba, tak jak ti jí předepsal
doktor.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2013 5:58 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Hermina píše:
Dobrý den,
mám opačný problém, než většinou řešená candida - přemnožené laktobacily v pochvě. Lékař dal ATB a globule, po měsíci se problémy vrátily. Přiznávám, že jsem se vnitřně rozhodila v prosinci stresem. Již dlouho denně (kromě víkendů) piji kefír z tibetské houby. Myslíte, že by přemnožení mohlo vzniknout "předávkováním" laktobacily? Jak upravit svoji vnitřní rovnováhu v tomto případě?

Mas s tim nejake problemy?
Pokud ano, jsou to problemy, ktere jsi pred tim nemela?
Nebo proc ti to zjistovali?

Dival jsem se na tve prispevky .... "přímo do vagíny dejte na noc jedno kefírové zrno"
Davala jsi si tam ta zrna?
A jeste jednou, mas nejake realny problemy jako paleni, vytoky,... ?
Nebo se tim zabyvas jen proto, ze ti to nasel doktor a napadlo ho, ze ti da ATB?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2013 9:46 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 3:38 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Bechyně
pv33 píše:
Mas s tim nejake problemy?
Pokud ano, jsou to problemy, ktere jsi pred tim nemela?
Nebo proc ti to zjistovali?

Dival jsem se na tve prispevky .... "přímo do vagíny dejte na noc jedno kefírové zrno"
Davala jsi si tam ta zrna?
A jeste jednou, mas nejake realny problemy jako paleni, vytoky,... ?
Nebo se tim zabyvas jen proto, ze ti to nasel doktor a napadlo ho, ze ti da ATB?

Poslední půlrok jsem psychicky labilní a tomu připisuji svoji sníženou imunitu. Měla jsem svědění, zkoušela samoléčbu - právě zrny tibetské houby - nepomohlo to. Šla jsem na gyndu, dal mi prášek, globule a mast na kvasinky. Paráda. Pak cca 2 měsíce klid a pak znovu. Nejdřív samoléčba volně prodejnými globulemi a vně mastí - stav se zhoršil - tak jsem šla na gyndu, doktor udělal prohlídku a zkoušku lakmusovým papírkem a konstatoval, že to možná kvasinky nejsou, že minule (zřejmě udělal stěr) tam našli laktobacily. Jenže já myslela, že to je následek té tibetské houby vložené přímo do pochvy, vůbec mě nenapadlo, že to může být nějaký problém. To jsem mu neřekla, protože by ho ranilo. Dal mi jiné globule a ATB. Bála jsem se, že to může být nějaká pohlavní choroba, protože manželovi se udělaly takový pupínky na penisu, ale vše se podařilo vyléčit clorymatozolem. Pojem laktobacilóza jsem zjistila až teď. Všude propagují laktobacily jako přesně to, co tam má být a co je správné, co drží kvasinky v mezích, nikdo nehovoří o tom, co s tím, když se přemnoží, proč se přemnoží a kromě koupele v sodě nebo ATB není léčba. Za dva měsíce těsně před menzes mi opuchl levý stydký pysk - vypadalo to jako nějaká alergická reakce. Do druhého dne to splasklo, jenže začalo svědit (což je normální po otoku). Normálně používám menstruační kalíšek místo vložky, ale používání bylo bolestivé při vyjímání, najednou jsem měla svoji skulinku příliš citlivou. V kalíšku nebyla jen čistá krev, ale mnohdy i jen taková bezbarvá tekutina. Menstruační krev má také prý zásadité PH, takže jsem ustoupila od kalíšku, aby mohla působit, a teď se to snad upravuje přirozeně samo, jenže mám stále takové pocity na vnějších pohlavních orgánech, jako když rostou chloupky - jako kdyby do velmi jemné kůžičky se zapíchávaly chlupy, vložka mě "dře". Prostě jsem celá rozvrzaná, přecitlivělá a nepoužitelná a nevím, jako co to mám léčit. Můj dotaz byl, zda je možné dlouhodobým užíváním kefíru z tibetské houby si způsobit přemnožení laktobacilů. Kefír mám ráda, nerada bych se jej zříkala, ale je-li zdrojem problémů, budu muset.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2013 10:47 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Hermina píše:
....To jsem mu neřekla, protože by ho ranilo......

.. by ho ranilo - tomu nerozumím... kdo koho platí ?? pro koho jsou tady lekaři i s lekarniky?? kdo potřebuje pomoci ??
Nejsem žena ... ale s aplikací kefirku in vitro spodem máme s partnerkou výhradně dobré zlušenosti.. ne skřivánci ale kefírky na niti - pro snadnou extrakci ráno ..
případné kvasinky na žaludu řešil kdysi dávno komfortně jablečný ocet, nalít, zabalit, 3 opakování.. klid.. I když všeho moc škodí, nevím, jak by mnoho kefíru (lactobacilů) mohlo škodit..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: úte úno 26, 2013 9:01 am 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 3:38 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Bechyně
fox píše:
.. by ho ranilo - tomu nerozumím...

Jednou jsem mu řekla, že jsem si vevnitř něco nahmatala a ať to zkontroluje a on mi řekl, ať si tam raději nesahám a nic tam nestrkám. To bych pak nemohla používat kalíšek, posilovadla svalů ani erotické pomůcky \":(\"
Děkuji za odpověď, přesto budu raději dělat cca týden před menzes přestávku v denní konzumaci kefíru, třeba se to srovná samo. Nápad s nití je dobrý, určitě usnadní manipulaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2013 10:30 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Hermina píše:
Jednou jsem mu řekla, že jsem si vevnitř něco nahmatala a ať to zkontroluje a on mi řekl, ať si tam raději nesahám a nic tam nestrkám. To bych pak nemohla používat kalíšek, posilovadla svalů ani erotické pomůcky \":(\"
.

...Posilovadla svalov strkať si do pindulky - myslíš také "keramické vajíčko" (nemení pH vnútorného prostredia pindulky), na ktoré sa dáva závažie (mimo pindulky) ? ... Tak, asi si budeš musieť dať od toho pauzu...
A ... načo erotické pomôcky takého druhú, ktoré sa dávajú do pindulky ?? ... To radšej VYMEŇ PARTNERA........ lebo to je to isté, akoby mužovi nestačila žena, a penis by strkal ešte do nejakého "gumeného" či "latexového niečoho"...., a nie len do Teba. ... Vieš si niečo také predstaviť ? TO JE PREDSA STRATA ČASU, ukájať sa neživím objektom... Kebyže putá, nejaké oblečenie, alebo prípadne pre fanúšikov SM ešte niečo iné... (ja ale nie som fanúšik), nepoviem nič... Ale ukájať sa nejakým vibrátorom (bežným, "obrím", nafukovacím...)... to chce VYMENIŤ PARTNERA... Alebo ak penis proste nestačí (lebo máš veľmi veľké vnútro pindulky, alebo on má príliš malý penis NA TVOJE MIERY), tak existuje tu FISTING (určite vieš, čo to je).
AKO VŚETKO JE TO TVOJA VEC. Ja len poviem jedno - vibrátor by som v partnerskom vzťahu nestrpel. A to z dôvodu, že sa venujem tantre, takže nič také že "5 minút a dosť"..... Ale možno Ty to tak doma máš.... Alebo možno to máš aj hodinu, ale nestačí Ti to, lebo k sebe nechováte hlboký vzťah, tak Ťa to nenaplňuje, a z toho dôvodu nevidíš veľký rozdiel medzi penisom Tvojho partnera, a nejakými "hračkami čo sa strkajú do pindulky a hocikde inde".

Skús ešte pohľadať duchovnú príčinu Tvojho gynekologického problému...KTO VIE, možno aj to môže zohrať rolu...
Prajem Ti, aby si sa tých problémov zbavila... A - poradím Ti, nechaj si narásť chĺpky, a zastrihávaj si ich strihačom na vlasy (určite sa holíš, ako 99% súčasných žien - žiaľ...)... Aspoň na 5mm... Môže byť, že aj holenie pindulky môže spôsobiť problémy nie len vonku, ale aj vo vnútri pindulky. A - radím používať len čisto bavlnené spodné prádlo.
Ešte niečo - skús sa vycikať do "klystírového balóniku", a nalej si to do pindulky, a podrž to tam...čo najdlhšie.... Naštuduj si o tom viac na internete... Držím Ti prsty, nech Tvoja kvetinka bude znova zdravá... Ahoj.

edit : ´PRÍPADNE môžeš mať alergickú reakciu na erotické pomôcky (hoci môžu byť vyrábané z nealergénnych materiálov), alebo na lubrikant, ktorý používaš (je mi ľúto každého, kto ho musí používať... ale čo už, neschopný partner nevie dostatočne "podnietiť" pindulku... Nevravím ale, že sa to týka Tvojho partnera, to vieš TY, či áno, či nie).... Hmm...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: ned bře 03, 2013 10:16 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
kroť se ty uchyle nikdo na ty tvoje fantazie není zvědavý

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: ned bře 03, 2013 12:42 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd : Čo si nejaký skalný fanúšik kostolov, kde označili sex za hriech ? ... Alebo máš proste komplex z toho, keď niekto tak otvorene hovorí o erotike, a do hlavnej témy nepchá orgazmus ? Moja odpoveď pre Herminu bola dostatočne dobrá, a to, že som ti tou odpoveďou šľapol na tvoje "kurie oko" (a pritom to ani nebola odpoveď určená tebe), to je už tvoj problém. Ale - nazývať to úchylkou ? ... Zvieratá na seba v prírode bežne pišajú, hlavne počas "dvorenia", a podobne (cicavce hlavne)... Tak ... o čom ??? .... Úchylka je skôr brať steroidy (ty v minulosti), ako si byť vedomý, že moč je sterilná tekutina, a že pissing zaradení do erotiky nie je nič zvrátené ani úchylné. Ak chceš hľadať v erotike úchylnosti, hľadaj tam praktiky, ktoré sú "temnej aury", a prinášajú rany na duši, alebo ju "rozvracajú" do temného smeru (trýznenie, ubližovanie tomu druhému bez hravých prvkov, potreba nechať si ubližovať a spôsobovať si rany, zneužívanie...). HOCI, PROTI GUSTU...(nech si každý robí čo chce)...Pissing s úsmevom na vári zúčasnených (dvaja stačia - môj názor) je ROZTOMILÝ. Ale to ty asi nepochopíš, u teba určite hrá prvé husle ORGAZMUS. A kto vie, možno by sa ti páčil nápad, keby si mohol žiť s dvoma ženami a striedať ich. Nech sa páči... Ja to mám rád "do hĺbky", a s jednou. A so vzájomnou úctou.
Hermína, kde si ? \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: ned bře 03, 2013 2:18 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 3:38 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Bechyně
Původně jsem na to ani nechtěla reagovat, ale budiž:
NOWOCAYN_2 píše:
...Posilovadla svalov
- takový váleček, který klade odpor při stahování svalů a je tam i taková tyčka, která indikuje správný způsob.
NOWOCAYN_2 píše:
nemení pH vnútorného prostredia pindulky
možná, ale to by pak mohl i menstruační kalíšek nebo pesar nebo snad i nitroděložní tělísko, jako běžná antikoncepční pomůcka. Myslím, že ten orgán je způsobilý si s tím běžně poradit, neboť i sperma, které je výrazně zásadité, mění PH
NOWOCAYN_2 píše:
... To radšej VYMEŇ PARTNERA....
překvapuje mě tato rada od člověka duchovně zaměřeného, který studuje tantru. Ta dbá na sladění dvou lidí a prohlubování intimity právě s jedním partnerem. Po dvaceti letech manželství přeci nevyměním někoho jen proto, že mám povolené svalstvo porody, sedavým zaměstnáním, věkem. Není to totiž o sexu, ale hlavně o začínající inkontinenci, i když zlepšení vede i ke zlepšení toho prvního.
NOWOCAYN_2 píše:
TO JE PREDSA STRATA ČASU, ukájať sa neživím objektom...
Když oba nejsou ve svých potřebách naladěni stejně (a v čase se to změnilo) a přitom si rozumí skvěle ve všem ostatním a mnohdy důležitějším pro společný život, nevidím v tom problém, zvláště, když ani toho druhého to nijak neuráží a naopak to dovedou využít společně k lepšímu uspokojení. A ženy jsou mnohem častěji uspokojitelné klitoriálně, takže se nemusí využívat pouze vnitřně.
NOWOCAYN_2 píše:
určite sa holíš, ako 99% súčasných žien
neholím, manželovi se to nelíbí s poukazem na to, že není pedofil. Děkuji na zajímavý typ správného zastřihávání - vyzkouším, zatím jsem řešila nůžkami a žiletkou.
NOWOCAYN_2 píše:
PRÍPADNE môžeš mať alergickú reakciu na erotické pomôcky (hoci môžu byť vyrábané z nealergénnych materiálov), alebo na lubrikant, ktorý používaš
asi by se reakce objevila hned po prvním použití, což se nestalo, ale zkusím vysledovat v čase společně se zvětšením přestávek užívání kefíru zvláště v období těsně před menzes. V současné chvíli se zdá, že je po problému, zkusím opět zařadit kefír, mám ho vážně ráda a věřím, že mým střevům prospívá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: ned bře 03, 2013 5:04 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
proč někomu pindáš do toho, jestli si holí chlupy nebo ne? co ti je po tom? protože ty lížeš koberce po datu spotřeby tak to musí dělat každý?
a proč to musím číst v topicu o laktobacilóze? že ti dělá dobře, když rozebíráš tyhle věci, o tom všichni vědí, ale nikoho to nezajímá!!!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: ned bře 03, 2013 11:26 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Hermina píše:
NOWOCAYN_2 píše:
nemení pH vnútorného prostredia pindulky
možná, ale to by pak mohl i menstruační kalíšek nebo pesar nebo snad i nitroděložní tělísko, jako běžná antikoncepční pomůcka. Myslím, že ten orgán je způsobilý si s tím běžně poradit, neboť i sperma, které je výrazně zásadité, mění PH
NOWOCAYN_2 píše:
... To radšej VYMEŇ PARTNERA....
překvapuje mě tato rada od člověka duchovně zaměřeného, který studuje tantru. Ta dbá na sladění dvou lidí a prohlubování intimity právě s jedním partnerem. Po dvaceti letech manželství přeci nevyměním někoho jen proto, že mám povolené svalstvo porody, sedavým zaměstnáním, věkem. Není to totiž o sexu, ale hlavně o začínající inkontinenci, i když zlepšení vede i ke zlepšení toho prvního.
NOWOCAYN_2 píše:
TO JE PREDSA STRATA ČASU, ukájať sa neživím objektom...
Když oba nejsou ve svých potřebách naladěni stejně (a v čase se to změnilo) a přitom si rozumí skvěle ve všem ostatním a mnohdy důležitějším pro společný život, nevidím v tom problém, zvláště, když ani toho druhého to nijak neuráží a naopak to dovedou využít společně k lepšímu uspokojení. A ženy jsou mnohem častěji uspokojitelné klitoriálně, takže se nemusí využívat pouze vnitřně.

Som trochu šokovaný - načo máš vnútrodeložné teliesko ? Aha, máš rada semeno často striekajúceho partnera v pindulke.... A čo keď Ti práve to teliesko spôsobuje TIETO PROBLÉMY ???????
Vymeň partnera - Myslel som tým nájsť si nového, a tohto nechať "stranou"... Aj tak je už nadmieru vystriekaný, a pochybujem, že by chcel pristúpiť na tantrický spôsob erotiky (komunikačná erotika), a prestať striekať... Len to ho silno pritiahne k Tebe, NIĆ INÉ, bez tohto nestriekacieho prístupu veľkú hĺbku vo vzťahu proste očakávať nemôžeš. Skúsiš ho na to prehovoriť ? ... Ak nie, nečakaj zázraky, ktoré sa tým pádom nestanú...
Píšeš o orgazmoch, ktoré si privádzaš (aj) vibrátorom.... Používaš ho aj na vnútorný orgazmus, aj na klitorisálny. Podľa tantry (tej skutočnej - starej tantry, nie paskvilu menom "neotantra") sú orgazmy nežiaduce (po tom, čo žena má s orgazmami bohaté skúsenosti za obdobie do takého pol roka, dajme tomu 100-200 orgazmov - ale vraj si orgazmy veľmi veľa žien mýli "s rozkošou"...). Keď už majú byť sem-tam dosahované, tak počas erotiky, a spôsobiť ich má partner. .... Ak sú orgazmy spôsobované masturbovaním, je to už smutný pohľad (iná vec je masturbovať "do nabudenia", a potom prestať - na to sa Tantra dííva ešte zhovievavo, hoci ani to nie je ideálne). No spôsobovať si orgazmy nejakým PRÍSTROJOM, to už je čisto len a len konzum, bez niečoho hlbšieho... Proste sexuálna neuróza (neurážaj sa, trpel som tým aj ja, do 23. roku života, a trochu tým trpím aj teraz,ale nie čo sa týka orgazmovania), ktorou trpí väčšina ľudí. Keď si predstavím, že strčím penis do niečoho vibrujúceho a vhlkého, a nakoniec sa do toho neživého objektu urobím dokonca bez pomoci vlastnej "anči dlaňovky" (ktorá len držala ten prístroj), tak mi až mráz behá po chrbte............... Mne je už nepríjemná aj predstava, že sa urobím na WC, či v sprche.... Je to TAK NEOSOBNÉ (zároveň by sa zdalo, že až príliš osobné, že?), neurotické.... ÁNO, robí to značné množstvo žien (vibrátor - zvnútra, zvonku).... Ale je to VEĽMI SMUTNÝ POHĽAD........... Oveľa normálnejšie by bolo, Hermína, keby si si našla "bokovku". Veď taká erotika so živím človekom, ktorý vie čo má v posteli robiť............NA TO SA VIBRÁTOR "NECHYTÁ" ANI Z TISÍCINY, a to akýkoľvek... .... Ale - TY CHCEŚ BYŤ "VERNÁ"..... Tak OK., BUĎ.......... Ale potom nemasturbuj prstami a vibrátorom........ Lebo to je jasný dôkaz toho, že potrebuješ vaic erotickej aktivity, ako Ti dáva manžel..... A nejaký zaujímavý muž môže byť bez ženskej nehy, a Ty to radšej zveríš do rúk svojim prstom a vibrátoru..... A Tvoj muž, keď už dostane chuť (menej často ako Ty, veď ako inak, veď keď spojíš vystriekanosť so zrelým vekom muža, inak to ani nejde...), tak sa do Teba urobí, a potom nie len že odkvecne na druhý bok, ale ešte možno aj to bol on, čo prišiel s nápadom vnútromaternicového telieska (ak Ty, bol to zlý nápad, intoxikuješ si organizmus)......
Divíš sa, že Ti radím nájsť si iného, keď uznávam tantru. Bolo by divné, keby som Ti to radil v prípade, že žiješ s tantrikom, a ste tantrici. Ale vy ste obyčajný pár, ktorý žije konzumným sexuálnym životom... A tak vás bude sprevádzať oboch túžba po "orgazmickom vyčerpávaní" až do doby, kým sa úplne "nevybijete", alebo do doby, keď už budete cítiť, že "ďakujem, orgazmus už radšej nie, stačí mi rozkoš"... No vyčerpanosť telesnej energie čchi už potom bude nemenná, a stav sa nezlepší... Tak sa skús na to "pozrieť"....
www.intimnosti.cz .... Stránka o tantre, najlepšia v "československu"..... A keď to dáte obaja do praxe, posuniete sa na vyššiu úroveň VO VZŤAHU, a V EROTIKE... Lebo krásna je "cesta za orgazmom" - nabudzovanie sexuálnej energie. Jej "zrušenie" formou orgazmu má byť (u ľudí, ktorí orgazmus zažili XYZ krát prípadne i viac, a nie u tých, čo len XY krát) skôr "RITUÁLOM", a aj raz mesačne je príliš často.
Zhrnuto : čím menej orgazmujú partneri, ktorý už zažili XYZ orgazmov v minulosti, tým VIAC SA BUDÚ PRIŤAHOVAŤ, a VIAC IM BUDE NA SEBE ZÁLEŽAŤ, BUDE VäČŠIA HĹBKA V EROTIKE, A OZDRAVOVANIE ICH TIEL A DUŠÍ POMOCOU EROTIKY. To sú niekoľkotisícročné skúsenosti tantričiek a tantrikov.
Hermína, podľa mňa máš pindulku oslabenú AJ z toho, že asi príliš často orgazmuješ. Orgazmus je ako TORTA. Zješ ju celú, je Ti pri jej jedení super, ale potom Ťa bolí brucho a si ospalá.
Orgazmus slúži na to, aby sme si ho PO JEHO DôLADOM SOPZNANÍ odopierali. Rovnako, ako je ROZUMNÉ si odopierať konzumovať tortu, fajčiť cigarety, piť colu, ponocovať, jesť zmrzliny, sladkosti, čipsy, atď - teda všetko, čo "TAK DOBRE CHUTÍ", ale ŠKODI NÁM TO. .....
Orgazmy nám boli "vnútené" "sexuálnou revolúciou", ktorá je druhý extrém "náboženského zakazovania sexu"..... SOM PRESVEDČENÝ O TOM, že v tom majú prsty ILLUMINÁTI, lebo TÍ SÚ SI VEĽMI DOBRE VEDOMÍ (aspoň tá ich donož, čo to zariadila), že KONZUMNÁ SEXUALITA (s orgazmami) ZABÍJA VZŤAHY MEDZI ŽENAMI A MUŽMI (a inými kombináciami). A to sa im samozrjeme hodí - vystriekaní muž potrebuje oveľa viac vecí, než muž, ktorý sa orgazmovania zdržiava. Ak poznáte ľudí, ktorí túžia byť bohatí, alebo majú prepych a stále ho nadobúdajú, tak vedzte, že títo ľudia tantrikmi NA 100% NIE SÚ. Lebo tantrici na niečo také nemajú čas, oni sa nebudú hrať "s hračkami", manažovať svoj majetok, striedať autá, vo voľnom čase vymetať smotánkové stretnutia a nakupovať zbytočnosti.... TANTRICI O TO NEMAJÚ ZÁUJEM, a preto chcú ILLUMINÁTI urobiť VŚETKO PRE TO, aby sa ľudia tantrikmi NESTALI, a aby orgazmovali a orgazmovali - INAK POVEDANÉ, aby muž nikdy CELKOVO nemohol uspokojiť ženu, a aby žena nikdy CELKOVO nemohla uspokojiť muža
Samozrejme, je to na Tebe, ako sa zariadiš. Prajem veľa šťastia v zdraví, a vo vzťahu. Ahoj.


Vševěd : daj si kliky, vybi si agresivitu inde. A - na zrelé ženy už "nie som". Človek sa mení, a ja som pochopil, že chcem už len mladšiu odo mňa. Mladšiu do 5 rokov. Spokojný ? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 8:33 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
To, že něco napíšeš, neznamená, že to je pravda, jak už jsme se přesvědčili mnohokrát.
Lži si komu chceš, jednou gerontofil, vždycky gerontofil \":lol:\"
Btw. jestli je pětapadesátka "zralá žena", tak pánbůh s náma \":shock:\"

P.S: jsem zvědavý, jestli bude dotyčná na ty tvoje úchylárny reagovat a probírat svoje intimní záležitosti
s dvacetiletým soplákem...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 9:26 am 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 3:38 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Bechyně
Vševěd píše:
Btw. jestli je pětapadesátka "zralá žena", tak pánbůh s náma \":shock:\"

P.S: jsem zvědavý, jestli bude dotyčná na ty tvoje úchylárny reagovat a probírat svoje intimní záležitosti
s dvacetiletým soplákem...

Je mi 42 takže ještě tak stará raketa nejsem a vyjadřovat se k tomu nebudu, nemá to smysl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobaciloza
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 9:52 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Já jsem narážel na něco jiného, ne na Vás...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz